Gogo333

• 29.5.2018  10:36
    The Pavement (2015)

S titulky k vidění zde.

• 28.5.2018  08:51
    Living The Dream (TV seriál) (2017)

Pembertonovic rodinu už nebaví deštivé počasí v Anglii a rozhodnou se přestěhovat na Floridu. Bohužel americký sen je spíše noční můra. Vlezlí sousedé, americké paničky, děti ve škole a samotná škola, svérázní obyvatelé parku pro karavany, který rodina koupila a všudypřítomní aligátoři a hadi. Rodina to nemá lehké, ale bez boje se nevzdají a se všema nepříjemnostmi se popasují. Natož, že jde o komedii, tak mi tam nepřišlo nic zábavné. Koukat se na to dá hlavně díky kouzelné Rosie Day. 50%

• 28.5.2018  08:50
    Bounty Hunters (TV seriál) (2017)

Jack Whitehall patří mezi mé oblíbence na poli britské komedie a po slušném Bad Education jsem byl zvědav na další jeho projekt. Jack zde hraje Barnabyho, který se musí postarat o rodinný obchod, když jeho otec skončil v nemocnici. Bohužel se přitom zaplete do obchodu s kradeným pokladem. A začíná řetězec událostí, které z jeho poklidného života udělají boj o život. Ač by to měla být akční komedie, tak ani jednoho se tam moc nedostává. Postavy nezajímavé a celkově příběh docela nuda. Škoda. Aspoň potěšil Bradley „Artuš“ James, který zde hraje padoušská dvojčata. Prodloužení pro druhou sérii docela překvapivé.

• 28.5.2018  08:48
    The Young Offenders (TV seriál) (2018)

Conor a Jock jsou jak bratři, tráví spolu hodně času a jsou si lehce podobní. Mladí gangsteři , kteří komplikují život rodičům i učitelům, stejně jako policii. Film neznám, ale seriál je podobný třeba The Inbetweeners nebo Raised by Wolves, nebo spíš něco mezi tím. Kluci trochu natvrdlí, vtip občas ujde. Celkově není špatné, ale již zmiňované kousky jsou lepší. Ještě bych mohl zmínit Drifters, taky podobný seriál, ale s dívčím osazenstvem a taky lepší.

• 26.5.2018  15:00
    The Rain (TV seriál) (2018)

Německo a jejich Dark byla pecka, tak jsem byl zvědav jak si povede Dánsko a jejich Rain. Na papíře to vypadalo slušně, bohužel seriálově tomu něco chybí. Je to trochu moc roztahané, chování některých postav podivné a chybí mi tomu trochu nějaký ty emoce. Atmosféra tam je, něco málo napětí i akce taky. Postavy jako takové ušly. Závěr mě moc nezaujal. Celé to je takové průměrné, škoda, že trošku nešli dál. 60%

• 26.5.2018  14:52
    Alex, Inc. (TV seriál) (2018)

Zach Braff a další komedie, bohužel kvalita Scrubs se neopakuje. Nijak vyloženě mě to nebavilo, na komedii málo zábavné. Bavila Deirdra a ušla i Rooni v roli matky, ale zbytek bohužel o ničem. 50%

• 26.5.2018  14:48
    Siréna (TV seriál) (2018)

Námět vypadal slušně, bohužel seriál si vzala na starost Freeform, která spíše cílí na mladší publikum, takže akce a brutalita minimální, nahota taktéž - pouze nahá záda mořských panen a jedny břišáky mořského víláka. Atmosféra nic moc, celkově se tam spíše kecá a nějaká akce je tak na vedlejší koleji. Z postav mě taky nikdo vyloženě nezaujal a nějaké postavy spíše vadily. Příběhově hodně prázdné a prakticky bez napětí, pár linií vypadá slušně, ale všechny vesměs brzo zaříznuty. S další sérií pokračovat rozhodně nebudu. 40%

• 26.5.2018  14:41
    Ladíme 3 (2017)

První díl mě hodně bavil a druhý taky nebyl špatný. Třetí mě už bohužel moc nebavil, příběhově nic moc - vtip skoro žádný, akční sekvence zbytečná. Hudba je ale pořád hodně slušná a to jediný, co mě u toho drželo. Slabé 3*.

