Figusek

Figusek

okres Svitavy
Svěží fan "Oldschool", kterému bije akcí zalité srdce s atmosférou nikdy nekončící filmové kalby...

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 12.9.2018  01:57
    Noční hra (2018)

Konečně trochu nějakého svěžího a čerstvého nápadu, který má pointu, smysl, neztrácí humor a je navíc skvěle podpořen parádními herci! Je to klasická jednohubka, která je ideální na fajn večír vedle nějaké osůbky opačného pohlaví. I přes to, že se stoly chovají nějak divně :-D, jedná se o slušivou pohodovku! 65%

• 12.9.2018  01:53

Nepříčetná je čistý střed. Neurazí ani nezaboduje na jedničku. Filmek má šílený nádech béčka a kamera působý hrůzostrašně až amatérsky. Nechápu zda to Soderbergh takto zamýšlel, ovšem jestli ano, hrubě se to nepovedlo! Ale jak říkám, má to tempo a v klidu se ta hodinka a půl dá skouknout. 55%

• 19.8.2018  02:25

Jak jsem byl odvalenej z jedničky, která celkem i překvapila, nastalo to, co asi každej čekal. Těžký průměr, třeba i hůř. Herci nijací! Možná trochu křivdím novým "objevům", nicméně já né a né si zvyknout na nový ksichty! A zde to byla obzvlášť lacinost! Jinak se jedná o naprostej digitální výplach, jenž nadchne zřejmě asi jen mladší publikum či ochablejší skvadru plné ničeho a jednoduchosti! Slabota a tři dávám s lehce přimhouřeným okem! 50%

• 16.8.2018  16:28

Přemýšlím o tom, jak strašně moc se měním, fotrovatím, nabírám kila, prostě stárnu... Ale co se filmu týče, tak nějak coby frajer drsné akční staré školy, jdu občas i s dobou a začínají se mi líbit trháky třeba právě v podání Ready player one! Uchvátilo mě to! Nápad je božský! Průchody mezi realitou a virtuálním světem jsou otevřeny dokořán a já neustále chtěl dojít až na samý konec, dovědět se co se stane a najít klíč. Naprostý nadšení ve mě vyvolalo proložení Osvícením a pak už se to vlastně jenom vezlo. Závěrečná bitva, kde se prostřídalo tolik světoznámých movie postav, zařízení i vypíchlích scén byl pastvou nejen pro moje oči! Kára z Návratu do budoucnosti, palec nahoře při sešupu Železnýho obra do lávy vyseklej z Terminátora, Godzilla atd.... Luxus! Opravdu jsem nečekal, že mě film s pubescentama v hlavní roli pohltí a nepustí. Nejen i já, ale především Spielberg jde s dobou a to se především kor při jeho věku setsakramensky cení! Holt mistr všeuměl a legenda v jednom! 90%

• 10.8.2018  04:47
    Renegáti (2017)

Asi takhle, kdyby ve filmu hrál v jednom týmu dejme tomu Statham, Reno, Pitt a třeba Owen, dopadlo hodnocení zřejmě daleko lépe! Nicméně je to postavený na neznámých ksichtech a mě se úplně bohužel nepodařilo tolik tomuto mančaftu fandit. Žádnej z těch borců mě nebyl sympatickej... Faktem je zase to, že akce byla slušivá a byl tam znát rukopis mýho oblíbence Bessona. Průměrný béčko za 60%

• 10.8.2018  04:41

Chtěl jsem vidět nějakej osvědčenej thrillerek a jako startovací motorek jsem se odpíchl od Samuela L. Jacksona. Vůbec jsem neprohloupil! Zápletka jednoduchá, stopáž báječná, obsazení kvalitní a známý a co je nejlepší, žádný hluchý místo a neustálé dění! Rozuzlení se trochu dalo čekat, ale to vem čert. Parádní oddych. 70%

• 10.8.2018  04:36

Filmek s De Nirem, o kterým jsem toho tolik slyšel, ale až teď onehdá se mi dostal před kukuč. Bylo to pozdě v noci v bedně, když už jsem pomalu zavíral krám a náhle po dlouhatánským přepínání z programu na program Přeber si to. No co se budu rozepisovat. Chytlo mě to jako prase, Robert je geniální gangster i šílenec, Billy mu úžasně sekunduje a mě se prostě v tom krámu opět rozsvítilo na plné čáře! Super! Jediný co mě sralo, bylo vydržet ty vyjebaně dlouhý a vypatlaný reklamy! Jinak jsem se skvěle bavil! 90%

