bouncer

okres Liberec
činnost pasivní

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 9.12.2017  00:48

Trochu přehnané, trochu předvídatelné, ale pořád velmi dobře koukatelné...

• 9.12.2017  00:42

Není to úplně ono, ale kouká na to lépe než na poslední filmový počin, ale to zase není nic těžkého. Dám tomu šanci...

• 9.12.2017  00:40
    Cardinal (TV seriál) (2017)

Fajn detektivka... nic objevného, z žánru se to nevymaní, ale poctivá, kvalitní práce.

• 15.10.2017  14:31
    3% (TV seriál) (2016)

Velice sympatická série z Brazílie. Nízký rozpočet nevadí, nápad to má (ano, veze se vlně jiných filmů, seriálů s podobnou tématikou) a spád taky. Jen tak dál.

• 15.10.2017  14:25
    Skrytá vada (2014)

Po dlouhé době jsem se dostal k tomuhle filmu od mého oblíbence PTA. A je to psychedelická pecka. Ani já, ani PTA jsme přechod 60. a 70. let v Americe nezažili, takže těžko říct, ale přijde mi to jako úžasný popis té doby. Je to zmatené, je to náročné a některé náznaky těžké na pochopení, ale má to své kouzlo. A ta hra s filmem noir, hippies, drogovým raušem alá Strach a hnus v Las Vegas, to má koule.

• 15.10.2017  14:15

Prometheus mě bavil dost a na tohle jeho pokračování jsem se těšil. Bohužel je to spíš zklamání. Chyby Promethea si Covenant přinesl s sebou a navíc přidal dost zmatenou logiku, divnější rádoby filozofické dialogy a trochu úchylný pohled na evoluci Vetřelce. Škoda, protože jinak to mělo velký potenciál a zpracování je samozřejmě špičkové.

• 7.10.2017  18:23
    Blood Drive (TV seriál) (2017)

Takové povedené "guilty pleasure". Ujeté (někdy až moc), šokující, zvrácené a neuvěřitelně drsné. Ač jsem myslel, že jsem z podobných děl už vyrostl, tak se mi to zatraceně líbilo, tedy až na jeden díl (Chopsocky Special) jsem si to náležitě užil.

• 20.7.2017  09:29

Některé části velmi dobré, ale jako celek nic moc, protože příběh je poměrně slabý. Ale pro děti nejspíš velmi dobré.

• 20.7.2017  09:27

Jistě, není to nejlepší Burtonovka, není to ani průměr, ale pořád je to dost dobrý film, který okouzlí, vytvoří zvláštní atmosféru a ty 2 hodiny utečou a pobaví. Velmi dobrý casting.

• 20.7.2017  09:25

Kráska a zvíře, hraná, s mega rozpočtem a tím téměř nejlepším co herecká Anglie může nabídnout, má jeden velký problém a to jest, že téměř imituje (přehrává) Krásku a zvíře, animovanou. A to je v podstatě i na Disneyho animáky nudná, průměrná a v mnoha ohledech špatná. Písně jsou nic moc (a že tam krom efektů nic dalšího není), ale když je převedete do češtiny, tak jsou příšerné. Utrpení.

• 20.7.2017  09:21
    Kocour Bob (2016)

Trochu emocionální ždímačka, ale funguje to velmi dobře. A fotky na závěr ukazují, že alespoň podoba nebyla daleko od pravdy. Navíc fajn hudba.

• 10.7.2017  20:57

Docela by mě zajímalo, jestli jsem viděl stejný film jako Cervenak nebo jestli tu je více "Kubů", protože moje průměrné hodnocení a stejně průměrné pocity jsou hodně daleko od nej animáku vůbec.

• 15.6.2017  18:58
    Insidious 2 (2013)

Zpočátku dobrá lekačka a rozpomínání na první díl. Nakonec trochu nuda a divný závěr.

• 12.6.2017  13:16
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Ďáblova lest ještě docela ušla, ale Ztracená brána nebavila, nefungovala. Kriminálka hrozní amatéři, Trojan všeználek a pointa úplně příšerná. Škoda.

• 25.5.2017  14:53
    Bosch (TV seriál) (2014)

Bohužel se seriál nevyhnul řadě klišé, třeba že když dvojice objeví mrtvolu v domě nejhledanějšího zločince města a neoznámí to vysílačkou centrále. Ono celkově je to takové Film Noir meets Hannibal Lecter meets The Killing... ale dobře koukatelné a ve všech 3 sezónách vyrovnané, což je málokdy zvykem.

• 10.5.2017  21:24

Film je asi ok (teda jakože průměr), jen není jasné zda je to kritika situace nebo naopak oslava. Což je trochu škoda, protože ten svět, který to ukazuje, je zvrácený... že oslavujeme celebrity, které nic neumí, je špatné, ale když ještě víc oslavujeme ty, které je vykrádají, aby si na ně mohli hrát, to už je katastrofa.

