luka4615

luka4615

Lukáš Krejčí

okres Jihlava
Filmový nadšenec se slabostí pro díla režisérů Nolana a Tarantina. Marvel Fanatic

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 19.11.2017  16:07
    matka! (2017)

Bez debat ten největší "bizár" letošního, protkaný průhlednými metaforami s vyzněním, nad nímž můžete buď kroutit hlavou nebo ho vynášet do nebes. Režisér Darren Aronofsky tedy stvořil další film, který velmi radikálně rozděluje jeho fanoušky na dva nesmiřitelné tábory. Zhruba do první poloviny stopáže, kdy se napětí, které je protkáno dechberoucím biblickým poselstvím postupně zvyšuje, jsem patřil k té nadšené části. Nicméně od poloviny druhé se snímek "zvrhne" do místy až absurdní podívané, u níž jsem vskutku litoval, že si režisér a celý film neudržel skvěle načrtané tempo z první poloviny. Mother! je tedy v mých očích průměrnou podívanou, u níž si, podle mého názoru, mohou "pozéři" a jiné existence "honit triko", že zcela pochopili vyznění filmu a úmysl režiséra. Jsem docela rád, že tohle mě zcela minulo. „You give, and you give, and you give. It's just never enough.“

• 18.11.2017  23:43

"Ocean's Eleven" v komediálním "redneck" stylu. Logan Lucky pracuje s atraktivní "heist" premisou, vtipnými charaktery (Daniel Craig!), povedeným soundtrackem a jak už to tak bývá téměř u všech filmů Stevena Soderbergha, i s vtahující kamerou. Na filmu se mi rovněž líbilo to skvěle padnoucí symbiotické spojení komedie a drtivého faktu, že téměř většina hlavních postav ví, že mají zcela zpackané životy, avšak i navzdory tomu žijí jako by to měl být jejich poslední den. Rovněž musím ocenit, že režisér Steven Soderberh se při většině momentů drží civilně při zemi a nepouští se do žádných vyložených absurdit, byť by to některé situace vylepšilo. Jediným kazem filmu Logan Lucky tedy zůstává několik hluchých mít, kdy se režie i herci "potácí" od jednoho mantinelu k druhému. Naštěstí tyto momenty spočítáte na prstech jedné ruky. „Is it twenty or is it thirty?... We are dealing with science here!“

• 18.11.2017  20:58

Od filmu jsem po velmi negativních recenzích a prvních ohlasech neočekával vůbec nic. Říkal jsem si, že Justice League bude prostě jen dalším hřebíčkem do rakve, smutnou derniérou, která nad filmovým vesmírem od DC nadobro zláme hůl. A možná tohle je právě ten důvod, proč jsem z kina odcházel velmi příjemně překvapen. Jistě, Justice League ani zdaleka nedosahuje kvalit filmů z konkurenční komiksové stáje Marvel, nicméně určitý kvalitativní posun vpřed od dob "Suicide Squad" tam přeci jen je. Velkou zásluhu na tomto "úspěchu" má pravděpodobně režisér Joss Whedon, který do temné stylizace, kterou před ním načrtal Zack Snyder vnesl onu hravost, přehlednost a humor, což jsou ingredience, jejichž správné užití nám předvedl již v roce 2012 ve filmu "The Avengers". Co se týče samotného ansámblu, režisérům se jej podařilo velmi efektivně představit, vykreslit jejich vnitřní démony či motivace a dovést je s patřičnou pompou k finální konfrontaci s hlavní zápornou postavou, která je mimochodem velmi nevýrazná a velmi, vážně velmi ukecaná. Film tedy jakožto celek velmi dobře drží pohromadě, je velmi dobře napsán, v rámci možností i zrežírován a hlavně si do něj opět našlo cestičku ono nadšení, které jsem tolik obdivoval, vlastně stále obdivuji na filmu " Batman v Superman: Dawn of Justice". Avšak i já se připojím k zástupů filmových, potažmo i komiksových fandů s žádostí o "extended cut", který je zde v několika místech vážně velmi potřeba. Možná, stejně jako u "BvS", tu finální hvězdičku dodatečně přidám. Osobně doufám, že tak tomu bude. Byla by škoda, kdyby takto slibně rozjetý filmový vesmír skončil na dně filmového průměru. PS: Poslední potitulková scéna toto mé přání jaksepatří posiluje! PPS: Všechny scény se Supermanem přiživují onu komiksovou příchuť na zcela novou úroveň! (Viděno v kině CineStar Jihlava) „There are heroes among us. Not to make us feel smaller, but to remind us of what makes us great.“

