HappySmile

HappySmile

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 31.10.2014  15:27

Konečně po delší době zase jeden dobrý horor. Ne, že by zde bylo něco objevného nebo aspoň něco, co už jsme neviděli tisíckárt jinde, ale atmosféra je opravdu povedená. Musím říct, že lekaček tam nebylo málo a stejně tak se zde objevilo dost scén, kde bylo správné tíživé napětí, takže opravdu horor, který jsem si užila.

• 18.1.2015  22:22
    John Wick (2014)

Zdá se mi, že se tady tvůrci chtěli držet osvědčeného schématu typu 96 hodin, kde jde hlavní hrdina tvrdě po těch, co ho nějakým způsobem nakrkli, a zbavuje se svižně jednoho padoucha po druhém. Tady to sice rychle odsýpá, problém však je, že to tak nějak působí úplně prázdně, protože celá tahle akční honička nemá nějakým silný hnací motor, který by hlavnímu hrdinovi divák uvěřil (haf).

• 22.6.2014  21:54

Nechápu, že se do toho herci jako Bill Nighty nebo Aaron Eckhart pustili. Příběh o ničem, kostýmy a vizuální stránka děs. Tak takovýhle béčko sem teda neviděla už hodně dlouho. A co víc, celou dobu jsem čekala, jestli se to náhodou nezvrhne i v péčko - jakýsi nabušení chlapi v kostýmech, domácí kamera, no fakt jsem už tam chybělo jenom: "Ahoj, já jsem Helmut, opravář komínů".

• 28.12.2014  12:16

Všichni to tady srovnávají s Hunger Games. Nevím, jestli je to úplně na místě, to snad už nikdo nemá právo natočit fantasy, kde děcka bojují o přežití, protože toto téma bylo v Hunger Games? To by se pak už moc nových filmů točit nemohlo... Hunger Games je megalomanské, kdežto tento film byl o hodně střízlivější, bez nějakého pozlátka. Celou dobu divák navíc neví, proč se tohle všechno děje a klade si stejnou otázku jako hlavní hrdinové. Nakonec ale stejně zůstane ve stejné nevědomosti jako hlavní postavy a tak si pořád říká: o co tam vlastně šlo?? Tvůrci si to nechali otevřené na další pokračování a diváky nechali pěkně napnuté. Moc pozitivní to ale pro tvůrce být nemusí, protože leckdo bude naštvaný, že se toho dozvěděl tak málo. Ale i když nevím, o co tam vlastně šlo, tak se mi na to prostě dobře dívalo.

• 28.12.2014  12:22
    Lucy (2014)

To co je tady prezentováno, že člověk může dělat, když využívá dostatečnou mozkovou kapacitu, působí celkem jako fantasmagorie a tím si film asi celkem dost ničí reputaci. Na druhou stranu, jedná se o super akční nářez s velmi střízlivou stopáží a můžu říct, že jsem se opravdu bavila, takže všechny nepravděpodobné věci tvůrcům odpouštím.

• 28.12.2014  12:20

Sice dávám jenom tři hvězdičky, ale i tak připouštím, že by si film pravděpodobně zasloužil víc. Problém je v tom, že se tvůrci opět snažili přiživit na 96 hodinách a v traileru to prezentovali jako další akční film, kterým ale Mezi náhrobními kameny rozhodně není. Dobře se na to dívá, ale když člověk čeká akčňák, tak je z toho pak celkem rozladěný. Film plyne celkem pomalu, rozvážně. Jedná se o dobrý thriller, který je prezentován jako akční film, ale je v tom chudák celkem nevinně! Tvůrci trailerů, styďte se, takhle zkazit divákům zážitek.

• 28.12.2014  12:25

Tak nevím, nevím. První hodinu se díváme na vyprávění nějakého příběhu, který není až zase tak zajímavý ani nějak super zpracovaný. Až potom se do toho začíná přidávat hra s časem a všechno se začíná pěkně zamotávat. Z časových paradoxů tvůrci opravdu vyždímali vše, co mohli, to je pravda. Ale jenom kvůli tomu nebudu zvedat hodnocení - to by film musel něčím zaujmout už na začátku a ne si až na konci přihřát polívčičku. Ale i tak přiznávám, že kvůli tomu rozuzlení to za podívání stojí. Btw všimli jste si, že Sarah Snook vypadá jako chlap úplně jako Leonardo DiCaprio??