• 27.4.2017  23:29
    Legion (TV seriál) (2017)

Zajímavé, z mutant fantasy alá x-men se po pár dílech stal head-fuck jak z pera netalentovaného fanouška Lynche. Divné.

• 27.4.2017  23:25

To je pech, když vás utnou po 5 dílech. Ale asi to o něčem svědčí. Plány měl seriál veliké, ale zpracování pokulhávalo.

• 9.4.2017  23:09
    Sisters (2015)

Trapné jako hovno v pisoáru. Chudák Tina Fey.

• 9.4.2017  23:07

Koncept filmu prostě nefunguje. Vím, že dát filmu, kde je mladá holka s leukémií, jen 2*, je drzost, ale tohle na mě nefungovalo. Greg a Earl točili ve filmu pro radost, Alfonso Gomez-Rejon točí na zakázku a podle šablony. Škoda, některé části jsou velmi dobré, ale dohromady je to plytké a vykalkulované.

• 8.4.2017  22:12

Harry Potter se stal Zookeeprem a vyrazil do New Yorku. Tak nějak to jde dohromady...

• 19.3.2017  18:01
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Jediný seriál, kde je hodnocení přímo v názvu... bylo by to za tři, ale nakonec jim tu čtvrtou hvězdu přidám. Za těch pár míst, kdy se za břicho popadáte.

• 7.3.2017  09:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Tom Hardy zase jede svoje pecky, jen nevím zda to nazvat geniálním herectvím nebo "Tom Hardy přehrává Toma Hardyho". Každopádně seriál zajímavý, atmosféra hustá, není to přetažené (8 dílů akorát), celkově ok.

• 28.2.2017  10:49

Škoda, že to nebyl Manchester, UK. Pomalu plynoucí drama, které začíná, ale nekončí a v němž sledujeme život normálních lidí v normálním životě. Ano, poznamenaných velkou tragédií, ale ani ta nepůsobí nijak silně. Ve výsledku nijaký film, který sice neurazí (i přes dlouhou stopáž lze vydržet sledovat s minimálním poohlížením se po hodinkách), ale nic ve vás nezanechá. Ta prázdnota byl asi účel filmu (viz hlavní hrdina), ale to neznamená, že si to užiju.

• 26.2.2017  10:39

Nabručený stařík, který se změnil v "sympaťáka". To už vypadá jako největší trade-mark švédského uměleckého vývozu tohoto desetiletí (minulé bylo o temných detektivkách) - v knihách i ve filmu. Takže originalita na nule, ale prostě stejně se neubráníte a přiznáte si, že tohle schéma funguje. Zde je navíc dobře zakomponovaná retrospektiva. Komediální prvky jsou fajn, především Saab vs. Volvo a pak vs. všechno ostatní. Na 5* to ale není.

• 24.2.2017  11:30
    Příchozí (2016)

Geniální nápad a silné komorní sci-fi, kterému to trochu kazí přílišný tlak na morální základ a líbivost většinovému divákovi (ač temná atmosféra je na míle vzdálená od běžného "velkého" filmu). Každopádně přesun od "kontaktních" sci-fi, které prezentují lidstvo jako rozkošnou federaci, jednotný celek a/nebo důstojného válečného protivníka, tohle ukazuje pěkné zrcadlo skutečné sociální a politické situaci na Zemi se vším všudy (až na to nesmyslné řešení, pozor skoro-spoiler - "řekneme něco dojemného čínskému generálovi a všichni se přidají!")

• 24.2.2017  11:22

Chvíli jsem měl pocit, že se koukám na film od Wese Andersona, ve slabší formě. Příjemná tragikomedie ve stylu americké nezávislé produkce. Vše je přehnané do extrému (zabití jelena nožem, 10 letý se učí kvantovku u ohně), ale film nabízí dost témat k zamyšlení. Minimálně styl výchovy s nezatajováním, nepřikrášlováním a hlavně snahou donutit dítě myslet je fajn. Život v lese s odloučením od všech mezilidských vztahů byl snad jen prostředek jak zveličit konfrontaci obou světů/stylů ve filmu a ne snaha o návod, jak to dělat.

• 21.2.2017  11:29

Ani jsem netušil, že se ještě dělají teenager vztahovky alá BH90210 (ne jen kvůli tomu, že tam hraje Luke Perry...). Vražda a její vyšetřováníé je bohužel dost na pozadí toho, kdo s kým, jak a hlavně si o tom všichni musíme nad kakaem promluvit.

• 9.2.2017  22:44
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Kde se to vzalo? Český seriál, který pobavil a to pořádně! Zázrak.

• 9.2.2017  22:42
    Archer (TV seriál) (2009)

Nuda. Navíc nezábavná nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60