• 26.5.2018  14:38

Animace jednoduchá, ale docela pěkná. Příběh žádný, jen se díváme jak se uživatel mění v používanou věc a používaná věc v uživatele, v závěru je pak užívaná věc uživatelem (televize sleduje člověka...).

• 26.5.2018  13:46
    For the People (TV seriál) (2018)

Další drama z produkce Shondalandu a opět je to velmi znát a opět mě to nijak nebaví. Herci nijak výrazný, ale potěší aspoň neokoukané nové tváře. Z postav mě žádná nijak nezaujala. Případy a děj epizod takový průměr. Celé je to takové utahané a nevýrazné. 50%

• 26.5.2018  13:45
    Harrow (TV seriál) (2018)

Ioan Gruffudd si zopakoval roli patologa, ve Forever šlo spíše o zábavnou detektivku s mysteriózní/fantasy zápletkou na pozadí. Tady máme spíše temnější detektivku s drama zápletkou na pozadí. Forever se odehrávalo převážně v USA a ve městě, Harrow je v Austrálii a podíváme se často i do divočiny. Austrálie je trochu osvěžení oproti klasickým USA kriminálkám. Ioan Gruffudd je opět výborný, případy jsou zajímavé a celkově i drama na pozadí táhne. Sice nejde o nic extra, ale těch 10 dílů je fajn. Prodloužení na druhou sérii potěšilo. 70%

• 21.5.2018  09:26
    Zamilovat se (studentský film) (2017)

S titulky k vidění zde.

• 17.5.2018  08:58
    Station 19 (TV seriál) (2018)

Jde o další spin-off seriálu Grey's Anatomy. Tentokrát v pojetí hasičů. Seriál je strašná telenovela a řeší se pořád vztahy. Samotné výjezdy jsou spíše okrajově. Akce to moc nepobralo a to málo je spíše k smíchu. Scéna s modrým ohněm byla docela fajn, ale hned v další epizodě to zabili scénou na střeše, která vypadala tak děsně uměle a studiově, že sem nechápal, že to mohli vypustit. Logika některých postav je taky dost mimo. Skočit do jezírka chemikálií bez dýchacího přístroje a nějakou dobu tam plavat, přitom o tom ani neříct kolegům, to je rozhodně velice inteligentní. Pokud si chcete užít hasiče tak doporučím klasiku Chicago Fire a nebo novinku 9-1-1, případně nějaký starší kousek v podobě Rescue me a The Smoke.

• 17.5.2018  08:56
    S.W.A.T. (TV seriál) (2017)

Na S.W.A.T. jsem se docela těšil, akčních seriálů moc není a obsazení vypadalo slušně. Příběhově takovéto klišé, co je ve většině policejních seriálů. Akce docela ujde, i když občas trochu přehnané. Koukat se na to dá, ale mě osobně to nějak nechytlo. Kanadský Flashpoint mě bavil daleko víc. 50%

• 17.5.2018  08:55
    The Resident (TV seriál) (2018)

Většina doktorských seriálů je jak přes kopírák a málokdy nabídnou něco nového nebo něco navíc. Tady máme lehkou obměnu, seriál oproti konkurenci trochu přitvrdil a na pozadí jednotlivých epizod se odehrává větší příběh. Herecky je to fajn, spousta známých tváří a potěší i ty nové. Hlavní postava Conrad mě moc nezaujala a byl mi spíš nepříjemný a na můj vkus až moc velký „hrdina“, přitom jak se chová. Samotné případy docela ujdou. Sem tam nějaké to drama. Natočené to je slušně. Ale natož, že je série tak krátká mě to nedokázalo zabavit po celou dobu a některé díly jsem se nudil. 60%

• 9.5.2018  16:26
    Champions (TV seriál) (2018)

Bratři Vince a Michael se starají o posilovnu (hlavně Vince) a o známosti na jednu noc. To se změní, když se za Vincem staví bejvalá přítelkyně ze školy a přivede mu dospívajícího syna. Příběh jsme tu už měli několikrát, hlavní postavy nic extra a to hlavní vtip, této komedii docela chybí. Máme tu tak další podprůměrnou klasickou USA tuctovou komedii. 30%

• 9.5.2018  16:25
    A.P. Bio (TV seriál) (2018)

