Zoltarek

Zoltarek

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 21.3.2016  09:43
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Koukal jsem na dva díly, a musím poznamenat, že český pokus o serial Castle je vice či měně trapný. Nejen že jsou dialogy celkově dost povrchní, jak kdyby je někdo napsal na záchodě, ale navíc celkově je "příběh" pomalý a dosti povrchní. 0/10 (opravdu jeden z nejhorších seriálů co jsem kdy viděl. Možná i Ulice byla lepší.)

• 4.5.2015  00:43

Tento film nám dává přesně to co sliboval. Skvělou akci, velice dobře propracované efekty. a Především skvělý humor ve správný čas. A ty hlášky a propracované vtipné scény jsou geniálně zakomponovány do celku. Rozhodně se na něj podívám znovu a nebude mě to ani bolet. 5/5.

• 15.2.2015  18:22

Sin City bez Tarantýna je opravdu slabota. Na to se nedá už snad ani nic napsat. 2/10

• 15.2.2015  18:19
    Vice (2015)

Roboti co vypadají jako lidé, velice vlivný majitel společnosti co je ovládá a velice zajímavá zápletka. Každopádně to mělo potenciál, ale nakonec se z toho vyklubalo Bčko. Omlouvám se, ale jako "profesionální" ochranka, která dokáže trefit kohokoli na jakoukoli vzdálenost, kromě hlavních hrdinů je na mě opravdu moc. A mít AI a nezabudovat do ní nějakou pojistku, tak aby to fungovalo je trapárna. A nesmíme zapomenout na fakt, že když už bych měl jednu "živou" tak bych ji asi zabezpečil mnohem lépe. 2/10

• 8.2.2015  22:46
    Slídil (2014)

Absolutně, ač lehce přibarvený, obraz společnosti ve které média a lidské hyeny nemají ani špetku soudnosti. Lou je vykreslen jako absolutní sociopatická osobnost, bez sklonů k násilí. Překvapující je ale že si film na nic nehraje a je proste jen odrazem doby ve které žijeme. Kde mohou parazité sledovat lidské neštěstí a schovávat se za právo na informace a za hlášky typu, "Dáváme lidem to co chtějí!". Z tophoto hlediska velice povedené drama. (8/10)

• 17.8.2014  03:42

Super zpracování vojenské tématiky. Poutavý příběh s prvky amerikanizmu a vyzdvyhnutím odhvahy a nesmrtelnosti americké armády. Neurazí, a možná i pobaví, nicméně příště by to chtělo méně "supermanovských" postav. 8/10

• 17.8.2014  03:40
    Gravitace (2013)

Kvalita zpracování vesmírného příběhu o opravě teleskopu a nehodě která se stane je skvělé. Po vizuální stránce je jen málo filmů, které by mohli Gravity konkurovat. Nicméně Fizika dostala na frak a Sandra tomu fakt na vážnosti nepřidá. Stejně tak by se dalo zajít na nějaký film o vesmíru zpracovaný ve 3D a zážitek by byl asi stejný. Krásný, úžasný nápad, nicméně příběhově tak slabý, že se mi na to ani nechce podruhé koukat. (Tedy chce pokud chci machrvat kvalitou grafiky na PC). 5/10 a to jen za to "3D"

• 17.8.2014  03:37

Krásná auta, úžasná rychlost, sličné slečny. Tak by se dal popsat v krátkosti tento film. Příběh je v pozadí, a auta v popředí. Ačkoli bych neřekl že by policie jednala takhle "razantně" a v některých ohledech zase "stupidně" tak se celý film dá skousnout. Pokud jste fandy F&F nebo NFS jako herní série. Nicméně nesmíte od něj očekávat nic co jste zažili v NFS. Zápletka, honička. závod, nehoda, padouch dopaden a klýčovytá akce na konci ... Nic co bychom již neviděli, nicméně zpracování je pěkné. 5/10 za auta a rychlost

