HappySmile

HappySmile

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 15.2.2009  14:28

Příběh je hodně nudný, postavičky vypadají škaredě a animace se podobá grafice z nějaké počítačové hry. Film se snaží stejně jako Shrek zapůsobit na děti i dospělé: příběh je primárně určen malým dětem, avšak jakýsi vypravěč se snaží přidat "chytré" vsuvky určené dospělým. Ale ani trochu to nefunguje, výsledek je takový, že se to nakonec nebude líbit ani jedné skupině. Do příběhu o Popelce jsou zamotané všechny možné postavičky z jiných pohádek a spíš než zajímavě to působí opravdu hodně zmateně.

• 11.8.2012  22:04
    127 hodin (2010)

I přestože nemám ráda filmy, kde je celou dobu jen jedna osoba, tak tento snímek hodnotím spíše pozitivně. Ono je to hodně těžké natočit film, který je vlastně o ničem, tak, aby udržel divákovu pozornost. Námět je to rozhodně zajímavý, ale možná by se hodil spíš na nějaký dokumentární film o tomto odvážlivci, kde by povyprávěl, jaké to pro něj bylo a co prožíval. Takhle je to hodně těžké zpracovat cca na hodinu to, jak se snaží vyprostit ze své pasti. Ale musím uznat, že to režisér natočil nejlépe, jak mohl.

• 27.3.2012  11:51
    13 (2010)

Film zpracovává celkem zajímavé a hlavně kontroverzní téma. Původní film jsem neviděla, takže to, jestli se remake povedl, nemůžu komentovat. Ale samozřejmě točit vlastní remaky je opravdu blbost, to asi uzná každý. Navíc jsem si původně myslela, že je to remake úplně jiného filmu, který má podobnou tématiku 13: Hra smrti. Tenhle film těžil hlavně na své kontroverzní tématice, ale jinak na něm nic zajímavého nebylo.

• 15.11.2009  00:37

Zajímavý, neotřelý nápad. Na druhou stranu musím říct, že zde bylo hodně nelogičností jako např. kde byly umístěny všechny ty kamery, co hlavního hrdinu točily. Ovšem vzhledem k překvapivému vyvrcholení filmu musím dát 4 hvězdičky. Povedené.

• 8.7.2012  00:33
    200 cigaret (1999)

Zajímavý nápad, ale zpracování řekla bych průměrné. A doteď jsem vlastně nepřišla na to, proč se to jmenuje 200 cigaret.

• 15.9.2009  22:36

Strašná blbost, ale člověk musí brát ohled na to, že je to myšlěno jako hororová komedie a brát celý film s nadsázkou. Takže sice byly některé scény dost stupidní, ale zároveňu musím uznat, že jsem se párkrát fakt pobavila. Takže ve skutečnosti spíše takové slabší 3 hvězdičky.

• 4.3.2010  21:50
    2012 (2009)

Problémy byly dva. První: nemusím moc katastrofické filmy (což není chyba 2012, já vím). Druhý: neúnosná délka. Všechno se to strašně táhlo, trvalo dlouho, než se začlo něco dít, a tak ani není divu, že jsem u toho usla (a to jsem byla teprve před půlkou a bylo odpoledne). Konec byl zase pro změnu prošpikovaný akčními scénami - na mě té nevyváženosti trochu moc. Na druhou stranu zase nemůžu jenom tak ignorovat, že efekty byly opravdu působivé a katastrofická vize přinejmenším zajímavá.

• 9.5.2010  02:37
    2Bobule (2009)

Byla to ptákovina a hodnocení jsem chtěla dát původně nižší, ale ke konci jsem se 6x opravdu zasmála, takže si to ty 3 hvězdičky zaslouží. Jedna věc, kterou jsem nepochopila, bylo, proč v první půlce filmu několikrát jako zvukovou kulisu použili hudbu, která zněla jako vyzvánění mobilu a vždycky jsem si v té chvíli říkala, proč to kruciš nezvednou.

• 21.1.2010  13:27

Nevím, jak mám tento film ohodnotit. Sice byli zombíci skvělí a atmosféra opravdu hororová a určitě je to jeden z lepších hororů v zombie žánru, ale přesto si musím postěžovat, že některé záběry, kdy zombíci požírali lidi, byly strašně nepřehledné a člověk vůbec nevěděl, o co tam jde. Druhý problém byly nelogičnosti, které se často objevovaly... Tyto dvě věci mi docela vadily, takže dávám 3 hvězdičky, přesto musím říct, že horor je to povedený.

• 3.4.2010  00:37

Po vizuální stránce nádherné, jenom mi přišlo od věci dělat z Peršanů zrůdičky a transsexuály (nebo co byl probůh zač ten jejich velitel s dokresleným obočím)... Na ty odhalené svalnaté hrudníky se dobře dívalo, ale při bitvě s protivníkem to muselo být teda celkem nepraktické... (jestli to tak bylo už v komiksu, tak ok no, ale stejně). Ale to moje rýpání si nevšímejte, byl to parádní film :)

• 17.4.2009  17:59

Řekla bych průměrný western se dvěma hvězdama v hlavní roli. Ovšem závěr byl opravdu výborný, za ten bych možná i přidala hvězdičku.

