Holubicqa

Kristýnka Wolf

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 21.7.2019  19:34
    Yellowstone (TV seriál) (2018)

První řada baví. Kevin Costner je tak trochu má srdcovka, přesto jsem po prvním dílu byla dost skeptická a nevěděla jsem, co si o tom myslet. Ale čím jsem dál, tím víc to pohlcuje a překvapuje. Řekla bych, že seriál je poměrně netradiční a dokáže zaujmout i krásnými záběry. A koně, že :)

• 27.9.2018  20:16
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Atmosféra z Kingovek říznutá trochu Silent Hill? :D Těším se na třetí sérii, moc povedený kousek.

• 25.9.2018  15:25

Nápad hezký, ale provedení uplně šílené. Škoda toho, koukatelný je to fakt jen kvůli těm jménům..

• 29.12.2017  19:45
    Dunkerk (2017)

Nejsem fanda válečných filmů. Nemám ráda dokumenty o válce. Nemám ráda tu dobu. Ale ten film budu milovat. Pár dialogů, ale strhující obraz. Žádný hlavní hrdina, ale dechberoucí hudební podtext. Nemám slov, vážně nemám. Geniální.

• 29.10.2016  13:32

Nevím, co mě baví víc. Jestli samotný film, nebo soundtrack k němu. Oboje libová záležitost. Letos se vyšvihli. Deadpool a teď tohle. Mňam.

• 19.5.2016  23:52

Jééé, tak to čekání se mi asi vyplatilo.:) I přes to, že na Hobitovi jsem vyrostla a první díl jsem viděla v kině, Bitvu jsem si pustila až dnes. I když člověk nechce, doslechne se nějaké názory a já se hrozně bála, že budu zklamaná... A plakala jsem. I když se mi zezačátku Tauriel moc nepozdávala, Peter to udělal moc hezky, něžně.. Už se na něj vůbec nezlobím:)) A hudba samozřejmě také krásná a Nový Zéland je pastva pro oči. Už se těším, až si udělám maratonek :D

• 18.2.2016  23:47

Místo Brada bych klidně vzala někoho jiného, na něm to nestojí. Myšlenka je skvělá, na to, kolik filmů se zombie jsem viděla, tak dokázal překvapit. A musela jsem se potom na pár minut zastavit a zamyslet se. Opravdu? Kamufláž? Wow.

• 2.8.2015  11:29

Nerozumím tomu slabému hodnocení tady. Není to sice žádný pětihvězdičkový zázrak, ale má to své kouzlo. Zajímavé znázornění očistce a Andy? Ten je božský. Rozhodně doporučuji všem, kdo mají rádi temnější filmy s nepředvídatelným koncem.

• 31.8.2014  15:05

Hodně povedený filmek, který si občas dělá legraci sám ze sebe, z jiných scifi, ale zároveň přináší originalitu, vtip i napětí. Nečekala jsem nic a dostala jsem výbornou zábavu. Těším se na další díl. :)

• 30.6.2014  19:47
    Vichr (2013)

Kdo má rád filmy o koních, bude se mu to líbit. Zaříkávač koní v dívčí podobě.

• 24.6.2014  07:47

Být na tom v kině, tak asi na konci začnu řvát nespokojeností, že to utli tak nečekaně. :D Takhle jsem doma jen zírala s otevřenou pusou a nechápala. Čekala jsem nějaké finále, to se nekonalo. Ale film výborný. Jednička se mi líbila, ale tohle mělo mnohem větší spád, vážnost a herecké výkony, především Jennifer, jsou výborné. Jsem zvědavá na další díly, doufám, že si to podrží kvalitu a bude se na co koukat. :)

• 21.6.2014  18:43

Příběh o příběhu, který mě vzal za srdce. Jak se vlastně chováme ke starším ročníkům? Jsou opravdu šťastní? A nemůžeme pro ně udělat něco víc než je strčit do domova důchodců? Místy strašně smutné, ale i veselé, hlavní postava Paul je sympatický stařík, který se rozhodl, že ještě zdaleka nepatří do starého železa. Velmi emotivní film, zatím ho ještě vstřebávám, možná později napíšu víc.

