Gogo333

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 12.5.2020  22:49
    Želary (2003)

Hlavní duo výborné. Celkově i další postavy nebyly špatné. Hodně mě bavila holčička s kozou a babka léčitelka. Film se chvílema docela táhne, ale finále je silné. 70%

• 12.5.2020  22:45
    Na krátko (2018)

Drama ze života, chvíli mi bylo Jakuba líto a za chvíli bych ho seřezal. Film je zajímavě natočený, trošku pomalejší a spíše jde o náhled do rodiny. I přes otevřený konec to nebylo tak špatné. 60%

• 12.5.2020  22:39

Bláznivá školka docela ušla, ale tady to bylo hodně ubohé. Cuba mě vůbec nezaujal, stejně jako většina ostatních herců. Fóry spíše trapné než vtipné. 20%

• 12.5.2020  22:35

Předvídatelné a nudné. Dejdara do toho evidentně asi hodně nutili. Pár scén ušlo, ale jinak velká bída. Potěšili aspoň záběry na vysílač a krajinu. 30%

• 12.5.2020  22:33

Po spoustě let jsem si dal opáčko a musím říct, že mě to už vůbec nebavilo. Když jsem na film vzpomínal, tak jsem měl představu o zábavnější kousku. Asi se mi za ta léta změnil vkus. Fóry šly vesměs mimo mě a chvílema mi to přišlo dost trapné. Aspoň Steve Buscemi potěšil. 30%

• 12.5.2020  22:29

Náhodou se mi dostala pod ruce kniha, moc se mi do ní nechtělo, protože mě film nijak neoslovil, ale nakonec jsem ji přečetl a dost mě bavila. Po přečtení jsem měl chuť si připomenout film, protože jsem si zněj za ty roky už skoro nic nepamatoval. Už od začátku tu máme několik rozdílu mezi knihou a filmem, ale vesměs jen drobnosti. Postupně se ty rozdíly zvětšují a ke konci je už film někde jinde. Kniha je svižná, akční, brutální a obsahuje pár lechtivých scén. Film nudí, efekty docela slabé, chybějící lechtivé scény a brutalita zamrzí, velké změny oproti knize v závěru spíše k horšímu. Škoda, že se více nedrželi předlohy. 50%

• 19.3.2020  20:03
    Párty Hárd (2019)

Tak to byl mrtě úlet. Řezníka neznám, ale žena poslouchá a má nakoukáno, takže výběr filmu byl podle ní a nestačil jsem se divit, co se dá u nás natočit. Takový ujetý film jsem neviděl už dlouho a kupodivu to i dost bavilo. Beďar byl vostrej.

• 18.3.2020  21:08
    Deadwood (TV film) (2019)

Po letech návrat do Deadwoodu. Máme tu původní osazenstvo a je to pořád stejná pecka jako seriál. Nějaká další série by potěšila. 80%

• 18.3.2020  21:06

Pohádka docela i koukatelná. Potěšilo po příběhové stránce, že zase trochu krapet něco nového. Obsazení slušné. Občas pohádka i pobavila. Nejvíc potěšilo ukázání zámku Hradec nad Moravicí o kterém jsem neměl ani tušení, že tu máme. Takový krásný zámek mě nadchnul a je jasný, kam si v létě udělám výlet. 60%

• 18.3.2020  21:06

Zaujalo mě herecké obsazení, ale o filmu jsem toho moc nevěděl. Bohužel mě film vůbec nezaujal a prakticky jsem ho protrpěl. 30%

• 18.3.2020  21:05

Na zakončení SW jsme byli zvědavi a docela se i těšili. Po epizodě VIII, která mě moc nezaujala, jsem doufal ve zlepšení. Bohužel jsme na tom ještě hůř. Celé to je hrozná nuda, zbytečně natahované. Hrdinové běhají z jednoho místa na druhé, náhodou vždy získají, co potřebují a pokračují dál. Akce prakticky žádná, příběh ubohý. Finále začíná docela luxusně a člověk čeká aspoň pořádnou finální bitku a ono zase nic. Film jedno obrovské zklamání. VIII měla aspoň pár hustých scén, který si pamatuji i dva roky po zhlédnutí filmu, IX nemá prakticky nic. Z celýho filmu vyniká asi jen Babu Frik. Nakonec toho kina před Vánoci lituji. Štěstí, že jsme měli aspoň doma na spravení chuti Mandaloriana. 50%

• 18.3.2020  21:05

Další klasická vánoční komedie. Chevy Chase je výborný a i když je film staršího data, pořád náramně baví. 80%

• 18.3.2020  21:05

Seriál jsem měl moc rád, takže jsem byl na film zvědav a trochu se bál jak to dopadne. Nakonec je film výborný jako seriál. Kvůli příjezdu královny se musí služebnictvo připravit na speciální zacházení a vzniká kvůli tomu spousta humorných scén. Maggie Smith opět výborná. Dvě hodinky utekly strašně rychle a klidně bych dal další pokračování. 80%

• 18.3.2020  21:04
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Tak to bylo peklíčko. Takovou stupidní pohádku jsem neviděl dlouho. Celé takové nudné a šeredné. Je vidět, že na Slovensku na tom s těma pohádkama taky nejsou nejlíp. Aspoň ta příroda, že je pěkná. 30%