• 10.8.2018  04:29

Bruci, Bruci... Hele na rovinu, je lepší hrát možná miniroličky hlavních grázlů v ušmudlaných béčkách, než se nahej promenádovat po Kalifornských ulicích s pistolí na věnci. Navíc i to, že si myslíš, že na ty mladý holky bereš a můžeš s nima stále i po 60ce divočit v pelechu, to už mi i v tomhle bijáku přijde opravdu směšný! A to, že ze sebe dělá Momoa drsnýho vola a Goodman hloupýho blbce tomu určitě taky nepřidalo. Ani nevím proč dávám 3 hvězdy?... Možná proto, že jsi byl, jseš a vždycky budeš moje jednička a fandím ti! Ale tomuto druhu "zábavy a umění" se prosím už vyhýbej! Díky. 50%

• 10.8.2018  04:22

No tak tohle mě celej život unikalo a hle, konečně a určitě né špatně! Ty devadesátky byly prostě boží! Charismatický drsoňové, nějaká slušivá kočula společně s lechtivější scénkou, spousty výstřelů a výbuchů, ale hlavně JEDNA VELKÁ AKCE! A to mě baví a to se mi líbí. Hodně moc podobný Pomstě s Costnerem či třeba Útěku do Mexika s prvním Baldwinem. Cindy Crawford určitě hereckej potenciál měla a možná ho i mohla více využít. No co, alespoň tu máme svižný béčko jako prase! Jako hovado!! Jako štvanou zvěř!!! 75%

• 10.8.2018  04:15

Tak teda dejme tomu... Když pominu to, že se Gleeson chová jak naprostej retard a Byrenová jako naprostá kráva, dá se na to i v klidu koukat. Velikou předností je určitě po dlouhé době moc pěkný digitální svět králíků i oni samotní, občas nějaká hláška, ale především to, že si to zamilovala moje dcera! A to je asi to nejdůležitější! Je to od srdce a hlavně je to 95 minut domácího klidu! 55%

• 10.8.2018  02:29
    Vyvolený (2000)

Samozřejmě s blížící se premiérou třetího do počtu panem Skleněným se i Figusek musel trošičku navnadit a zopakovat si i úvodní dílko s panem Vyvoleným. Dnes můžeme filmek s Brucem řadit mezi veledíla a určitě k tomu nejpovedenějšímu z hlavy Shyamalana a v podstatě to, co teď domyslel a jakým způsobem z tohoto bijáku vytvořil trilogii, to je opravdu skvost a já mu hodně fandím! Nápad geniální. Willis i Jackson jsou na vrcholu slávy a v nejlepší formě. To tajemno ve filmu je mrazivé, místy děsivé, no a ten závěr, tak to je klasický lahodný bonbonek od pana režiséra! Luxusní mysteriózní thriller! Už se nemůžu dočkat Glass a samozřejmě věřím, že i toho našeho starýho dobrýho Williska nám to vrátí trochu zpět! Unbreakable za 90%

• 29.7.2018  14:29

Je naprosto geniální vidět, když si po svých bocích stoupnou Bruce Lee a Bolo Yeung! To je obrovský plus filmu! Viděl jsem Draka přicházet určitě tak po dvaceti letech, né-li víc, ovšem má svoje stálý nostalgický kouzlo, který asi nikdy nevyprchá. Už jen z důvodu toho, že je to poslední film, kde jsme mohli vidět pana karatistu v akci a v životní formě! A co, že dnes Enter the Dragon vypadá místy směšně a každej kopanec s úderem má zvuk právě prasklýho fotbalovýho míče, přesně ten co jsme slyšeli při hraní PES jedničky. Prostě je to legenda v legendárním filmu! 75%

• 20.7.2018  17:35
    Tomb Raider (2018)

Viděno nadvakrát o čemž svědčí to, že z tohoto kousku paf opravdu nejsem! Zase na druhou stranu, do filmu jsem šel bez očekávání, což byla i trošičku výhoda. Nicméně i to, že se Vikanderová snaží, Goggins je skvěle slizký a příběh má solidní děj, něco mi tu ohromě zapáchá. Vidím zde spousty digitálních nedostatků, akčnost filmu takřka nulovou, ovšem dobrodružství se mu upřít nedá. Jak se říká - nemastný neslaný - průměrný tříhvězdičkový - 60%

