Země nomádů (2020)

Famózní snímek i lidskosti, osudu, kráse a smutku světa. Naprosto jsem s tím splynul a můj pohled na to se sebrat a tzv. zmizet se tímhle filmem zesílil a dal mi nový smysl toho, že moje myšlenky nejsou zvláštní, ale že jsou víc smysluplné než ty, které má komerční společnost vedle mě :-)

Devadesátky - Král diskoték (2022) (epizoda)

Takové milé připomenutí absolutně beztrestné doby, která dodnes zanechala naše města či kraje na pospas mafiánům spolupracujících s policií a ovládající důležité posty na úřadech aj. Dodnes by o tom mohlo vyprávět např. Mostecko - potažmo Litvínovsko, kde to ještě různí mafiánští hajzlové a političtí odpadlíci drží v rukách. Absolutně ale selhala atmosféra, kdy se více dbalo na vizáž doby než na jednotlivé charaktery a drsnost prostředí......nezvládnutá atmosféra. Chybí tomu napětí a emoce zaznamenávající absurditu té doby.

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Mělčiny (2016)

Precizní práce v daném žánru. Není tomu nic co vytknout, pokud od toho nečekáte nějakou filmovou pecku. Je to místy napínavé, dobře natočené a není tam zas tolik nesmyslů :-D

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Prvotřídní výsměch knižní i herní sérii. Multikulturní srajda, která pod diktaturou světových nesmyslů kurví i takhle vydařené dílo. Pokud vám za komunismu vadila cenzura děl, tak zde ji máte ve svobodné éře opět, jen dnes to nikomu nevadí...protože, kdo by se ozval, že mu tohle vadí, sejmou ho jak prašivce :-/ Žádná monstra, žádné zaklínačské peripetie, jen nudná procházka s przněním jak postav, tak děje :-/ Škoda, přitom první série začala dobře.

K zemi hleď! (2021)

Bezesporu prvotřídní film a nejoriginálnější satiricky ironického pojetí naší společnosti. Každopádně, kdo tohle nepochopil, zřejmě spadá právě do té kategorie, které se tenhle film vysmívá. Skutečné problémy nechceme vnímat, protože narušuji naši křehkou životní dráhu na sociálních sítích a internetu - absolutně odtrženi od reálného světa :-/

V síti 18+ (2020)

Dost zneklidňující, skličující a silně depresivní.....přesto se nemůžu ubránit pocitu, že s tak silnou základnou a potenciálem, jde o velmi jemné náznaky velkého problému. Chtělo to zajet hlouběji do masa a vytvořit něco opravdu obscénního a odstrašujícího - mělo to být drsnější a tím pádem by to celé mělo daleko větší dopad a dosah. Tereza Těžká u mě za 1. A všechny ty prasata bych seřezal tyčí :-/

V síti (2020)

Neviditelný (2020)

Kolem a kolem originálně pojatý thriller, který alespoň u mě hasne na nesympatické hlavní představitelce celkově ne moc dobře pojatém scénáři (i když konec nebyl špatný :-)).

1917 (2019)

Nuda! Příběh, který v období 1. světové války, musel být obrovsky hrdinský, tak i dnes, je na filmovém plátně jen nudnou fraškou. Pár zajímavých záběrů prostě neudělá film ničím víc, než moderní vizuální parádičkou, ale tady bohužel bez ničeho dalšího :-/