• 18.3.2020  21:04

Klasická pohádka, která se mi za ty roky i docela okoukala a teď jsem byl rád, že jsem ji několik let neviděl. Letos jsem tomu ale neutekl. Celkově to ale je slušná pohádka, která pobaví. Nejvíc se mi líbí sovička. Všiml jsem si několik chyb (liška...). Písničky jsou fajn a celkově to ujde. 70%

• 18.3.2020  21:02

Mads Mikkelsen patří mezi mé oblíbené herce, navíc jsem dlouho neviděl žádný survivor film, tak jsem byl na tohle zvědav. Ve filmu se prakticky vůbec nemluví a člověk si tak může vychutnat mrazivou atmosféru. Film má trošku pomalejší tempo, ale atmosféra je dobrá a ke konci velmi napínavé. Medvěd byl drsnej. 70%

• 18.3.2020  21:02

Chlapec svým chováním znepříjemňuje život svému sousedovi a občas i divákovi. Zábavné to moc není, Dennis spíše otravný. Nejvíc asi baví Margaret. Jako mladšího mě to ale bavilo. 50%

• 18.3.2020  21:02

Blbinka s Eddie Murphym. Od začátku je jasné jak to dopadne, ale i tak to občas pobaví. Některé vtipy docela ujdou, ale spíše takové suché. Jako odpočinkový a nenáročný film je to fajn. 50%

• 18.3.2020  21:01

O filmu jsem neměl ani tušení a tak mě překvapila tato fantasy pohádka/parodie. Anne Hathaway je fajn. Příběh zábavný a celkově to velmi potěšilo a pobavilo. 60%

• 18.3.2020  21:00

Taková už pomalu klasika ve stylu Sám doma. Mimčo je fajn a padouši zábavní hňupi. Příjemný a nenáročný film. 60%

Bohouš (TV film) (1968)

Další silvestrovská klasika. Silné obsazení v podobě Sováka a Menšíka a k tomu úžasný bernardýn. Výborná a zábavná scénka, která každý rok potěší. 90%

Mrazík (1964)

Taková silvestrovská klasika. Pohádku mám rád už od mala. Výborný dabing tomu taky velmi pomáhá. Letos jsem se ale dostal k nějaké novější verzi a překvapil mě krásný obraz, ale zamrzely zvuky, kde některé scény měli nové ozvučení, které bylo úplně jiné než na které je člověk za ty roky zvyklý (a osobně mi tam ani nesedlo). 70%

• 18.3.2020  20:59

První film byl docela fajn. Dvojka mě tolik nezaujala, ale finální bitva nebyla špatná. Filmy jsi jsou hodně podobné, ale jednička mi přišla zábavnější. 60%

• 18.3.2020  20:57

Between Two Ferns jako talkshow je fajn a člověk se pobaví. Film je slepenec talkshow, která jsou propojena příběhem o tom, jak moderátor musí udělat několik rozhovorů a objet část USA a přitom o něm dělají studentský film. Příběhová linka moc nefunguje a spíše to nudí, což je docela škoda. 50%

• 18.3.2020  20:57

Dostal jsem se k televizi a samozřejmě nikde nic zajímavýho, naštěstí chytrá telka má i nějaké filmy v záloze a tak jsem se rozhodl pro tento. Původně jsem myslel, že jde o úplně jiný film, ale postupem času jsem si řekl, že koukám asi na něco jiného. Vůbec to nevadilo, film mě bavil a zaujal. Velmi netradiční příběh a natočení tomu velmi pomohly. Hushpuppy byla fajn a velká prasata taky. 70%

• 18.3.2020  20:56
    Parazit (2019)

Na film jsem se chtěl podívat už v prosinci, ale ženu to nelákalo a já sám neměl moc času. Když v únoru proběhly Oscaři, tak sama žena, se ptala jestli to neznám a že by to chtěla vidět a tak film na večer byl jasný. Začátek výborný a celé to baví, postupně se pak mění tón filmu a vy čučíte jak přikovaní. Film utekl jak voda a celé jsme si to užili a nad některými scénami jen žasli. Výborně natočené, zábavné, spousta překvapivých scén a ten konec. 90%

• 18.3.2020  20:54

Německá verze filmu Holka na roztrhání. Herci nic moc, příběhově spíše otravné a nudné. On už původní film nebyl nic extra. 40%

• 18.3.2020  20:54

Trailery zaujaly a na film jsem byl velmi zvědav. Celé to je příjemně ujetá komedie, která jde i do vážnější roviny. Adolf byl výborný, Klenzendorf taky nebyl špatný. Celkově hodně zábavné a pěkně natočené. 80%

• 18.3.2020  20:54

Jednička mě moc nebavila, ale aspoň Olaf to zachraňoval. Tady to je prakticky to samé. Příběhově mi to příjde ještě horší. Spíše jsem se nudil, písničky otravné a jediné světlé místo byl opět Olaf. Zbytečné pokračování. 60%

• 18.3.2020  20:53
    To nejsi Ty (2014)

Po letech jsem si dal opáčko tohoto filmu a opět slzy. Hilary Swank je opět naprosto výborná a hraje úžasně. Příběh je taková ta smutná klasika, ale velmi dobře podaná a tak pokaždé dojme. V žánru patří tento film k mým oblíbeným. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38