• 13.5.2014  23:03

Další příhody Veroniky pro fanušky seriálu, nic víc, nic míň. Fanoušci nostalgicky zavzpomínají na všechny známé postavy. Naopak pro toho, kdo neviděl seriál, to bude asi jenom nudnější detektivka.

• 28.12.2014  12:06

Je to sice totální magořina, blbost na entou, ale na druhou stranu jsem se fakt pobavila a na tom přece u komedie záleží nejvíc.

• 24.12.2013  21:19
    Kick-Ass 2 (2013)

Vynikající, stejně dobré jako jednička, což je u dvojek dneska už opravdu jenom výjimka nebo spíš náhoda. :-) Svižné, vtipné, sem tam hraje na city, prostě správný komiksák. A navíc Jim Carrey - já ho vážně nepoznala, super, Jime, to se ti povedlo :-)

• 31.10.2014  15:34

Pěkná konverzačka o vztazích, kde se řeší problémy, kterými se už asi každý z nás někdy zabýval. Je zajímavé to takto vidět, ale zase že by mě to nějak extra nadchlo, to taky nemůžu říct. Bohužel jsem až po zhlédnutí filmu zjistila, že se jedná už o třetí díl, jinak bych na to měla dost možní jiný názor. Rozhodně mě to ale neodradilo, abych se podívala na předchozí dva díly, třeba tam najdu to skryté kouzlo, které ostatní tak zaujalo.

• 28.6.2015  17:44

Asi to mělo být poetické, ale mně to přišlo prostě jen nudné.

• 27.7.2013  23:31
    Stoker (2013)

Asi jeden z nejpodivnějších filmů, co jsem kdy viděla. Vypadalo to, že si tvůrci nedokázali vybrat, co za žánr to bude, a tak je tam trochu toho, trochu onoho, ale ničeho dostatečně. Navíc úplně poslední scéna byla opravdu podivná. Asi chtěli přidat dodatečnou zajímavou pointu, ale tak nějak tomu jenom víc přidali na podivnosti...

• 14.1.2015  14:23

Uf, tak to byla teda šílená nuda. Co se tímto tvůrci snažili říct? Proč to bylo natočeno? Bylo to absolutně o ničem... Přijde mi, že bratři Coeni chtěli trochu vybočit ze svého osobitého stylu a projednou natočit úplně obyčejný film. Jenomže ten film je až tak obyčejný, že si člověk po chvilce začne říkat, proč se na to dívá, a ten pocit ho až do konce filmu neopustí. Prosím, vraťte se ke své obvyklé tvorbě!

• 1.5.2014  13:32

Ač je to na v podstatě němý film celkem dlouhé, tak jsem se vůbec nenudila. Překvapilo mě, jak si hlavní hrdina dokázal udržet většinu času chladnou hlavu a postupoval logicky - dělal vše pro to, aby se zachránil. Vlastně jsem do posledního okamžiku netušila, jestli ho nechají zemřít nebo přežít. A musím říct, že ten poslední záběr mě dostal - ukončili to přesně tam, kde měli, a já jsem pak ještě nějakou dobu seděla a nechávala to doznít.

• 6.11.2014  22:24

Snažilo se to tvářit jako chytrý krimi thriller, který člověka dostane tím, že bude postupně vypouštět různé nečekané zvraty. Tak nějak mi to ale celé přišlo o ničem, nemělo to žádnou šťávu, žádné napětí. A i když opravdu některé zvraty byly nečekané, tak jsem si řekla jenom hmm. Herecké výkony mi přišly dost vlažné a ani tam nebyla žádná postava, se kterou by člověk aspoň trochu sympatizoval. Prostě to celé vůbec nefungovalo.

• 4.8.2012  21:28
    Bez kalhot (2012)

Co na to říct? Taneční čísla super, pár pěkných zadečků, děj jenom spojuje jednotlivá vystoupení a Matthew McConaughey vypadá jako pěknej slizoun. Asi fakt jenom film pro holky.

• 10.10.2012  21:22
    Diktátor (2012)

Tak tohle byla pecka, řekla bych asi nejlepší film Sachy Barona Cohena. Sacha tentokrát upustil od fekálního a úchylného humoru a spíše se zaměřil na absurdní humor. Občas to byly takové pecky, že jsem skoro brečela smíchy. :-)

• 22.10.2012  23:16

Všichni staří dobří akční hrdinové pokopě a k tomu i pár novodých kabrňáků. Hlášky lítají, hlavy padají, automaty střílejí, co víc si může člověk přát? Ehm, co víc si může člověk v béčkovém akčňáku se svými oblíbenými hrdiny přát? PS: Chuck Norris vydržel v nonstopu do zavíračky.