Jack vystudoval Harvard, ale skončil jako pouhý učitel biologie na podřadné škole a to si samozřejmě nenechá líbit. Jeho žáci jsou velmi nadaní a tak je využívá ve svůj prospěch a hlavně, aby se pomstil svému úhlavnímu nepříteli. Seriál je podobný seriálu Bad Teacher, akorát tu místo učitelky máme učitele. Herecky žádná sláva, na komedii málo vtipů a celé mi to přijde takové prázdné. Pár dětí ujde, ale to je tak vše. Prodloužení v druhou sérii hodně překvapilo. 40%

• 9.5.2018  16:23
    Kiss Me First (TV seriál) (2018)

RPO se točilo hlavně kolem hraní her a užívání si ve virtuální realitě a samotné postavy a vztahy byly dost prázdné. Kiss Me First se zaměřuje hlavně na postavy a vztahy mezi nimi a virtuální realitu používá na prohlubování těch vztahů a jejich vzájemnou interakci. Animace ve hře je fajn, příběhově mě to zaujalo. Tallulah Haddon je výborná. Líbilo se mi, že jde o seriál pro starší diváky a tvůrci se nebojí přitvrdit. Děj je napínavý a epizody slušně utíkají. Finále je pak úžasné. 70%

• 9.5.2018  16:15
    The Dangerous Book for Boys (TV seriál) (2018)

Chlapec Wyatt se díky knize ocitá na různých místech a tak se podíváme do vesmíru, na divoký západ, pralesa, pustý ostrov... Myslel jsem, že půjde o dobrudružný seriál ve stylu filmů Husí kůže, Jumanji nebo Cesta do středu Země. Bohužel nic takového se nekoná, návštěvy jiných míst jsou spíše naučného a výchovného rázu. Příběh v reálném světe mě taky nijak nezaujal. Seriál pravděpodobně spíše cílí na mladší diváky. 45%

• 9.5.2018  16:09
    LA to Vegas (TV seriál) (2018)

Dylan McDermott a Peter Stormare v komedii? Pro mě nezvyklé je vidět v této poloze, ale oboum role sedla a hlavně McDermott hodně bavil. Ostatní taky byli fajn, hlavně holky Ronnie a Nichole si mě získaly. Celkově jde o slušnou komedii, takový ten průměr, který pobaví a nijak neurazí. Pokud se bude konat druhá série, tak se na palubu letadla opět rád podívám. 60%

• 9.5.2018  16:02

Začíná to jako lehce erotické drama a pak se to zvrtne v docela psycho thriller. Kočky jsou pěkné, umělecké záběry taky krásné. Hlavní herečka je výborná. Příběh slušně zamotaný, že jsem chvílema nevěděl na čem jsem. Aspoň jsem se dozvěděl něco málo o dvojčatech a kočkách. Vozový park aut Škoda potěšil. Finále docela silné. Film je pomalejší a občas utahaný. Po skouknutí jsem měl takový divný pocit, koukat znovu už rozhodně nebudu. 60%

• 9.5.2018  15:54
    Hastrman (2018)

Myslel jsem, že půjde spíše o horor, ale ono nakonec ne. Dobrý je perfektní a roli si evidentně užíval, Kolařík je taky výborný, Lábus baví a Zmrzlá je fajn. Záběry na krásnou krajinu jsou pěkné a dobře navozují atmosféru. Příběh je zajímavý. Občasné vtípky pobaví. Plavání pod vodou bylo asi točeno v akváriu místo rybníku mi přišlo, ale to byla jen drobnost. Za mě spokojenost a více takových povedených českých filmů. 70% PS: Není jméno hlavní herečky trochu spoiler?

