HappySmile

HappySmile

Česko

• 15.7.2012  22:47
    Žraloci na s(o)uši (2011)

Hrůza a děs, ta hodina a půl pro měla utrpením. Grafika byla příšerná, jak z nějaké počítačové hry. Lidi vypadali fakt strašně a když už nějakou rybu udělali obstojně, tak si s ní vůbec nevyhráli - s žádnými detaily. Ani třeba bubliny, když ryba vyplula a zamávala ocasem, takže vám to připadlo, že tak nějak pluje ve vzduchoprázdnu. Zvukové efekty taky dost časo opomíjeli. No a ten příběh taky hrůza. Asi chtěli napodobit Nema nebo co, ale vůbec se jim to nepovedlo, děj byl absolutně o ničem. Řekla bych, že se to může líbit leda tak dětem do tří let.

• 15.7.2012  21:48

Keira tady předvedla opravdu prvotřídního psychopata, to se musí nechat. Za to bych jí snad dala i Oscara. :-) Jinak to byl zajímavý pohled do života doktora Junga a doktora Freuda, i když jako Freuda bych si asi představovala někoho jiného než Vigga Mortensona. Ale i tak nemůžu říct, že by mu ta role nesedla.

• 15.7.2012  21:44
    Warrior (2011)

Sice bylo od začátku jasné, k čemu tento film směřuje (a člověk se mohl divit nač k tomu potřebuje režisér skoro 2,5 hod), ale přesto bylo na co se dívat. Sportovní tématika a rodinné drama byly dobře skloubené a nepůsobilo to tak, že by tam byla rodinná zápletka byla jen tak napasovaná, aby měl příběh nějaký děj. A i když bylo jasné už od začátku o čem bude poslední scéna, tak se stejně nabízelo několik jejích rozuzlení a to správné asi napadne člověka opravdu až na konci. Takže pro ty, kterým nevadí rvačky, stojí určitě za podívaní.

• 15.7.2012  21:40

Hodně originální nápad na zpracování. Celkově mě film opravdu zaujal a i herecky to bylo velmi dobře odvedené, ale pořád se mi přitom honilo hlavou jakto, že se nenašel nikdo, kdo by se zkusil tomuto systému vzepřít nebo utéct, že to není přirozené. Ale takový byl celý film - popisoval skutečnost bez emocí. Prostě jen oznamoval, jak to je. Ale asi je to tak lepší, jinak by se z toho díky tématu stal další americký doják, kde by na konci nezůstalo jedno oko suché...

• 14.7.2012  22:16

Opravdu moc pěkné, přímo kouzelné. Víc už myslím není třeba dodávat. :-)

• 8.7.2012  18:22

Sci-fi sice není zrovna můj oblíbený žánr, ale musím říct, že tento film se opravdu povedl. Nápad to byl opravdu zajímavý a zpracování se taky povedlo. Ale neodpustím si jednu poznámku, po celou dobu mi běhalo na mysli, že v hlavní roli nesleduju Rapha Fiennese, ale spíš Facunda Aranu, který hrál hlavní roli v Divokém andělovi, protože se svou vizáží tady Ralph vypadal úplně jako jeho dvojče.

• 8.7.2012  00:40
    Zvuk hluku (2010)

Vynikající a netradiční. Pořád čekáte, s jakým novým nápadem hudebníci přijdou. A přidání inspektora, který neslyší zvuk toho, na co už naše banda hrála, byla opravdu třešnička na dortu. Sice mi přišlo, že už v poslední čtvrtině tak úplně nevěděli, jak to všechno zakončit, ale i tak, opravdu jsem se pobavila a užila si všechna netradiční vystoupení.

• 8.7.2012  00:37

Když jsem viděla film s názvem Koupili jsme zoo a označením komedie, myslela jsem si, že to bude nějaká blbina jako třeba Noc v muzeu s Benem Stillerem. Byla jsem ale moc mile překvapena, protože to bylo opravdu hezké rodinné drama. Primárně jako komedii bych to vážně neoznačovala, i když vtipné okamžiky se zde taky našly. Doporučuju, až se budete chtít podívat na nějaký příjemný film.

• 8.7.2012  00:33
    200 cigaret (1999)

Zajímavý nápad, ale zpracování řekla bych průměrné. A doteď jsem vlastně nepřišla na to, proč se to jmenuje 200 cigaret.

• 8.7.2012  00:30

Moc pěkný snímek. Taková decentní romantika, ne to, čím nás televize poslední dobou zasypává. Rozhodně doporučuju, byl to opravdu pěkný a milý film a myslím, že je tady opravdu podhonocený. :-)

• 8.7.2012  00:27

Já nevím, čekala jsem nějaký jiný příběh, ne že převezmou Jacka a kouzelnou fazoli. A ten pan vajíčko nebo jak se jmenoval byl takovej divnej. Celkově mi to přišlo, že aby vytěžili na slávě Shreka, tak prostě vzali diváky oblíbeného kocoura a aby toho nemuseli moc vymýšlet, tak příběh zasadili do již existující pohádky a máme tady nový trhák léta... Když to vezmu jako samostatný animák, tak dobře, dejme tomu, je to průměrný film, dětem se asi líbit bude. Když to ale vezmu jako pokračování (resp. odnož) veleúspěšnéo Shreka, tak teda nic moc...

