bouncer

okres Liberec
činnost pasivní

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 29.11.2018  17:55

První díl byl skvělý a navnadil. A pak to šlo dolů, brutálně dolů - s kvalitou, tempem, zajímavostí. Poslední tři díly už jsem nedokoukal.

• 26.11.2018  11:01

Příliš... epické. První Kingsman nebyl uvěřitelný, taky byl přehnaný, ale tak nějak to ubalancoval na stylu a vtipu . Zde už je to jen jízda, akce, nemožné střídá nesmyslné. Někdo to má rád, ale na mě toho bylo prostě moc. Velký plus za Julianne Moore a Eltona... minus za všechny ostatní.

• 26.11.2018  10:59
    Coco (2017)

Trochu předvídatelná nuda - Pixar od převzetí Disneyem je více vidět pohled na svět od myšáka než co jsme byli zvyklí od lampičky.

• 19.11.2018  17:04

OJ! Tak málo chybělo... pěkná snaha :D

• 4.11.2018  10:32
    Génius - Einstein (série) (2017)

Poučné, zajímavé, napínavé. Koukám, že Liberec a Praha is zahrály Švýcarsko, Německo i Princeton :-)

• 26.9.2018  16:24
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Skvělý a originální miniseriál.

• 26.9.2018  16:22

Nebylo to špatné, ale dost to mate tělem - první série byla detektivka, druhá se tváří jako detektivka, ale nikdo tam nic nevyšetřuje, všechno je psychologické drama. I hlavní hrdinka říká, že chce pracovat, vyšetřovat, že je v tom dobrá... no to sakra není, však nic nevyšetřila! Nechala si ukousnout nos, postřelit stupidní parťačku a našla a málem zase ztratila dceru. V tom je to docela zklamání, ale jako psychologické drama to funguje obstojně.

• 14.8.2018  10:15
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

To co mohl být perfektní celovečerní film se stopáží 2-2,5 hodiny se převtělilo v rámci trendu, že seriály táhnou zábavu dneška, do roztahaného seriálu se stopáží 5 hodin. Není to vůbec špatné, Cucumberbatch hraje o život, motivy jsou silné, ale prostě je to zbytečně dlouhé.

• 10.8.2018  18:17
    The Alienist (TV seriál) (2018)

Hvězdně obsazený seriál má trochu slabší a rozpačitý rozjezd, ale cca. v půlce první sezóny se (do vás) zakousne a nepustí. Doufám, že bude další řada v tempu druhé půlky první.

• 23.7.2018  12:23

Líbí se mi postavy, které Sacha vytvořil i ta drsná kritika/satira americké kulturně/sociálně/politické situace. Ale něco tomu chybí, asi ten element, kdy by to vážně začalo být vtipné. Snad se to podaří v dalších dílech.

• 19.7.2018  14:59
    Zpívej (2016)

Překvapivě koukatelné a překvapivě snesitelné i s českým dabingem.

• 24.4.2018  22:38

Sportovní dokument pár exeláns. Líbilo se mi zapojení více pohledů než jen Záruba, Hašek, Jágr. Třeba Theo Fleury je super týpek, ten tam sednul jak hrnec na prdel. "What happened? What happened? Oh, we lost in a fucking shootout, that's what happened." A vtipný je, že to natočil člověk, kterýmu bylo v době Nagana 10. Mě bylo v 13 a sice si to pamatuju, všichni jsme to prožívali, ale nevím jestli to v tomhle věku bylo tak intenzivní, abych si na tohle troufl.

• 23.4.2018  23:14
    Dark (TV seriál) (2017)

Geniální. Netušil jsem, že naši západní sousedé můžou vytáhnout takhle skvěle natočený a promyšlený seriál.

• 23.4.2018  23:11

Jen tak dál... chci vědět co bude po Machete kills again... in space!

• 23.4.2018  23:02
    Nepřítel (2013)

Já už jsem na tyhle rádoby umělecké, pomalu plynoucí a hutně metaforické filmy asi moc starej. Tohle mě jaksi nevzalo. Dík hirnlego za odkaz, pomohlo to vysvětlit hodně, ale rozpačité dojmy zůstávají.

• 23.4.2018  22:51

Prvoplánovité a kvůli jakési pointě na závěr až neuvěřitelně naivní. Jdu dělat do bordelu, je to super. Někdo tam na mě byl ošklivý, už tam nepůjdu.

• 18.4.2018  09:59
    Jako opice (2011)

Tak nějak mi unikla pointa.

• 17.4.2018  20:39
    Kick-Ass 2 (2013)

Když člověk vypne mozek, tak je překvapivě perfektní oddychovka.

• 1.3.2018  21:53
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

Zpočátku sezóny dost slabých dílů, ale závěr... ten je brutální!

• 1.3.2018  21:45
    Mozaika (TV seriál) (2018)

Strašná nuda.

• 18.2.2018  17:09
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Potenciál obrovský, ale když uvážím, že 1. sezóna měla přes 8 hodin, tak bych řekl, že potenciál nebyl plně využit. Protože skutečný obsah byl na úrovni dlouhého celovečerního filmu (3 hodiny), zbytek byla spíš vata, která nevadila, ale nijak neposunula děj či postavy dopředu. Bojím se, že takových pocitů u nových seriálů bude přibývat, když vyloženě filmoví režiséři a scénáristé přecházejí k formátu seriálu. Přesto se těším na druhou sezónu a věřím, že bude lepší než první.

• 10.2.2018  18:58

Je to divný, když ani po 2 sezónách člověk neví, jestli se mu to líbí nebo ne. Ale když jsem u toho vydržel tak asi ano :-)

• 10.2.2018  18:48
    The Orville (TV seriál) (2017)

Když komediální parodie není vůbec vtipná, tak je něco špatně... mnohem kladněji vyznívá ta sci-fi část, což je u komedie/parodie trochu zvláštní věc. Škoda, mohlo to být výborné - třeba takový hraný Tripping the Rift. Seth MacFarlane není imho moc dobrý tvůrce (scénárista/režisér) s výjimkou Médi, ale herec je mnohem, MNOHEM strašnější, no exceptions.

• 10.2.2018  18:47

Fajn detektivka z Británie.

• 30.1.2018  10:53

Podle mě první automobilová honička s Oktávií 1. generace a je hustá :) To auto přežije i Apokalypsu (shození z útesu už bohužel ne), to je jasný polovině ČR, pro kterou je tohle auto vlhkým snem, už 20 let! Jinak díl zajímavý... líbí se mi jen náznaky postapokalypsy, kdy svět ovládla umělá inteligence, zde v podobě pravděpodobně ochranných/bojových robotích "psů". Lze si hodně domýšlet.

• 30.1.2018  10:49

Geniální.

• 9.12.2017  00:48

Trochu přehnané, trochu předvídatelné, ale pořád velmi dobře koukatelné...

• 9.12.2017  00:42

Není to úplně ono, ale kouká na to lépe než na poslední filmový počin, ale to zase není nic těžkého. Dám tomu šanci...

• 9.12.2017  00:40
    Cardinal (TV seriál) (2017)

Fajn detektivka... nic objevného, z žánru se to nevymaní, ale poctivá, kvalitní práce.

• 15.10.2017  14:31
    3% (TV seriál) (2016)

Velice sympatická série z Brazílie. Nízký rozpočet nevadí, nápad to má (ano, veze se vlně jiných filmů, seriálů s podobnou tématikou) a spád taky. Jen tak dál.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61