Beastmaster4

Poctivý kritik :-)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 18.10.2018  22:00
    Modrá planeta II (TV seriál) (2017)

Už ne tak ohromující jako Planet Earth II, ale i tak fantastická podívaná. Možná tohle, budou jednou jediné obrázky přírody, jaká byla a jakou jsme ji zničili :-/ Nové technologie, přináší nové možnosti a záběry jsou jednoduše unikátní :-) Epizoda "Naše modrá planeta" je pak nejspíše nejstěžejnější z celé série. Odkazuje na to, co planetě mi všichni děláme. Každý, kdo obdivujete takové dokumenty a přírodu obecně,i každý logicky a normálně uvažující člověk, všichni se zamyslete nad tím, zda nemůžete pomoci tomu, aby zvířata a naše planeta neumírala. Stačí maličkosti...........já např. nekupuji potraviny a pití v plastových obalech ;) Můžete se něčím přidat, něčím prospět...nebo jen sledovat krásné obrázky, kývat hlavou a na stole mít colu z plastu ;)

• 18.10.2018  21:58

Nejspíše nejstěžejnější díl celé série, odkazující na to, co planetě mi všichni děláme. Každý, kdo obdivujete takové dokumenty, přírodu obecně, všichni se zamyslete nad tím, zda nemůžete pomoci tomu, aby zvířata a naše planeta neumírala. Stačí maličkosti...........já např. nekupuji potraviny a pití v plastových obalech ;)

• 18.10.2018  21:54

• 13.10.2018  21:15

Jedním slovem "pecka" - napínavé, tajemné a nebýt toho konce ala Resident Evil, dal bych 5 :-)

• 13.10.2018  21:13

Další úplně zbytečný druhý díl :-/

• 18.9.2018  21:09

Vizuální podívaná (a co dnes není), ale celkový mix King Konga, Godzilly a Velkého Joe, úplně o prdu...film plný nesmyslnosti a patosu o pár laciných rádoby vtipných momentech :-/

• 16.3.2018  21:56

Nejhorší z nově natočených dílů :-/

• 25.2.2018  11:54

Nebýt to tak pateticky americké, asi bych dal víc :-)

• 25.2.2018  11:53
    Coco (2017)

Nic, z čeho bych se posadil na zadnici. Vlastně jsem ani neměl potřebu to nějak sledovat a dost mi toho uteklo při hraní si s dcerkou....že bych toho litoval a rád si to pustil znovu? Ani náhodou :-D

• 25.2.2018  11:51
    Anthropoid (2016)

NUDA :-/

• 18.2.2018  10:03
    Wind River (2017)

Poklidné drama založené na odporné stránce lidské povahy a zároveň ukazující sílu některých z nás. Určitě stojí za vidění.

• 15.2.2018  15:40

Překvapivé drama....rozhodně film, který ve vás nic od prvních záběrů nenastartuje, ale ke konci ve vás nechává různorodé pocity. Takový typ filmu není rozhodně pro všechny, ale věřím, že kdo si na něj udělá chvilku a dá mu šanci, tomu se zalíbí....něco ve stylu "Zkurvená noc", "21 Gramů" atd.

• 13.10.2017  10:14
    Mumie (2017)

Takový malý Tomíkův brak, co se snaží si hrát na horor, do toho trošku držet dobrodružství slavnější Mumie a ani jedno se nedaří. Je to taková béčková slátanina, kde vlastně není nic, co by vás bralo, ale ani vyloženě sralo. Taková mírně seriálová atmosféra.....na nudný večer o.k., ale jinak už to vidět znovu nemusím :-/

• 13.10.2017  10:10

Nejhorší Spider-Man. Holobrádek Peter Parker se snaží být tím opravdovým komiksovým hrdinou. Iron Man mu tu dělá hodného taťku a M. Keaton v roli padoucha, který není ani takový padouch jako šmelinář, co se snaží si vydělat na živobytí. Dá se na to koukat, ale nenabízí to nic nového, originálního, není to napínavý, akční, ani extra komický. Za mě teda NE.

• 11.10.2017  10:14

Trapný, nudný, zbytečný....až na jednu nahou kozu mě tu nic nezaujalo :-D

• 11.10.2017  10:13
    Chatrč (2017)

Totální sluníčkářská ujetina, kerá má evidentně hrát na mírovou notu bez násilí, na kterou nám teď hrají politici téměř celého světa. Nebývám sprostý, ale tohle je totální sra.ka....jediný, co si z toho odnesete je poznání, že jsme si všichni rovni (alespoň tedy před černým bohem - a to mám paní Spencerovou jinak moc rád) a že ten kdo zabijí a páchá zlo má nárok na naše odpuštění a pochopení, jelikož je vlastně také jen výsledkem dalšího zla a bla bla bla. Vesměs se nám tedy filmaři snaží vštípit ideu, že sice, ten kdo vraždí, unáší děti atd., je sice zlý, ale jelikož i to má své odůvodnění, tak ho máme chápat, odpustit mu a žít s vědomím, že před bohem stojíme všichni na stejným stupínku :-/............krávovina na Ntou :-/

• 23.7.2017  10:16

Naprosto geniální válečné drama, které jsem objevil náhodou a jsem za to moc rád. Absolutně perfektní herecké výkony, zejména Jozefa Krónera, dávají filmu jedinečný náboj. Celkově na mě působí film dost melancholicky a pochmurně. Trošku bych to náladově přirovnal k jinému filmu s jiným obsahem, a to MARKETA LAZAROVÁ. Určitě doporučuji ke shlédnutí všem, kteří mají rádi filmy, kde na vás doslova dýchá atmosféra, plná lidských povah a máte rádi příběhy, které v sobě mají temné kouzlo doby a hrozných lidských osudů.

