Gogo333

Michal Klusoň

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 21.10.2018  22:16

První film se dá ještě tak nějak vydržet, hlavně díky písničkám. Druhý díl je už hrůza. Lily James je naprosto kouzelná a jediný důvod, proč to dokoukat. Děj děsná nuda, všechny ty známý písničky jsou v prvním dílu, tak tady použili ty méně známé a člověka to tolik nechytí. Je pravda, že pár hitů zrecyklovali, tak si je můžeme zanotovat znova. Někde v půlce filmu jsem myslel, že už se ty dvě hodiny utrpení blíží ke konci a ono zbývalo do konce ještě 45 minut, myslel jsem, že mě omejou. Na konci ještě nastoupila Cher a to byl začátek pravého utrpení. Za Lily dávám 2*.

• 21.10.2018  18:28
    Wellington Paranormal (TV seriál) (2018)

Docela příjemná blbina. Čekal jsem to teda trochu vtipnější, ale i tak to bavilo. V každé epizodě se jednotka zaměří na jiné monstrum (zombie, vlkodlak, mimozemšťan, démon), ale vždy to nějak policajti domrví. 60%

• 21.10.2018  18:22
    Já, Simon (2018)

Moc fajn film. Herecky je příjemné obsazení. Atsmoféra z filmu je výborná, žádné zbytečné vyhrocení. Pěkně drží člověka v napětí až do konce. Film jsem si moc užil. 80%

• 21.10.2018  18:13
    Den co den (2018)

Při sledování jsem měl pocit, že jsem to už někdy viděl a taky že jo. Seriál The Beauty Inside pracuje na stejné téma. Jako nápad je to relativně fajn. Provedení mě tu moc nesedlo, obsazení mě taky nezaujalo a spíše jsem se nudil. Tady to šlo trochu mimo mě. 50%

• 21.10.2018  18:10

Mladý Arnold docela překvapil. Bella opět velmi fajn. Příběh jsme už několikrát viděli jen ta nemoc byla jiná. Celkově moc příjemný film, který pobaví i dojme. Nebylo to špatné, ale v žánru jsou lepší kousky, který víc chytí. 65%

• 21.10.2018  18:06

Při sledování jsem si vzpomněl na film Těžce zamilován, který má podobné téma. Ratajkowski mě na filmu lákala nejvíc. Sama Amy docela ujde a relativně to utáhne. Pár fóru ujde, ale přišlo mi to zbytečně dlouhý a občas jsem se i nudil. 50%

• 21.10.2018  18:02

Docela příjemná komedie. Anna Faris a Eugenio Derbez jsou fajn. Děj utíká a člověk se baví. Není to žádná pecka, ale svůj účel to splnilo. 60%

• 21.10.2018  18:00
    Ordeal by Innocence (TV seriál) (2018)

Po perfektním And Then There Were None tu máme další minisérii a opět velká pecka. Hvězdné obsazení je výborné. Příběh jsem předtím neznal, takže pro mě fungovalo vše naprosto perfektně. Doufám, že se brzy dočkáme zase něčeho dalšího a stejně kvalitního.

• 21.10.2018  17:56
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Velmi silný příběh. Perfektní Cumberbatch i dlouho neviděný Weaving. Skouknuto na jeden zátah, hned mě to chytlo a do konce nepustilo. Bravurně natočeno. Velká spokojenost. 80%

• 21.10.2018  17:51
    Take Two (TV seriál) (2018)

Je to tu každou sezónu podobný seriál a potom co skončil Castle a R&I je trochu díra na trhu. Rachel Bilson už je ostřílená herečka a vždy ji rád vidim. Tady opět kouzelná. Eddie mě moc nezaujal. Případy mě taky nijak nechytly. Celkově je to velmi koukatelná odpočinková záležitost na pobavení, ale že bych musel viděl všechny díly, na to mi tam něco chybělo. 60%

• 21.10.2018  17:46
    Sweetbitter (TV seriál) (2018)

Hlavní hrdinka mě zaujala. Téma z luxusní restaurace mě taky bavilo. Celkově moc fajn postavy a hlavně casting. Dospělejší ražení seriálu taky hodně pomáhá. Já se bavil a už se těšim na pokračování. 70%