• 15.12.2012  17:20

Film byl natočen v duchu Pána prstenů, takže fanoušci si určitě přijdou na své. Když se příběh ještě odehrává u Bilba doma, vše hraje veselými barvami, při putování už barevnost přestává být tak rozverná a je spíše střízlivější. Musím trochu vyčíst nevyváženost tempa příběhu. Na začátku jsme velmi dlouho u Bilba doma a když se konečně vydáme na cestu, tak hrdiny stíhá jedna nepřízeň osudu za druhou v takovém sledu, že si pomalu ani nestihnou oddychnout a jsou rádi, když si v pauze mezi jednotlivými příhodami stihnou říct nějakou dojemnou informaci. Také masky se mi nezdály tak povedené jako v Pánovi prstenů. Občas vypadaly dost uměle (viz někteří trpaslíci) no a hlavní skřeto-padouch vypadá zase dost jednoduše, jak kdyby se jim nechtělo se s ním párat. Což je podle dost škoda, protože v LOTRovi byli skřeti dost povedení. No a starému Bilbovi teda pěkně vyhladili tvář. Přestože se má tato pasáž odehrávat na začátku FOTRa, tak tam je Bilbo tak normálně vrásčitý, kdežto tady má tvář jako dětskou prdelku. Nicméně toto všechno byly spíše drobnosti. Na Hobita se dobře dívalo, protože zde byla kombinace pěkné vizuální stránky s akčním příběhem, a tak vám ani nepřipadne, že ten film má tak dlouhou stopáž.

• 18.8.2012  23:52
    Hunger Games (2012)

Námětem připomíná Battle Roayle, zpracováním s tímto filmem ale nemá nic společného. Myšlenka je rozhodně zajímavá. Nejdou tady hned na věc, ale věnují se na začátku docela dost tomu, jak to s těmito mladými lidmi vypadá, než se dostanou do hry - skoro hodinu, což je možná až moc. Ne, že by ta část byla nudná, ale už toho pak moc nezbývá na akční podívanou. Ve skutečnosti se ale ta akčňárna taky moc nekonala, všechno probíhalo až moc poklidně a bez napětí... Sice jsem se u toho ty dvě a půl hodiny nenudila, ale mohli z toho nápadu vytřískat o hodně víc, škoda.

• 24.12.2013  21:12

Super taneční film, řekla bych nejlepší ze série Step Up. Na své si přijde každý, protože se zde objeví hodně stylů a vystoupení jsou opravdu vkusná a moc pěkně choreograficky, hudebně i kostýmově zvládnutá.

• 11.11.2012  13:23

První díl byla taková komedie o hledání lásky ve středním věku. Jak na to ale navázat, když už ji v prvním díle hlavní dvojice našla? Společná dovolená alá "svatební cesta" není špatný nápad. Ovšem to, co tady paní Poledňáková vymyslela je ovšem jen jakési plácání bez nápadu, které by dokázal vymyslet kdejaký žák základní školy. Neuvěřitelná šílená zápletka, která z filmu udělala překombinovanou blbinu. Přesto dávám tři hvězdičky, protože i když to fakt byla totální ptákovina, tak jsem se těm absurditám musela smát.

• 10.10.2012  21:12
    Madagaskar 3 (2012)

Nebylo to špatné, ale jak už to tak bývá, úroveň pomalu klesá níž. Tohle už byl jenom průměrný animák, na který se sice dobře dívalo, ale rychle na něj člověk zapomene. Tvůrci se evidentně snažili přijít s něčím novým, čímž tady byl cirkus, ale už tu bylo moc barviček a působilo to přeplácaně a tíhlo to spíše k mladšímu publiku.