• 11.6.2014  15:21

Výborná, vtipná komedie s vážnými momenty. Německá tvorba se vážně zlepšuje, Matthias předvádí skvělý herecký výkon, když se rozzlobí, jde z něj vážně strach. :)) Milan Peschel a jeho psí oči dostanou snad každého a je krásně ulítlý. Bavila jsem se od začátku do konce, sice trochu předvídatelného, ale i tak velmi milého.

• 10.6.2014  11:10

Z hudby místy mrazí, zvlášť ve vyhraněných scénách, prostě Zimmer. (I když sám sebe fakt vykrádá, občas jsem slyšela Inception a ne že ne.) Film je.. zvláštní.. trošku delší na můj vkus, i když syrovost a krutá realita tehdejší doby je vykreslena nadmíru skvěle. Sice nejsem žádný odborník, ale kamera byla dokonalá, některé záběry braly dech. Možná si to někdy pustím ještě jednou, ale zatím jen za 4*.

• 2.6.2014  13:22

Perfektní to nebylo. Kratší o 15 minut aspoň by to bylo lepší. Nebo jinak sestříhané. Ale některé ty dlouhé scény byly až, usmažte mě :D - nudné. Jinak skvělý film, o tom není pochyb, jen mám pocit, že se Tarantino nechal tak trochu tím vším unést. Ale dr. Schultz nejlepší!! U něj jsem se bavila jak dlouho ne, miluju tyhle až filozicky stavěné monology (k dialogu se diskutéři dostali jen stěží :D). A flashbacky skvěle zasazené. Jen fakt škoda těch pro mě zbytečných minut, kdy moje pozornost ochabovala.

• 17.5.2014  18:45

Jak by se vám líbilo, kdyby vás vaše učitelka vzala v noci na sprejerskou výpravu? M´Barek je skvělý, jeho obličeje mě rozesmívaly, divoká třída mě dokázala překvapit svými nápady. Asi to není pro útlocitné lidičky, kterým vadí sprostá mluva, ale .. Já se náramně bavila, rozhodně si film pustím znovu a brzy :)

• 13.5.2014  22:50

Rozhodně solidní zpracování knihy. Nedůležité věci vynechány, hlavní události vyobrazeny velmi nevšedně, divadelní forma filmu hodně pomáhala. Nemůžu porovnávat s ostatními filmy, ale Keira je tu jako vždy výborná a Jude jakbysmet.

• 11.5.2014  20:56
    Rivalové (2013)

Po dvou dnech stále slyším Zimmera. Vidím záběry rychlých aut, nebezpečných zatáček, škádlících se soupeřů, skvělého Brühleho. Ten film má vážně něco do sebe a nemusí ani tlačit na emoce. Ty emoce tam jsou schované. Touha po vítězství je v každém z nás. Rychlá jízda, adrenalin, sebedestrukce. To všechno ve mně vyvolává lehký úsměv a zároveň i sentimentalitu, když se podívám na Nikiho dnes. A nemusí se to ani držet reality, film má spád a nenudí ani chviličku. Howard odvedl skvělý kus práce, to retro je dovedené do dokonalosti a jak už jsem napsala, Zimmer to podtrhl hudbou, která se mi zažrala do hlavy. Skvělé.

• 6.5.2014  18:34
    Fantom opery (2004)

Úchvatná hudba, osudová láska, nebezpečně přitažlivý Fantom. Miluju ten film, Angel of the Opera a The point of no return jsou mé nej skladby a jsem schopná si je pouštět pořád dokola, Emmy zpívá nádherně a nepřijde mi, že by Gerard zpíval špatně, naopak, líbí se mi. A jo, asi hodnocení přestřeluju, ale je to prostě srdcovka naší rodiny. Tedy té ženské části. :)

• 21.4.2014  14:28
    Auta 2 (2011)

Jak už tu bylo tolikrát řečeno, nejspíš to není film pro malé děti. Ale na druhou stranu je tam krásné poselství, že přátelství je důležité a v dnešní době člověk už vlastně ani neví, co malé děti pochopí a co ne. Synovec z filmu byl nadšen (6 let). A mně se to líbilo taky a moc.