• 21.10.2018  17:44
    Mr Inbetween (TV seriál) (2018)

Zaujal mě popisek a plakát a čekal jsem něco ujetýho jako Barry a Happy!. Tady se jede na vážný vlně. Scott Ryan docela fajn. Příběh mě nijak extra neslovil. Díky krátké stopáži se to i dalo překousnout a skouknout. S druhou sérii pokračovat nebudu. 50%

• 21.10.2018  17:38
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

U SP nebo FG je tento typ humoru zábavný, ale zde mi to přišlo zbytečně přehnané. Příběhově to jde a člověk se občas i pobaví. Hlavně pes docela válel. Kdyby byla humorná vložka trošku lehčí, mohlo to být lepší. 60%

• 21.10.2018  17:27

Po akční stránce docela příjemný film. Humorná vložka taky občas ujde, občas trošku mimo. Kupa známých herců ze seriálů - Kunis (Family Guy/ That '70s Show), Heughan (Outlander), Theroux (The Leftovers), Anderson (The X Files) a McKinnon (SNL). Pro našince tu máme Prahu, českou písničku a herečky snažející se přečíst názvy českých měst, kde zastavuje vlak. Děj předvídatelný, ale relativně slušně utíká a člověk se vesměs baví. Nadedja byla docela zajímavá postava. 65%

• 20.10.2018  17:15
    High & Dry (TV seriál) (2018)

Opět tu máme spadlé letadlo a pár přeživších a to celé v komediálním hávu. Tohle se ale vůbec nepovedlo. Obsazení mě nezaujalo. Postavy zbytečně tlačeny do absurdna a humor spíš směšný. Podobá se to Wrecked, ale to je aspoň koukatelný. 30%

• 20.10.2018  17:14
    Living Biblically (TV seriál) (2018)

Chip se rozhodne, že bude žít podle bible a to doslovně. A tak začíná kolotoč situací, kde nad zdravím rozumem vyhraje bible. Komedie to je laciná, což je vidět na vzhledu. Samotné vtipy a příběh hrozná nuda. Herecky ujde, je tu Ferguson (Mad Men), Gomez (Cougar Town) a Krumholtz (Numb3rs), i když se pro komedii hodí jen Gomez, tak tady ani jeden z nich nehraje naplno a je to spíše utrpení. 20%

• 20.10.2018  17:04
    Heathers (TV seriál) (2018)

Film neznám, tak nemůžu porovnávat. Seriál je teda dost absurdní a hodně tlačí věci na max. Hodně se tu řeší vraždy a sebevraždy. Celkově to je tak blbý, až to je občas i dobrý. Některé díly bavily, jiné moc ne. Brendan ten měl teda pořádnou ránu, chudák. Celkově to je hodně výstřední a dokáže to pobavit, ale mě tam chybělo něco víc. 60%

• 20.10.2018  17:00
    Malé ženy (TV seriál) (2017)

Herecky moc příjemné. Natočené to je taky moc krásně. Děj mi přišel bohužel trochu slabší a prázdnější. Celkově pěkné a příjemné pokoukání, ale nenabídne to nic víc. 60%

• 20.10.2018  16:58
    Lodge 49 (TV seriál) (2018)

Tohle mi přišlo takové utahané a nezajímavé. Postavy nudné. Bavilo mě akorát objevení tajné místnosti, ale samo o sobě toho moc nenabídlo. 50%

• 20.10.2018  16:54
    Krypton (TV seriál) (2018)

Na seriál ze světa Supermana jsem se těšil, bohužel provedení je bídné. Z herců a postav mě nikdo vyloženě nezaujal. Hlavní příběh nuda, sice v pozadí se rozjíždí zajímavá hra, ale je to příliš pomalé a moc se tomu nevěnují. Potěšilo aspoň pár známých postav z komiksů. 60%

• 20.10.2018  16:51
    Carter (TV seriál) (2018)

Jerry O'Connell si mě získal už jako Quinn ve Sliders, takže ho rád uvítám. Sice tu je fajn, ale případy jsou takové o ničem a celkově to nijak nezaujme a chybí tomu nějaká jiskra. Podobných seriálu je dost a většina je i zábavnějších a zajímavějších. Takhle to je jen průměr. 50%

• 20.10.2018  16:46
    On My Block (TV seriál) (2018)

Jde spíše o dramedy. Řeší se tu od věcí jako plesy a škola, přes vážnější téma - gangy až k trochu absurdnějším - trpaslíkům. Herecké obsazení je moc fajn, zasazení do komunity funguje a nabízí zajímavé příběhy. Seriál nabídne jak odhlečnění v podobě vtipných scén tak i přes silnější momenty a každý si přijde na své. Já byl příjemně překvapen. 80%

• 20.10.2018  16:40
    Nu (TV seriál) (2018)

Frank se probudí po osmi letech z kóma a postupně zjišťuje, že tu něco nehraje a že doktoři a rodina před ním něco tají. Ukazuje se, že byl zaveden nový zákon, kdy všichni musí chodit nazí nebo v průhledném oblečení, aby nebylo kam schovat nějakou zbraň a zabránilo se tak násilí. Frank má problém si zvyknout na všechny ty nahé lidi kolem a tak začně chodit k psycholožce. Mezi tím jeho bývalka/kolegyně najde opět zalíbení v zakázaném oblečení. Celkově docela zajímavý námět. Občas i pobaví. Příběhová linie zaujme a nabídne i nějaké to tajemství. Případnou další sérii uvítám. 70%

• 19.10.2018  20:59
    Kvarteto (2017)

Na film jsem se těšil, z TRL mě zaujal. Bohužel samotný film docela suchý. Barbora nevyužita, čekal jsem, že bude mít více prostoru. Humor a děj slabší. Aspoň ta hudba a holky to zachraňovaly.

• 19.10.2018  20:51
    Temné síly (2018)

Taková dětská verze X-menů. Přišlo mi to zbytečné dlouhé a některé pasáže zbytečně nudné. Finále docela ušlo. Amandla Stenberg byla fajn. Čekal jsem to horší, ale koukat se na to dalo a díky finále bych se mrknul klidně i případně na pokračování.

• 19.10.2018  20:34
    Ghoul (TV seriál) (2018)

Ze začátku to vypadá na komornější psychologické drama, kdy jsou vězni mučeni a bachaři lehce magoří. Ale pak se to překlopí v horor, kde ghoul požírá vězně, aby v akčním brutálním finiši to perfektně zakončilo. Pro mě docela milé překvapení. Sice mi dalo trochu zabrat překousat první díl, ale pak se to perfektně rozjelo. Indové holt taky umí. 70%

• 19.10.2018  20:27
    Rise (TV seriál) (2018)

Dospělejší verze Glee, která místo humoru více tlačí na city. V popředí Josh Radnor, který vyměnil komickou roli Teda Mosbyho za vážnější roli a jde mu to výborně. Docela mě to zaujalo a tak zrušení po první sérii zamrzí. 70%

• 10.10.2018  22:25

Původně se říkalo, že má být první očista na ostrově s vězni. Myšlenka mě nadchla a docela jsem se těšil. Po shlédnutí prvního trl jsem koukal, že jde nakonec o něco úplně jiného. Film mě nechal chladným, ale při sledování seriálu jsem si řekl, že to doženu. Nápad docela slušný, líbilo se mi zasazení a rasistické bitky. Super byly i svítíci čočky, klidně bych si taky pořídil. Z postav mě zaujal Skeletor, jinak nikdo. Trošku mi zasazení přišlo futuristický, díky některým vychytávkám, přitom předchozí díly mi přišli jako ze součastnosti, tak je to trochu podivné. Samotný příběh zaměřený na vůdce gangu byl nezáživný. Triky slabé a ty umělé cákance dodělané v pc k smíchu. Škoda, že to nebyla větší jatka nebo aspoň lepší příběh, takhle to prakticky nemá čím zaujmout.

• 10.10.2018  22:14

První dva díly mě bavily. Tady docela nuda. Příběh ušel i když to bylo předvídatelné. Gremlini byli fajn. Největší tahoun bylo asi štěně, to jediné mě bavilo. Zbytek jen taková průměrná rutina.

• 10.10.2018  22:11

Už jednička mě nijak nezaujala a tady je to prakticky to samé. Celé to je nudné a nezajímavé. Naprosto zbytečné pokračování.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32