fox171cz

fox171cz

Marek Liška

okres Ostrava

homepage

13 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Film, který snad jde pouštět furt dokola a neomrzí vás na něm ani jediná jeho minuta. K filmu není ani moc co dodávat, snad jen jedno, určitě se na něj podívejte !!!

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Nejlepší vězeňské drama co jsem kdy viděl, temný, místy dech beroucí a výjimečně natočený kousek. A co více si přát, když hlavní roli má T. Hanks ?

 • poster

  X-Men (2000)

  Musím říct, že jsem se tomuto filmu hodně dlouho vyhýbal, ale donutilo mě se na něj podívat pozvání do kina na nový díl First Class. Nic jsem od filmu nečekal a dostal se ke mě až nad míru uspokojivý výsledek, skvělého propracování a efektů. Herce jsem si zamiloval, protože mi opravdu ve filmu seděli. Mohu tedy říct, že se jedná o jednu nejlepší filmovou sérii od Marvelu. Neváhal jsem ani minutu, skočit hned na další díly, které následují.

 • poster

  Návrat do budoucnosti (1985)

  Není o čem debatovat, naprostá špička SCI-FI filmů 80. let !

 • poster

  Vlk z Wall Street (2013)

  Orgie jako nikdy!!!

 • poster

  Ostrov (2005)

  Nemám slov... Tak super Sci-fi film jsem dlouhou dobu neviděl. Úžasné vizuální efekty, skvělá "Scarlett Johansson", hudba a mohl bych pokračovat... Neuvěřitelně jsem se bavil a říkal si, je to vůbec možné ? Ano je !

 • poster

  Milionář z chatrče (2008)

  Danny Boyle bezpochyby dělá skvělé filmy, ale tohle se mu povedlo ze všeho asi nejvíce. Skvěle film do sebe zapadá kostičku po kostičce až nakonec všechno zapadne na své místo a výsledný efekt je úžasný. Nevyvracuju, že jsem se po celou dobu filmu úžasně bavil, že jsem vždycky až běhal na záchod, abych rychle mohl ve filmu dále pokračovat. Asi to byl risk natočit tak daleko s takovými herci takový film, ale risk je zisk a tady autoři snad jenom získali.

 • poster

  127 hodin (2010)

  Rozhodně se mi tento snímek zaryl hluboko pod kůži, celý film jsem si náramně užíval. Dostal mě fakticky nádherné zakončení filmu. Nemám tomu co vytknout, prostě bomba !

 • poster

  Divočina (2014)

  Pokud má člověk rád cestování, přírodu a outdoor, tak bude v sedmém nebi. Nejen skvěle namixovaná flashbacková linka, ale také úchvatná Reese, úžasná hudba a povedené záběry. Žasl jsem nad věrohohodností vybavení a oblečení, které po shlédnutí reálných fotek sedí do posledního detailu. Prostě moje číslo jedna mezi filmy s cestovatelskými náměty.

 • poster

  Tohle je náš svět (2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace