Gogo333

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 20.1.2019  22:13
    Bloom (TV seriál) (2019)

Potom, co se městečkem prožene potopa, začnou na několika místech růst podivné rostliny. Po snězení plodu z té rostliny člověk omládne na určitou dobu. Pár důchodců nezávisle na sobě plody z rosliny sní a začnou zase žít na plno. Někdo nového mládí užije na sex, jiný na odplatu a další na užívání života. Příběh je fajn, postavy taky a těch šest epizod neskutečně rychle uteče. Závěr nechává prostor pro případné pokračování. 70%

• 20.1.2019  22:06

Jestli si dobře vybavuji, tak příběh Louskáčku je úplně jiný. Celé mi to přišlo jako mix Narnie a Alenky, ale bohužel necháno jen to nudné. Potěšilo aspoň těch pár slušných britských herců (Macfadyen, Whitehall, Hartová). Celkově stejná blbina jako A Wrinkle in Time.

• 20.1.2019  22:01
    100% blond (2005)

Hlavní hrdinka naprosto stupidní a neuvěřitelně otravná. Celé to je naprosto hloupé a prakticky nekoukatelné.

• 13.1.2019  15:01

Koukám, že jsem po kině zapomněl film ohodnotit, jak mi bylo líto lístku. Film jsem si dal opáčkem při maratonu SW a ani na podruhé mě nijak vyloženě nebavil. Loupež vlaku asi nejlepší scéna ve filmu. Potěšil mě milovaný Darth Maul a že Warwick Davis konečně v SW ukáže svůj obličej. Celkově zbytečný film.

• 13.1.2019  14:57

Po prvním shlédnutí to nebylo špatné, ale čekal jsem trochu víc než kopírku. Po čase jsem si film oblíbil a je to příjemná a zábavná jízda. Postavy jsou fajn a celé se to dobře sleduje.

• 13.1.2019  14:47

Po letech jsem této epizodě přišel na chuť a líbilo semi temné zaměření a celkový přerod Anakina. Navíc můj oblíbenec Grievous tu dostane nějaký ten prostor.

• 13.1.2019  14:42

Kniha džunglí byla hezčejší, ale když vezmem v potaz, že Mowgli spíše lehce tíhne k hororu, tak to k tomu i sedne. Určitě velký rozdíl mezi filmy je v atmosféře, kde první cílí spíše na děti a zde se cílí na dospělé. Další velký rozdíl je v animaci, zvířata zde mají obličeje svých dabérů a tak to trochu vypadá divně. Film jako takový mi docela sedl a bavil jsem se, jen mi tam něco málo chybělo, abych si to naplno užil.

• 13.1.2019  14:36
    Sestra (2018)

The Conjuring jde trochu mimo mě, ale doma bylo řečeno, že se na to musíme podívat, tak jsme se dívali. Demián Bichir opět výborný a tak jsem sledoval hlavně kvůli němu. Celý film dost nudný a otravný, ale finále bylo výborné a dokonce stálo i za tu hodinu nudy. Škoda, že celý film nebyl v podobném stylu.

• 13.1.2019  14:30
    Rédl (TV seriál) (2018)

První díl mě moc nezaujal a říkal jsem si, že dál asi ani sledovat nebudu. Ale dal jsem šanci druhému dílu a byl jsem velmi mile překvapen jaký to nabralo spád a dost mě to chytlo a začal jsem vyhlížet další díl. Nakonec se z toho vyklubala hodně povedená věcička s výborným Sokolem.

• 13.1.2019  14:28

Doktor Martin mě bavil a byla to příjemná odreagovačka. Bohužel ve filmu moc prostoru nemá a příběh se točí spíše kolem Topinky, což předpokládám má být asi jako lákadlo na vlastní seriál Strážmistr Topinka. Detektivní příběh mě moc nezaujal a celé to bylo takové nudné a otravné.