• 20.7.2018  16:37

Báječně!!! I když mě od filmu mírně odrazovala stopáž, nakonec absolutně nelituju! Spousty lidí zde píše ohledně utahaného děje... Mě filmek sedl natolik, že jsem nezaregistroval hluchý místo. Naopak - děj chladný až mrazivý, promotaný příběhem o hezounké, však nebezpečné volavce! Geniální je život z prostředí školy šlapek, ovšem top filmu je závěr, při kterým se Dominice opravdu klaním ke kolenům! Skvělé výkony od Ironse a především Ramplingová byla famózní! Jak jsem slíbil, tak i konám. Říkal jsem, že jestli mě oslní, jak už několikrát, Jennifer i v Rudé volavce, má u mě otevřenou cestičku do topky. Ano ano, už je tam! Lawrence exelent! Parádní drama za 80%

• 23.6.2018  03:31

"Jdu si pro tebe! - Já do vězení ale nepůjdu! - Vím, nebral jsem si pouta!" Vochchou! Tak tenhle Nelítostný souboj part. 2 mě docela uchvátil! Jestli se mi Butler líbí v akčňácích o Bílým domě a Londýně, v Ctihodným občanovi, tak tohle je asi zatím za mě jeho úplně nejdrsnější role všech dob! Film mě opravdu vtáhl do děje. Kamufláž středně dobrá, ovšem to rozuzlení za mě opět na padáka čelisti a solidním drcnutí na prdel! Genialita! No a to nejvíc z Dokonalé loupeže je samozřejmě celobijákový nahanění obou hlavních aktérů a soupeřů s vyšperkovanou koncovkou, která rázně připomíná právě akci De Nira a Pacina z let devadesátých! Butler vs Schreiber = ??? No pusťte si to a dozvíte se - určitě doporučuju! Za unikátní návrat do minulosti prošpikovanej skvělým scénářem a akcí 90%

• 2.6.2018  08:27

První polovina Cizince byla jedna mega svěží startovačka do světa akce, napětí a tajemna, ta druhá to definitivně sráží do kolen! Příběh se ze začátku tvářil velice zajímavě, trochu jsem čekal i díky Liamovi podobnej NON - STOP ve vlaku, ovšem to by tým okolo filmu nesměl totálně spackat závěr, kterej po náběhu filmu z řad áček, vykolejil jak ten Neesonův vláček do pangejtu označenýho písmenem B. Zaprvé, i já, kterej se většinou seru s odhalováním postav a dojde mi to až v závěru filmu, jsem to v tomhle bijáku dal hned z jedničky! Jak hlavního hajzla hned v hospodě, tak i hledanou slečnu při vyhoštění ze sedadla vlaku. První minus. No a ten, co mi to zesral nejvíc, opět vymazlený digital vykolejení vlaku alá laciná sračka, kdy mi při tom hnusu bylo opravdu líto a styděl jsem se, za ty prasata, co tohle vymysleli a poslali to dokonce před miliony očí do kin. Podotýkám, že je jednadvacáté století a takový hrůzy si pomalu nedovolili pustit do filmu ani v devadesátkách... To je za mě maximínus! Takže hodnocení tak nějak sedí. Jeden z nejslabších filmů Liama za poslední dobu, i když on je v tom úplně nevině! 65%

• 31.5.2018  04:39
    Život (2017)

Daniel Espinosa? Tak tenhle panáček u mě nezačal vůbec dobře s Nepřítelem pod ochranou, nicméně potom si to filmem Dítě 44 hódně napravil a po Životě mi jen dokazuje, že ten chlapík opravdu umí! Mě to bavilo moc! Vžil jsem se do dalšího člena posádky a opravdu jsem s těma borcema unikal po vesmírné stanici "životu" kdesi z neznáma! Mělo to atmošku, napětí, nádech hororu, mělo to vše co jsem si v ten večer představoval! Naprostá spokojenost a vřele doporučuji! 95%

• 31.5.2018  00:16

Jakožto obrovskej fanda seriálu, nemůžu hodnotit jinak, než plnou palbou hvězd! Přišlo něco, co si spoustu lidí přálo, přišlo to v 3Déčku a přišlo to i s celkem originál nápadem a pointou filmu, která se trochu odráží i do další série, jenž přišla po filmu... Hrozně moc hlášek z The Simpsons movie chytlo za srdce všechny okolo v našem skromným městečku a cca před těma 10 lety nevím o člověku, co by neznal hlášky " to mi uviděj holky nudli" či " spider-vepř, spider-vepř, umí hlavou dolů lézt". Za mě animovaná topka, u které bych někdy rád uvítal i nějaký to celovečerní filmový pokračování! 90%