• 15.3.2014  19:17
    Jumanji (1995)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z mládí. Spousta akce, zábavy, občas jsem se až bála. Hrozně roztomilej prostě, viděla jsem ho už tolikrát a bavit mě nepřestal. V každém případě film pro celou rodinu, u kterého se nudit nebudete a možná si budete přát uslyšet vzdálené dunění bubnů... :))

• 5.3.2014  23:07
    Prometheus (2012)

Jelikož a protože jsem nic neočekávala, jsem maximálně spokojena. Samotní Vetřelci se mi popravdě moc nelíbí, nikdy jsem ani jednoho z nich nedokoukala, příliš mě to děsilo a dnes nějak netoužím se na to podívat, ale tenhle filmek.. to je jiná. Napětí stačí na to, aby mě udrželo u obrazovky, vůbec to není hloupé, myšlenku to má skvělou a herecké výkony Noomi a Michaela mě dostaly. Výborné. Pátou hvězdu možná přidám po druhém shlédnutí, to se uvidí. Hudbu jsem si nestihla vychutnat. :))

• 4.3.2014  19:02
    Wolverine (2013)

Zbytečně dlouhé, řekla bych. Ale jinak koukatelná podívaná, Wolverinovi skvěle sekunduje Rila. Hadice je ošklivá, nemůžu si pomoct, ale ten charakter by se dal využít snad i lépe. Ovšem její svléknutí z kůže.. Hmm :)) Celkově lehce nadprůměr, nijak mě to nevytrhlo, narozdíl od První třídy. Ale to je jen můj názor, samozřejmě. :)

• 2.3.2014  21:59

Výborná bitka. Ani mi nepřišlo, že to mělo skoro dvě hodiny, bavila jsem se od začátku do konce. Skvělé znázornění první bitvy vojáků, kdy čelí neznámému a šíří se mezi nimi panika. Slza taky ukápla. A luxusní hudba. Co víc chtít.

• 1.3.2014  21:27

Novoroční zážitek, na který jen tak nezapomenu. Dlouho po skončení jsem jen seděla a zírala do zdi, neschopná slova. Nutí vás to k zamyšlení, jak moc důležité naše smysly jsou a co by to znamenalo, kdybychom ztratili tyhle smysly všichni.. Lehce mě to přivedlo ke vzpomínce na Den trifidů, ale skutečně jen lehce. Tenhle film je opravdu katastrofický a my bychom si měli vážit toho, že vidíme, slyšíme, cítíme..

• 18.1.2014  10:58
    Lorax (2012)

Pro mě velké překvapení. Podle zdejšího hodnocení bych čekala opravdu nějakou agitku, ale.. Bylo to velmi milé, vtipné, film krásně utekl a bavila jsem se až do konce. Rozhodně doporučuji, především dětem, ale i dospělým, kteří jsou otevření lehce kýčovitému, barevnému, ale zábavnému a trochu i poučnému příběhu.

• 14.12.2013  12:39
    Karate Kid (2010)

Něžný, i když občas brutální, ty zápasy mezi dětma ... Občas mi pěkně zatrnulo. Ale Jaden není vůbec tak špatnej a Jackie je prostě Jackie, skvělej herec. A ta vedlejší linka mě dost překvapila, takže další bod navíc. Rozhodně stojí za to vidět, film pro celou rodinu.

• 12.12.2013  21:55
    Nevědomí (2013)

Tak trochu Moon, tak trochu The Island a tak trochu romantika jak prase :D Ne, je to docela povedené scifi, to se tomu musí nechat. Tom je jako vždy okouzlující a Olga.. no, ta je prostě moje oblíbenkyně, krásná ženská prostě. Nápad sice lehce ohraný, ale řekla bych, že jsou i mnohem horší scifi. A hlavně se na to moc pěkně kouká.

• 10.12.2013  20:18
    The Ledge (2011)

Komorní drama, které mě nenechalo vydechnout.. Strhlo mě svým příběhem, dialogy i koncem. Některé filozofické otázky, které ve filmu padly, si kladu také a s Gavinem bych si hodně rozuměla.

• 6.11.2013  20:24
    Ostrov (2005)

Si tak říkám, že by občas nebylo od věci nečíst obsah. Ale i tak velmi slušná zábava, ke konci trochu předvídatelná, ale slušně jsem se bavila a neměla jsem čas se v tom rýpat. Ewan i Scarlett jsou maximální, celý ten nápad je vynikající a vůbec, Kdo rád scifi, nemělo by mu to uniknout.

<< předchozí 1 2 3