• 21.11.2008  21:57

Film je dobře natočen, ovšem jediná scéna, kdy sem se v kině lekla, bylo, když holčičce za bílého dne spadl z ruky na zem medvídek... holt to bum se ozvalo moc nahlas...

• 20.11.2008  16:57
    4400 (TV seriál) (2004)

První dvě série byly skvělé, pak už to začala být dost nuda a seriál jsem dokoukala jenom ze setrvačnosti, abych zjistila, jak to vlastně dopadne. I když nápad byl dobrý, tak se to pak tak nějak ustrnulo a nakonec je z toho jenom slabý odvar Hrdinů.

• 21.11.2008  21:57

Jeden z nejoriginálnějších nápadů v rámci romantické komedie a zároveň typický Adam Sandler.

• 4.3.2009  23:18
    96 hodin (2008)

Skvěle natočený film, chvílemi je to napínačka, chvílemi zase jedna akční bitka za druhou. Rozhodně není nejmenší prostor pro nudu, těch 90 minut uteče strašně rychle, až by si člověk přál, aby to bylo delší. Liam Neeson je prostě kabrňák a vlastně to celý uhrál sám. Filmem prošel jako Rambo, zabil tak 30+ lidí a jediný škrábaneček? No proč ne, já jsem mu to věřila.

• 21.11.2008  21:54

Krásná romantická komedie, která mě chytla za srdce...

• 7.2.2010  02:13

Strašná blbost, na kterou se dalo dívat jenom díky sexy Davidu Boreanazovi

• 31.12.2012  13:33

Mám z tohoto filmu velmi rozporuplné pocity. Hlavní dojem, který mi po filmu zůstal, je pocit nekonzistentnosti. Ve druhé půlce totiž začaly být muzikálové scény dost abstraktní, začaly se tam objevovat barevné nesouvislé obrazce apod. Oproti tomu v první půlce herci pouze zpívali a do toho sem tam někdo něco zatančil nebo udělal nějakou sestavu. Přišlo mi to jako strašné míchání žánrů, chtělo to se držet v jedné linii, buď abstraktní od začátku nebo vůbec (popř. jen ve scénách, kde to mělo nějaký význam). Navíc půlka písniček byly utahané romantické cajdáky, takže to často působilo dost přeslazeně. Na druhou stranu jiné písničky absolutně neměly chybu a třeba taková Let It Be byla tak bravurně zazpívaná a obrazově doplněná, že už jen kvůli ní stálo za to film vidět (i když opět tato písnička svou vizuální stránkou moc nezapadala do koncepce filmu, byla na něj až moc vážná - nicméně byla perfektní).

• 10.6.2010  16:41

Poprvé jsem film viděla jako malá a skoro nic jsem si z něho nepamatovala, jenom pár útržků, které dohromady nedávaly žádný smysl. Takže, když sem film viděla teď, bylo to jako bych ho viděla poprvé a můžu tedy říct, že i dnes toho má Adéla divákům hodně co nabídnout. Takovouhle parodii plnou hlášek a perfektních scén jsem asi ještě neviděla. Kdyby se dnešní rádoby vtipné parodie tímhle filmem inspirovaly, hned by se tenhle žánr pozvedl ze špíny a bahna a nebyl by tak zatracován.

• 22.10.2012  22:40

Nevylučuju, že je to tím, že jsem film viděla 10 let po jeho vzniku, ale prostě nechápu to mega nadšení, které vyvolal a díky němuž si vysloužil tolik pokračování. Mám ráda akčňáky a tohle byl slušně natočený kousek, ale na druhou stranu nepřinesl nic nového, protože takovýchto filmů o agentech a i těch, kteří mají amnézii, je jako máku. Takže i když to byl obstojný akčňák, u kterého se člověk nenudil a užil si akci, tak zápletka podle mě není natolik originální, aby se z toho filmu stalo něco, k čemu se točí další a další pokračování. I přes tyto brepty film hodnotím pozitivně, průměrný akční film, na který se dobře dívá. Možná u dalších dílů zjistím, čím si Bourne tohle všechno vysloužil.

• 19.1.2010  01:55

Hlavní hrdinky se do sebe zamilují - proč ne? Takový námět tu ještě nebyl, takže zajímavá změna. Ovšem tady je to použité naprosto samoúčelově, aby film přitáhl pánskou část publika. Přesně kvůli tomu taky všechny agentky nosí krátké sukýnky, pořádné kolty atd. Ovšem nechápu, co by se pánům mohlo líbit na hloupoučkých rozjařených puberťačkách, ze kterých je asi dost brzo začne bolet hlava. Takže vlastně nevím, jakému publiku je tento film určen... možná tak nějaké partičce ožralých kluků, kteří by se u toho mohli ve stavu opilosti celkem pobavit.