• 13.1.2019  14:24

Připomíná to Tarantina, ale Tarantino to není. Herci jsou výborní (i když tu Dakotu pořád vidím jako pipku z odstínů), scénář vymazlený a celé to krásně jede. Bavilo mě sledovat příběh z různých úhlů a to napětí jak to dopadne mě potěšilo. Škoda jen, že Offerman nedostal více prostoru.

• 13.1.2019  14:17

Na novýho Predátora jsme se těšil, bohužel mě zchladily trailery a do kina mě to nakonec ani netáhlo. Celé mi to přijde jako velké zklamání a místo slibované řezničiny jsme spíše dostali parodii. Akce tam je, i nějaký ty jatka, ale celé to je takové suché. Zápletka vůbec nezaujala. Potěšila aspoň hromada známých seriálových tváří.

• 13.1.2019  14:12

Jednička docela ušla, tak jsem byl zvědavý jestli zůstane zábavnost. Bohužel nezůstala a spíše jsem se nudil. Postavy nesympatické a spíše otravné. Překvapil Jack Black, myslel jsem, že tu nebude. Potvůrky byly fajn, ale to je tak vše. 40%

• 24.12.2018  18:55

Další variace na vánoční film se Santou, ale tentokrát se zábavným Kurtem. Celé to bylo příjemné a zábavné, možná ta scéna ve vězení byla trochu mimo, ale jinak kupodivu fajn film.

• 24.12.2018  18:08

Takový nevýrazný film, ale obsazení je slušné. Docela dobře se tam hláškuje a děj utiká. Na pobavení postačí. Asi si taky pořídim medvědí kožich a budu tady běhat po lesích, když si budu chtít vyčistit hlavu :-D

• 24.12.2018  17:57

Nedávno jsem narazil na remasterované blu-ray a musel jsem si zopakovat tuto klasiku. I po těch letech stále velice příjemná fantasy pohádka, která pobaví ať už vtipem nebo akcí. Slušné herecké obsazení potěší. Nyní jsem si i všiml drobností, které by neměli být vidět, jako třeba žíněnky při šermířském souboji, ale tak nějak mi to vůbec nevadí a spíše to mile potěšilo.

• 24.12.2018  16:29
    Aquaman (2018)

Momoa byl moc fajn už jako Ronon a tady taky dokazuje svoji zábavnost. Překvapily Nicole a Dolph, nějak mě minulo, že tam hrají. Příběh není špatný, celé to jde po vzoru Marvelu spíše do barviček a zábavnosti. Osobně mě to trochu mrzí, mě se temná strana DC filmů líbila. Celé to je hodně slušně povedené a jako zábavná akční jízda to i funguje. Bohužel největší kaz na kráse je stopáž a klidně bych i nějakou tu půlhodinku oželil.

• 24.12.2018  16:22
    Miss Hanoi (2018)

Na film jsem byl zvědav. Asijské téma mi je blízké, navíc jde o český film, takže mě zajímal výsledek. Hlavní dvojice byla fajn, téma mohlo být trochu více do hloubky a celkově mohli přitvrdit. Trošku předvídatelné, ale dá se to. Film spíše připomíná epizodu z nějaké tv kriminálky, ale s hlavní dvojicí bych i koukal na další díl.

• 24.12.2018  16:17
    Paní Wilsonová (TV seriál) (2018)

Ruth Wilson a Iain Glen jsou perfektní. Příběh je zajímavý a díky skutečným událostem dokáže vtáhnout. Bohužel provedení a celkově výprávění mě moc nezaujalo a celkově mě to tak nebavilo, jak bych si představoval u takového počinu. Škoda.

• 24.12.2018  16:15
    Špindl (2017)

Opět další trapná česká komedie, nechápu, že někdo za tohle chce peníze. Bída a děs.

• 24.12.2018  16:13
    Venom (2018)

Už z trailerů mě to moc nezaujalo, takže jsem kino vynechal a dobře jsem udělal. Hardy je fajn a jeho slovní výměna se symbiontem baví, akce ujde, ale celé to je takové utahané a nezábavné. Potitulkovka s Woodym jako Carnagem potěšila a už se i docela těším na pokračování, jen doufám, že bude povedenější.

• 24.12.2018  16:09

Tohle velmi mile překvapilo. Čekal jsem další trapnou americkou komedii a vylezla z toho slušná romantická zábavná komedie. Film je teda krapet delší, ale baví celou dobu. Krásné asiatky potěší. Michelle Yeoh znám spíše z akčních filmů, takže vidět ji v komedii je nezvyk, ale hrála vážnější roli, což je její parketa. 70%

• 24.12.2018  15:14

Johnny English mě nikdy moc nebral, ale na pobavení to docela ušlo. Tři díly, podle mého, jsme nikdy nepotřebovaly a klidně mohlo zůstat jen u jednoho. Zápletka tu je stupidní, akce a vtipy průměrné, ale občas něco trochu pobaví. Potěšil Ben Miller a Olga taky ušla.

• 21.11.2018  23:00

První díl mě bavil, tak jsem běžel do kina i na dvojku. O proti zábavné a zběsilé jedničce tu máme temnou a pomalejší dvojku, kde se nám představí "nové" postavy a nahodí se příběh pro další díly. Návrat do Bradavic byl fajn, nové potvůrky taky, jen jich bylo málo. Příběhově docela slušné, bohužel většinu času se řeší rodinné vztahy mezi postavama a odhalí se nám pár věci, co v HP nebylo zmíněno. Finále je bombové. Už se těším na pokračování. 70%

• 21.11.2018  22:55

Asi nejakčnější epizoda. Závody kluzáků mě baví (i na pc jsem se jich nahrál dost). Můj oblíbenec Darth Maul je perfektní a jeho souboj s rytíři jedi je výborný. Škoda, že nedostal více prostoru (aspoň v SW:TCW dostal pár epizod i s bratrem Savagem). Jediný Jar Jar je dost otravný a tak nějak navíc. Velice zábavná epizoda.

• 21.11.2018  22:51

Epizoda dvě je docela dlouhá a kromě velkého finále toho moc nenabídne. Padmé a Ani jsou otravní a jejich příběhová linie film docela zabíjí, i když chápu, že pro následující vývoj je nutná. Bitva v aréně na Geonosis mohla být lepší, aspoň Yoda a Dooku předvedli slušný souboj. Předchozí epizoda mě bavila více.

• 21.11.2018  22:38

Velkolepé finále. Začátek s Jabbou super. Ewoci kouzelní a hned bych bral jednoho domů. Výborný příběh.

• 21.11.2018  22:36

Pro mě nejlepší epizoda. Bitva na Hothu super. Příběh se nám lehce zamotává a hlavně dojde k velkému odhalení ze strany DV.

• 18.11.2018  13:22
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Jim Carrey ve vážné roli, kde se musí poprat se ztrátou v různých podobách. Seriál je velmi silný a o proti klasickým kouskům hodně vybočuje z řady. Několik WTF momentů se tam najde, stejně tak silných emotivních a nebo vtipných scén. Nečekal jsem, že mě ještě bude Jim na stará kolena bavit, ale dokázal to a vždy jsem očekával dalši epizodu. Natočeno to je celé bravurně a je poznat poctivá filmařina, což dokazují i videa ze samotného natáčení. Druhá série je nutnost. 80%

• 18.11.2018  13:05
    You (TV seriál) (2018)

Penn Badgley je pro mě znám jako Dan Humphrey, takže když jsem ho viděl zde, nestačil jsem se divit. Velmi silná postava a perfektně zahráno. Seriál hodně postavený na psychiku hlavní postavy. Postupně se nám otvírá příběh s Joeovou minulostí a my zjišťujeme proč je takový jaký je. Seriál mě velmi překvapil a vůbec jsem nečekal takové silné drama/thriller. Za mě velká spokojenost a už se těším na další sérii. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34