pvt.Davids

<< předchozí 1 2
    • 27.10.2018  23:49

Celkem povedená pohádka

• 17.7.2018  23:03
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Na rádoby osvíceného budhistu mi charakter přijde docela - debil. Protože když se chci dostat s psychiatrické léčebny a konečně přesvědčím svého psychouše o své identitě proč na něj rovnou nevybalit že mě zachránili Mnichové z jiné dimenze. Choreografie bojů je slabá jedinou bitku jsem si užil tu v kleci. vzdal jsem to po třetím dílu.

• 14.7.2018  19:24
    Pomsta (2017)

Skvělá - komedie - která neurazí. Hercům se dá celkem věřit jejich výkon (epická scéna při vyndavání střepu z nohy) Smál jsem se od začátku až do konce. PS: někdy musím vyzkoušet tu tetovačku s rozpáleným plechem od piva

• 7.6.2018  23:38
    Tomb Raider (2018)

Pro lidi co nehráli hru to bude dobrej, odpočinkovej, (myšleno nepřemýšlet nad tím kam zmizela místnost bez podlahy při útěku z Hrobky) film s nádechem Indiana Jonese. Gamer který hrál hru, bude zklamaný co všechno tvůrci vynechali, ať už prvotní uvítání Lary na ostrově (útěk z jeskyně) dále Epická scéna o vyslání nouzového signálu z věže a poté podle mě ten nejdůležitější moment, zodpovězení otázky - Proč vlastně nelze opustit ostrov? Člověk si pak říká, proč love story jako TITANIC má 3 hodiny a Tomb Rider který, má co do děje a charakterů také hodně nabídnout, má pouze 120 min. Pro mne zklamání.

• 14.2.2018  21:03

Pro mě jednoznačně vizuální a OST orgie roku 2017. Děkuji tvůrcům že se drželi atmosféry původního filmu a nezvrhlo se to do akčního blockbusteru.

• 26.9.2017  21:30
    Filosofové (2013)

2* za vtípek o povolání básníka - Film pro mě docela nelogický na to, že se tam o logiku zasazují. 1) Proč se nepokustit obejít kód když mám elektrikáře a zkratovat systém / vypnout a zapnout hl. zdroj el. 2) Logika mi říká že pokud po roce vylezu z bunkru nebudu chtít mít na krku 4 těhotné ženy + následně děti, které budu muset krmit ....tak proč se o to snažit 3) Pokud někomu vyhrožuji smrtí nečekám až si dojde do (nezabezpečené) zbrojnice pro zbraň 4) ... vlastně nic.... už jsem to totiž vypnul

• 10.7.2017  00:03
    Wonder Woman (2017)

Nevím proč ale více jsem si užíval scénky/scénář s multikulturními odlišnostmi a o tom jak zapadnout než ty šarvátky (ne že by byli šarvátky špatné) a celkový Finální boj kdy zvítězí láska nad lží a nenávistí. Rád bych také vypíchl scénu která mi škodolibostí připomněla JOKERA (plyn vs 1 plyn. maska) a jsem celkové rád že se naše společnost posunula natolik že nekazíme Emirovi a Asůfovi úspěch v herecké kariéře.

• 8.7.2017  22:57

Zajímavá myšlenka utopená v nudě

• 7.7.2017  23:02

Dal jsem dvě jen kvůli scéně v letadle s J.Statham alias babysitter. Chápu že to má bejt film na relax ale pokud mi tam celou dobu předhazujou jak je Cipher hustokrutopřísná frajérka nepochopil jsem scénu kdy je vlastně lepší pustit dva zabijáky do letadla tím že tam pošlu rádoby drsnou ochranku než opět otevřít nákladovej prostor a ve scéně kdy ponorce která byla odstavená narostou křídla a najednou je ve vodě :O to už bylo trochu moc ne.

• 13.6.2017  23:51
    Život (2017)

Konečně astronauti, kteří se alespoň snaží tvářit že jsou vědci a přemýšlí racionálně a neustále vymýšlí co dál (narážím na bandu "vědců" v Alien Prometheus = chování puberťáků) Má to spád ani chvíli jsem se nenudil a na hollywood tam nejsou žádné patriotické kecy a charaktery jsem si během chvíle oblíbil. Ze všeho nejvíc se mi líbí myšlenka ///////////////////////////////////////////////////////////////////MOŽNÝ SPOILER ///////////////////////////////////////// jak kvůli incidentu a následným el. šokům kterým se ho snaží zachránit LIFE najednou otočí svým chováním a začně boj o přežití, jelikož si to přebere tak, že ho chtějí zlikvidovat. Takové menší nedorozumění :) Jen si lámu hlavu tím, když tak promýšleli ty opatření, proč hned v tom prvním neměli pořešené odpálení "inkubátoru" do vesmíru při náznaku nebezpečí.

• 25.12.2016  22:34

Zajímavá myšlenka, super atmosféra rozhodně to stálo za zhlédnutí a bavilo mě to mnohem více nežli Don't Breathe který mě ke konci už nudil.

• 22.12.2016  03:26
    31 (2016)

Zklamání - Ani Doom-head kterej se snaží kopírovat Jokera to nezachránil. Nejvíc pro mě zajímavá scéna bylo prvních asi 8 min filmu a posledních asi 6 min. Takže jako krátkometrážní film super.