• 20.7.2017  17:46
    Vyvolený (2000)

Strašně nevýrazný snímek, který působí od začátku strašně nudně a šedivě. Dokonale zahozená celkem slušná látka a umírající výkon B. Willise :-/

• 20.7.2017  17:45

Nic než zklamání. A absolutní debakl vidím už jen v takovém detailu, kdy se vetřelec zrodí a v dalším záběru je z něj megální bestie :-/ Celkem nuda a strašně předvídatelný závěr :-/

• 16.7.2017  22:06
    Místo u moře (2016)

Totální debakl. Nuda, utahaný dialogy, utahaný pohyby...katastrofální pojetí, který absolutně nemá čím zaujmout. Pokud někdo tráví čas u zdlouhavých ptákovin, jeho mínus...nemá to artový kouzlo, nemá to žádnou jiskru...je to jen zdlouhavá procházka něčího života. Něco, jako kdybyste sledovali souseda z okna den co den a udělali z toho film. Tohle není ani na nudný večery, nedá se na to koukat. A Casey Affleck se celej film tváří, jako kdyby si na začátku šlehnul :-/

• 10.7.2017  18:40
    Úkryt v zoo (2017)

Naprostá agónie....nesnáším filmy o krutých, vážných věcech, filmy z války, koncentračních táborů, ghet atd., které jsou natočeny ve stylu "navštívil jsem cukrárnu a někdo mi převrhl pohár"....bože, je to plný totálních blbostí, který takhle už z logického hlediska být prostě nemohli. Film podle skutečné události musí vypadat úplně jinak :-/

• 6.7.2017  10:39

Ve zkratce: kvalitní látka, celkem překvapivé herecké výkony, místy napínavé, ale i nudné a opravdu odfkláknuté rozuzlení :-)

• 6.7.2017  10:38

Další doják o utlačování afroameričanů, jen zde je prstem ukazováno na příkoří u černých žen, které svými mozky pomáhají v NASA k prvnímu letu člověka do vesmíru. Je to celkem klišé, místy vtipné, místy smutné, ale ničím nepřekvapující a nijak emočně nenutící se nad tím v dnešní době už víc zamýšlet. Podobně už na mě působí filmy z 2. světové války atd. Pokud je to pojato opravdu výborně a chytí to tzv. za srdce, tak ano...ale takhle? Ničím to neurazí, ničím nepřekvapí. Na nudný večer, celkem slušný film :-)

• 20.6.2017  17:46

1* jen za celkem pěkný zadeček Dakoty Johnson....jinak ubohá, trapná šílenost. Sexuální scény z roku nebreč, absolutně nepoutavý děj a kýčovitě dokonalej konec ala seriál Dallas :-D

• 19.6.2017  18:29

Ať už má být poslání filmu jakkoliv účelové, tak způsob, jakým je film pojatý je vyloženě hrozný. Film je plný nudných pasáží, vizuální podoba naprosto šílená - oranžové záběry střídají chladně modré, zelené atd. Kdo tohle dopustil by zasloužil nějakou filmovou anticenu. K tomu šílené zrno, při kterém obličeje postav vypadají, jak posypané nějakým hrubým pískem. Benicio Del Toro snad zachraňuje celej tenhle paskvil sám. Všechno se tváří strašně autenticky, moudře a dokumentárně....ale ve skutečnosti jde jen o jedno velké klišé o vražedné minutáži v tomhle nudném podání a s absolutně tragickým vizuálním zpracováním :-/

• 4.6.2017  11:23
    Život (2017)

Zajímavé, místy slabší, ale dobré. Trošku mix mezi Vetřelcem a Gravitací :-D Ale koukat se na to dá....když skousnete, že jedna filmová hvězda umře hned na začátku a že konec tak nějak předvídáte :-)

• 14.5.2017  12:27

Melodrama o naplněné touze, stárnutí a strachu z neviditelnosti s hořkými osudy. Sexuální klišé v harmonickém podání a se skvělými herci. Lolitovský příběh v lidštější podobě a bez předsudků. Krásná podívaná, i když chvilkami dost nudná, ale to už u těhle příběhů s podobnou atmosférou tak bývá :-)

• 14.5.2017  12:22

Taková ta klasická sexuálně romantická zamotanina. Něco ve stylu českých filmů o podvádění a věrnosti....bla bla bla. Je to úplně v pohodě, jen ta muzikálová část asi není pro nás....moc mi nesedla. Jinak v pohodě film s příjemnými herci a opět krásnou a sympatickou Paz Vegou :-)

• 9.4.2017  18:56

Film bych rozdělil na dvě půlky. První, kdy si říkáte (nebo alespoň já si říkal) "bože, to je nuda". Prokecaná polovina filmu, plná pro mě nezajímavých záběrů a hlavně hodně umělých a nucených scén otevřeného světa Star Wars, které měly navodit atmosféru nejstarších dílů ze ságy. Jenže se to dle mě nedaří, není to nějak dotažené a vypadá to hodně křečovitě. Druhá půlka, to jsou staré dobré Star Wars v moderním kabátku. Perfektně vizuálně zvládnutý přechod mezi starými a novými díly...jak atmosférou, tak celým vizuálem. Prostě paráda. Celkový dojem je tak zachráněný a určitě stojí za to se podívat. Pro fandy, pak 100% povinnost :-) Děj se odehrávám mezi novějšími díly 1 -3 a staršímy díly 4 - 7, kdy nám krásně vyplňuje časovou mezeru :-)

• 19.3.2017  19:22

Totální zpackání celý série. Radši se nebudu moc vyjadřovat. Bojové scény jak z nějakého divadelního představení atd. Film celkově působí, děsně odfláknutým dojmem :-/

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20