Probudím se včera (2012)

Všudy přítomná reklama na Big Shock, Orbit, Seznam a Lobkowicz filmu hodně ubližují. U filmu jsem se jinak bavil. Víc by se mi líbilo, kdyby bylo přibylo vtipů přítomnost/minulost nebo byla kratší stopáž. Hodnotím slabé 4*.

Conspiracy 365 (2012) (seriál)

13 dílný seriál podle knížek spisovatelky Gabrielle Lord. Stejně jako knihy vychází 1 díl za měsíc. Seriál je určen spíše mladším divákům, kteří přehlídnou ty nelogické chyby a podobné věci. Zatim viděny 3 díly a asi už dál pokračovat nebudu. Za mě 35%.

Whitechapel (2009) (seriál)

1.série - Jack Rozparovač - Výborná atmosféra a napínavý děj, chvílema mi naskakovala husí kůže, jindy jsem se zase bavil nad hláškama a vtípkama mezi kolegy. Rozhodně potěšil Steve Pemberton, kterého si pamatuji z Psychoville, kde hraje také fanouška seriových vrahů. Hodnocení 90% ___2.série - Krayovi - Schéma hodně podobné první sérii, trošku víc se děj zaměřuje na samotnou jednotku. Ubyl humor a seriál trochu zdrsněl, pořád dost povedený, ale na první řadu to nemá. 75% ___ 3.série - rozdělěna na 3 případy po dvou dílech. Nejvíc se mi líbíl 3. případ měl povedenou atmosféru a nejzajímavější příběh. Hodnocení 80%

Glee Live! 3D (2011) (koncert)

Výběr písniček povedený, Mike výborná choreografie, Brittany a Santana opět krásná podiváná. Dost mi tam vadily vstupy fanoušků a jejich řeči, místo toho bych radši pohledy do zákulisí nebo více písniček. 3D efekty průměrné.

Glee Encore (2011)

Jedná se o sestřih písniček z jednotlivých dílů bez nějakého děje.

Skrytá identita (2006)

Hodně slabý remake s hvězdným obsazením a nepochopim oskara za nejlepší film, víc by si ho zasloužil třeba Dokonalý trik. Zajímavé komentáře: Djkoma, Marius, Cival, imf

Noc hrůzy (2011)

Průměrná hororová komedie, u které jsem se bavil. Colin Farrell povedená role. A nejlepší byl můj oblíbený Doctor, výborná role a hlavně ten jeho přízvuk žeru :-) Za něj přihazuji čtvrtou *. 70%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak docela zklamání, těšil jsem se na velké finále a na emoce s tím spojené ale bohužel ani jedno se nedostavilo. Konec je o proti knize hodně zrychlený a hrozně ubírá na kvalitě filmu, opět tam chybělo pro mě pár zásadních scének. Yates by určitě udělal líp, kdyby zrychlil předchozí část a tuto zpomalil a klidně i natáhl o 30-60 min. 3D stojí za prd, doporučuji 2D verzi. Hodnocení hodně slabé 4*.