Figusek

Figusek

okres Svitavy
Svěží fan "Oldschool", kterému bije akcí zalité srdce s atmosférou nikdy nekončící filmové kalby...

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 23.6.2018  03:31

"Jdu si pro tebe! - Já do vězení ale nepůjdu! - Vím, nebral jsem si pouta!" Vochchou! Tak tenhle Nelítostný souboj part. 2 mě docela uchvátil! Jestli se mi Butler líbí v akčňácích o Bílým domě a Londýně, v Ctihodným občanovi, tak tohle je asi zatím za mě jeho úplně nejdrsnější role všech dob! Film mě opravdu vtáhl do děje. Kamufláž středně dobrá, ovšem to rozuzlení za mě opět na padáka čelisti a solidním drcnutí na prdel! Genialita! No a to nejvíc z Dokonalé loupeže je samozřejmě celobijákový nahanění obou hlavních aktérů a soupeřů s vyšperkovanou koncovkou, která rázně připomíná právě akci De Nira a Pacina z let devadesátých! Butler vs Schreiber = ??? No pusťte si to a dozvíte se - určitě doporučuju! Za unikátní návrat do minulosti prošpikovanej skvělým scénářem a akcí 90%

• 2.6.2018  08:27

První polovina Cizince byla jedna mega svěží startovačka do světa akce, napětí a tajemna, ta druhá to definitivně sráží do kolen! Příběh se ze začátku tvářil velice zajímavě, trochu jsem čekal i díky Liamovi podobnej NON - STOP ve vlaku, ovšem to by tým okolo filmu nesměl totálně spackat závěr, kterej po náběhu filmu z řad áček, vykolejil jak ten Neesonův vláček do pangejtu označenýho písmenem B. Zaprvé, i já, kterej se většinou seru s odhalováním postav a dojde mi to až v závěru filmu, jsem to v tomhle bijáku dal hned z jedničky! Jak hlavního hajzla hned v hospodě, tak i hledanou slečnu při vyhoštění ze sedadla vlaku. První minus. No a ten, co mi to zesral nejvíc, opět vymazlený digital vykolejení vlaku alá laciná sračka, kdy mi při tom hnusu bylo opravdu líto a styděl jsem se, za ty prasata, co tohle vymysleli a poslali to dokonce před miliony očí do kin. Podotýkám, že je jednadvacáté století a takový hrůzy si pomalu nedovolili pustit do filmu ani v devadesátkách... To je za mě maximínus! Takže hodnocení tak nějak sedí. Jeden z nejslabších filmů Liama za poslední dobu, i když on je v tom úplně nevině! 65%

• 31.5.2018  04:39
    Život (2017)

Daniel Espinosa? Tak tenhle panáček u mě nezačal vůbec dobře s Nepřítelem pod ochranou, nicméně potom si to filmem Dítě 44 hódně napravil a po Životě mi jen dokazuje, že ten chlapík opravdu umí! Mě to bavilo moc! Vžil jsem se do dalšího člena posádky a opravdu jsem s těma borcema unikal po vesmírné stanici "životu" kdesi z neznáma! Mělo to atmošku, napětí, nádech hororu, mělo to vše co jsem si v ten večer představoval! Naprostá spokojenost a vřele doporučuji! 95%

• 31.5.2018  00:16

Jakožto obrovskej fanda seriálu, nemůžu hodnotit jinak, než plnou palbou hvězd! Přišlo něco, co si spoustu lidí přálo, přišlo to v 3Déčku a přišlo to i s celkem originál nápadem a pointou filmu, která se trochu odráží i do další série, jenž přišla po filmu... Hrozně moc hlášek z The Simpsons movie chytlo za srdce všechny okolo v našem skromným městečku a cca před těma 10 lety nevím o člověku, co by neznal hlášky " to mi uviděj holky nudli" či " spider-vepř, spider-vepř, umí hlavou dolů lézt". Za mě animovaná topka, u které bych někdy rád uvítal i nějaký to celovečerní filmový pokračování! 90%

• 30.5.2018  23:52

Nicolas už to zkouší všelijak, aby se aspoň trochu přiblížil k té výhybce ke starým kolejím, kde byl famózním hercem a mnoho fanoušků filmu si ho zamilovalo! Nevím jestli toto byla ta šťastná cesta, ale tuším, že i přes nepříznivý skóre v procentech filmu, co mu zde visí, si to svoje fandy najde. Bohužel k nim nepatřím. Místy zábava, ulítlost, trochu krve, ale vesměs mega zbytečnost... 55%