• 1.4.2012  11:50

Nj, asi to ocení opravdu jenom fanoušci HP, ale mně se prostě líbilo, že to bylo tak pěkně přirozeně natočené. Bála jsem se, že to bude nuda, když ten příběh znám skoro nazpaměť a taky sem četla biografii jménem Sen jménem Harry Potter. Ale překvapivě mi to uteklo hodně rychle a byla jsem celkem nadšená, že jsem si zavzpomínala na největší doby tohoto fenoménu (i když film je o dobách před fenoménem, ale já to beru ze svého pohledu, kdy jsem se v době největší slávy intenzivně zajímala o vše kolem JKR). Taky hlavní herečku vybrali moc dobře - byla přirozená a hodně podobná Rowle. :-)

• 29.3.2012  12:07
    Noc úplňku (2006)

Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Vizuálně to bylo moc pěkně udělané. To, že se příběh odehrává v mezinebi, umožnilo tvůrcům použít spoustu fantaskních prvků, které by jinak působily kýčovitě. Na akční scény byla jedna radost se dívat. A taky to nepostrádalo jistou poetiku. Ale něco mi tam malinko chybělo oproti podobným filmům - asi taková ta přesnost a ladnost, která zde nebyla úplně na té úrovni, kterou bych očekávala.

• 27.3.2012  11:59
    V peřině (2011)

Ale no tak lidi, vždyť je to pohádka pro děti! Jo, bylo to hodně ujeté, ale sem si jistá, že děckám se tohle bude líbit - včetně těch písniček. Neviděla jsem to 3D, myslím, že tak to mohlo získat nový rozměr (myšleno zážitkově :). Je to fakt úlet.

• 27.3.2012  11:51
    13 (2010)

Film zpracovává celkem zajímavé a hlavně kontroverzní téma. Původní film jsem neviděla, takže to, jestli se remake povedl, nemůžu komentovat. Ale samozřejmě točit vlastní remaky je opravdu blbost, to asi uzná každý. Navíc jsem si původně myslela, že je to remake úplně jiného filmu, který má podobnou tématiku 13: Hra smrti. Tenhle film těžil hlavně na své kontroverzní tématice, ale jinak na něm nic zajímavého nebylo.

• 26.3.2012  14:35

Mám ráda filmy podle comicsů a na tenhle jsem byla hodně zvědavá. A musím říct, že se podle mě hodně vyvedl. Nebyl to totiž úplně ten typický superhrdinovský film, protože se děj odehrává za druhé světové a tím pádem to tady nehýří barvami a všelijakými udělátky jako v ostatních filmech tohoto typu. Naopak je tady taková ponurá šedo-hnědá atmosféra, která to dělá stylové a odlišuje to od hlavního proudu. Byla to skvělá akce, prostě radost se dívat.

• 26.3.2012  14:27

Nemůžu si pomoct, ale tak nějak mi ten film přišel o ničem. Vypráví dva příběhy, které spolu de facto nesouvisí. Všechno plyne strašně pomalu a nezajímavě a to, co mělo být asi vyvrcholením všeho, bylo strašně rychle odbyté a člověk si řekl jenom: hmm, tak tohle mělo být to, kvůli čemu jsem se na to 1,5 hodiny díval? To by mě vážně zajímalo, jak se k tomu nachomýtlo tolik známých herců...

• 18.3.2012  12:50

Ach jo, teda fakt nevím, co na to říct. Dívala sem se na tento film samozřejmě kvůli Jackiemu Chanovi, ale ten se v celém filmu objevil tak na 2 minuty. No to by ani nebyl hlavní kámen úrazu. Problém je spíš v tom, že to vypadalo, jak kdyby si kluk vzal doma kameru a všechno si to natočil sám. Ano, jednak byl amatérský obraz a jednak zde byl velmi prostoduchý příběh, který by zaujal možná tak malé děti... Vážně nechápu, proč se tomu Jackie propůjčil.

• 25.2.2012  17:24

Sice tady tohle téma už bylo v Mezi námi děvčaty, ale to vůbec nevadí, protože tvůrci to tentokrát převedli do chlapského světa, což skýtá další nové možnosti. Můžu říct, že jsem se opravdu slušně pobavila a že je tenhle film určitě jedním z lepších v tomto žánru.

• 24.2.2012  16:07

Leonardo jako tradičně odvedl skvělý výkon, ale film jako celek mě až tak nezaujal. Asi to pro mě bude jeden z těch filmů, na které se člověk podívá a zanedlouho zapomene, co se tam dělo.

