Ken43

Ken43

David Hrstka

okres Kroměříž

• 6.8.2012  01:47

I když sem první říkal že to bude naprostá blbost tak mě to mile překvapilo je to daleko zabavnější než původní spider-man sice mi tam chybý trochu víc akce ale co už.I když je to vlastně zkopírovaný tak je to podle mě lepší než původní spider-man.

• 8.11.2011  16:30

Na tenhle film sem byl dost zvědavej a su rad že sem na to šel do kina byl sem přijemě překvapen opravdu zajimave sci-fi plné akce parádní scenař prostě ten film nema chybu

• 14.7.2011  19:50

Dnes sem byl na Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 a nevím co ktomu dodat rozhodně je to lepší než 1.část která byla chvilkama nudná což se nedá říct o části druhé která byla napínavá,dramatycká a akční takže su toho názoru že 2.část je nejlepší díl z dlouhé filmové ságy Harryho Pottra.

• 30.6.2011  21:29
    Trosečník (2000)

V tomhle filmu Tom Hanks podal neuvěřitelný výkon.Tento film je neskutečně dramatický.Tento film si musí každý zamilovat je to neskutečná podívaná a stojí to zato se na to podívat víckrát což se u moc filmů nedá.

• 30.6.2011  20:57

Dne jsem na tom byl v kině ve 3D a bylo to super ale nevím jestli by mě to tak natchlo ve 2D.Ale ve 3D jsou dobré efekty takže jsu z fimem spokojen.

• 20.6.2011  20:06
    WrestleMania XXVII (TV pořad) (2011)

Od té doby co sleduju Wrestling především WWE sem si WrestleManií nenechal ujít jeto jedinečná show na které se utkají ti nejlepší Wrestleři.

• 20.6.2011  20:03
    WWE Elimination Chamber (TV pořad) (2010)

WWE je nejlepší Wrestling show.

• 20.6.2011  20:01

Smackdown je promě druhá největší show první je WWE mám tam své oblíbence jako je John Cena,Rey Mysterio,Rendy Orton.

• 21.5.2011  19:46

Tenhle fim sem uplně nesnášel ale včera sem se na něj podíval a nebyl tak špatný jak se mi zprvu zdálo.Taky tomu pomohlo to že tam hrají dobří herci jako třeba John Travolta, Samuel L. Jackson má to i v celku dobrý příběh.

• 20.5.2011  20:06
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Tenhle seriál byl a myslím že ješte je populární a zajímavý je škoda že už jse nevysílá ale rozhodně byl užasný plný tajemna a napětí a zajímavostí přeju si at ho zase vysílají.

• 20.5.2011  16:54

Tenhle díl mě opravdu příjemně překvapil je podle mě nejlepší ze všech dílu hlavně proto že tam sou drifty a to mám nejrači ale rozhodně ostatní díly nejsou vbc pozadu.

• 19.5.2011  22:58

Tak tenhle film je fenomén mezi všemi díli Harry Potter užasné efekty parádní příběh mnoho akce,drama nemuže se rovnat ani z jedným dílem Harryho Pottra tenhle film prostě nemá chybu.

• 19.5.2011  22:27

No u tohoto dílu mě celkem sklamalo že tam neni už tolik soubojů ale na druhou stranu jsem příjemě překvapen dobrodružstvím tohoto filmu a novými herci,a také příběhu tohoto filmu ale jak jsem slyšel že je to ve 3D tak sem od toho čekal více efektů.