• 26.5.2018  16:01

Jako vždy jsem šel do filmu skrz Brucíka, jenže tentokráte se s ním loučím víceméně bez jeho zásluh. A to nemyslím špatně! Záškodníky táhne jednoznačně Christopher Meloni, kterej nekompromisně jede, vrčí a vše brousí jako motorová pila! Ano, Willis výborně sekunduje a padouchy poslední dobou hraje celkem suše a v suchým triku, i když zde trochu bez emocí a života... Obsazení mi taky sedlo na jedničku a příběh? Pecka! Takový filmy můžu! Hrozně moc mi Marauders připomínalo Triple 9 a Sabotáž! Je mi jasný, že drtivá většina do tohoto bijáku jde především skrz Bruce a pak ho krapet haní, nicméně zkuste na to koukat jakoby to nebylo o něm - dá se to! Stejně mě nejde do palice, proč teda všichni haniči Willise, neustále vyhledávají a koukají na jeho béčka posledních let?... Se na to vyserte a počkejte si třeba zase na pecku z řad áček třeba jako Glass, či Past 6ku, nebo Přání smrti. Za odvahu a fajn filmek čtyři pěkný. 70%

• 26.5.2018  15:48

Jde o celkem trefnou a šikovnou pohádku nejen pro malé diváky. Příběhem je tenhe animák dost výjimečný, je to o citech i celkem prcina, především s panem křečkem. Ideální stopáž! Moje dcerka si Bolta hodně oblíbila, tak jen doufám, že ho jednou nebude chtít i doma v živé formě.... 70%

• 23.5.2018  03:47

Divím se všem ve filmu, že dobrovolně zabily 102 minut svého života!?!.. Totální sračka a nepochopitelná pičovina, která rozhodně nikdy neměla vzniknout a především vlízt před můj ksicht! A to v tom účinkuje takových celebrit a stár... Hoši, holky - styďte se! 15%

• 23.5.2018  03:43
    Zoolander (2001)

Bohužel jsem naprostej kokot a nerozumím tomuto humoru! Naštěstí jsem opravdu jen pidimenšina a lidi okolo mě si to užívají plnými doušky... A to jsem myslel, že jsou takový mamrdi jen kolem Stillera a Wilsona... Zoosračka za 35%

• 21.5.2018  20:46

Takhle to většinou u těch pokračování úspěšných jedniček dopadá... Diváka to navnadí, prašule se utrží, tak proč netočit dál?...!.. Je zde spousty takových sérií, nicméně hororových je opravdu málo, pokud nebudu počítat třeba Freddyho. Jenže se v devadesáti procentech s dalším pokračováním jedná o pád dolů. U Insidious to není zas takový pravidlo... První tři díly byly super, nad mé očekávání teda obzvlášť trojka zabodovala, jenže po ní nastává zlom! Už zde nevidím nic nového, nic čím mě ta duchařina překvapí... Není to zlý, ale není to ani pecka! Takže jak ve škole... Je to dobrý, za tři! 60%

• 19.5.2018  12:16
    Grimsby (2016)

Sacha Baron Cohen holt tenkrát věděl, jak se divákovi dostat pod kůži! Humor na bázi stupidity je pro některý ostřílený movie fajnšmekry tou pravou libůstkou a já mám to štěstí, že k nim patřím. Rozhodně s ním ale nevyhledávám filmy, to zase ne. Ovšem dostal se ke mě biják Grimsby, který mě párkrát nahodil celkem solidně ksicht do podoby půlměsíce! Stupiditu tentokráte doplňuje i perverzita, která až hraničí s prasáctvím a humusem. No a když se k tomu přidá semtam nějaká hláška typu "to byl jen ejakulační úkapek" či "dnes jsem vysral celý bílý hovno", tak není co dodat. Navíc scéna se slonama je asi ten největší úlet v historii filmu! Výborně i Strong a Adkins! Prdel století za 90%

• 18.5.2018  16:33

Tak zde jsem trochu jak na houpačce... Tři či čtyři, tři či čtyři... Opravdu jsem se první půlku filmu bavil! Skvělý dobrodružství čtyř frajerů, kteří nám vykročili vstříc svým osudům, cestou do hloubi džungle, hledat nové zážitky a nějaké to tajemství. Opravdu mě putování s těma klukama bavilo. Jenže nastal zvrat a to pro mě byla krapet štreka do propadliště! Pasáže kdy nám hlavní hrdina tápe, neorientuje se, ztrácí hlavu a má halucinace, mě absolutně nesedly! Nicméně pan McLean mě splnil malý přání a dal mi závěrem to, co u životopisných story, nebo u příběhů podloženými pravdou žeru! Autentickou historii borců! Fotky skutečných hrdinů s popisem! To mě rozhodně přidalo na kráse snímku a proto volím za čtyři! 70%