• 9.5.2018  15:46
    Metanol (TV film) (2018)

Kauzu si vybavuji, každý den bylo ve zprávách jak se někde někdo přiotrávil a oslepl nebo zemřel. Zpracování ČT hodně potěšilo, že mi dalo nakouknout jak to celé bylo v perfektním zpracování jako kriminálku. Herecky hodně slušné, potešili neokoukané tváře. Oba díly mě bavily a líbilo semi, že se každý nesl v trochu jiném stylu. Tady ČT opět zabodovala a úsměvné, když takový perfektní film vznikl pouze pro tv a do kin se valí většinou jen srajdy typu Zoufalé ženy, Dukátová skála, Věčně tvá nevěrná... Někdo by se nad tím měl asi zamyslet. 80%

• 9.5.2018  15:38

Nejočekávanější film roku a tak jsem měl veliké nároky. Postavy tam máme skoro všechny a většinou mají i skoro stejně prostoru, bohužel film není na takové množství postav dost dlouhý a tak se tam postavy zase na moc dlouho neohřejí. Po Thorovi 3 a Black Pantherovi tu máme ale zase hodně povedenou marvelovku. Thanos je naprosto výborný a tak není divu, že se film točí hlavně kolem něj a většinu scén si krade pro sebe. Hodně mě zaujal a bavil Ebony Maw, jen škoda, že neměl víc prostoru, snad se třeba ještě v nějaký Marvelovce mrkneme do minulosti a uvidíme ho v akci. Co se dojáku týče, tak vypaření postav na konci mě nechalo naprosto chladným, přeci jen většina bude mít další filmy, takže jejich smrt není definitivní. Dostala mě ale výměna za Soul Stone a jsem zvědav jaký to bude mit další dopad. Nástup Thora do finální bitvy mi způsobil husinu, hodně epické. Celkově hodně povedené a relativně vyvážené. Jediný co mi vadilo, byla zkratkovitost a skákání dějem sem a tam, ale s tím se dalo počítat, když se musí příběh točit o spoustě postav a na spoustě míst. A taky chování Star-Lorda při tahání, ale to by měli hrdinové moc jednoduché. Rozhodně je to velká pecka a už se těším až si to v klidu pustím znova doma. Potitulkovou scénu jsem přesně čekal, že bude v tomhle stylu. A teď to nejhorší, rok čekat. 85%

• 9.5.2018  15:23
    Vyvolené (2002)

Ze začátku to vypadá docela fajn. Na lehce lechtivý akční filmek (trošku jako Rudá volavka), ale film se spíše přetransformuje na akční. Začátek filmu a pak výcvikový tábor docela ujdou, ale jak se film blíží více ke konci, tak mě přestával bavit. Akce na šnůrách a údery řešené střihem jsou už docela k smíchu. 40%

• 9.5.2018  15:18
    Good Girls (TV seriál) (2018)

U Good Girls mě zaujalo obsazení. Kočka Christina Hendricks a Mae Whitman z Parenthood a k tomu pár dalších známých tváří. Příběh, kde tři matky kvůli finanční tísni se rozhodnou dát na dráhu zločinu taky nevypadal marně. Ze seriálu jsem velice spokojený, matky jsou výborné, Rio je taky perfektní a krásně to obohacuje. Seriál mě bavil a tak prodloužení pro druhou sérii hodně potěšilo. 70%

• 9.5.2018  15:13
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Čekal jsem dospělejší drama, bohužel od CW se toho asi nedočkám. Celé to vypadalo dost lacině, hlavně oblek hlavního hrdiny. Příběhově a akcí hodně suché. To jak rodina objevuje schopnosti mi připomnělo seriál No Ordinary Family, který narozdíl od toho byl daleko zábavnější. Jediný co mě trochu zaujalo byl záporák Tobias (takový opičák se jen tak nevidí) a ta jeho přisluhovačka. 45%

• 9.5.2018  15:07
    Everything Sucks! (TV seriál) (2018)

Seriál mi perfektně sedl. Mladí herci jsou výborní a hrají skvěle. Celkově to je moc dobře napsané a líbí se mi vývoj postav. První sérii jsem skoukl najednou, vůbec jsem nečekal, že mě to tak chytne. O to víc zamrzí zrušení po první sérii, já bych si klidně dal i pokračování. 80%

• 9.5.2018  15:05
    Final Space (TV seriál) (2018)

Animace je docela povedená. Postavy ujdou. Příběhově to není špatné. Trošku mi to připomíná Guardians of the Galaxy. Akce nic extra a humor taky moc nezaujal. I přes otevřený konec případnou další sérii pokračovat nebudu. 65%

• 2.5.2018  12:27
    Zásilka (2013)

S titulky k vidění zde. Trošku mi to připomíná Cestu. Jsem zvědav jak dopadne celovečerák. Trailer nevypadá špatně.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28