Bez hranic (2013) (seriál)

Docela slušná kriminálka, která zaujme díky Fichtnerovi a Sutherlandovi. Kromě řešení případů je tady i několik vedlejších dějových linií, které se v posledních dvou dílech série dostávají do popředí. Našince potěší přítomnost českých herců (Roden, Vašut, Issová,...) a záběru z naší země. Záporák Coates, kterého znám ze SoA je perfektní. Určitě lepší než předchozí kolaborace Missing 2012. 2.série byla objednána, takže se určitě těšim. 70%

Whodunnit? (2013) (pořad)

Tak tohle mě nehorázně chytlo a bavilo. Vyšetřování a pátrání po příčině smrti, bylo dobré. Vraždy naprosto perfektní, moc dobře udělané. Giles naprosto super a ty jeho hlášky. Smál jsem se pořádně. Všech 9 epizod jsem skoukl najednou a určitě bych se taky zůčastnil, mít tu možnost. Zatím nejpovedenější soutěž tohoto roku a možná i za delší dobu protože mě teď nenapadá žádná, která by mě za posledních několik let tak bavila a chytla. A ty proslovy mrtvol na konci :-D Jediny co bych vytknul bylo, že neukázali ty teorie jednotlivců o vraždě, rád bych věděl jak to kdo interpretoval a jakto že ta jedna hodně často vyhrávala, když ani neměla potřebný indicie. Trošku ale zklamal úplný konec. Ale i tak 75%

Rukojmí (2009)

Celou dobu čučíte jak Zachary míří pistolí na ženskou a nadává. Celkově nic závratného. 50%

Dog Eat Dog (2012)

Moc pěkný filmeček o tom jak se člověk zamiluje do pejska a snaží se ho získat. Bohužel důchodci zase útočí. 75%

Imagine Dragons: Radioactive (2012) (hudební videoklip)

Písničku znám z této verze s Lindsey Stirling, kterou mám rád. Hned jsem si ji zamiloval a když jsem po pár měsících narazil na originál, hned jsem si ho taky zamiloval. Navíc klip je moc pěkný a souboj plyšáků vtipný. Jinak písnička poslední dobou je slyšet docela často ve filmech a seriálech (The Host, Defiance, Arrow, True Blood,...) a dokonce i u her (Assassin's Creed III, NBA 2K14,...). 90%

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

Skylar Grey je perfektní. Klip hodně pěkný, písnička mi tolik nesedla. 75%

Eminem: Not Afraid (2010) (hudební videoklip)

Víc se mi líbila dřívější tvorba, kterou si rád pouštím. Z poslední doby mi z jeho písniček nic nijak extra nesedlo. Ale tuhle jsem už párkrát slyšel a patří k těm lepším. Klip docela zajímavý a plný digitálních triků. 70%