• 5.1.2009  17:30
    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)

Oproti českému Nikdo není dokonalý tady jsou vybíraní záměrně lidé, co opravdu na všechno odpovídají naprosto zcestně - vždyť kdo normální vám řekne, že když lichý týden má 7 dní, tak sudý má 3, 4, 5, 6 nebo dokonce 8...? A to je jenom slabý odvar, tahle ukázka. No každopádně, když jsem slyšela odpovědi lidí v tomhle pořadu na zcela banální otázky, tak jsem poprvé zjistila, proč se děti ve škole musí učit všem těm blbostem v dějepise, zeměpise, biologii atd. Jinak by totiž naše planeta byla přecpaná hlupáky...

• 28.11.2008  22:11
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Mám pocit, že se tenhle seriál každým svým dílem snaží překonat absurdnost všech předchozím epizod dohromady. Když se na to nebudete dívat moc vážně a odpoutáte se od toho, že "tohle se ale opravdu nemůže nikdy stát", tak se vám to bude pravděpodobně líbit. Koneckonců hlavní postavy jsou samy o sobě hodně zajímavě napsané, většiné dost přehánějí a přehrávají, ale tak je to mají ve scénáři. Nakonec to dopadne vždycky tak, že si po každém díle říkám s čím asi tvůrci přijdou příště, takže jako tahák na další a další díly to funguje dobře. :)

• 7.1.2009  23:15

Nesouvislý začátek, pomalý rozjezd, potom už to byl klasický Jackie Chan. Ovšem od něj bych čekala trochu víc, takže přesto, že je to můj oblíbenec, kvůli té první půlce nemůžu dát víc než tři hvězdičky.

• 17.5.2009  23:35

Film byl sice v pohodě, ale nebylo to nic světoborného, prostě taková průměrná detektivka. Vlastně nejmenovat se hlavní hrdinové Mulder a Scullyová, tak upadne rychle v zapomnění. Hlavní dvojice mohly být klidně postavy z Měsíčního svitu nebo Vražedného pobřeží stejně tak dobře jako z Akt X, prostě by to vyšlo na stejno, takhle to možná aspoň potěší fanoušky tohoto seriálu, i když těm asi zase budou chybět paranormální jevy. Sice ve vás film asi nevyvolá nadšení, ale zklamaní rozhodně taky nebudete, takže klidně hurá do toho.

• 8.3.2010  21:42

Miluju styl Tima Burtona a tady ta vizuální stránka byla opravdu skvělá. Přesto ale musím říct, že jsem nedostala to, co jsem očekávala. Něco mi tady chybělo, ale nedaří se mi identifikovat, co to bylo, natož to pojmenovat... =/ I přes ty krásné masky mě tady nic nezaujalo, jako by to bylo nějaké prázdné... ale nevím, nevím, asi se na to budu muset ještě jednou podívat. Každopádně za ty peníze to nestálo (i když 3D) a to se mi vzhledem k dvojce Tim Burton & Johnny Depp říká opravdu s těžkým srdcem.

• 17.9.2011  10:28
    Alfa a Omega (2010)

Dětem se to asi líbit bude, ale pro dospělé to bude neskonalá nuda. :) Znáte to, příběh o ničem, kde předem víte, jak to dopadne. Žádný originální nápad a s animací si evidentně taky hlavu moc nelámali. Proto mě taky překvapuje, že se tady angažovaly v dabingu Christina Ricci a Hayden Panettiere.

• 25.1.2009  14:14

Film, který se bude líbit jenom těm, co mají rádi bláznivé komedie a občas-úchylný humor. Potěšilo mě a zároveň hodně překvapilo to, že si tady zahrál Sir Michael Gambon, ho bych v takovémto typu filmy opravdu nečekala. Ale zrovna právě on tady měl jednu opravdu výbornou scénu. :) Některé Aliho kousky byly taky dost podařené, takže na ty 3 hvězdičky to stačí.

• 2.5.2010  01:55

Film je určen pro děti předpubertálního věku a je to tak třeba brát. Dabovat Čiperky slovensky je sice na jednu stranu dobrý nápad, ale vzhledem k věkové skupině, které je film určen, musím protestovat, protože dnešní děti tomu prostě nebudou rozumět, což je bohužel smutný fakt. Ale jinak bych těm, co je tenhle žánr baví, spíš doporučila G-FORCE.

• 25.6.2009  23:51

Tenhle film mě úplně dostal, je to totiž něco úplně jiného, než všechny filmy, co jsem doteď viděla. Tolik podivností na jednom místě, které ovšem tvoří neuvěřitelný, strhující celek, kde se člověk opravdu nestačí divit a díky tomu je celý film svižný a nemá jediné hluché místo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21