• 20.10.2013  12:42

Velice hezky zpracovaný příběh, který by si přál kdokoli prožít, kdyby byl ve stejné situaci. Nejen, že je plný tragédie a přátelství, ale také zejména humoru, který sice je krapet "nevhodný", nicméně neubližuje. 100% krásný zážitek, který mohu doporučit každému. 5/5

• 20.10.2013  12:40
    Prometheus (2012)

Velice hezky zpracovaný příběh stavící na legendě svých předků. Ačkoli se tedy jedná o film, který má být před předcházejícími díly, je velice dobře zpracován a do celé série zapadá dobře. Bohužel pokud je někdo sleduje tak jej nedokáže a ani nemůže docenit kvůli nesmyslné chybě střihu. Všem doporučuji sehnat si Blu Ray verzi filmu a podívat se na celý film i s 45 minutovým bonusovým materiálem. Protože jedině pak dokáže člověk pochopit celkovou podstatu. Viděl jsem to celé a až posléze to dávalo celkový, velice dobrý, dojem. 2/5 před bonusy, posléze 4/5.

• 8.7.2013  23:41
    Supernova (TV film) (2005)

Bohužel musím konstatovat, že jsem od toho filmu čekal mnohem více než jsem dostal. Neustále se opakující filmové pasáže bych ještě dokázal překovat, ale udělat z tohoto "katastrofického" filmu akční byla velice špatná volba ... akční pasáže jsou nudné až absurdní a celkově námět těch částí filmu je zoufalý. Opravdu jsem od první chvíle kdy se tam "záporák" objevil tušil jak to dopadne. Nebudeme ani rozebírat autentické pasáže dělané grafikou, která je opravdu evidentně velice zastaralá. Smutné, bohužel. 1/5 a to jen za ostatní pasáže filmu a za ten déšť + poslední pasáž

• 15.9.2012  15:21

Osobně si myslím, že tento film zaujme především ty diváky, kteří něco vědí o hackingu a podobných věcech. Osobně bych jej neodsuzoval předčasně. Je pravda, že si hraje na něco více než ve zkutečnosti je a opravdu v podstatě nemá ani čím překvapit, ale i tak si zaslouží uznání. 5/10.

• 4.9.2012  17:11
    Game Page (TV pořad) (1998)

5/10 a to jen za tu komerci co se tam děje, jinak je to fajn pořad, který zatím nemá obdoby.

• 3.9.2012  17:55

Neuvěřitelný akční thriller, který svým obsahem a rychlostí nedá nikomu ani čas se zamyslet. Povedená herecká dvojice v hlavních rolích i těch vedlejších a především skvělý, ačkoli technicky starý, reálný základ. 10/10 - Kdo bude hlídat hlídače, (který hlídá hlídače) ;)

• 3.9.2012  17:52
    Strážce (2006)

Velice povedené film, ukazující částečnou realitu panující v prostředí Tajné služby. Konec byl tedy trošku slabší, nicméně alespoň reálný. 9/10. Herecké obsazení, scénář.

• 3.9.2012  17:48

S napětím jsem očekával co vyleze z dalšího filmu "dle zkutečné události". A byl jsem velice mile překvapen jak byl film pojat. Musím říct, že jsem se poměrně bavil. Opravdu povedené hlavní postavy, které byly vykresleny zcela věrohodně, stejně tak i celé okolí hlavního příběhu. 8/10.

• 3.9.2012  17:45

Bohužel musím říct, že mě tento film nemile překvapil. Když jsem si četl recenze, očekával jsem mnohem, ale mnohem, více akce než jaké jsem se dočkal. Příběh byl velice dobře připravený a finále sice čekatelné, nicméně také poměrně dobře připravené, ale vše co bylo mezi tím, bylo na můj vkus až moc pomalé a ne zcela jasné. Mnohem lépe by bylo, kdyby raději producenti upustili od "filozofování" jak je společnost a vládnoucí vrstvy zkorumpovatelné, a že je nemůže nic a nikdo zastavit, a dali se na dráhu sice zamotaného a spletitého "spiknutí", ale zato opepřeného nějakou tou akcí. Mrzí mě také ne zcela jasně definovaná postava Winstona. Mohl dostat mnohem více prostoru jak se objevit. 5/10 za příběh, i když nedokonalý.

