MraMor

okres Trenčín
...

<< předchozí 1 2
    • 14.1.2011  13:33
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Asi nepatrím do cieľovej skupiny Markizy. Hlavný vysielaci čas - HAMBA.

• 6.12.2010  15:12

Po prečítaní komentára od Djkoma som si to nemohol nechat, klenot odpadov újsť. Celkom slušný úlet.

• 2.12.2010  13:47

Nebolo to zasa až tak zlé, teda aspoň ja som sa extrémne nenudil oproti niektorým iným filmom, ktoré majú omnoho lepšie hodnotenie.

• 4.11.2010  07:23

Na Facebooku, nie som registrovaný ale tento film, hlavne jeho obsah spravil na mňa nesmierny dojem. Spätne rozmýšlam, ako som ja zabíjal čas v nomebry 2003.

• 30.9.2010  20:16
    Rec 2 (2009)

Krásne sa na ten príbeh rozvinul. Už sa teším na daľšie pokračovanie.

• 8.3.2010  07:08
    Triangle (2009)

9/10 pre mňa osobne. Pozor moc sa nad tým nezamyšľajte, lebo sa zacyklite.

• 11.1.2010  19:52
    Halloween II (2009)

2* za môjho oblubeného režiséra 1* za závrečnú pieseň, inak tam toho čo by si zaslužilo hviezdičky príliš veľa nebolo. SLABOTA

• 6.1.2010  09:16
    Ink (2009)

Krása, nádhera, v rámci žánru klobúk dole.

• 18.11.2009  20:41
    Moon (2009)

Napriek originalite príbehu som sa väčšiu časť filmu nudil. Čakal som viacej podľa vysokých hodnotení. Tento film mi nie celkom sadol.

• 20.10.2009  21:13
    Antikrist (2009)

Za scénu s nožničkami ... brrrr ešte teraz ma z toho striasa.

• 29.9.2009  12:27
    Přímý kontakt (2009)

Díval som to len jedným okom ale aj to som mal chuť si na konci vypichnúť.

• 17.9.2009  20:33

Nečakal som nič a predsa sa mi dostalo veľmi veľa. Nehovorím, že tento film bol bez chyby, ale našiel som v ňom viac ako v často krát preceňovaných filmových "trhákoch". Skevol som sa na ňom pobavil snáď podobné pocity budú mať aj ostatný čo si ho pozrú.

• 16.9.2009  21:21

Mám krásne spomienky na krásnu rozpravku, ktorých v čase mojho dectva bolo maličko teda aspoň tých animovaných ktoré boli dostatočne dobré aj pre vtedajšie socialno-politické usporiadanie.

• 16.9.2009  21:18

I. aj II., oba tieto klenoty som sledoval 2 nasledujúce dni za sebou, preto aj môj osobný zážitok bol o to vačší. 9,5/10 pre mňa v rámci žánru 10/10. Silno doporučujem.

• 15.9.2009  20:27
    Bruno (2009)

Za odvahu si zaslúži 5*.

• 13.8.2009  21:37
    Život zvířat (2008)

Ja si kladiem len otázku kde DVD Edicie chodí na podobne kúsky a na zaklade čoho sa managment rohoduje pre výber filmových titulov. V poslednej dobe sa filmy od DVD Edicie stavajú pre mňa osobne kultovou odpadovou zaležitosťou.

• 9.8.2009  12:56
    Tajemství domu Usherů (TV film) (2008)

Toto bolo silné kafe aj pre mňa. Režisér mi pripomenul jednu časť zo South Parku, kde sa pán Garison (učiteľ) snažil stať spisovateľom a vo svojom románe spomenul niekoľko tisíc krát slovíčko penis a stále tvrdil ja nie som gay. Podobný problém ma zjavne aj režisér tohoto snímku, ktorý je podľa mojho názoru určený skôr pre úzsko profilove publikum.

• 9.8.2009  10:39
    Dokonalý úkryt (2008)

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.

• 23.6.2009  22:46

Film ma v dectve minul a popravde teraz v dospelosti, blízko 30stky mi celkom nič nehovorí. Mal som čo robiť, aby som to dopozeral. Pre mna je E.T. dlhý, nudný, nelogický, avšak kamera a hudba bola celkom v pohode, ale to bolo priliš malo na to aby som E.T.emu dal aspoň o 1* naviac. Pozitivne hodnotím jeho koniec, že sa vrátil domov tam kde sa celu druhú polovicu pýtal a už sa odtiaľ nikdy nevrátil :-)

• 20.6.2009  22:58
    Paříž (2008)

Pre mňa nemasné, neslané, až príliš pomalé, jedným slovom NUDA.

• 16.6.2009  22:01

Závrečná pesnička 99%, samotný film tak 50%. Suma sumárum 51%, u mna len **. Očakavania som mal obrovské, uspokojenie nulové.

• 19.5.2009  09:14
    Karanténa (2008)

Videl som aj španielskeho predchodcu tohto remake, ale musím priznať, že remake je takmer rovnako dobrý. V sučasnosti sa u mna sa u mňa zaraďuje ako jeden z najlepšich remake ake som kedy videl.

• 15.5.2009  07:17

Zjavne mi ušlo o čo autorom išlo. Niekedy viem dať podobnym dieľam 5* v rámci recesie, ale pri pozerani tohoto zlepenca nedokazem dať nič viac len ODPAD!

• 2.4.2009  12:57

Záver filmu hovorí ze všetko :-)...

• 1.4.2009  10:54
    Zajatci Ďáblova chřtánu (TV film) (2006)

Ak sa na takéto filmy vyhradzujú peniaze z naších dani tak je to dost smutné. Netuším čo sa autor snažil povedať, ale podľa môjho názoru mu to zjavne nepodarilo. Príbeh a herecké výkony sú ukážkou ako sa dá v dnešnej dobe zhovadiť na TV obrazovke.

• 25.3.2009  23:32
    Stmívání (2008)

Naposledy som mal podné pocity po pozretí Bathory. Ako neviem či mám plakať, alebo sa mám smiať, jedným som si istý, že z podobných zlepencov je mi na zvracanie. Nech sa na mna nikto nehnevá mal som možnosť ako tak si prečítat resp. respektíve skôr vypočuť aj literárnu podobu síce len z časti ale na vytvorenie obrazu, čo ma asi čaká mi to bohato stačilo. Strach a hrôza od začiatku až do konca v pravom slova zmysle, jednej postavy mi bolo len trošku lúto a to stopara ako ho roztrhali podobný osud by som skôr doprial hlavnej hrdinke.

• 20.2.2009  10:44

Celkom pekné zobrazenie o čom je vojna a boj samotný. Škoda toho záveru, moholo sa to aj inak skončiť.

• 19.2.2009  12:13

110 minútová parádička na pobavenie s vtipnými na ktorých som sa viackrát dobre zasmial pre svoj parodizujúci charakter

• 18.2.2009  14:29

Super hudba, super kamera ale asi nepíšem nič prevratné hlavne pre tých čo to videli :-)

• 18.2.2009  11:46
    Austrálie (2008)

Zbytočne dlhé a v istých fázach mimoriadne nudné ...

<< předchozí 1 2