Antikrist (2009)

Za scénu s nožničkami ... brrrr ešte teraz ma z toho striasa.

Austrálie (2008)

Zbytočne dlhé a v istých fázach mimoriadne nudné ...

Bathory (2008) odpad!

Počul som, videl som a nemal som. Už dlho som nebol tak rozčarovaný v negatívnom slova zmysle po zahliadnutí nejakého snímku, ako po dlho očakávanom slovenskom "veľkofilme" Bathory. Možno to bolo tým očakávaním, možno nezvládnutou réžiou, scenárom a miestami isto aj hereckými výkonmi, ale sám seba sa pýtam ako je možné natočiť podobný zmätený zlepenec, ktorý je tak neuveriteľne nudný, nelogický, ale čo je horšie ešte aj tak dlhý. Film som díval s priateľkou, ktorá mala to šťastie, že väčšinu filmu prespala. Po prvých záberoch som si hovoril, celkom dobré ale keď sa začali premietať na platne prvé scény z bojiska celý film začal smerovať v mojich očiach do úplných ... a keď sa na plátno dostal Bolek Polívka (ktorý je v mojich očiach pán herec) a Jiří Mádl v dobových kostýmoch s "dobovými" vynálezmi, cítil som sa trápne len pri pozeraní na to, čo museli predvádzať. Ja len ďakujem, že na podobné projekty nie sú peniaze, lebo ak ako pre mňa z umeleckého a historického hľadiska zostane toto dielo nepochopené, čo si o ňom povedia za veľkou mlákou teda ak sa tam niekedy dostane.

Bobby Z (2007)

Nič som nečakal, ale dočkal som sa veľa. Celkom milé prekvapenie, ktore ma dokázalo bavit takmer 1,5 hodiny.

Bruno (2009)

Za odvahu si zaslúži 5*.

Disaster Movie (2008)

Bola to kravina, čo sa spôsobu podania týka, ale aspoň 75% filmov ktoré tento nevydarený kúsok parodoval som videl a podľa mojho názoru sem tam nebolo až take zlé. Isto ma vie podobná paródia pobaviť určite viac, ako romanticko-komedialny kúsok zo študenského prostredia.

Dokonalý úkryt (2008) odpad!

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Nebolo to zasa až tak zlé, teda aspoň ja som sa extrémne nenudil oproti niektorým iným filmom, ktoré majú omnoho lepšie hodnotenie.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

110 minútová parádička na pobavenie s vtipnými na ktorých som sa viackrát dobre zasmial pre svoj parodizujúci charakter

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Film ma v dectve minul a popravde teraz v dospelosti, blízko 30stky mi celkom nič nehovorí. Mal som čo robiť, aby som to dopozeral. Pre mna je E.T. dlhý, nudný, nelogický, avšak kamera a hudba bola celkom v pohode, ale to bolo priliš malo na to aby som E.T.emu dal aspoň o 1* naviac. Pozitivne hodnotím jeho koniec, že sa vrátil domov tam kde sa celu druhú polovicu pýtal a už sa odtiaľ nikdy nevrátil :-)