HappySmile

HappySmile

Česko

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21
    • 26.6.2010  01:04

Na mě až moc psycho... Film nám ukazuje vyšinutého hlavního hrdinu, ovšem nenabídne nám jedniné vysvětlení, proč Patrick začal vraždit, ani nám neukáže, že by z toho měl nějakou zvrácenou radost, prostě nic. Celá zápletka potom tak nějak vůbec nedává smysl a nedokáže diváka zaujmout. Nějaká zajímavá pointa by to asi dokázala zachránit, ovšem to, s čím se na konci scénárista vykasal, si měl radši nechat pro sebe, protože tím film spadl do ještě vetšího bahna...

• 25.6.2010  21:52

Ale no tak, tak nízké hodnocení? Jako dítě jsem Krokodýla Dundeeho milovala. Teď už se mi toho sice kromě jeho jména moc nevybavuje, ale když jsem viděla toto pokračování, tak se mi to všechno pěkně připomnělo a u hodně scén jsem se opravdu upřímně zasmála. Sice to tak úplně na 4 hvězdičky nebylo, ale na 2 jak říká zdejší hodnocení taky určitě ne, takže jsem se rozhodla mu trochu přilepšit. :)

• 13.6.2010  13:48

Po vizuální stránce skvělé, ale to je asi tak všechno, co tady stojí za řeč. Akce je málo a celá zápletka je s prominutím úplně dementní. Tak nějak nechápu, proč do tohoto projektu Gary Oldman s Denzelem Wahingtonem šli, vždyť už po přečtení scénáře si museli uvědomit, že ten film je úplně o ničem.

• 10.6.2010  16:41

Poprvé jsem film viděla jako malá a skoro nic jsem si z něho nepamatovala, jenom pár útržků, které dohromady nedávaly žádný smysl. Takže, když sem film viděla teď, bylo to jako bych ho viděla poprvé a můžu tedy říct, že i dnes toho má Adéla divákům hodně co nabídnout. Takovouhle parodii plnou hlášek a perfektních scén jsem asi ještě neviděla. Kdyby se dnešní rádoby vtipné parodie tímhle filmem inspirovaly, hned by se tenhle žánr pozvedl ze špíny a bahna a nebyl by tak zatracován.

• 10.6.2010  16:33
    Gamer (2009)

Super akční podívaná za tři hvězdičky. Zápletka mi přijde trochu jako mix Náhradníků a Rallye smrti, přesto čtvrtou hvězdičku dávám právě za originalitu příběhu, který krásně ukazuje jak rozvoj vědy, nebezpečí zneužití techniky, tak i úpadek lidstva a jeho morálních hodnot. Mimoto akční stránka byla opravdu pěkná.

• 9.5.2010  02:37
    2Bobule (2009)

Byla to ptákovina a hodnocení jsem chtěla dát původně nižší, ale ke konci jsem se 6x opravdu zasmála, takže si to ty 3 hvězdičky zaslouží. Jedna věc, kterou jsem nepochopila, bylo, proč v první půlce filmu několikrát jako zvukovou kulisu použili hudbu, která zněla jako vyzvánění mobilu a vždycky jsem si v té chvíli říkala, proč to kruciš nezvednou.

• 8.5.2010  02:28
    Ben X (2007)

Hlavním tématem není tak úplně šikana, spíš popis světa postiženého chlapce a ano, když je člověk jiný, nese to s sebou často také šikanu. Herci zahráli naprosto skvěle a závěr filmu vám vyrazí dech, i když si budete myslet, že víte, kam to celé směřuje. Přesto ale musím říct, že emociálně mě snímek moc nezasáhl a místy jsem se i nudila. Bohužel to ve mně nevyvolalo ani zlomek pocitů, které jsem měla u sledování Klass, což byl opravdu jedinečný a výtečný film.

• 4.5.2010  15:50

Sice by si někdo mohl myslet, že si Alan Alda zavdal příliš velké sousto, když napsal scénář, režíroval i hrál hlavní roli, ale v tomto případě je to určitě výhoda, protože si to autor může udělat tak, jak si to sám představoval. Osobitý humor Aldy mi opravdu sedí, takže prostě musím chválit, protože to byl kouzelný filmeček.

• 3.5.2010  23:55
    Protektor (2009)

To co se odvyprávělo za 100 minut, by se hravě zvládlo za polovic, takže tady bylo všechno takové natažené a pomalé. Sice nemůžu říct, že jsem se nudila, ale připadalo mi to celé úplně o ničem. Jenom takové plácání na místě a žádnou lásku a osudový vztah, o kterém píše distributor, jsem tady nenašla. Spíše než film to byla hodně dlouhá reklama na cigarety.