• 17.12.2016  00:27
    Blood Punch (2013)

Skvělej úlet a snímek mě mile překvapil

• 16.12.2016  01:55
    Smrt ve tmě (2016)

Skvělý námět, který bohužel tvůrci zabili protahovaným koncem a 10 comebacky (i když jeden nečekaný) místo toho aby protahovali scény slepec vs zvuky které vydáte a vytěžili tak z námětu a atmosféry maximum (viz. sklep). Škoda

• 9.12.2016  23:42

skvělej 90´ film .... aha on už je vlastně rok 2016. Jinak chápu Jesicu že si chtěla zahrát postelovou scénu s Jasonem proto se k tomu upsala. Pro mě zklamání hold jsem rozmlsanej z EXP...

• 22.10.2016  18:12

Usnul jsem 2* za masky jelikož to bylo to jediné co mě bavilo

• 28.9.2016  14:37

Když jsem si k tomu představil že to je pokračování Carrie (1976) tak se ten děj dal zvládnout - Úžasnej Visuál - Ještě lepší Soundtrack

• 30.8.2016  21:59
    Gun Woman (2014)

Je vidět že Japonská kinematografie je prostě jiná liga, což tu spousta lidí nedokáže rozdejchat.

• 24.8.2016  02:57

Neurazí ale ani nenadchne. Fandil jsem té slečně ikdyž mi bylo jasné jak to nejspíš dopadne. Nejlepší scéna v baru ta má u mě za 5*

• 19.8.2016  02:48
    Na vlásku (2010)

Srdcovka. Každou z postav jsem si ihned zamiloval. Nezapomenutelné scénky aka neodolatelný Flynnův pohled na Rapunzel. Maximus, který má více mozku a šermířského umu než celá královská Garda. Přesně ten film jenž Vás navrátí do naivního bezstarostného dětství. PS: musím si pořídit novou pánvičku, člověk nikdy neví.

• 15.8.2016  01:18
    Poker Night (2014)

Neuvěřitelnej - storytejl - prošpikovanej černým humorem - Prostě Pecka - 90% (mohlo to končit tím vězením) ale chápu že u těch chytřejších musíte dělat že neexistujou.

• 15.8.2016  00:54
    Pod zemí (2014)

Tu skvělou atmosféru mi autoři zničili rádoby adrenalinovou 10 minutovou jízdou na konci, která byla však tak roztřesená, že pro mě byl spíše adrenalin něco vidět....odradilo mě to tak od 4* To nemluvím o 10 sec rozhřešením.... škoda - čistá 3.

• 9.8.2016  21:36

Pro mě skvělé překvapení 80% - skvělý souboj morálních zásad - Již chápu proč v budoucnu přijme amerika - The Purge: Anarchy

• 27.7.2016  21:00

Film pro mě zachraňuje Rey, u ostatních charakterů je mi doslova jedno zda zařvou (krom legend z původních SW, nostalgie je nostalgie). Příjemné odkazy na původní ságu (Drtič odpadků, X- wing prolétání koridoru) Konec mě mile překvapil i narážkou na Kung fu filmy kdy učeň šplhá za svým mistrem a také kdy scénáristé s režií pochopili že ticho a výraz hrdinů podpořený hudbou řekne někdy mnohem více než tisíc slov a poprvé jsem děj neodhadl, jelikož jsem předpokládal že ji tam Luke hodí oboustranný LS se slovy očekával jsem tě. Nepochopitelná scéna - když tedy promysleli tvůrci Kylovo zranění aby měla Rey šanci na přežití nechápu proč v konečné finální bitvě už Kylo neumí použít sílu ani na odhození/zmrazení Rey. Hodnotím oproti ostatním SW 3+

• 27.7.2016  00:03

Skvělý Survival film. Zvuk a Kamera na kterou se skvěle kouká Vás téměř doslova vtáhnou do akce.... Škoda že se to zvrhlo v Commando z 1985. (narážím na tu scénu s LMG M78 na zahradě)

• 26.7.2016  23:48
    Hyena Road (2015)

Přesně ten film kterému dáte šanci bez ohledu na hodnocení a on mile překvapí. Pro mě povedený snímek už jen z důvodů že se tu nevedou žádné patriotické žvásty, přiměřené a nenucené akce které Vás ihned vtáhnou do děje. Pro mě podceněný snímek který jen o něco zaostává za Lone Survivor. PS: ta story o Alexandru Velikém mě fakt dostala.

• 22.7.2016  15:23

Začátek prostě Pecka. Pak se pro mě nudným scénářem a dějem řeší Morálka a důvody proč tohle jo a ne.....nepochopitelné scény: počkám až si Batman přebije a počkám až se ukončí proces oživení, nebudu svou super rychlostí kazit film přeci. Parádní mlátička nakonec.

• 18.4.2016  20:50

Film je něco ve stylu - Narveme tam efekty, ty žvásty stejně nikdo neposlouchá a děj stejně nikdo nezná.

• 16.4.2016  23:58
    Loft (2014)

Popravdě nebral bych ani jednoho za svého kámoše dokud by jsme si tam společně neudělali pořádnej G...b...g. A závidim Karl-ovi tu sestru a Eric ať se stydí ojíždět chuděru které je blbě po krevetovém koktejlu.

• 16.4.2016  01:17
    Mama (2013)

Mrzel mě ten konec. Jako by se atmosféra zvrhla do Svatební košile kde si Roden poskakuje se svojí milou po lese a z hororu byla náhle pohádka.....

<< předchozí 1 2