Little Evil (2017)

Čekal jsem zábavnou parodii, bohužel to byla spíše nuda. Seriálové obsazení potěšilo, hlavně Lilly ve spodním prádelku a můj oblíbenec Labine. Ve filmu je pár narážek a odkazů na různé filmy, takže mě aspoň těšilo je nacházet, když byl film taková nuda. 30%

22. míle (2018)

Film mi připomněl 16 Blocks, které funguje na stejném příběhu. Postavy nijak extra nezaujmou, příběh prázdnější. Akce trochu slabší, hlavně to kazí spousta střihů. Nejvíc mi to vadilo u bitek s Uwaisem. Jeho souboje jsou asi to nejlepší na filmu, potěší i ta trocha brutality. Bohužel Uwais moc prostoru nedostane a ten střih to kazí. Zvrat na konci jsem trochu čekal, takže spíše zklamání. Zatím nejslabší Bergův film. 50%

Alfa (2018)

Trochu to připomínalo 10,000 BC, jen nudnější. První půlhodinu sledujeme přípravu na lov a náčelníka se synem, v následující hodině pak už jen cestu chlapce s vlkem za kmenem. V TRL bylo ukázáno vše a nic víc člověk nedostane. Film docela nuda, ale kupodivu strašně rychle utíká. Záběry na krajinu a vesmír jsou úžasné a občas to připomíná dokument. Československý vlčák je nádherný a vlastně to celý táhne.

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

První film se dá ještě tak nějak vydržet, hlavně díky písničkám. Druhý díl je už hrůza. Lily James je naprosto kouzelná a jediný důvod, proč to dokoukat. Děj děsná nuda, všechny ty známý písničky jsou v prvním dílu, tak tady použili ty méně známé a člověka to tolik nechytí. Je pravda, že pár hitů zrecyklovali, tak si je můžeme zanotovat znova. Někde v půlce filmu jsem myslel, že už se ty dvě hodiny utrpení blíží ke konci a ono zbývalo do konce ještě 45 minut, myslel jsem, že mě omejou. Na konci ještě nastoupila Cher a to byl začátek pravého utrpení. Za Lily dávám 2*.

Zvláštní jednotka - Wellington Paranormal (2018) (seriál)

Docela příjemná blbina. Čekal jsem to teda trochu vtipnější, ale i tak to bavilo. V každé epizodě se jednotka zaměří na jiné monstrum (zombie, vlkodlak, mimozemšťan, démon), ale vždy to nějak policajti domrví. 60%

Já, Simon (2018)

Moc fajn film. Herecky je příjemné obsazení. Atsmoféra z filmu je výborná, žádné zbytečné vyhrocení. Pěkně drží člověka v napětí až do konce. Film jsem si moc užil. 80%

Den co den (2018)

Při sledování jsem měl pocit, že jsem to už někdy viděl a taky že jo. Seriál The Beauty Inside pracuje na stejné téma. Jako nápad je to relativně fajn. Provedení mě tu moc nesedlo, obsazení mě taky nezaujalo a spíše jsem se nudil. Tady to šlo trochu mimo mě. 50%

Půlnoční láska (2018)

Mladý Arnold docela překvapil. Bella opět velmi fajn. Příběh jsme už několikrát viděli jen ta nemoc byla jiná. Celkově moc příjemný film, který pobaví i dojme. Nebylo to špatné, ale v žánru jsou lepší kousky, který víc chytí. 65%

Jsem božská (2018)

Při sledování jsem si vzpomněl na film Těžce zamilován, který má podobné téma. Ratajkowski mě na filmu lákala nejvíc. Sama Amy docela ujde a relativně to utáhne. Pár fóru ujde, ale přišlo mi to zbytečně dlouhý a občas jsem se i nudil. 50%

Manžel na zkoušku (2018)

Docela příjemná komedie. Anna Faris a Eugenio Derbez jsou fajn. Děj utíká a člověk se baví. Není to žádná pecka, ale svůj účel to splnilo. 60%