• 3.2.2012  23:04
    Vřískot 4 (2011)

Většina sequelů, je jen ždímačka na prachy, kde se opakuje stará zápletka jenom s tím rozdílem, že je to čím dál tím stupidnější. Líbí se mi, že tady se filmaři nesnažili jen prodlužovat zašlou slávu, ale že sem tam i inovovali a nebáli se dělat si srandu z předchozích dílů a tento díl pojali jako záležitost remakeového vraha. Hlavní zápletka je samozřejmě stejná, jinak by to nebyl Vřískot, ale jinak se to snažili pojmout trochu odlišně a to se cení. Na to že to je už třetí pokračování, to není vůbec špatné.

• 3.2.2012  16:50

Slyšela jsem názory typu tohle je opravdu černobílý film - je jasně dané, kdo je dobrý a kdo zlý, je jasné jak to celé dopadne, je to takové prvoplánové. No když to takhle někdo řekne, tak nemůžu nic namítat, je to tak. Ale ten film má tak úžasnou atmosféru, všechno zde plyne tak přirozeně a herci vypadají, jakoby se pro ty role narodily, že to všechny výtky tohoto typu úplně pohřbí. :) Vynikající snímek, jsem zvědavá na knihu, která byla předlohou.

• 3.2.2012  16:22

Ohledně tohoto filmu mám hodně rozporuplé pocity. Tato tématika o romském baronovi mě zase až tak nezaujala a přišlo mi, že film je celkem o ničem. A často to bylo taky dost chaotické, přelidněné. :) Nicméně musím uznat, že poslední třetinu filmu jsem se celkem slušně pobavila a že i když to bylo takové naivní a často předvídatelné, tak že tam tvůrci dali pár zajímavých momentů překvapení.

• 3.2.2012  10:58

Bylo to dobré a člověk se u toho nenudil, ani se nechytal za hlavu, co je to zase stupiditu. Tento film můžu doporučit. Proč teda jenom tři hvězdičky? Protože takovýchhle snímků je spousta a tenhle s ničím novým nepřišel.

• 21.1.2012  12:29
    Jana Eyrová (2011)

Na tenhle typ příběhu až tak nejsem, ale musím uznat, že to bylo velmi dobře natočené. Příběh je sice prostý a neodhalí vám nic, co byste si sami neodvodili, ale herci odvedli velmi dobrou práci a stejně tak režie a kamera. A právě za to dávám čtvrtou hvězdičku, protože jinak bych tenhle film jen dle samotné příběhové linie zařadila do šedi (pod)průměru. Nicméně filmový štáb tuhle stokrát ohranou story, jak se chudá holka do boháče zamilovala, dovedl do úplně jiné roviny. Film bych popsala stejně jako hlavní hrdinku - skromný, přesný a snažící se nedát na sobě jen tak znát emoce a i přesto vás neznudí a bude vás zajímat, co se za tím, co nám navenek ukazuje, ve skutečnosti skrývá.

• 21.1.2012  12:22

Problém je asi v tom, že jsem čekala něco podobného jako jedničku, tedy animák plný vtipných situací. Tentokrát to ale filmaři nechali spíš jen jako doplněk a zaměřili se jen na bojovou akci. Je to sice plus, že se snažili se neopakovat, ale to nic nezmění na tom, že mi to oproti jedničce přišlo jen jako průměr.

• 21.1.2012  12:14
    Nevinnost (2011)

Velmi dobře natočeno, chtěla jsem dát 4 hvězdičky, ale těch posledních 5 minut filmu bylo podle mě úplně mimo a tak nějak to to předchozí pohřbilo...

• 15.1.2012  14:31
    Sherlock (TV seriál) (2010)

První díl byl naprostá pecka a hleděla jsem na to s otevřenou pusou. Další dva díly byly taky dobré. První díl druhé byl úplně jiný než ty předchozí, nicméně taky zajímavý. No uvidíme, co se z toho dál vyvine. :-) Mimochodem Sherlock mluví někdy tak rychle, že to člověk nestíhá vnímat, natož číst titulky. :D

• 15.1.2012  13:36

Při prvním souboji se zlým bývalým jsem pořád čekala, kdy se ukáže, že si to všechno Scott Pilgrim jen představoval. No nestalo se. A pokud tohle, co se tam dělo, přijmete za normální věc, stejně jako jsem to po počátečních rozpacích udělala já, tak zjistíte, že se díváte na celkem originální komixový počin.

• 15.1.2012  13:28
    Super 8 (2011)

Sci-fi, kde hlavní roli hrají děti? No, proč ne. Nebylo to sice nic výjimečného, ale taky u toho člověk neusínal nudou. Prostě normální průměrný film v tomto žánru. Takže jestli někdo čeká podobně skvělou jízdu jako byl poslední Star Trek, tak bude asi hodně zklamaný. Já žádné takové očekávání neměla, takže spokojenost. Celkem mě tady překvapila Elle Fanning, mám ji pořád zafixovanou jako malou holčičku a ona už je z ní slečna. Evidentně má nakročenou kariéru stejně dobře jako její sestra. Jo a jedna věc mi tady evidentně unikla - proč se to jmenuje Super 8?