• 15.5.2018  01:55
    7 životů (2017)

Velice příjemný kousek na mě svěže dýchla ze svých sedmero úst Noomi Rapace a krapet nám všem dokázala, že je to dnes již ženská herecká extratřída! Zajímavý a chytlavý příběh, propletený tvrdou sci-fi "realitou" a doprovázen slizkou hranatou Glenn Closovou. Trochu mě jen zaráželo spousty nedomyšlených prvků filmu se spoustou děr ve scénáři... Nebudu je vypisovat, každý na to má jiný pohled... Ovšem, jedno oko jsem zavřel a vznikla z toho celkem zábavná podívaná na fajn večír! A to jsem si vždycky říkal, jakej že je Van Damme borec, když si střihl celkem náročnou dvojroli Chada a Alexe ve Dvojitým zásahu... Co dvojrole... Co trojrole... Co čtyřrole... atd. atd. Hovno! Sedmirole! Tak se na ně Noomi musí!!! 75%

• 15.5.2018  01:41

A máme tu prostě další ságu pro pubertální votlemky, další Divercence a Hunger gamesy, další nicneříkající a nepochopitelný pokračování a ztráty času po slibných prvních dílech... Jak říkám, první díl pro mě byl víceméně velkým překvapením a dál už nastává jen tvrdý pád... Nesmyslně dlouhý a ukecaný film se skvadrou nesympatických herců (teda aspoň ten Barry Pepper mě udělal radost). Dál už bych to nechtěl pitvat. Chtěl jsem dát zlatý střed a trojku jak vyšitou, jenže jelikož do toho Wes Ball namočil opět nesnesitelnej rypák Willa Poultera, dávám o hvězdu méně! Opravdu nechápu, jak na tohodle herce rostlýho z plevele někdo někdy přišel?!... 45%

• 15.5.2018  00:06

Velký a všemocný Arnie, hrdina a vládce drtivé většiny převratových akčních děl Hollywoodu! Tak to je, vždy bylo a bude!!! Ovšem těmto časům také už dávno odzvonilo a Arnold výrazněji zajímá už jen svoje skalní fanoušky. Patřím k nim a především proto jsem si vyhlídl Aftermatha... No co dodat? Jedná se o těžkou a nesnesitelnou nudu, které chybí snad úplně všechno... Je vidět, že herci se snaží trochu zahrát na divákovi city, nicméně je to krutě bez emocí...Nejpříjemnější je závěrečná desetiminutovka, díky které nedám jen jednu hvězdu za Arnolda... Proto dorovnávám za dvě! Schwarzenegger vždy zůstane v mém akcí zalitém srdci na "bedně" a už ho z ní nikdy nikdo nesundá, ovšem musím se zavčas rozmyslet, jestli riskovat další takový bijáky bez života a ztrácet tím čas... Nedělejte chybu jako já a navraťte se z této cesty dřív než uplyne 94 minut... Představení ohromné nudy za 40%

• 6.5.2018  04:26
    Focus (2015)

Za mě jeden z top filmů roku 2015! Viděno dvakrát a dvakrát mi u toho spadla brada! Ta souhra, to souznění dua Smith - Robbie, to je balada! Ty triky, ta faleš, ta přetvářka, ta habaďůra, ten podvod, ten chtíč, to nebe, to peklo, to všechno! Krása a super zábava!!! Focus je tím filmem, co zaujme, chytí a nepustí vás až do konce! 90%

• 6.5.2018  04:15
    Unesená (2012)

Sračka sraček a i u mě první náznak toho, že Cage už zřejmě není tam kde byl! Mělo by to asi působit tak, že Lucas má být ten hnusák a Nikolas ten vyfešákovanej bourák co spasí svět. Opravdu mě to přišlo naopak! Úlisnej Cage a humus céčko film! A vzhůru k zemi Nicolasi.... Škoda! Něco přeci jen jsi dokázal! 35%