• 18.11.2017  00:03

Komediálně laděný snímek, který Vás se svou lehkou hravostí a vybalancovaným dramatem zcela strhne. Režisér Aki Kaurismäki zde rovněž velmi osobitým stylem vykreslil hlavní postavy a postavičky, pročež se s nimi velmi rychle sžijete a film si užijete o to více. Jen škoda té dlouhé stopáže, která nabízí několik hluchých míst. Až na tento detail je snímek Toivon tuolla puolen dalším povedeným severským kinematografickým "zářezem" do té správné pažby. Skvělá práce!

• 17.11.2017  22:06
    Nemilovaní (2017)

Znepokojivě realistický a zádumčivý film, který svým syrovým a chladným pojetím dané látky evokuje snímek "Prisoners". Film Nelyubov Vás zaujme především svým odtažitým odstupem mezi hlavními postavami, což ve výsledku působí lehce depresivním, místy i zvláštně povědomým dojmem. Pokud se tedy přenesete přes několik scénáristických zaškobrtnutí, bude i pro Vás film Nelyubov výborným zfilmovaným důkazem toho, že bez vzájemného respektu a lásky to prostě vážně nejde.

• 13.11.2017  15:37
    Nacistické megastavby (TV seriál) (2013)

Velmi podrobná televizní minisérie, která mapuje neuvěřitelné stavby a inovativní zbraně Třetí Říše. Nazi Mega Weapons rovněž nabídne i scény s herci, což skvěle dotváří atmosféru a dokumentární materiál.

• 12.11.2017  20:42

Tak tohle se vážně moc nepovedlo. V The Emoji Movie se totiž sešlo všechno myslitelné špatné, počínaje nevýrazným, místy i mdlým příběhem a konče velmi nešťastným vměšováním genderových stereotypů. Jediné plus tedy míří k animaci, nicméně ani to už snímek The Emoji Movie nezachrání od pomyslného "skopnutí" do studny filmového podprůměru. „My feelings are huge. Maybe I'm meant to have more than just one emotion! I have so much more.“

• 11.11.2017  21:18
    Dobrý časy (2017)

Oku a duši lahodící vizuální skvost, jehož výjimečnost je navíc podtržena zajímavou kamerou, soundtrackem a výborným hereckým výkonem Roberta Pattinsona. Na filmu Good Time se mi v první řadě velmi líbil ten chaoticky-nahodilý sled událostí, kdy nemáte téměř žádné tušení, co se bude dít dál. Celý film je tedy jakousi "noir" instantní variací na obyčejný život "spodiny", kdy máte vážně pocit, že nekoukáte na film, nýbrž na dokument, byť místy lehce přikrášlený. Snímek Good Time rozhodně velmi výrazně vybočuje ze zavedených filmových standardů, pročež ho možná právě tento syrový a nekompromisní styl dělá tak atraktivním, což je navíc umocněno těžkým nádechem surové dráždivosti. Výborná práce! „I think something very important is happening and it's deeply connected to my purpose.“

• 10.11.2017  23:13

Svižný akční mix filmů "In Time" a "John Wick" s výborným Ethanem Hawkem, u nějž jsem měl pocit, že si užívá každou sekundu stopáže. Jediným nedostatkem filmu 24 Hours to Live je poněkud předvídatelný děj a ploché charaktery hlavních postav, což lehce sráží výsledný dojem. Avšak na druhou stranu potěší velmi zajímavé akční sekvence a účast Liama "sera Davose" Cunninghama,