• 30.5.2018  23:52

Nicolas už to zkouší všelijak, aby se aspoň trochu přiblížil k té výhybce ke starým kolejím, kde byl famózním hercem a mnoho fanoušků filmu si ho zamilovalo! Nevím jestli toto byla ta šťastná cesta, ale tuším, že i přes nepříznivý skóre v procentech filmu, co mu zde visí, si to svoje fandy najde. Bohužel k nim nepatřím. Místy zábava, ulítlost, trochu krve, ale vesměs mega zbytečnost... 55%

• 26.5.2018  16:01

Jako vždy jsem šel do filmu skrz Brucíka, jenže tentokráte se s ním loučím víceméně bez jeho zásluh. A to nemyslím špatně! Záškodníky táhne jednoznačně Christopher Meloni, kterej nekompromisně jede, vrčí a vše brousí jako motorová pila! Ano, Willis výborně sekunduje a padouchy poslední dobou hraje celkem suše a v suchým triku, i když zde trochu bez emocí a života... Obsazení mi taky sedlo na jedničku a příběh? Pecka! Takový filmy můžu! Hrozně moc mi Marauders připomínalo Triple 9 a Sabotáž! Je mi jasný, že drtivá většina do tohoto bijáku jde především skrz Bruce a pak ho krapet haní, nicméně zkuste na to koukat jakoby to nebylo o něm - dá se to! Stejně mě nejde do palice, proč teda všichni haniči Willise, neustále vyhledávají a koukají na jeho béčka posledních let?... Se na to vyserte a počkejte si třeba zase na pecku z řad áček třeba jako Glass, či Past 6ku, nebo Přání smrti. Za odvahu a fajn filmek čtyři pěkný. 70%

• 26.5.2018  15:48

Jde o celkem trefnou a šikovnou pohádku nejen pro malé diváky. Příběhem je tenhe animák dost výjimečný, je to o citech i celkem prcina, především s panem křečkem. Ideální stopáž! Moje dcerka si Bolta hodně oblíbila, tak jen doufám, že ho jednou nebude chtít i doma v živé formě.... 70%

• 23.5.2018  03:47

Divím se všem ve filmu, že dobrovolně zabily 102 minut svého života!?!.. Totální sračka a nepochopitelná pičovina, která rozhodně nikdy neměla vzniknout a především vlízt před můj ksicht! A to v tom účinkuje takových celebrit a stár... Hoši, holky - styďte se! 15%

• 23.5.2018  03:43
    Zoolander (2001)

Bohužel jsem naprostej kokot a nerozumím tomuto humoru! Naštěstí jsem opravdu jen pidimenšina a lidi okolo mě si to užívají plnými doušky... A to jsem myslel, že jsou takový mamrdi jen kolem Stillera a Wilsona... Zoosračka za 35%

• 21.5.2018  20:46

Takhle to většinou u těch pokračování úspěšných jedniček dopadá... Diváka to navnadí, prašule se utrží, tak proč netočit dál?...!.. Je zde spousty takových sérií, nicméně hororových je opravdu málo, pokud nebudu počítat třeba Freddyho. Jenže se v devadesáti procentech s dalším pokračováním jedná o pád dolů. U Insidious to není zas takový pravidlo... První tři díly byly super, nad mé očekávání teda obzvlášť trojka zabodovala, jenže po ní nastává zlom! Už zde nevidím nic nového, nic čím mě ta duchařina překvapí... Není to zlý, ale není to ani pecka! Takže jak ve škole... Je to dobrý, za tři! 60%

• 19.5.2018  12:16
    Grimsby (2016)

Sacha Baron Cohen holt tenkrát věděl, jak se divákovi dostat pod kůži! Humor na bázi stupidity je pro některý ostřílený movie fajnšmekry tou pravou libůstkou a já mám to štěstí, že k nim patřím. Rozhodně s ním ale nevyhledávám filmy, to zase ne. Ovšem dostal se ke mě biják Grimsby, který mě párkrát nahodil celkem solidně ksicht do podoby půlměsíce! Stupiditu tentokráte doplňuje i perverzita, která až hraničí s prasáctvím a humusem. No a když se k tomu přidá semtam nějaká hláška typu "to byl jen ejakulační úkapek" či "dnes jsem vysral celý bílý hovno", tak není co dodat. Navíc scéna se slonama je asi ten největší úlet v historii filmu! Výborně i Strong a Adkins! Prdel století za 90%