• 9.3.2013  18:15
    Piraňa 3DD (2012)

Ale no tak, lidi, vždyť to byla naprosto vynikající komedie! Takhle jsem se dlouho u ničeho nenasmála! :-) David Hasselhoff neměl chybu, smekám, že si takhle ze sebe dokáže dělat srandu! A ty jeho hlášky tam byly fakt super. :-) Jenom se tochu se divím Danielle Panabaker, která si teprve našlapává kariéru, že šla do takového Béčka (teda Déčka :D). No každopáadně, jestli chcete komedii, u které nemusíte přemýšlet a chcete se jenom zasmát, tak máte zelenou. :-)

• 9.3.2013  17:56
    Prezidentské volby (TV film) (2012)

Vynikající pohled do zákulisí amerických voleb. Jistě nedá se očekávat, že vše je podle skutečných událostí a člověk musí počítat s tím, že si to tvůrci okořenili podle toho, jak se jim to hodilo, ale i tak je ten film hodně zajímavý a rozhodně stojí za to ho vidět. Přestože to je televizní film, tak zde hraje spousta známých a velmi schopných herců, kteří své postavy dovedli velmi dobře vykreslit a díky nim tento dvouhodinový film hodně rychle uteče a člověk se nestačí divit, co to sakra mají v té americe za bordel. Další film s podobnou tématikou: Nové sčítání hlasů.

• 24.11.2012  13:05
    Rebelka (2012)

Slyšela jsem na to dobré ohlasy, ale z ukázek mě to tolik nezaujalo. Nakonec se mi to líbilo, ale víc než hlavní hrdinka mě zaujal méďa. Ten neměl chybu a byl podle mě tahoun celého filmu. Jeho grimasy a chování alá lady byly opravdu vtipné. Ovšem princezna taky nebyla špatná (abych jí nekřivdila) - ty její puberťácké výlevy byly opravdu hodně věrohodné. :-) A tak myslím, že Rebelka padne do oka jak dospělým tak malým prckům. Jediné, co si podle mě mohli odpustit jsou ty příšerné disneyovské písničky. Pokud se chce Disney orientovat i na starší publikum, tak by podle mě v jeho filmech tyto prvky neměly co dělat. Ala tak naštěstí tu byly jenom tři.

• 24.12.2013  21:10
    Reportér (2012)

Tenhle film mě teda dost zklamal. Přestože se to tady hvězdami jenom hemží, tak příběh je celkem o ničem a strašně se táhne, takže ani všechny tyhle známé tváře to nedokázaly zachránit. Ale jedno se musí nechat, John Cusack svoji roli ztvárnil fakt na jedničku. Pokud si ho z jiných rolí pamatujete jako charizmatického fešáka, tak tady je z něho odporný ulízaný úchyl, na kterého se člověk štítí jenom podívat. Tento herecký výkon byl opravdu něco, ale nevím, jestli je to zrovna pozitivum, protože po skončení filmu vám nezbude nic jiného než vzpomínka na tohle nechutné individum. No možná je to přece jenom plus, protože to přebije i pocit z toho, jaká neskutečná nuda ten film byl.

• 27.10.2012  17:01
    Skyfall (2012)

Ve filmu na vás čeká spousta vychytávek - a tím teď nemyslím udělátka, která má pro Bonda Q, ale scény, se kterými si scénáristi hodně vyhráli a Bond nám tak předvedl několik neuvěřitelných kousků. Kolik jste viděli honiček na střeše? Spoustu. A kolik jste vyděli honiček na střeše na motorce? Žádnou? Tak teď jednu takovou uvidíte. A to je jenom začátek :-) Na druhou stranu tady v podstatě neuvidíte žádnou Bondgirl, žádná technická udělátka a žádné martini - protřepat, nemíchat. Co se týká hlavního záporáka Javiera Bardema, tak ten svou roli zahrál brilantně. A s tou blond imagí vypadal opravdu nesympaticky - jak se na takového psychopata sluší a patří. Ještě bych ráda vyzdvihla úvodní titulky, které byly po grafické stránce hodně vyvedené. Takže opravdu si nemůžu stěžovat. Film mě dokázal udržet celé dvě a půl hodiny a to hlavně díky již výše zmíněným neobvyklým akčním scénám.

• 25.9.2012  20:04
    Sněhurka (2012)

No já nevím, ta Sněhurka byla opravdu psycho... Není špatný nápad vzít známou pohádku a inovovat ji, ale mám pocit, že tohle bylo trošku mimo - trpaslíci zloději, princ trouba, princ pejsek, šermující Sněhurka atd. Celé mi to přišlo trošku mimo. Ano byla tu snaha o humor, ale chvilkami jsem opravdu hleděla s pozdviženým obočím. Celkově z toho mám dost rozporuplné pocity...

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21