Dumbo (2019)

Už je to vážně otrava...Copak dnes už nikdo nic nevymyslí??!!!! Nejenom, že se chrlí filmy plné triků, ale bet duše, atmosféry a pořádnýho příběhu. Oni už se chrlí tyhle filmy a k tomu remaky :-/// Absolutně neoslovilo.

Ženy v běhu (2019)

Totální patos a kýč. Tohle točit v dnešní době mi přijde stejně převratné, jako přijít s vynálezem toaletního papíru. Nuda, trapnost, nevynalézavost, šeď.

Až po uši - Série 2 (2017) (série)

Stojím si za stejným hodnocením, jako u první série. Tohle je přesně to, co tady chybí...žádný krimi chujoviny, slátaniny typu Ordinace atd. Je to milé, vtipné, herecky prvotřídní s promyšlenými dialogy, které konečně nezní, jakoby je psalo děcko z mateřské školky pro svého retardovaného opožděného kamaráda.

Lví král (2019)

Další vizuální břečka, která krom toho, že ukazuje, co je dnes přes grafické programy možné, nenabízí nic dalšího. Nemá to atmosféru, nemá to čím překvapit, nic.........a že je to podle animáku?? Ok., já ho neviděl, ale pokud je příběh úplně shodný, pak už ani nechci. A už mě celkem unavují filmy s mluvícími zvířátky, ukazující zvířecí ráj, v době, kdy jsme přírodu totálně zdevastovali. Tyhle filmy jsou jen pokrytectvím nás samotných :-/

V pasti (2005)

Každý jsme strůjci svého osudu. Tenhle film vás trošku nahlodá a nechá přemýšlet o tom, jaká podoba zla je skutečná. Zda zlo, které se stalo ale již není vidět nebo to, které se právě odehrává...

Zelená kniha (2018)

Charismatické, lidské, pravdivé, emocionální, vtipné i smutné - To vše je Zelená kniha, famózní film s výborným hereckým obsazením :-) 5 nedávám jen proto, že tento druh filmu není příliš můj šálek.

Děsivé dědictví (2018)

2 perfektní momenty, zabíjí dlouhé minuty čekání na něco, co nepřijde a stupidní a přehrané herecké výkony Toni Collette. Na konci si pak jen řeknete "No do pr..le, a na to jsem čekal/a celou dobu?!!!" a s klidem vypínáte. 2 lekavé momenty, který předurčovali něco většího, jsou zapomenuty a téměř s úsměvem se jde do hajan. Horor? Ani náhodou. Prostě dost velký zklamání :-/

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Zase béčkovina o tom, jak to lidská odvaha a rozum nandá drzý přírodě :-D Celkem nudný pojetí, který nenabízí vůbec nic novýho, neočekávanýho nebo alespoň lehce odlišnýho, od podobných snímků :-/

Mrakodrap (2018)

Film o tom, jak se hora svalů šplhá stále nahoru a nahoru...no a když už to vypadá, že zase spadne, vylítne ruka a chytne se....asi tak 10x za film. Šaškárna o ničem :-/

Ant-Man a Wasp (2018)

Čekal jsem další marveláckou zbytečnost, ale....je to celkem fajn. Je to místy vtipné (fakt jsem se upřímně zasmál :-D), celkem povedený příběh a má to svižné tempo. Jak bych řekl "neohromilo mě to, že bych si z toho na prdel sednul, ale pobavilo a nenudil jsem se", což je asi hlavní u filmové zábavy :-)