Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Komedie
  • Krimi

plakát

Futurama - Série 4 (2002) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 84/100. Nejlepší epizody - O původu Leely, Čtyři rakety a pes *****

Nebezpečná rychlost (1994)

Film je to bezpochyby zábavný. A vím, že když koukám na akční film měl bych při nejrůznějších momentech přivřít oko nad tím jak nereálná zrovna proběhlá událost je. O tom ten žánr je. Jenže tenhle film je ji plný. Nad některými situacemi jsem skutečně kroutil hlavou - viz létající autobus nebo vykolejení metra. Tahle klasika 90. let mě zkrátka tolik neoslovila 60/100 ***

plakát

Futurama - Série 3 (2001) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 83/100. Nejlepší epizody - Víc štěstí než, než rozumu, Vyhnání z Frye, Tucet sirotků *****

plakát

Futurama - Série 2 (1999) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 2. série - 80/100. Nejlepší epizody - První společné V.V. ce, Zamilovaný korýš ****

plakát

Futurama - Série 1 (1999) (série)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů 1. série - 84/100. Nejlepší epizody - Vesmírný Pilot 3000, Zkáza TItaniku. *****

plakát

Letecké katastrofy - Série 4 (2007) (série)

Průměrné hodnocení 4. série - 77%. Nejlepší epizody: Smrtící mrak, Panika nad Pacifikem ****

plakát

Letecké katastrofy - Série 3 (2005) (série)

Průměrné hodnocení 3. série 80,5%. Nejlepší epizody: Únos na Indickým Oceánem a Rvačka v pilotní kabině ****

plakát

Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story (2020)

Dokument provázející nástupem Skateboardingu do mainstreamového povědomí, jeho vzestupy a pády a nakonec i to jaký měl Tony Hawk's Pro Skater dopad nejen pro samotné hlavní postavy, ale třeba i pro kapely, jejichž soundtrack ve hře zazněl. Plusovým bodem budiž, že se nebáli zmínit i to, že po několika velice úspěšných pokračováních přišel postupný pád celé značky a že se na trhu objevily lepší alternativy. 75/100 ****