• 10.11.2017  21:13

Když v roce 2014 do našich kin vstoupil snímek "Kingsman" od režiséra Matthewa Vaughna, působilo to na poli odlehčenějších akčních filmů jako čisté zjevení. Snímek si totiž s břitkou hravostí utahoval z filmů o Agentovi 007, potažmo i z akčních filmů obecně. Režisérovi se zde velmi vydařeně podařilo skloubit humor, své pověstné kamerové "veletoče" a svižně odsýpající akci. Jak se tedy povedl druhý díl s podtitulem "The Golden Circle"? Jedním slovem, úpadek. Je zde sice opět mnoho kreativních nápadů a úchvatných akčních sekvencí, avšak to ostatní se režisérovi zcela vymklo z rukou. V první řadě je to velmi mizerné vyprofilování postav, jichž je tu "přehršel", což ve výsledku znamená, že na většinu z nich se skoro, nebo zcela vůbec nedostane a jsou velmi nevybíravě "odstrčeni" (čti zmraženi), mimo záběr. Za druhé je to dějová posloupnost, kdy doslova "skáčeme" téměř po celém světě, abychom se velmi zdlouhavě vraceli na místo konečné konfrontace s velmi nevýraznou zápornou postavou s mimikrami Julianne Moore. Na snímku Kingsman: The Golden Circle je totiž velmi výrazně vidět "prokletí" filmových pokračování, které se podařilo zlomit jen hrstce vyvolených. Bohužel, Matthew Vaugh na jeho Kingsmani do tohoto elitního klubu vážně nepatří. Ale abych snímku jenom nekřivdil, musím uznat, že když vypustíte ono těžkopádnou "přepálenost" a okaté opisování z prvního dílu, film si s lehkým pocitem viny víceméně užijete. Ale prezentovat to jako důstojného nástupce? Ale kdeže! PS" Největším higlightem filmu je Elton John, který pronese ve filmu pár replik, z nichž pouze jedna neobsahuje sprostá slova! „Darling, if you save the world, I'll get you a backstage pass.“

• 9.11.2017  10:11
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Všechny legendární soundtracky Hanse Zimmera v podání jeho samotného a jeho velkého orchestru. Hans Zimmer: Live in Prague je spektakulární, ba téměř epická podívaná, u níž zamrzí jen to, že jste u toho nemohli být naživo. Skvělá práce!

• 4.11.2017  15:33
    The Child in Time (TV film) (2017)

Skvěle střižené sociální drama s výborným Benedictem Cumberbatchem, ke kterému právě tyto "civilnější" role prostě pasují. The Child in Time pracuje s poměrně jednoduchou premisou, nicméně režisér Julian Farino z této jednoduchosti vytvořil komplexní a ucelený náhled do zákoutí lidské duše a nejskrytějších emocí, přičemž právě jim se dříve či později bude muset hlavní hrdina a jeho blízcí postavit a čelit jim se vztyčenou hlavou. Skvělá práce!

• 2.11.2017  21:39

Vizuálně opojná sci-fi jízda, o níž s klidným svědomím mohu prohlásit, že od roku 2009, kdy na celém světě dominoval "Avatar" Jamese Camerona, jsem neviděl tak úžasně "vypiplaný" filmový vesmír. Na všech filmových políčcích je znát každý utracený dolar, přičemž téměř každý z nich v sobě nese úžasnou změť barev, zvuků a tryskající fontánu tvůrčích nápadů. Nemohl jsem se přestat kochat úžasnými záběry, které jako by téměř vypadly ze sci-fi spektáklu "Star Wars", všemi možnými rasami mimozemšťanů, vtahujícími reáliemi, ale hlavně tím "feelingem", že je to opět ten starý známý Luc Besson, u nějž jako by se skrze ozvěnu času vracel ten čas, kdy jeho "The Fifth Element" byl tím nejrozmanitějším filmem, jaký jsem kdy viděl. Co na tom, že příběh místy občas vážně "hapruje", že scénář nepatří zrovna k těm nejlepším a že chemie mezi herci téměř nefunguje. Jako nenáročný film, který je primárně určen pro potěšení našich očí totiž Valerian and the City of a Thousand Planets funguje více než skvěle. PS: Rihannu a Caru Delevingne chci domů! „Rules are rules and this is a place where we make love, not war.“

• 30.10.2017  20:43
    Maudie (2016)

Skvěle natočený životopisný snímek, který "táhnou" vpřed skvělé herecké výkony Ethana Hawka a Sally Hawkins. Celý film se nese v bezprostředním a hřejivě lidském stylu, což má za následek skvělou a emočně vyzrálou podívanou. Nebýt pár hluchých míst, snímek Maudie by si zcela jistě zasloužil plné ohodnocení. Skvělá práce! „It's always different. The whole of life. The whole of life already framed. Right there.“

• 29.10.2017  21:04
    Wheelman (2017)

Zářný příklad toho, že za málo peněz se pořád dá natočit mnoho kvalitní muziky. Wheelman je skvěle střiženou a minimalistickou jednohubkou, která se primárně odehrává v autě, kde za doprovodu solidního soundtracku a kreativní kamery sledujeme Franka Grilla na jeho cestě k vykoupení jak sebe sama, tak i jeho rodiny. Snímek mi místy evokoval filmy "Drive" a "Locke" spletené dohromady, jelikož Wheelman si bere to nejlepší z obou, což nám servíruje na vkusném akčním, místy téměř artovém podnose. Skvělá práce!

