Titanic (1997)

-Asi po 7-10leté odmlce, kdy jsem naposled videl titanic, musim rict, ze je film, po kterem sem vzdycky prisel o svoji mužnost. Proste me to vzdycky dostane, a vim, ze to pár let zase nechci videt, protože me to ku*evsky ovlivnuje. Kvuli vysokemu počtu zhlednuti, sem zjistil, ze uplne kazda postava delo to co ma, a ze jich na nekterych zaberech pozehnane. Myslim že to je FIlm čislo jedna nafurt už. Jsou i jine kvalitni filmy jako Armageddon, Temny ritiř nebo Terminator, ale Titanic bude klasa i na těch zbyvajich 100 let, co to tu ma ten svět vydržet. Možna že pak "dalši" lidi budou mit motiv na dalši katastrofický film.

Vybíjená (2004)

malo kdy se vidi ben stller jako zaporak a tady mu to jde jako učebnice. \Jen Vaughn mi nikdy nepřilne k srdíčku. bohužel 3

Batman a Robin (1997) odpad!

totalni hovno a sračka. Ted ma Batman pokipane triko

Gangsteři (2007)

Mě to nadchlo. Podobnej pocit jako z Leaving las vegas.

Presumpce viny (2003)

moc skvely film. porad vas neco prekvapuje a cele to graduje k finiši. takove filmy mamrad.

WWE Monday Night RAW (1993) (pořad)

ten člověk tady co vyzdvihuje randyho ortona, mam dotaz. Videl jsi nejake zapasy po roce 2000? Protože jinak bys nepsal randyho ale někoho jineho, ne že by byl orton nějaky slaby to ne, je docela slušny wrestler, no ostatně je vlasně ještě z té staré dobre ery. No prostě mi je jen líto těch, kteří ted fandí kofole kingstonovi, protože nepoznaji to prave orechove. Attitude era!!!

WWE SmackDown LIVE! (1999) (pořad)

Jo tak to je serial mého mládí. ročníky 2000-2002 jsou pro mne maximum kvality a atraktivity. Dnešní šou je už o hovně kromě starých znamych jmen, ale jinak nova generace je na hovno, asi tam budu musem vletět. A ještě poznamka tady pro ty frajery co maj csfd.cz na starost. David Arquette NIKDY "nehrál" ve smackdownu, akorat zkur*il WCW svym debi*ním filmem. No ale smackdown je WWF resp. WWE takže toho troubu vymažte. Jako zaryteho fandu mě to uráží. KANE forever

Casino Royale (2006)

asi žadny jiny film by nebyl schopny adaptovat uplně jineho bond, než na jakeho jsme byli zvyklí, jako tento. Ještě aby tenhle bond aspon kuřil cigara nebo něco a je to senza.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

tak děsive nazory sem tady četl než sem to viděl, a předem sem Lazenbymu fandil, at to nedopadne tak strasne jak se píše. A hele, ono to je moje jedna z nej bondovek pro mě. Kožak v klidu, buchty tež a hlavně, šilena úvodní písen mě dostala, stejně tak sceny na lyžach. Navíc sestřihana bitka mě rozesmala jak dlouho nic. Navíc tady někdo trefně napsal, kdyby Lazenby přijal následující diamanty a dalsi díly, drželi by ste huby a hodnotili minimalně stejně jako Moora. Hodnotím vysoko

Vyhlídka na vraždu (1985)

nedavno sem se odhodlal k velké věci, a to je shlednutí mooreovek. no a musím řict, že tento díl mi v hlavě uvízl ze všeho nejvíc. tak nějak sem se na to dobře zdunil, v podvědomí sem věděl že je to loučení s rogerem, a tak sem se nechal unest a užil si to. Závěr na mostě - snad poprvé sem byl u jeho filmu napnutej, vystresovanej nebo něco takoveho. 95%