Oddělen (2011)

Tenhle film mě hrozně bavil a nemohl jsem se od něj otrhnout. Skvělé.

Jak vyrobit paniku (2010) (TV film)

Všechno označují za dezinformace či lži a lidé co to říkají označují za blázny místo aby to vyvrátili fakty. Kritické myšlení je sprosté slovo. Prostě propaganda. Nejvíce mě dostalo konstatování, že se k těmto teorií uchylují především vzdělají lidé :D

Řeka (2012) (seriál)

Je to strašně amatérské, nápad asi není špatný, ale je to točené ve strašných kulisách.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Řekl bych, že českým filmařům nechybí peníze, ale invence. Protože kostýmy prostředí jsou pěkné.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Strašný! Hezké kostýmy i prostředí, ale herci zapomněli hrát a ta moderní mluva! Furt tam ječej jak šílení! Žádný nápad jen recyklace starých pohádek a motivů. Škoda peněz, škoda času.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Takhle vypadá peklo .-) Jedna hvězda za dobrou kameru a docela sexy Kristen a za nechtěnou komičnost celého filmu :-). A proč tam furt ty nasteroidovaný cápci choděj bez trička? A vo čem to sakra bylo?

Ip Man (2008)

Nečekejte od filmu nějaký inteligentní příběh, je to prostě pohádka se spoustou kunfu, ale napínavá a nenechá vás chladným.

Cleveland show (2009) (seriál)

Černošská verze Family Guy, bohužel to není moc vtipné respektive asi humor který pochopí pouze černoši.