• 6.5.2018  04:11

Abych byl upřímnej, tak první koukanec na pokračování luxusní jedničky 96ky pro mě byl hrozivě zapáchající, jako pivní prd po težké kalbě druhej den... Takže takový to, že v tom vydržíš, ale je to síla... Jasně, jednička nasadila odplatě opravdu vysokou laťku, ale přeci jen tam to očekávání bylo daleko větší. Nicméně, když jsem si dal celou sérku podruhé, měním názor a ze tří slabých hvězd zvedám na čtvrtou. Jediný co vytknu je ten zkurvenej střih při rvačkách Bryana... Jinak je tam brilantní náznak "old school" a to prostě žeru! 70%

• 6.5.2018  03:25
    Podraz (1973)

Tak jsem se konečně dočkal! Mrzí mě, že nenosím klobouk, či jinou pokrývku hlavy, pač, i když teda jen pomysleně, smekám a klaním se! Unikátní kamufláž ve velkém stylu, především v podání pana Redforda! Podraz náramně utíká a v každé minutce se něco děje. Závěr filmu je famózní! Já opravdu nemám žádnou výtku, naopak mě mrzí, že něco tak výjimečného a skvostného mě tak dlouho unikalo! Jsem spokojen a to dostatečně! Děkuji pane Hille! 90%

• 6.5.2018  02:16

Tenhle filmek snad nepostrádá nic! I díky němu si mě Cameron koupil! True lies mají snad včechno! Akci, vtip, příběh, hudbu, obsazení, no prostě všechno! V nej formě hrající Arnie, k tomu neodolatelá Jamie, parádní představení od Billa a zřejmě životní role Toma... Legendární scénka s koněm vs. motorkou, pánské hajzlíky nebo sestřelení facákama dvou dobrmanů, hlášky tipu "vzala jsem si Ramba" a do toho všeho libé tónky "tanga"... No excelentní! Teď jsem to viděl po dlouhatánské době a prostě nevěřím, že Pravdivé lži mají 24 roků! Ostatně Cameron na to byl vždy bourák! Terminátorovi bych taky neřekl tolik let. Každopádně True Lies patří mezi klenoty filmového ráje! 90%

• 6.5.2018  01:44

No tak jsem si dal Odstřelovače podruhé po X letech, navíc i s manželkou a musím podotknout, že se jedná o velice podařený kousek s trefným svižným příběhem a excelentním Wahlbergem! Ono asi nejvíc skvělý na tom filmu je, že se jedná o luxusní akčňárnu, která chytne díky příběhu asi i neakční fanoušky filmu (příklad mám třeba v mé ženě)! Fuqua to podal opravdu báječně a já jsem snad jen o prsa Rhony Miltrové nedal plný počet hvězd! Takže opravdu o kousilínek. Až to uvidím potřetí, možná tu pátou přidám.... 80%

• 6.5.2018  01:33
    Patriot (2000)

Tak jak všichni omývají, tak i já se musím přidat. I když je tento kousek parádní, dnes už kultovní a legendární, tak zde si Mel před pěti lety se Statečným srdcem nasadil takovou laťku, že ji prostě Patriot né a né přejít... A to je asi to zásadní! Nebýt toho, zřejmě by se jednalo o unikátní válečný historický drama, propletený úchvatnou hudbou Johna Williamse (za to palec a hvězda nahoru) a taky skvěle obsazené (Ledger, Cooper, Isaacs atd...). Jinak je to samozřejmě až moc příliš americké a dlouhé. Nicméně Gibson je frajer a nebýt toho filmu pět let zpátky, dám plnou palbu. Na úkor toho dávam 4 hvězdy a 75%

• 6.5.2018  01:21
    Šaman (1992)

Viděno po spousty letech znovu a názor tak nějak neměním. I přes to, že Connery je úžasnej, Bracco zřejmě v životní roli a příběh filmu společně s příjemným závěrem a rozuzlením stojí za to, tak mě zde film padá na režiji McTiernana! Ten chlap uměl a uměl hodně! Predátor, Pasti, Aféra i třeba Zelený peklo.... To jsou filmečky panečku. Šaman se úplně vymyká z našláplého řemesla a talentu Johna! A to mě asi sráží hodnocení nejvíc! Každopádně jako svěží dobrodružství s touhou po něčem prahnout to funguje skvěle a člověka to zabaví! 65%