• 27.10.2017  22:18

Tak tohle byla vážně velká jízda! Sice většinou podle zajeté předlohy téměř všech filmů ze stáje MCU, nicméně pod tímto "nánosem" velmi často probleskával osobitý režisérský styl Taiky Waititho, který třetího Thora zabalil do své typické oku lahodící komedii o "člověku", který si i navzdory nepřízni okolí vydobyl cestu až na samotný vrchol. Právě ona vizuální stránka je vedle komediálních a dramatických linií výkladní skříní filmu Thor: Ragnarok. Všechno je zde velmi pečlivě "načančané" přičemž režisér a designéři popustili uzdu své představivosti a vzepřeli se zavedeným konvencím. Možná právě proto nedostaneme úhledné "omalovánky" ve stylu "Guardians of the Galaxy". Dostaneme zde špinavý, ba téměř industriální "look", který mi místy evokoval některé filmy Neilla Blomkampa. Musím zde rovněž vzpomenout stěžejní pilíř celého filmu, onen "Ragnarok", jehož temné nitky procházejí celým filmem a celkově proměňují atmosféru filmu, kdy se místy nemůžete přestat smát, až do míst, v nichž je citelný temnější podtón. Jakýkoli jiný režisér by tyto přechody pravděpodobně neustál, což by vyústilo v chaotickou podívanou bez většího opěrného bodu. Nicméně Taika Waititi toto všechno výborně propojil, z čehož vznikla úžasná a na pohled krásná záležitost, v níž si "Bůh Hromu" skvěle napravuje svou dvouletou absenci, přičemž může se vztyčenou hlavou kráčet dále až k "Infinity War". Skvělá práce! PS: Jako pomyslnou třešničkou na dortu se nejeví účast Marka Ruffala jakožto Hulka ani Taiky Waitiho jako hláškujícího kamenného obra, ale camea herců Matta Damona a Sama Neilla, které jsou bez debat těmi vůbec nejpovedenějšími v celé historii filmu! (Viděno v kině CineStar Jihlava) „So much has happened since I last saw you! I lost my hammer, like yesterday, so that's still fresh. Then I went on a journey of self-discovery. Then I met you.“

• 25.10.2017  23:43

Snímku The Crucifixion se všechny načrtané kontury začnou "rozpadat" hned v úvodu, takže ve finále zbude jenom unylá, místy i scénáristicky nedodělaná nudná záležitost, jíž "nespasí" ani pár vážně povedených hororových momentů. Škoda.

• 25.10.2017  21:56
    Auta 3 (2017)

Skvělé završení trilogie Bleska McQueena, které předává symbolické otěže mladším závodníkům. Celý koncept třetích Cars se nese v tomto duchu. Je zde znatelný vývoj všech postav v Bleskem v čele, což mi v některých scénách velmi silně evokovalo Sylvestera Stallonea z filmu "Creed". Cars 3 však oproti trenérovi Rockymu místy ztrácí dech, přičemž na tento detail trpí zejména rozvláčná první polovina. Naštěstí pak přijde polovina druhá, v níž se všechny rozehrané katarze vyřeší a nastoupí ono závodění, které v ozvěně času nostalgicky připomene první "Cars". Rovněž musím pochválit animaci, která si místy vážně nezadá s realitou. Právě na této stránce je vidět ten největší pokrok animátorů z Pixaru. Co tedy dodat za závěr? Cars 3 je filmem, u nějž se hodně hraje na nostalgickou strunu. Rovněž je i dialogově zhuštěnější, což se občas negativně odrazí na dynamice celého příběhu. Ale vzhledem k výborné animaci a skvěle nasnímaným závodům to snímku rádi odpustíte a budete si užívat poslední velkou jízdu Bleska McQueena. Skvělá práce! „Get ready for what's comin'. More speed, more horsepower. More of everything.“

