Num3roO

Num3roO

Matouš Nováček

okres Praha

homepage

37 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 29.12.2014
  Magic & Bird: A Courtship of Rivals (TV film) (2010)

  Dokumentární snímek zachycující rivalitu Larryho Birda a Earvina "Magica" Johnsona v době jejich největší slávy. Tito dva hráči jsou dnes řazeni mezi vůbec nejlepší hráče basketbalu v historii. Bird a Johnson měli možnost zahrát si proti sobě již ve finále vysokoškolské ligy. Jejich skutečná rivalita ovšem začala až v prestižní americké basketbalové lize - NBA. Po dlouhých letech však přerostla v mimořádné přátelství dvou legendárních hráčů, kteří mají tu čest být nyní v síni slávy NBA.

  • 3.1.2013
  Pár nenormálních aktivit (2013)

  Malcolm a Keisha se přestěhovali do jejich vysněného domu. Brzy ale zjišťují, že v domě společně s nimi žije jakýsi démon. Poté co se Keisha stane posedlou démonem, se Malcolm rozhodne udržet si svůj sexuální život s Keishou, a tak se obrací na kněze a tým lovců duchů. aby jim pomohli. Nečekejte ale další horor tohoto typu, ale komedii, která má tyto horory parodovat.

  • 5.8.2012
  Blesk z čistého nebe (2012)

  Kevin Durant je jeden z nejlepších hráčů v NBA za tým Oklahoma City Thunder. Jeho 16letý fanoušek si přeje být přesně jako on. Jednoho dne, když jde na zápas Oklahoma City, má to štěstí a potká se právě s Durantem, který mu předá jako dárek podepsaný míč. Při předání se ale stane něco zvláštního. Díky přání hocha se talent Kevina Duranta přesune právě na něj. Z hocha se stává hvězda basketbalového školního týmu, zatím co Kevin Durant nemůže a nemůže trefit ani jeden koš a jeho kariéra tak klesá rychle dolů.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace