Figusek

Figusek

okres Svitavy
Svěží fan "Oldschool", kterému bije akcí zalité srdce s atmosférou nikdy nekončící filmové kalby...

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 18.11.2018  16:53
    Vůně ženy (1992)

Al Pacino naprosto zasloužená zlatá soška! Kdo nevěří, nechť si pustí a pořádně si přičichne k této vůni ženy... Byl jsem plnej emocí a dojmů. Tanec tanga naprosto famózní! Al mi zde ukázal jak moc velkej to je herec a jak moc obrovský má charisma! Báječně!!! 85%

• 18.11.2018  16:46

Tak jestli jsem byl rozhozenej už při jedničce ohledně různých a všemožných triků, vychytávek a vymazleností, tak dvojka mě v tomhle směru ještě o to víc skpola na prdel! Ant v několika polohách vzrůstu? No do prdele! Útěk ze školy mě opravdu pobavil! Dál třeba laboratoř alias kufr, angličáky, klasicky miliony skvělých hlášek atd.... Paráda! No a co má Marvel v podstatě vždy vyšperkovaný, tak tady dvojnásob a to je obsazení! Od Rudda, přes Douglase, Lillyovou, Pfeifferovou, Kamenovou, Fishburna až po naprosto skvělýho Peñu! Prostě se to opět a zase povedlo a za mě je Ant-Man jeden z nejpříjemnějšího překvapení co se týče hrdinů z Avengers! Jsem zvědavej jak tohle teda dopadne!?! 85%

• 18.11.2018  16:29

MEG se povedlo, to co dlouho ničemu, pač takhle nerozhodnej o jeho známce jsem dlouho u ničeho nebyl! Po večerní promítačce jsem byl přesvědčenej, že bouchnu průměrný procenta, po spánku a následným rozložení filmu v palici jsem se krapet umoudřil a tu čtvrtou tam plácnout musím! I když je to takřka (krom toho, že jde o akční filmy) nesrovnatelný, tak MEG je daleko větší nářez než poslední Rockův filmek Mrakodrap a i to mě vynáší zdejší známku vzhůru. Nemluvě o tom, že Dwaynův MacGyver nebyl určitě tak dobrej, jako Jasonův potápěč! Rybičky i podmořskej svět vypadaly parádně, akce byla ulítlá, ale zábavná, místy dechberoucí! Obsazení slaboučký, ovšem několikrát zmíněnej a hlavně chválenej Statham to utáhl sám bez problému - za mě i palec nahoru za Ruby Rose. No a vlastně, i když v žádným případě neprahnu po koníčku s prutem a háčkama, tak si filmek ještě někdy rád pustím, pač to byl určitě zábavnější rybolov, než s Kubíkem Vágnerovým! 70%

• 15.11.2018  05:42
    Mrakodrap (2018)

Kdybych tento kousek viděl někdy v závěru minulýho století, tedy v devadesátkách, měl bych něco kolem desíti roků, pálil bych plnej počet. Dnes nemůžu hodnotit víc jak průměrnej film. I když snaha se přiblížit těm daným 90kám se cení! Naopak scény s jeřábem, či hrátky pavoučího muže s páskou na římse, to bych asi nechal bez komentáře... Každopádně jednou se to dá vydržet uplně v klidu. Palec nahoru za Rocka, kterej se s tím dvakrát nesere a zkouší všelijakej žánr co mu vleze do cesty! Navíc mu to vychází a stává se z něj težkej univerzál! Ten chlap prostě umí a baví mě! Za mrakodrap ovšem tak 55%

• 7.11.2018  01:14

Supér! Gary Ross parádně vybral všechny holky do svýho bijáku, silně to navíc obsadil, napsal tomu ještě i vtipnej, nápaditej a zábavnej scénář, no a já se vlastně bavil úplně celou dobu. Nevím jaká z mistriň hereček byla nejlepší, ale za mě především hlavní duo Bullock/ Blanchett. Výborná oddychovka nejen pro ženské publikum. 75%

• 29.10.2018  02:07

Hóóóši! Tak tohle byla mega srajda doprovázená mega supr hereckejma výkonama! Palec hóre za Maggie! Palec za Inesona! Jinak je to totál hovadina s debilním, totálně pičovským, směsným humus sranda digitálem!!!! I přes to, je zde zajímavej a zábavnej děj, celkem solidně uprchající čas a hlavně hvězdy za hlavní role klaďasky a záporáka! 50%

• 14.10.2018  00:18

Jako první díl Prattova světa se těžko bude překonávat, nicméně jako popcornovka a jednohouba to funguje skvěle. Dražba dinosaurů? Ano debilovina! Ale proč nad tím dumat. Chce to vypnout a bavit se. Užívat si supr vizuální stránku filmu, digital, nádherný zvířata, tajemno a akčnost! Všichni víme jak je jednoduchý počítačovou animaci v nových filmech lehce sprznit a to ať jde o krajinky, města, monstra, či právě ty zvířata.... A toto mají Jurský světy i parky od prvopočátku naprosto vyšperkovaný! A to se my i na Zániku říše líbilo. Přizpůsobil jsem se tomu bijáku a proto jsem asi tam kde jsem. Na pohodových čtyrech hvězdách a 75%

• 13.10.2018  17:39

Další klasická pohádka minimálně jednou dvoudenně puštěná u nás v baráku... Takže to člověk tak nějako nakouká aniž by chtěl a snažil se. Občas na to zaujatě čumím, než si uvědomím, že to vlasně není puštěný kvůli fotříkovi... A možná i skrz ty moje chvilkový záseky na rytíře si to tu průměrnou známku a tři hvězdy zaslouží! 55%

• 13.10.2018  04:11

Vše co mám rád u životopisnejch story, který jsou podložený skutečným příběhem tu bylo... Miluju autentický záběry, fotky atd... To tu bylo. Tak co mě tak nějak nevoní? Je to určitě zbytečně táhlá nuda společně s hlavním hrdinou Garfieldem! To je herec neherec, kterej mi fakt nesedí. Jinak jde o klasickej průměr. 50%

• 13.10.2018  04:03

Ach má láska! Ano, mluvím o své dceři! Tady nebudu hodnotit ani tak film, jako hodnotu otcovské lásky a zážitku s dcerou prvně na pohádce v kině :) 3Déčko bylo úžasný! Sem tam nějaká hláška, sem tam nějakej efekt, sem tam nějaká jednoduchost, ovšem vše to přebil pohled na mojí krásnou princezničku v dvakrát větších brejlích než má hlavu, v dokonalým zaujetí a s plnou papulí brambůrek! Je to hrozný a vím, že to sem nepatří, ale já jsem v tu chvíli byl fakt hrdej fotr!!! A to je k nezaplacení!!! 100%

• 13.10.2018  03:56
    Villa Capri (2017)

Akční komedie? Freeman, Lee Jones, Russová? Hošííí! Tohle měla bejt kurva záruka kvality! Hrůza větší něž Michal a sračka asi jako po tejdnu kalení.... Nevěřil jsem tomu, že jsem to dokoukal. A ty Morgane - nekurvy si kariéru a nenasírej si fanoušky! 25%

• 13.10.2018  03:47

Já jsem hrozně moc překvapenej! Jak ze zážitku z filmu, tak s celkem slabého hodnocení... Moc se mi líbilo téma filmu, myšlenka, zpracování! Každej kostým seděl dokonale. I to obsazení, a to nejsem vůbec fanda třeba Clarka... Sedlo mi to a za mě spokojenost! 75%

• 13.10.2018  03:42

Těšil jsem se moc, nakonec tak půl na půl spokojenost... Jo, Rock má daleko na víc, naopak je super, že zkouší všechno a tak nějak mu vše vychází a sedí. Ovšem toto je asi jeden z těch jeho slabších šlápanců. Digitální masakr, kterej né vždy vypadá grandiozně svěže a na pohodu... První půlka filmu je určitě lepší, závěr je trochu až moc. Jinak pohodovka a filmek na vyplou palici společně s čokoládou či pivkem. Nebo manželkou??? 55%

• 13.10.2018  03:37
    Nepřítel v mém domě (TV film) (2016)

Prostě film amatérsky natočenej, plnej amatérů a všeho amatérskýho! Nevím ani proč to komentuju... Prostě to běželo v bedně, žena na to koukala, tak jsem to taky dal... Jinak samozřejmě totální kokotina! 20%

• 13.10.2018  03:33

Konečně něco, co mě chytlo, překvapilo a hlavně pobavilo! Pohodová vyvražďovačka s lacinou pointou a příběhem na entou, ale vše to parádně odbývá a šlape, tak jak má... Fakt jsem se bavil! Obsazení asi jako u nás v partě na fotbálku, no.... No... No, takže vlastně super! :) 75%

• 13.10.2018  03:29

Film na první pohled nevypadá vůbec špatně, ale...... Hlavní hrdina děs, záporák děs číslo dvě, Amber dětská a směšná. Ale určitě chválím roli učitele a tvrďáka Djimona Hounsoua! Za něj dávám tři hvězdy. Jinak se divím celkem vysokému hodnocení! I když vím, že snílků je okolo nás spousty... Slabota a Sean je krapet tragéd! Někde jsem zde četl modifikovanej Tomáš Cruise - to sedí! Holt bohužel jen ta kvalita Toma chybí... 55%

• 13.10.2018  03:21

Zajímavý, nicméně hrozně nezáživný a pomaloučký... I přes supr obsazení, pan Padiha s tím moc né a né naložit na stopro. Jak vždycky píšu, že jsem rád za autentický záběry a za něco skutečnýho k té dané story, tak díky "bohu" to téhle operaci zachránilo prdel a tři hvězdy! Průměr jak vyšitej! 50%

• 13.10.2018  02:17

Asi jde o nejpodivnější díl Avengers! A za mě i jeden z těch, za kterejma se možná už jen zřídka ohlídnu. To co začalo, každej čekal, to jak to skončilo, asi nikdo... Určitě i mě, jako mnohý to trochu zklamalo. Což o to, Thanos je frajer a umí na naše hrdiny, ale nebejt šutrů, je to hovno... Thanos, samej Thanos.... Nevím no. Mě určitě hlavní záporák nějak nenadchl! Faktem je, že našim borcům jsem fandil až do konce a jsem zvědav, jak to celý dopadne do budoucna... 75%

• 13.10.2018  02:06
    Deadpool 2 (2018)

Tak tohle je dost pecka! Za mě kousek výš než jednička a možná si už i na Ryana trochu zvykám. Příběh je oproti jedničce trochu záživnější a možná je i víc jakoby veselejší. A to mě právě asi zrovna víc bralo. Nicméně pokud jde o oba díly, jde o supr nářez, kterej baví a možná jen nezaujatý a tupce neoslní! 80%

• 13.10.2018  01:59
    Deadpool (2016)

Abych byl upřímnej, čekal jsem víc! Ale zase proč ne... Slabej Reynolds není pod maskou moc vidět a já si nepřipouštím, že top film z žánrů komiksu plnej očekávání táhne právě on. První pokuk nic moc, na druhej pokus to už celkem ušlo! Není to zázrak, ale určitě jde o originál a něco co tu ještě nebylo! 75%

• 24.9.2018  12:50
    Kazišuci (2018)

Jedna velká klasika. Filmek pro oddych a pohodu, plnej stupidních vtípků, pubošů a hrozně vypatlaných rodičů. Asi by se svět obešel bez těchto americkejch sůpr komedošek, jenže zase třeba já je radši, než skvělý "komedie" Trošky. Bez toho se zase obejde oko mé... Kazušuci ideální pro pokuk s drahou polovičkou a samozřejmě nic nečekat. 50%

• 24.9.2018  12:43
    Do hlubiny (2005)

Tenhle film je natočenej tak brutálně amatérsky, že to nespasí ani vymazlený tělo Albové... I přes to je to to jediný, co se dá hodnotit kladně, pač kdyby ten film byl hranej třeba v lese či na skalách, neměli by ji diváci v plavkách a to by byl asi větší průser! Takže jedna hvězda za plavky, druhá za Walkera (odpočívej v pokoji). 40%

• 12.9.2018  01:57
    Noční hra (2018)

Konečně trochu nějakého svěžího a čerstvého nápadu, který má pointu, smysl, neztrácí humor a je navíc skvěle podpořen parádními herci! Je to klasická jednohubka, která je ideální na fajn večír vedle nějaké osůbky opačného pohlaví. I přes to, že se stoly chovají nějak divně :-D, jedná se o slušivou pohodovku! 65%

• 12.9.2018  01:53

Nepříčetná je čistý střed. Neurazí ani nezaboduje na jedničku. Filmek má šílený nádech béčka a kamera působý hrůzostrašně až amatérsky. Nechápu zda to Soderbergh takto zamýšlel, ovšem jestli ano, hrubě se to nepovedlo! Ale jak říkám, má to tempo a v klidu se ta hodinka a půl dá skouknout. 55%

• 19.8.2018  02:25

Jak jsem byl odvalenej z jedničky, která celkem i překvapila, nastalo to, co asi každej čekal. Těžký průměr, třeba i hůř. Herci nijací! Možná trochu křivdím novým "objevům", nicméně já né a né si zvyknout na nový ksichty! A zde to byla obzvlášť lacinost! Jinak se jedná o naprostej digitální výplach, jenž nadchne zřejmě asi jen mladší publikum či ochablejší skvadru plné ničeho a jednoduchosti! Slabota a tři dávám s lehce přimhouřeným okem! 50%

• 16.8.2018  16:28

Přemýšlím o tom, jak strašně moc se měním, fotrovatím, nabírám kila, prostě stárnu... Ale co se filmu týče, tak nějak coby frajer drsné akční staré školy, jdu občas i s dobou a začínají se mi líbit trháky třeba právě v podání Ready player one! Uchvátilo mě to! Nápad je božský! Průchody mezi realitou a virtuálním světem jsou otevřeny dokořán a já neustále chtěl dojít až na samý konec, dovědět se co se stane a najít klíč. Naprostý nadšení ve mě vyvolalo proložení Osvícením a pak už se to vlastně jenom vezlo. Závěrečná bitva, kde se prostřídalo tolik světoznámých movie postav, zařízení i vypíchlích scén byl pastvou nejen pro moje oči! Kára z Návratu do budoucnosti, palec nahoře při sešupu Železnýho obra do lávy vyseklej z Terminátora, Godzilla atd.... Luxus! Opravdu jsem nečekal, že mě film s pubescentama v hlavní roli pohltí a nepustí. Nejen i já, ale především Spielberg jde s dobou a to se především kor při jeho věku setsakramensky cení! Holt mistr všeuměl a legenda v jednom! 90%

• 10.8.2018  04:47
    Renegáti (2017)

Asi takhle, kdyby ve filmu hrál v jednom týmu dejme tomu Statham, Reno, Pitt a třeba Owen, dopadlo hodnocení zřejmě daleko lépe! Nicméně je to postavený na neznámých ksichtech a mě se úplně bohužel nepodařilo tolik tomuto mančaftu fandit. Žádnej z těch borců mě nebyl sympatickej... Faktem je zase to, že akce byla slušivá a byl tam znát rukopis mýho oblíbence Bessona. Průměrný béčko za 60%

• 10.8.2018  04:41

Chtěl jsem vidět nějakej osvědčenej thrillerek a jako startovací motorek jsem se odpíchl od Samuela L. Jacksona. Vůbec jsem neprohloupil! Zápletka jednoduchá, stopáž báječná, obsazení kvalitní a známý a co je nejlepší, žádný hluchý místo a neustálé dění! Rozuzlení se trochu dalo čekat, ale to vem čert. Parádní oddych. 70%

• 10.8.2018  04:36

Filmek s De Nirem, o kterým jsem toho tolik slyšel, ale až teď onehdá se mi dostal před kukuč. Bylo to pozdě v noci v bedně, když už jsem pomalu zavíral krám a náhle po dlouhatánským přepínání z programu na program Přeber si to. No co se budu rozepisovat. Chytlo mě to jako prase, Robert je geniální gangster i šílenec, Billy mu úžasně sekunduje a mě se prostě v tom krámu opět rozsvítilo na plné čáře! Super! Jediný co mě sralo, bylo vydržet ty vyjebaně dlouhý a vypatlaný reklamy! Jinak jsem se skvěle bavil! 90%

• 10.8.2018  04:29

Bruci, Bruci... Hele na rovinu, je lepší hrát možná miniroličky hlavních grázlů v ušmudlaných béčkách, než se nahej promenádovat po Kalifornských ulicích s pistolí na věnci. Navíc i to, že si myslíš, že na ty mladý holky bereš a můžeš s nima stále i po 60ce divočit v pelechu, to už mi i v tomhle bijáku přijde opravdu směšný! A to, že ze sebe dělá Momoa drsnýho vola a Goodman hloupýho blbce tomu určitě taky nepřidalo. Ani nevím proč dávám 3 hvězdy?... Možná proto, že jsi byl, jseš a vždycky budeš moje jednička a fandím ti! Ale tomuto druhu "zábavy a umění" se prosím už vyhýbej! Díky. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25