• Krátkometrážní

Marta Kubišová (2022)

Sdílím s autorem nadšení pro Martu Kubišovou, ale tohle nemá s dokumentem nic moc společnýho, spíš se to podobá středoškolský prezentaci.

Vyšehrad: Seryjál (2021)

Nejdřív mi přišlo zbytečný se na to koukat, ale po shlédnutí se mi filmová komentovaná kronika historek z Laviho života jeví lepší než seriál o pětiminutovejch dílech.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Již od první episody je jasné, že cílem nebylo nic jiného než vytvořit samoúčelnej narcistní low-cost bizár. Třeba ale vyzdvihnout sebeironické interview Soukup (Diviš)  x Soukup. Ale už zcela nepochopitelný dada je, jak se během seriálu zcela nesmyslně promění hlavní postava z premiérovský role-play Soukupa na imitaci Babiše.

Nádraží (2017) (seriál)

Šotoušský TELE TELE. Až na ty blackfacy a rasisticky podbarvený vtipy relativně podařenej mix dobrejch a debilních scének.

Republika Jágr (2016) (studentský film)

S vachkovskou ironií laděný dokument o "bohu Jágrovi"

Český lev 2014 (2015) (pořad)

To, že nedostali Tři bratři Lva za hudbu, je zločin!

Marťan (2015)

Robinson z Marsu. Hezká podívaná, možná až moc natažené, děj je poněkud přímočarý.

TýTý 2014 (2015) (pořad)

Celkově nedůstojný ceremoniál. V průběhu večera byla řada přeřeků a technických chyb. Dramaturgie se dopustila dle mého názoru trapnosti, když moderátor večera byl jedním z oceněných.

Díra u Hanušovic (2014)

Film měl skvělý potenciál - výborní herci, dobře vykreslené postavy a prostředí. To však bohužel nezužitkoval. Děj nebyl prakticky žádný. Jediný humor ve filmu pramenil ze zesměšňování nářečí. Na film s takovým očekáváním to je celkem málo.