• 24.10.2017  22:09

Svižná a atraktivní podívaná s výborným Tomem Cruisem, který zde dokazuje, že letošní "The Mummy" byla vážně jen ojedinělé zaškobrtnutí. American Made má hlavní nosnou linii příběhu založenou na skutečných a dramatických událostech, nicméně režisér Doug Liman společně se scénáristy ho podává jako jakousi variaci na Scorseseho "The Wolf of Wall Street". Po celou dobu stopáže jste totiž ohromováni děravým zákoníkem USA, mocí drogových kartelů a hlavně penězi, s nimiž postava Toma Cruise plýtvá stejně jako postava Leonarda DiCapria. Dalším velmi povedeným atributem je velmi originální střih a kamera, která dodává snímku atraktivní punc domácího videa. Nebýt tedy občasných hluchých míst, neváhal bych snímek American Made "ocejchovat" plným počtem hvězd. Pokud totiž máte chuť na uvolněnou zábavu s pohodářem Tomem Cruisem, tento film je přesně pro Vás. „I'm the gringo who always delivers.“

• 23.10.2017  23:16
    Wish Upon (2017)

Nudná, místy až trestuhodně předvídatelná záležitost, u níž téměř všechny "lekačky" a šokující "plot twisty" vůbec nefungují. Wish Upon je tedy v mých očích dalším poměrně zbytečným filmem, který postupem času zcela zapadne do hlubokých vod filmového průměru, přičemž si nebudete schopni vybavit, o co že tam vlastně vůbec šlo.

• 23.10.2017  21:32

Povedené "survival" drama, které stojí a padá na skvělém hereckém výkonu Daniela Radcliffa. Jungle vypráví strhující příběh o vytrvalém lidské touze po přežití, kterou nezlomí ani drsná amazonská džungle. Bohužel, i přes tyto zjevné klady má snímek pár velkých neduhů, zejména v oblasti střihu, celkové stopáže a faktu, že některé nápady na scény s blouzněním si snímek velice okatě "vypůjčuje" z podobného filmu "127 Hours". Až na tyto atributy jsem se snímkem Jungle spokojen. Jako nenáročná dobrodružná jízda, u níž jsou vytyčené mantinely viditelné hodně dopředu, funguje tak jak se od ní očekává. PS: Jsem čím dál tím více ohromen výběrem rolí Daniela Radcliffa. Po nekonvenčním "Swiss Army Man" tu má další zajímavou roli do svého portfolia!

• 23.10.2017  11:54

Jedna z mých nejoblíbenějších, potažmo i nejlepších českých pohádek. Právě zde můžete vidět tu vzácnou kombinaci nesmrtelného skvělého humoru, scénáře a povedeného děje. Srdeční záležitost. „Jsi drzý čert!“

• 22.10.2017  11:19
    Spielberg (TV film) (2017)

Neuvěřitelně komplexní, avšak až příliš dlouhý náhled do života režisérského génia. Dokumentární snímek Spielberg mapuje všechny zásadní filmy kariéry Stevena Spielberga, což je proloženo komentáři jeho nejbližších spolupracovníků, rodiny a samozřejmě i herců. Pro fanoušky jeho tvorby naprosto nezbytná "must see" záležitost.

• 21.10.2017  22:13

První "Blade Runner" je v mých očích audiovizuálně a pečlivě soustruženou klasikou, která se po právu řadí mezi základní pilíře světové kinematografie. Jak se tedy povedl druhý díl s podtitulem 2049? Naprosto výborně! Režisér Dennis Villeneuve na každém záběru potvrzuje svou lásku a úctu k filmu z roku 1982, takže tedy nedostaneme "přeplácanou" podívanou beze smyslu, nýbrž opět hluboce filosofický zážitek, který první film tím svým zvláštním způsobem obohacuje a činí ho ještě o fous více atraktivním. Audiovizuální stránka filmu je opět výkladní skříní, z níž přechází zrak. Jistě, sice zde chybí ono kouzlo "špinavé" industriálně pochmurné vize Ridleyho Scotta, jelikož je zde všechno více "oku lahodící" nicméně základní fragmenty, na nichž Villeneuve své dílo postavil, zde stále jsou ve formě drobného "pomrkávání" na diváka. Pomyslnou třešničkou na dortu je herecké obsazení s mimikrami Ryana Goslinga a Harrisona Forda, z jejichž hereckého projevu jde cítit ona afektovaná "mechaničnost", kterou první díl také proslul. Na mne tedy Blade Runner 2049 působí jako vizuálně opojné sci-fi, které skrze téměř třicetiletou propast přináší lehce poupravenou legendu osmdesátých let pro potěchu mladší generace. Snad se tedy dočkáme dne, kdy se i mladší diváci budou ptát, jak celý tento fascinující příběh vlastně začal. A až tento den nadejde, svůj režisérský sestřih "Blade Runnera" budu mít při ruce! (Viděno v kině CineStar Jihlava) „Every leap of civilization was built on the back of a disposable workforce, but I can only make so many.“

• 20.10.2017  23:12
    Jasper Jones (2017)

Neskutečně uzívaná a natahovaná záležitost, u níž ani pár skvěle natočených a podaných momentů nezakryje onu scénáristickou a sterilní emoční prázdnotu.

• 20.10.2017  21:26

Poutavý, "klišoidně" nezkalený a přitom hřejivě lidský příběh o lásce, stand-upu a síle lidského ducha. The Big Sick sice ze začátku zní a vypadá jako další romantická záležitost, kterých je v dnešní době všude plno, nicméně opak je pravdou. Snímek je totiž citlivou a v rámci filmových možností i realistickou podívanou, což ve výsledku v divákovi zanechá silný dojem toho, že něco takového se může stát komukoli z nás. Byl jsem vážně překvapen, že se zde sešla kombinace inteligentního humoru, skvěle vypointovaného scénáře a skvělých herců. Je vážně velmi příjemné se jednou za čas odreagovat u filmu, z něhož s z každého záběru sálá upřímná lidskost a porozumění. Jen škoda té dlouhé stopáže, která "nabídne" pár hluchých scén. Až na tento drobný detail jsem s filmem The Big Sick velmi spokojen, pročež ho mohu s klidným svědomím vřele doporučit. „Okay, that's a common misconception. Yelling anything at a comedian is considered heckling. Heckling doesn't have to be negative.“

• 19.10.2017  21:14

Stejně jako snímek "Shot Caller", je i Brawl In Cell Block 99 syrovým a šokujícím náhledem na věznice v USA, který ovšem s každým dalším záběrem posouvá živočišnost a onu syrovost do závratných výšin. Tyto scény společně s originálně řešenou kamerou, kdy všechno vypadá až děsivě reálně, podávají stupňující napětí a brutalitu s kadencí, že to místy doslova vyráží dech. Snímek totiž začíná velmi pozvolna, chce se říci, že až zvláštně, nicméně s přibývající stopáží se míra brutality stále stupňuje, což vyústí ve výborné "gore" finále, jehož styl mi lehce evokoval filmy Quentina Tarantina. S. Craig Zahler tedy po "Bone Tomahawk" stvořil další čistokrevný a brutální mezník, který ve stojatých filmových vodách působí jako čisté zjevení. Lví podíl na tomto úspěchu má i Vince Vaughn, jehož herecký výkon v tomto filmu je excelentní, přičemž si troufám tvrdit, že patří i k jeho životním. Výborná práce! PS. S bolestným úsměvem již nyní chápu chápu, co znamená hláška "vytřít s někým podlahu"!

• 16.10.2017  20:47

Jako nechci nějak rýpat, ale když se téměř po celou stopáž smějete jak blázen debilnímu scénáři, hereckým výkonům na úrovni vyplivnuté žvýkačky a dialogům, u nichž by hluchoněmý kroutil pohoršeně hlavou, asi to žánr horor vážně nebude. The Babysitter má totiž už velmi podivný začátek, kde si nejste jisti, co to má proboha být. A v momentu kdy dojde k první "vraždě", už se nemůžete až do konce přestat smát. Přidat pár gagů a Adama Sandlera, byla by to povedená "guilty pleasure" komedie! PS: Monolog Belly Thorne o prostřeleném prsu je skutečně "priceless"!

• 15.10.2017  21:20

Solidní akční jednohubka s atraktivním hereckým obsazením, kterou ovšem značně sráží průhledný a místy i zmatený scénář. American Assassin se také může "pochlubit" nedostatečným vyprofilováním postav, takže i silný herecký ansámbl nemá téměř co hrát. Je to velká škoda, jelikož potenciál být další překvapivou akční jízdou zde vážně byl. „He’s a warrior, one of the best I’ve ever known.“

• 15.10.2017  09:19
    Auta 2 (2011)

Druhý díl povedených "Cars", již v sobě postrádá onu svěží jiskru, se kterou zabodoval první díl. Tady se hraje více na jistotu, avšak ta vypadá fádně a neoriginálně. Celé je to opět zabaleno do líbivé animace, nicméně vzhledem k výše zmíněným negativním atributům to snímku stejně moc nepomáhá. „I never properly introduced myself: Finn McMissile, British Intelligence.“

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30