LukyNike

okres Karviná
Havířov

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 12.11.2014  18:49

Já jen lituji, že jsem na tohlencto nešel do kina, protože to je audiovizuální nádhera a k tomu navíc příjemní herci.

• 25.9.2014  11:09

Nádherná animace, Disney se překonal. Obsahově to je ale mizérie. Nebýt pár povedených vtípků, šel bych s hodnocením asi ještě níž.

• 9.8.2014  07:57

Neuvěřitelně krásným způsobem natočený kraťas. Vždyť ty záběry museli stát víc než u lecjakých normálních filmů. Když se k tomu všemu přidá, že to je obyčejný fan-movie, tak si nižší počet hvězd rozhodně nezaslouží.

• 9.8.2014  07:47

Zmatený, přeplácaný závěr v jinak celkem ucházejícím filmu je u tohohle žánru zbytečná chyba. Celé to pak nevyzní jak by mělo a hodnocení filmu tak spadá do průměrných.

• 4.8.2014  13:51
    Ona (2013)

Doufám, že k tomuto se lidstvo nikdy nedopracuje. Někdy jindy zkusím dokoukat, neboť u některých filmů opravdu nechápu tak vysoké hodnocení.

• 10.7.2014  11:12
    Metro (2013)

Strašně krásný, dojemný film, natočený od srdíčka. Přiznávám, že jsem od něho nic nečekal, takže asi proto jsem nadmíru spokojen.

• 19.6.2014  21:39
    Kid Cannabis (2014)

Velice podhodnocený film , sakra vždyť to byla jízda celou dobu. A žádný podobný film jsem ještě neviděl. Originální.

• 25.5.2014  12:09

Moc pěkný film, který mě ale nedokázal chytit za srdce, a to si myslím, že je u tohohle typu filmu podstatné.

• 26.1.2014  09:55
    Con Air (1997)

Plno klišé, ale energie z tohoto filmu jenom srší :)

• 8.12.2013  20:59
    Kick-Ass (2010)

Pecka, tenhle film má koule! Je však zajímavé, že jsem si to uvědomil až po druhém shlédnutí. Obrovský nadhled, hláška za druhou, skvělá muzika, prostě nářez!

• 7.12.2013  17:22
    X-Men (2000)

Příběh chatrný, herecké výkony nepřesvědčivé, akce téměř žádná a napětí taktéž ne. Taková pohádka ve stylu Twilight, která má akorát místo upírů X-Meny? Za mě ne.

• 5.12.2013  18:15
    Red (2010)

RED je pohodová akční komedie s Willisem, Freemanem, Mary-Louise Parker a dalšími holywoodskými hvězdami. Film staví čistě na nich a já to beru. Co více si přát, než je vidět hezky pokupě, plné elánu a vtipu.

• 21.11.2013  20:25
    Rivalové (2013)

Ron Howard dokázal, že i v dnešní době se dá natočit prostý nádherný film , RIVALOVÉ!

• 20.11.2013  18:48

Nemám rád podobné filmy navíc s tímto námětem, ale tady toto je světlá výjimka. Ona se totiž většina takových filmů tváří, že jsou něco víc, ale ve skutečnosti jsou pro mě nepřehledné, komplikované a nudné. Tento film se však drží základní dějové linie, kterou systematicky rozvíjí. Dialogy jsou neuvěřitelně komplikované , tak že nesmíte u filmu vypnout, alespoň teda v první polovině. Druhá polovina je sice slabší , ale konec vše napravuje. Určitě se těším na druhou projekci, protože vím, že toho film v sobě skrývá víc, než bych dokázal pochopit po prvním shlédnutí.

• 9.10.2013  17:40
    Silent Hill (2006)

Jelikož jsem se přinutil shlédnout toto podruhé, můžu za sebe říci, že to je totální kravina. Když jsem se však pořádně zadíval, všímal jsem si i světlých momentů, z nichž asi největší je soundtrack a celkově ladění zvuků.

• 26.8.2013  08:23
    Hostitel (2013)

Vcelku dojemný konec, kterému hlavní slovo dodává vhodně zvolený a pěkný soundtrack. Zato příběh, který je totálně nepromyšlený a stupidní, sráží tento film hodně dolů.

• 12.3.2013  21:06
    Lovci hlav (2011)

Zajímavý film plný nečekaných zvratů. Příjemné obsazení a takový typický severský šarm bez zbytečně přemrštěných akčních scén. Chladné scény bez emocí a naopak také plno naprosto od herců vydřených scén. Akorát celé vysvětlení pokulhávalo, ale tak aspoň to bylo dostatečně reálné.