• 3.5.2010  01:39
    Prázdniny (2006)

Pokud jste příznivci romantiky, tak je tenhle snímek rozhodně nejlepší volba. Marně se snažím vzpomenout si, kdy jsem naposledy měla po celou dobu sledování filmu na tváři takový přiblblý úsměv. :)

• 2.5.2010  01:55

Film je určen pro děti předpubertálního věku a je to tak třeba brát. Dabovat Čiperky slovensky je sice na jednu stranu dobrý nápad, ale vzhledem k věkové skupině, které je film určen, musím protestovat, protože dnešní děti tomu prostě nebudou rozumět, což je bohužel smutný fakt. Ale jinak bych těm, co je tenhle žánr baví, spíš doporučila G-FORCE.

• 2.5.2010  00:11

A tohle bylo proboha co?

• 25.4.2010  14:21

"Vysvětli mi, proč mě tvoje babička skopala do kuličky jako nějakej ninja!" Sice je to blbina pro děti, ale já jsem se skvěle bavila. Nebýt toho přístroje na ovládání lidí, asi by se ten film hodil opravdu jenom pro děti, ale ti herci (Ricky a babička) to zahráli tak skvěle, že ještě teď když si na to vzpomenu, tak se musím smát. Opravdu nechápu, jak dokázali udělat takové ksichtíky a šílené kreace a udržet si u toho ten šílený výraz. Prostě sranda. (A za titulkama jsou ještě nepovedené scény.)

• 24.4.2010  02:11

Nebýt toho komentáře, tak by ten film byl úplně o ničem. Tady je vidět, jak lehce s trochou fantazie se dá udělat z naprosto průměrného filmu vynikající snímek, který má šťávu, je originální a opravdu pobaví. Myslím, že by si ostatní filmaři měli vzít ponaučení a taky občas zkusit něco nového a třeba vytáhnou ty svoje romantické komedie z toho klišovitého sterotypu.

• 22.4.2010  14:48

Super parodie na historické filmy, televizní soutěže, katastrofické filmy alá přerostlá veverka terorizuje město, filmy typu seznamování rodičů před svatbou a poslední kapitolka je takový úvodní díl seriálu Byl jednou jeden... život. Některé scénky jsou lepší, jiné trochu pokulhávají, ale celkově je to solidní zábava pro dospělé.

• 21.4.2010  22:24

První půlka byla strašně přeplácaná a nepřehledná. Ty kostýmy byly sice pěkné, ale když jich bylo tolik na jednom místě a okolní prostředí bylo podobně přešperkované, tak z toho byl jeden velký chaos. Potom, co Tony dodal Imaginariu nový vzhled, to hned vypadalo o dost líp, a se vstupem Tonyho do Parnassovy mysli jsem čekala, že se to konečně pořádně rozjede. No sice se to trochu rozjelo a scény s Johnnym, Judem i Colinem byly opravdu zajímavé, ale už to nedokázalo vykompenzovat ten začátek.

• 18.4.2010  02:35
    Izolace (2006)

Film se dvěma H - správně rozdělenou (nikoli namíchanou) dávnou humoru a hororu.

• 17.4.2010  14:31
    Producenti (2005)

Muzikálová vystoupení nebyla špatná, trochu absurity mi nevadí. Bohužel všechno ostatní bylo špatně. Už úvodní scéna byla naprosto příšerná a vůbec bych se nedivila, kdyby po ní spousta lidí film rovnou vypla. Myslela jsem, že se to zlepší, ale bohužel byl takový celý film. To co asi mělo být "vtipné", bylo jenom trapné. Celkově ve mně film vyvolal takové rozpačité pocity. Nechápu, jak se herci jako Lane, Broderick a Thurman, mohli k takovému filmu upsat. Asi ani nečetli scénář, protože jinak nevím, proč by to měli zapotřebí. Ale jak říkám, ta muzikálová čísla nebyla tak špatná, tak nechám zlatou střední cestu.

• 11.4.2010  01:26

Film se spoustou známých jmen a zajímavou zápletkou. Celé se to ale tak nějak strašně pomalu vleče a ty dvě hodiny jsou docela ubíjející. Chtělo by to zktátit na 1,5 hoďky. Zbytečných scén tu bylo docela dost (např. úvodní scéna s boxem, která neměla s dějem nic společného, ale zároveň to zase asi byla jedna z nejlepších z celého filmu...) a celé to by bylo svižnější.

• 10.4.2010  01:56
    Rec 2 (2009)

Oceňuju, že tvůrci navázali přesně tam, kde skončila jednička, a taky to, že přidali spoustu neotřelých nápadů, aby to nebylo jenom pouhé nastavování předchozího. Bohužel ale musím říct, že posedlost ďáblem mě moc nenadchla a ty uječený dementní děcka sem si přála odbouchnout sama. To bych asi ještě všechno zkousla, ale ten závěr s tou tmou vs. světlem mi už přišel opravdu za vlasy přitaženej (i když uznávám, že jim to asi muselo dát práci něco takového vymyslet). Na jedničku to holt nemá, úplná ztráta času to taky není, ale kdyby to nenatočili, tak by se nic nestalo. Jenom doufám, že trojka už nebude...