• 3.9.2012  17:40

Musím uznat že mě osobně vždy bavilo koukat na takové ty "středověké" fantazi filmy. Tak ani tentokrát, když jsem na tento film narazil, jsem si jej nenechal ujít. Doporučuji aby se na něj podíval každý, který má tento "žánr", dá-li se to tak nazvat, rád. Udělejte si na něj názor sami. Film mě zaujal obsazením svého hlavního hrdiny, který není z počátku nikterak výrazným, nicméně dá v sobě tušit vysoký potenciál, který tedy nebyl zcela naplněn, ale to tak už bývá. Osobně se domnívám, že tento film bude zajímat příznivce DrD, ačkoli to tedy není zcela jistě to stejné, jsou zde jisté prvky. Dávám tomu 6, možná 7/10 a to hlavně proto, že http://www.csfd.cz/tvurce/2517-jason-statham/ má potenciál a líbil se mi ve většině filmů.

• 13.6.2012  14:27
    Děti noci (2008)

Herci se ukázali v poměrně dobrém světle, a nezklamali ani neoslnili. Od toho filmu jsem ale čekal daleko více než jsem dostal a nemluvím o "reálnosti" toho všeho co se tam odehrává. Bohužel jsem se poměrně nudil a nemluvě o tom jak celý tento počin končí. 2/5 a to jen proto že je zde mnoho horších filmů, a tenhle by u nich skončit nemusel.

• 13.6.2012  14:13

Tenhle film si zaslouží pozornost. Příběh je sice přímočarý, nicméně dosti rychlý na to aby nenudil. Od začátku to je pohodová podívaná. Klasicky by to bylo na 3/5 (za obsazení hlavních rolí), ale celkovému dojmu dodává na kráse především Guy Pearce a jeho úžasné hlášky, které ani neomrzí. 4/5 za hlášky, obsazení a poměrně neunavující příběh.

• 20.5.2012  17:00

Pokud si odmyslíme techniku použitou v té době a jiné neduhy, objevující se ke konci filmu, je to dedukčně opět zajímavé. Bohužel to je pouze první část filmu, později se děj stane velice komickým až děsným. Bohužel se toto opravdu nepovedlo a bylo by asi lepší, aby se na to tvůrci raději vykašlali, než to pouštěli jako opravdovou holmesovskou podívanou. Parodie to ale byla poměrně dobrá (ze začátku). 1/5 a to pouze za to že to je sherlock a za to že začátek nebyl hrozný (až do pasáže s bratrem)

• 18.5.2012  13:01

Ačkoli je to staré a krapet přitažené za vlasy (ve své době) a především z pohledu "hackerů" to nebude zase tak snadné, jedná se i tak o velice zajímavý počin, který sází více na poselství než akci. A poselství, které tento film posílá do světa je zřejmé každému, kdo jej postřehne. "Vyhraje jen ten, kdo nezačne hrát", svatá pravda. 4/5

• 18.5.2012  12:59
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

M*A*S*H jsem viděl snad tisíckrát a furt mě baví každý díl. Pokud narazím náhodou v televizi na nějaký díl, tak v 90% se na něj podívám, i když jsem ho už třeba viděl. Opravdu na tu dobu skvělé.

• 18.5.2012  12:52

Fiml zaujme především svým námětem. Takový se opravdu nevidí zase tak často. Ačkoli se v něm objevují herci, které jsem já osobně neviděl často, nebo vůbec, tak zde to je právě plus filmu. Především mě zaujalo prostředí kde se film odehrává a také vykreslení postavy synka husajna. Opravdu byla postava vyšinutého rozmazleného zmetka vykreslena více než-li přesvědčivě. Musím říct, že mě zaujalo celé zpracování a celkový příběh. Doporučuji jako zajímavou podívanou. 4/5 trochu více akce by neuškodilo

• 18.5.2012  12:45

Dle Trailerů a hlavně výpovědi mých známí jsem očekával trochu více než jsem nakonec dostal. Film zaujme především hereckým obsazením a celkový námětem (založeno na reálné události), což samo o sobě slibuje velice zajímavou podívanou, která ale bude pro některé diváky až moc matoucí a nezáživná. Pokud máte rádi herce Jason Statham, Robert De Niro a Clive Owen, nebudete zklamáni a film vás bude bavit. Opět zde bylo patrné, jak se na Jason hodí do role elitního zabijáka, který nejen že umí střílet, ale především je skvělým bojovníkem, řidičem a velice dobře mu jde utíkat. Hlavní herci vypadají ve svých rolích více než dobře a film, ač se zdál opravdu dlouhý, mě nenudil a zpříjemnil mi dopoledne. 4/5 za herce a jejich výkony.

• 17.5.2012  15:05

Tento film je založen na zkutečné osobě Kevina Mittnicka, a ukazuje minulost hackování, přičemž přidává i mnoho humoru. film je samozdřejmě určen výhradně pro diváka, který rozumí IT. Pro ostatní se asi bude jednat o brak. Každopádně je to jeden z mála filmů, kde josu ukázány zkutečné začátky hackování ve světě a také metody sociotechniky.

• 16.5.2012  20:17
    Náhradníci (2009)

Upřímně řečeno jsem od tohoto filmu nečekal kdoví co. A toto neočekávání mi přineslo strávitelnou podívanou se staronovým tématem a nepřekvapujícími zvraty. Bohužel mě nemile překvapil celý děj filmu, který se dal až moc dopředu předvídat. Každopádně se tento film dá strávit a možná někomu zpříjemní večer. 3/5.

• 15.5.2012  16:55
    Avengers (2012)

Nečekal jsem od tohoto filmu zase tolik, jako jiní. Zpracovat komiksový námět tak, aby to bylo stravitelné a nestalo se z toho klišé je velice složité, nicméně filmaři nám opět dokázali, že to je možné. Opravdu jsem čekal akcí nabitý velkofilm, kde bude neustále nějaká ta akce bez nudných pasáží. A velice mě překvapil fakt, že filmaři si dali tu práci a do filmu propašovali obrovské množství humoru navíc. Dialogy jsou místy absolutně geniální a opravdu jsem se velice často smál. 5/5. Za humor, grafiku, akci, herecké obsazení, prostě za vše. Rád se na to podívám znovu.

• 15.5.2012  16:50

Na první pohled velice zajímavý film s již vyčerpaným námětem útoku mimozemšťanů. Zdálo by se že není co nového do tohoto tématu přidat, nicméně tento film přišel s novinkami, které jinde nebyly zase tak často k vidění. Ano, jsou zde na první pohled viditelné americké klišé, kdy banda staříků zachrání svět a všemu tomu vévodí mladý, nezkušený rebelující velitel, který by normálně mohl velet maximálně plachetnici. Nicméně film je to slušný, a co jej především zachraňuje je humor, se kterým je podán. Čekal jsem další přehnanou akční střílečku ve stylu transformers a potkala mě akční scifi "komedie", na kterou se dá velice dobře dívat. 4/5 (za humor)

• 15.5.2012  14:42
    Hranaři (2011)

Pokud se chce někdo podívat jak to v našem státě vypadá dle filmařů, tak prosím jen směle do toho. Za celé trvání filmů jsem nepřestal věřit, že si někdo dělá srandu. Fakt mi to připadalo jako dokument ze zoo, a poslední část filmu mi to i potvrdila. Nevím co by se k tomu dalo říct, ale doufejme že se toto nebude brzy opakovat. jednu to má jen za herecké obsazení.

<< předchozí 1 2