Povolení zabíjet (1989)

Tak bych skoro řekl, že jsem viděl jednu z nejlepších bondovek. Ano Skyfall je zatím numero uno, ale toto! Škoda, že Dalton nehrál Bonda déle, protože za mě si myslim, že mu role Bonda sedla náramně. A moc krásné Bond girls asi jedny z nejhezčích!

Českem nejen za sportem (2021) (seriál)

Ach to Česko nádherné! Jak Čech co bydlí v Česku, nemůže mít rád Česko? To mi hlava nebere! Já rád objevuju jiné kouty země, ale v životě bych se neodstěhoval z Čech a to mam kamarády, kteří suverénně říkají že se odstěhují! Tom a Evka cestovatelským pořadem tak klidně a hezky všech osm epizod provázejí, že nejde hodnotit jinak. Mam rád cestovatelské pořády mimojiné už jen tím, že mi to dává další tipy na navštívená místa nebo vidět ta místa z jiné perspektivy a i se něco dozvědět. Doufám že bude nějaká třetí série, protože od natočení, sympatickou dvojici po hudbu je to prostě pecka!

Vyhlídka na vraždu (1985)

Dokonce dokážu překousnout i otřesný úvodní song od Duran Duran. Byl fakt příšerný, ale jinak na to kolik tady Mooreovi je, tak mu to zde náramně sedlo, ano je tam často kaskadér, ale řekl bych, že to byla jedna z jeho nejlepších bondovek. Tanya Roberts byla kočka, a až na její křik to teda rozhodně nebyla špatná Bong girl a Christopher Walken v roli psychotika byl úžasný!

Před půlnocí (2013)

Tak mne asi Před půlnocí zasáhlo nejvíc a z trilogie se mi taky nejvíc líbilo a úplně jsem se vžil do role Ethana: ty ženy my je tak milujem, ale je sakra obtížný s nima být! Já neřikam, že s chlapama to tak neni, ale rozhodně u ženských je mnohem časté, že když už něco mají, tak stejně pak chtějí něco jiného, nebo přijdou s takovou blbostí, že vlastně ten chlap za to vůbec nemůže, nebo může za všechno a bla bla… kdo miloval a byl zrazen tak ten film krásně pochopí a jak řikam, kdyby nebyli ty ženský tak krásný, zábavný a vůbec prostě ženský, tak by na tom světě bylo smutno!

Jersey Shore Massacre (2014)

7,5 dolaru za osobu. Nás je 6 takže chceme slevu a za 50 dolarů jdeme jinak nic :D jako ona to fakt byla sranda a takovej slaboulinkej přesto zábavnej slasher.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Jen z úcty k Bondovi to nebude úplný odpad, ale i když pominu to, že se to neřadí mezi Bondy, tak furt ho tak oslovují a tak, takže pro mne to prostě Bond je a je to katastrofa! Naprosto šílená k poblití hudba, ta akce byla mizerná a celý to prostě byla komedie. Opět se opakuji, alespoň že na Bond girls si dávají záležet! Jo a skok Šemíka? To jako vážně!

13 minut (2021) (TV film)

No...... síla fakt síla a to obrovská! Kdyby si z toho alespoň jeden magor na silnici vzal z tohoto dokumentu příklad, hned by to bylo lepší, jenže! To je, že je neomylný atd. Ano taky už řídim dlouho, měl jsem nehody a naštěstí, NAŠTĚSTÍ nikdo nezemřel! Po poslední bouračce jsem ani nechtěl řídit! Z tohoto dokumentu mrazí, jsou parádní rekonstrukce nehod a toho holohlavýho kluka bych plácnul a natrvalo bych mu sebral asi papíry, jako takový fáro, taková nezodpovědná jízda, ne tohle na silnici fakt nesmí! A nikdo opravdu nikdo nejsme neomylní a nesmrtelní!!!

Jen pro tvé oči (1981)

Trochu odbitý konec ale přesto lepší o krapet než Moonraker a ještě štěstí, že vždy vybírají hezké Bond girls.

Alpami nejen za sněhem (2018) (seriál)

Hodnotím až teď, protože si pak za chvilku ohodnotím i Českem nejen za sportem. Ve Slovinsku jsem byl a zcela mne uchvátilo, takže se vůbec nedivím těm destinacím. V Itálii jsem byl také za lyžovačkou, ostatně jako víceméně v Rakousku. Parádní hudba, velice sympatické duo Kraus/Samková. Hezky nasnímané a natočené a díly tak rychle utečou, že toho chcete víc. Výtečné tipy na výlety...

Manželská historie (2019)

Teda já věděl že je Adam Driver dobrý herec, protože pokud nepočítám zmršené Star Wars epizoda VIII kde stejně i tak byl nejlepší postava, tak se mi zatím líbil v každém filmu, ale pozor! V Manželské historii naprosto exceluje a dost jsem mu věřil a i když bych to řekl nahlas, tak by mě možná někteří ukamenovali, ale já s ním i soucítil a byl jsem teda na jeho straně. Scarlett Johansson zahrála také výtečně, ale prostě mne si získal Driver, protože to byl prostě výkon a je fakt kluk šikovná. a také byl velice příjemný Alan Alda