• 2.5.2018  16:54

Berme to tak, že první půlka filmu skončila přesně před titulkama jedničky a ta druhá se přetočila rovnou úvodem dvojky do zimních časů Vánoc a pohody. Tím je vše asi řečeno. Naprosto stejně hloupé a ujeté, stále lihem nasáklé a hlavně s bombarďáckou Kathryn Hahn. Vánoční osvěžení trochu jinak za 75%

• 2.5.2018  16:50

Novodobý Prcičky, kde jsou namísto puberťáků bez zásunu zralý matky, kvasnicový pivo střídají lihový orgie a mistra Stiflera bezvadně hláškující a skvěle divoká Kathryn Hahn! I když je to težká kokotina a s inteligencí se tento počin minul celkem obloukem, je to hustá prdel až na půdu a to mě baví. Občas člověk holt musí vypnout i u něčeho takhle úchylným! 75%

• 28.4.2018  05:15

Klasický průměrný thrillerek, který v podstatě nepřekvapí vůbec ničím. Nejlepší je určitě obsazení matky a dcery v podání Elisabeth Shue a Jennifer Lawrence. Opravdu se zde nekoná nic zvláštního a procenta filmu na čsfd sedí jak miska na prcině! Nicméně Jennifer, i přes tuto slátaninu, u mě za poslední filmečky a její herecký výkony má nakročíno do top desítky, ale rozhodnu se, až po shlédnutí Rudé volavky. Dům za 55%

• 28.4.2018  05:10

Přesně tak Matte. Jseš až takhle moc malinkej! Hrozně malej a nicneříkající herec! Mě nenapadlo, že si sám Damon, aniž bych chtěl, střihne roli, která ho až tak těžce vystihuje! No k filmu... Nápad zajímavý, určitě je první půlka daleko lepší, jak ta druhá. Nezajímavý příběh druhé části, přebytečná délka filmu, nedomyšlenost zdrobnělin (koně? To jim řezali kopyta, aby je mohli zmenšit, když nám tedy tvrdili, že vše "neživé" musí z těla pryč? hm...), Matt Damon atd.... Kdybych dal jednu hvězdu, byl bych hrozně přísnej, ale víc jak na dvě to prostě nemá! 45%

• 25.4.2018  16:36
    Peacemaker (1997)

Jelikož jsem filmek viděl až nyní, 21 let po roce vzniku, přihlížím k těmto faktům a nedám rozhodně míň, jak čtyři hvězdy! Dvojice Clooney - Kidmanová mě baví, zápletka je kvalitní, akce i napětí supr, prostě nemám co vytknout! Naopak chválím efekty, bouračky, přestřelky a tak dále, pač tady se na to ti lidi kolem filmu museli pořádně nadřít, stejně jako v drtivé většině filmů z 90 let i starších, namísto dnešního věčného z 80 procent špatného světa digitálu! A to mě na "devadesátkách" tolik baví a fascinuje! 75%

• 20.4.2018  01:56
    Souboj cti (1996)

Jako kluk jsem Souboj cti žral jako prase! Prostě dvojka Krvavýho sportu jak vyšitá! Van Damme v životní formě, laciný i když aspoň nějaký příběh a k tomu jeden zákeřnej "mongol", kterej každýho prasí, masí, liská a drtí, jako by se nechumelilo! Trochu za zmínku stojí i herecká vsuvka v té době celkem váženého Rogera Moora, za což mu určitě JC mohl ještě donedávna líbat ruce nohy! Stopro to filmu pomohlo. Nicméně si chci někdy snad v nejbližší době The Quest zoapakovat, i přes to, že tuším jak to asi dopadne... Nevím, snad krom zklamání, příjde i paní nostalgie a vrátí mě nějakej rok zpět, kdy jsem veřil v sílu JCVD a na hrdiny!!! Za dětskou vášeň 75%

• 20.4.2018  00:48

Přijde mi to jako takovej standartní klasickej filmek pro baby! Jenže oproti klasice je tu i spousty myšlenek, emocí, srandy a Goslinga! A to je asi to nejvetší tahadlo filmu! Ano Ryan! Samozřejmě i pointa zatracené lásky je geniální! Nemluvě i o obsazení samé stár! Carell i Mooreová tvoří dokonalou dvojci, teda né moc v ději, ale jinak se skvěle doplňují, Marisa Tomei i z minima udělala max a pan Carroll Lynch jakbysmet! Jestli se davu lidí líbí vánoční Láska nebeská, tak se i zde davu lidí musí líbit jarňoletňopodzimní Bláznivá, zatracená láska! Navíc trochu doják v závěru! 75%

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23