• 23.7.2012  17:54
    Apokalypsa (1979)

Moc dlouhý film na tak málo faktů, které na mě při sledování dolehli. O hodinu méně, bez konce plného keců, byl by to příjemný válečný film. A právě hlavně konec zkazil dojem z celé té válečné vřavy a hrůz z Vietnamu.

• 23.7.2012  17:48

Asi strašně nezáživné téma pro automobilový pořad, ale přesto si myslím, že se z toho dalo vytěžit více. A nepochopil jsem jejich anglický humor.

• 14.6.2012  17:57
    Být dýdžej (TV film) (2011)

Ono je to velice pěkné, ale ne každému musel sednout styl, kterým je tento dokument natočen. Spíše jsou to sestříhané a promíchané rozhovory různých DJ's. Jelikož jsem undergroundový typ, mě se to líbilo.

• 14.6.2012  17:51

Konečně Vetřelec dostal lepší a napínavější příběh. Tentokrát jsem od toho nečekal vůbec nic a překvapilo mě, že je tento díl asi nejzdařilejší. Avšak omílání pořád stejného problému dokola je o ničem. Ach kdyby alespoň takhle vypadal první Alien.

• 9.6.2012  11:25
    Vetřelec ³ (1992)

Třetí díl Vetřelce nepřináší nic nového a je to víceméně stejný námět jako v předchozích dílech. Jediné co se zlepšilo jsou herci, ti už alespoň nedělají ostudu. Konečné zpracování mě ale utvrdilo, že tuto sérii nemám rád. U tohoto dílu bych ještě vyzdvihl hudbu, ale to je tak vše co se mi líbilo.

• 7.6.2012  17:03
    Vetřelci (1986)

Začátek začal velice slibně, teda kromě herců, ti zahráli zase velké nic. Sigourney Weaver začínám teda jako herečku pořádně nemít rád. Dějově hodně nevýrazné a vzhledem k absolutnímu amatérství filmových postav celý film ztratil na váze. Závěrečný souboj spíše pobavil. A celé nadneseně je to podprůměrný film se slabšími, ale i silnějšími scénami. Pořád však lepší než svůj předchůdce.

• 3.6.2012  11:25
    Děti moje (2011)

Odpočinkový rodinný film ve kterém se rozebírají dosti závažné věci a od toho se vlastně všechno odvíjí a na nic jiného se tu moc času nenajde. Pár humorných scén o které se většinou postará Nick Krause. Zbytek herců je ale taky velice příjemných. Konec je celkem povedený a zachraňuje tak nudné scény, kterých se hlavně v poslední třetině pár našlo.

• 1.6.2012  19:50
    Den poté (TV film) (1983)

Začátek je velmi uvolněný a postupně se napětí stupňuje. Následuje sled událostí u kterých člověka jenom mrazí a potom už toho zas tolik k vidění není. Druhá polovina pěkně udělané post-apo movie. On ten film není až tak úplně děsivý. Spíše až uvědomění si, co by se mohlo stát v realitě, je hrozné. PS: Nevím jak v originále, ale český dabing raději nepouštět.

• 1.6.2012  11:33
    Vetřelec (1979)

Co věta, to perla. Lepší dialogy má i většina telenovel. Zhruba od páté minuty jsem se díval každých 10 minut kolik zbývá do konce filmu. Zpracování na rok 1979 jakž takž ujde, hlavně teda vesmírná loď je pěkně udělaná. Pár animací vypadá dosti prapodivně a vůbec tam nemuseli být, protože filmu to nic nepřidá. Herci nezvládají zahrát dobře, často přehrávají a jejich inteligence se blíží nule. Vetřelec je pěkný, ale strach z něho nejde. Spíše je to takový domácí mazlíček a ani zas tak často není vidět. Ještě pár lekaček se tam vyskytne, ale nejsou takové, že byste spadli ze židle. Závěr mírně napínavý, ale úplný konec urychlený a nedobře vymyšlený.

• 20.5.2012  19:13
    Donnie Darko (2001)

Pěkná story, ale nemám rád filmy o kterých si po konci myslím, že jsou dementní.

• 20.5.2012  19:11

Hodně dojemný příběh, který ale nijak více nedokázal zaujmout.

• 20.5.2012  19:10

Velice příjemné obsazení, pěkný příběh, ale zrovna nemusím příběhy ze staršího Londýna.

• 9.5.2012  17:13

Po dlouhé době komedie, která dokáže zaujmout jak dějem, tak vtipem, a není přitom stupidní. V tomto případě se přidala skvělá hudba a herci, a vznikl dokonalý odpočinkový film, který nesmírně baví.

<< předchozí 1 2 3 4 5