Retrostalker

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 19.3.2018  13:08
    Tomb Raider (2018)

Som fanúšik hernej série Tomb Raider 1996 - súčastnosť. Nový film je podľa reštartu hry 2013 a nedopadol tak dobre ako hra ani ako som čakal. Hollywood sku*vil scenár hry, vyje*al sa aj na herný soundtrack ktorý je lepší než ten filmový a úlohu Lary dal herečke ktorá sa tam nehodí ani nepodobá. Hra je bez cenzury, rating od 18 , všemožný arzenál zbraní a scény z lukom pripomínajú časy ramba a obsahujú aj headshoty. Mladá Lara zažíva v hre boj o život a skutočné "Survive" v ktorom nechýba divá zver, chladnokrvný záporáci či temné sily. No film je cenzurovaný ,rating od 5 bez všetkého toho spomínaného v hre a scény z lukom sú trapošiny. Lara vo filme zažíva "Survive" pre deti. Pár scén z hry použité vo filme a ostatné je zmenené a stojí za hovno. Lepšie u mna dopadol amatérsky krátkometrážny film CROFT (2013) ako tento halabala blockbuster... Slabšie 3*

• 23.1.2018  23:38

Len tri slová... strašné, úbohé, zbytočné.

• 17.11.2017  13:45

Resident Evil: Zbytočná kapitola pôsobí ako lepenec vystrihnutého, nepoužitého materiálu minulých dielov. Celé o hovne!

• 17.11.2017  13:31

Stále lepšie ako Paul Anderson's Resident Milla Evil.

• 11.9.2017  21:34
    To (2017)

Remake ktorý sa podaril, prekvapil a nenudil.

• 1.9.2017  16:08

Tie keci o rodine ma už v tejto kedysi dobrej sérii poriadne nudia a nadprirodzená akcia tiež. Na rade je Fast 9 - grilovačka vo vesmíre a Diesel na prechádzke z kočiarom a psom...

• 10.8.2017  21:23
    Mimi šéf (2017)

Rozkošná pi*ovina, nuda, zbytočnosť, až raz som sa zasmial.

• 25.7.2017  22:35
    Prázdniny (2014)

Holiday, Don't you want me, Venus, Girls just want to have fun, It must have been love, Wake me up before you go go, If i could turn back time.... To čo iným muzikálom chýba sú známe a nesmrtelné hity z dôb keď hudba bola hudbou. A keď také hity zaznejú a ešte aj textami pasujú do deja tak je to paráda. Neni to tak "značkové" ako LaLaLand, no bavilo ma to viac. Letná pohodovka.

• 22.7.2017  18:51
    Nevěrníci (2012)

Zaslúžilo by si to aj 5* pretože je to kurevská pravda o kurevských chlapoch... Ale ja hodnotím ako som sa bavil atď.

• 11.6.2017  22:15
    7 pod nulou (2012)

Val Kilmer is dead! Ving Rhames is totally boring! Luke Goss Bros... Celé zle a herecké výkony za cenu nájomného.

• 14.8.2016  10:21

Všetko vtipné bolo v traileri.. ostatné je už suché a nudné. Chcem späť svoje prachy aby som ich mohol poslať radšej štúdiu pixar!

• 27.12.2014  19:10

Toľko vykradnutého, obohraného, zbytočného a nudného materiálu v jednom filme... to sa len tak nevidí!

• 23.10.2014  15:18
    Noe (2014)

Noemova sračka 3D (původní název)

• 8.10.2014  23:05
    Pompeje (2014)

Mám len jednu otázku. Ako sa mohol dostať do kín tento TV film?

• 11.9.2014  22:24

Technologické halušky, ktoré sa stupňujú do abnormálnej fantázie, kde sa z ľudí stávajú technologické zombies ktorým vládne Skynet.. Slabšie 3*

• 17.8.2014  16:35
    Psycho (1960)

Ten Mansion ma desil viac než ten vo filme "Žena v čiernom". Dokonalá horor-kriminálna adventúra s psycho koncom ktorý by som nečakal..

• 16.8.2014  20:11

Najviac sklamalo, že 3 diel je už bez gore! Drsný chlapi a pri akcii ani kvapka krvi?! Disney´s Expendable.. Druhá vec ktorá sklamala je ten zbytočný stred filmu, kedy stará parta dostane dlhšieho padáka a Sly zaučuje mladých a pre túto sériu nepotrebných ušiakov. Neviem, ale ja mám rád EX nie kvôly mladým nepodstatným, ale kvôli starým legendárnym! Verím, že hlavne tieto dve sklamania majú za následok slabé hodnotenie fanúšikov po celom svete... Pretože EX vzniklo pre nás "starších" čo sme vyrastali na akčných legendách a milujeme necenzurovanú pravú akciu. EX3 už nieje to čo bývalo... Výkon Mela Gibsona ako modrookého záporáka bol fajn a Antonio Banderas skvelo pobavil, no ten zbytok akoby zdochol. "Get to da choppa!"

