Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Top shit! :D Ale trochu horší než Aféry.

Captain America: Občanská válka (2016)

Tak moc akční, až to byla nuda. Už mě tyhlety superhrdiňáky asi přestávaj bavit. Řekl bych, že nejlepší postavou byl novej Spíďa, kterej má při soubojích plnou pusu vtipnejch poznámek, jak by taky měl mít (a navíc poslouchá Alt-J!!!). Akorát mě baví, jak je z něho už věčnej středoškolák :) 6/10

Ženy od hluboké řeky (1981)

Jasná inspirace v Cannibal Holocaust, akorát tenhle film je snad ještě brutálnější a nemilosrdnější. Kontroverze okolo tohoto filmu byla nicméně menší (alespoň v USA), nejen proto, že prvotní šok už byl překonán, ale také proto, že ho autoři nevydávali za skutečný snuff film. I tak patří Cannibal ferox k jedněm z nejzakázanějších filmů vůbec (celkem se pyšní zákazem v 31 zemích). Oproti tomu Cannibal Holocaust byl zakázán pouze v sedmi (?) státech. 5/10

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Nějak už mě tyhle filmy přestávaj bavit. Přejmenoval bych to na Wrong Turn Too Many: Bloody Sequels 2/10

Odebrat z přátel (2014)

Hmm před lety se mi tenhle film líbil, ale musím říct, že ačkoliv je to skvělá myšlenka, provedení je naprosto příšerný a ve finále bych řekl, že je to tak na 3/10

Daredevil (2015) (seriál)

První série zhlédnuta ve dvou sezeních (tedy 6 hodinových epizod najednou a druhý den zbylých 7), jelikož jsem se od toho nemohl odtrhnout. Daredevil je skvělá, taková noirová, v porovnání s ostatními "superhrdiňáky" značně temnější, záležitost. Navíc Vincent D'Onofrio v roli Kingpina je fakt super! Seriál zatím nemá nic společného s ostatními moderními zpracováními Marvelovských komixů (rozuměj hlavně Avengery, Spidermany a ostatní superhrdiny, co mají žit v New Yorku), což je podle mě dobře, jelikož by to působilo spíš jako rušivý prvek a snižovalo by to důležitost Daredevila v boji proti Kingpinovi (všichni přece vědí že Spiderman je jeho odvěkým nemesis.) Díky tomuhle seriálu jsem si oblíbil doposud nenáviděného Daredevila a mám v plánu se podívat i na další sérii. Za mě 9/10

Robinsonovi (2007)

Gratuluju autorům. Větší debilitu jsem už totiž dlouho neviděl. Chápu, že cílová skupina jsou děti, ale jak ty by sledování tohohle filmu muselo vypatlat si radši nechci ani představovat. Po hodině klepání si na čelo jsem musel vypnout. 1/10

Cherrybomb (2009)

Očekávané vyvrcholení je velmi slabé a film v něm spoléhá na moment překvapení, ale mě to teda nijak zvlášť nepřekvapilo a proto to pro mě bylo velké zklamání. Rupert Grint i Robert Sheehan jsou oba skvělý a i třeba James Nesbitt je fakt dobrej, akorát volba dívky nebyla moc šťastná, protože prostě není tak úžasná, abych věřil tomu, že se o ní všichni budou tak rvát. Drogfesty a naprostá volnost protagonistů mi hezky připomíná beat generation a tak se mi atmosféra moc líbila. Bohužel děj prostě pokulhává za zbytkem a dalo se z toho vyždímat mnohem víc. 5/10

Ledová archa (2013)

Bylo to nudný, půlka ani nedávala pořádně smysl, ta druhá byla povrchní a nezajímavá. Čekal jsem teda o dost víc. Akorát John Hurt byl výbornej a Chris Evans taky. 4/10