• 9.4.2010  00:33
    Miss Březen (2009)

Škoda, že už nejsem teenager, pak bych možná nemusela litovat, že jsem promarnila skoro hodinu a půl svého života... =/

• 7.4.2010  15:38

Bylo to pro mě docela zklamání, protože Chris Columbus točí dobré rodinné komedie. Ale zřejmě jak rostou jeho děti, tak přešel na teenagerskou komedii, což ale není zrovna můj oblíbený žánr. Ani jednou jsem se tu nezasmála a to je podle mě jaksi v rozporu s definicí komedie... Chrisi, vrať se k rodinným komedií, prosím!

• 5.4.2010  23:56

Rozhodně jedna z nejlepších českých komedií posledních let. Celé dvě hodiny jsem strávila zkroucená v záchvatu smíchu, protože co minuta, to 5 vtipných hlášek, které prostě člověka chtě nechtě úplně odzbrojily. Hlavně "babča" Eliška Balzerová perlila, kudy chodila (a přesto nepůsobila jako trapné (h)láškující monstum!). Jediné, co bych mohla vytknout, je, že na konci už trochu překombinovali ty milostné vztahy, ale vzhledem k výše řečenému to už byl jenom takový detail, nad kterým každý přivřel oči.

• 4.4.2010  01:35
    Beetlejuice (1988)

Fantazie Tima Burtona se tady nezapře. Film je to zajímavý a jsou tu super momenty, ale přece jenom se všechno rozjíždí tak nějak pomalu a než se začne doopravdy něco dít, tak už je pomalu konec. A chudák Beetlejuice se tady ani moc neohřál, i když je po něm snímek pojmenován. Jinak ale musím říct, že hvězdná sestava, která se tu sešla, nezklamala a ta hudebně-taneční scéna prostě neměla chybu.

• 3.4.2010  00:37

Po vizuální stránce nádherné, jenom mi přišlo od věci dělat z Peršanů zrůdičky a transsexuály (nebo co byl probůh zač ten jejich velitel s dokresleným obočím)... Na ty odhalené svalnaté hrudníky se dobře dívalo, ale při bitvě s protivníkem to muselo být teda celkem nepraktické... (jestli to tak bylo už v komiksu, tak ok no, ale stejně). Ale to moje rýpání si nevšímejte, byl to parádní film :)

• 1.4.2010  00:38
    Saw 6 (2009)

Čtverka a pětka byly katastrofa, tohle už se vrátilo aspoň na laťku průměru. Holt max. 3 díly by stačily, ale obávám se, že se brzy dočkáme Saw XVI, pokud na to teda konečně diváci nepřestanou chodit (ale z vlastní zkušenosti musím říct, že člověk je holt tvor zvědavý a chce vědět, co teda vymysleli dál). Tenhle díl byl normální průměr. Tvůrci opět trochu pozměnili pravidla hry, což mě ale ze všeho nejvíc irituje, protože Jigsawovou filozofií bylo všem dát šanci přežít, což už se neděje. Chápu, že je potřeba dělat inovace, aby to nebylo pořád to samé, ale takhle ta série už dávno ztratila to, o co v ní původně šlo. STOP PLEASE!

• 31.3.2010  14:08

Tento příběh je tím úžasnější, že je podle skutečných událostí, a je vidět, že se toho zhostili ti správní lidé a scénaristé i režisérka dokázali tento silný příběh krásně poutavě převést na plátno. Robert De Niro a Robin Williams hráli tak perfektně, že pro to ani není slov. Nepochybuju, že vás to chytne za srdce.

• 29.3.2010  00:42
    Galaxy Quest (1999)

V hlavní roli vetřelkyně, kutil Tim, profesor Snape a detektiv Monk :) Bomba, prostě komedie, jak má být! Ale vůbec bych to nenazývala parodií na Star Trek, spíše poctou Star Treku! Pro ty, co nikdy Star Trek neviděli - ujišťuju vás, že i vy se pobavíte, jeho znalost není vůbec nutná.

• 25.3.2010  00:12

Prostředí české korupce se Vorlovi podařilo vykreslit velmi trefně. Použil k tomu velice osobitý styl, kdy postavy přímo komunikovaly s divákem tím, že mu sdělovaly svoje dojmy do kamery. Tato věc mi nijak nevadila, co mě ovšem občas iritovalo, bylo to záměrné přehrávání herců, jehož účel mi zůstal skryt. Asi to mělo divákovi napovědět, že se jedná o parodování a ironizaci některých situací. To je ale celkem smutné, když režisér předem předpokládá, že jeho diváci budou samí diletanti, kterým se musí každý vtip vysvětlit...

• 21.3.2010  14:18

Od trojky Morgan Freeman, Christopher Walken a William H. Macy jsem čekala opravdu hodně, nějaké dobře promyšlené krimi říznuté komedií. Bohužel to bylo celé takové plácání o ničem, kde se na pořádnou akci nedostalo. Ale odpusťme jim, že se na "stará kolena" dopustili takového přečinu. Když přivřeme jedno oko, je to taková oddychovka, která neurazí, i když u ní člověk občas zívne.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21