• 18.5.2018  16:33

Tak zde jsem trochu jak na houpačce... Tři či čtyři, tři či čtyři... Opravdu jsem se první půlku filmu bavil! Skvělý dobrodružství čtyř frajerů, kteří nám vykročili vstříc svým osudům, cestou do hloubi džungle, hledat nové zážitky a nějaké to tajemství. Opravdu mě putování s těma klukama bavilo. Jenže nastal zvrat a to pro mě byla krapet štreka do propadliště! Pasáže kdy nám hlavní hrdina tápe, neorientuje se, ztrácí hlavu a má halucinace, mě absolutně nesedly! Nicméně pan McLean mě splnil malý přání a dal mi závěrem to, co u životopisných story, nebo u příběhů podloženými pravdou žeru! Autentickou historii borců! Fotky skutečných hrdinů s popisem! To mě rozhodně přidalo na kráse snímku a proto volím za čtyři! 70%

• 15.5.2018  01:55
    7 životů (2017)

Velice příjemný kousek na mě svěže dýchla ze svých sedmero úst Noomi Rapace a krapet nám všem dokázala, že je to dnes již ženská herecká extratřída! Zajímavý a chytlavý příběh, propletený tvrdou sci-fi "realitou" a doprovázen slizkou hranatou Glenn Closovou. Trochu mě jen zaráželo spousty nedomyšlených prvků filmu se spoustou děr ve scénáři... Nebudu je vypisovat, každý na to má jiný pohled... Ovšem, jedno oko jsem zavřel a vznikla z toho celkem zábavná podívaná na fajn večír! A to jsem si vždycky říkal, jakej že je Van Damme borec, když si střihl celkem náročnou dvojroli Chada a Alexe ve Dvojitým zásahu... Co dvojrole... Co trojrole... Co čtyřrole... atd. atd. Hovno! Sedmirole! Tak se na ně Noomi musí!!! 75%

• 15.5.2018  01:41

A máme tu prostě další ságu pro pubertální votlemky, další Divercence a Hunger gamesy, další nicneříkající a nepochopitelný pokračování a ztráty času po slibných prvních dílech... Jak říkám, první díl pro mě byl víceméně velkým překvapením a dál už nastává jen tvrdý pád... Nesmyslně dlouhý a ukecaný film se skvadrou nesympatických herců (teda aspoň ten Barry Pepper mě udělal radost). Dál už bych to nechtěl pitvat. Chtěl jsem dát zlatý střed a trojku jak vyšitou, jenže jelikož do toho Wes Ball namočil opět nesnesitelnej rypák Willa Poultera, dávám o hvězdu méně! Opravdu nechápu, jak na tohodle herce rostlýho z plevele někdo někdy přišel?!... 45%

• 15.5.2018  00:06

Velký a všemocný Arnie, hrdina a vládce drtivé většiny převratových akčních děl Hollywoodu! Tak to je, vždy bylo a bude!!! Ovšem těmto časům také už dávno odzvonilo a Arnold výrazněji zajímá už jen svoje skalní fanoušky. Patřím k nim a především proto jsem si vyhlídl Aftermatha... No co dodat? Jedná se o těžkou a nesnesitelnou nudu, které chybí snad úplně všechno... Je vidět, že herci se snaží trochu zahrát na divákovi city, nicméně je to krutě bez emocí...Nejpříjemnější je závěrečná desetiminutovka, díky které nedám jen jednu hvězdu za Arnolda... Proto dorovnávám za dvě! Schwarzenegger vždy zůstane v mém akcí zalitém srdci na "bedně" a už ho z ní nikdy nikdo nesundá, ovšem musím se zavčas rozmyslet, jestli riskovat další takový bijáky bez života a ztrácet tím čas... Nedělejte chybu jako já a navraťte se z této cesty dřív než uplyne 94 minut... Představení ohromné nudy za 40%

• 6.5.2018  04:26
    Focus (2015)

Za mě jeden z top filmů roku 2015! Viděno dvakrát a dvakrát mi u toho spadla brada! Ta souhra, to souznění dua Smith - Robbie, to je balada! Ty triky, ta faleš, ta přetvářka, ta habaďůra, ten podvod, ten chtíč, to nebe, to peklo, to všechno! Krása a super zábava!!! Focus je tím filmem, co zaujme, chytí a nepustí vás až do konce! 90%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24