• 12.8.2014  23:27

Jednoducho závodná masturbácia! Žiadne zdĺhavé keci ani príliš dlhé hluché miesta. Žiadne viditeľné CGI autá ako to poznáme v sérii Fast&Furious. A žiadne prehnané akcie ako F&F. Tu vidno a cítiť preteky a tiež, že si režisér sériu NFS vyskúšal a zahral skôr než padla prvá klapka. Všetko je tam zachytené presne ako v hre, každý detail, každý pohľad aj legendárne trate sú tam. Ako hráč, ktorý hral snaď každý diel som spokojný. Akurát škoda, že nezostalo viac peňazí na záverečné auto v plameňoch a známejších-značkovejších hercov. Ale ak to mám porovnať zo sériou F&F, ktorú držia nad vodou jedine herci (ale aj tí ma už začínajú nudiť), tak radšej toto s prižmúreným okom 100 krát , než umelohmotný Fast 6,7,8,9,10! Michael Keaton bol skvelý, aj keď len vedľajší.

• 12.8.2014  01:34

Už to nebolo také super ako New Kids Turbo, ale aj tak sa človek pobavil. Hrubé nadávky ostali, skvelá retro hudba tiež a idioti vs. zombies + gore, to zabili ale potešili.

• 25.7.2014  08:41

No tak to už hej, toľko budúcich a ešte mladých hviezd pohromade (Ben Stiller mi pripadal jak panic :) z čias, keď som ich ešte poriadne nepoznal a ich mená okrem P. Swayze nič prevratné neznamenali. Vcelku fajn thriller a rozhodne lepší pocit pozerať klasiku, než dnešné drahé a nezmyselné sračkové blockbustery.

• 24.7.2014  22:01

Toto bola uletená, ale neskutočne zábavná jazda plná idiotov, hrubých nadávok, idiotov a hrubých nadávok okorenená aj o nejaké tie gore scény a oldschool hudbu i módu. Ja tú partiu idiotov proste milujem :) Neviem aký je český dabing, ale toto patrí medzi to málo filmov čo sú v slovenčine prekvapujúco že super a bez slovnej cenzúry!

• 14.7.2014  00:42
    Robocop (2014)

Hurá, na plátnach / obrazovkách ožil maskot albumu skupiny Music instructor 1996! Toto sa vôbec nechytá na originál Robocop ani dejom ani hudbou a celkovo mu nesiaha ani po päty... Toto je len nejaký čierny klon G.I.Joe & Batmana... Všetko čo robilo Robocopa Robocopom jednoducho orezali!

• 9.7.2014  00:11
    Tupíři (2010)

Ako odporca twilight ságy som sa aj bavil. Ale niekde od polovice začali klesať nápady a pribúdala trápnosť a nuda.

• 8.7.2014  23:17
    Tarzan (2013)

No zmiešané pocity mám. Je to Tarzan, ale inak vyrozprávaný a zasadený do dnešného sveta. Videl som aj horšie animáky, takže animácia nieje až taká hrozná. Prostredie je fajn a niekde aj úžasné, ale tváre vedľajších postáv mi prišli nevýrazné a jednoduché a ten príbeh mi tiež veľmi nesadol. Hudba v pohode.

• 27.5.2014  23:36

Veľká veľká škoda, že film má rozdielny príbeh ako videohra POP: Sands of time. Určite by to bolo lepšie aj akčnejšie, keby ten príbeh ponechali.

• 30.4.2014  16:50

Seriózny, milý, trochu zábavný, trochu smutný i romantický. Jednoducho inšpirovaný životom a starobou ktorej sa nevyhneme. Poznámka: držte sa pri zemi a nečakajte nejaký uletený hangover style.

• 27.4.2014  13:59

Áno, takto podobne môžme skončiť všetci, no je to slabo natočené aj zakončené.. Mám rád Toma Hanksa, ale z čias keď sa naňho dalo pozerať. Škoda, že jeho tvár pribrala a zostarla, lebo znej neviem čítať mimiku a už ma nevie dojať. Julia je ešte stále rovnaká, ale pol filmu hrá alkoholičku takže nič moc.

• 12.4.2014  11:50
    Croodsovi (2013)

Nudná trapošina, suchý príbeh, pekná grafika*. Existujú omnoho lepšie animáky než táto strata času!

• 2.4.2014  10:58

Jean-Claude Van Damme vo vedľajšej úlohe a jeho ďalší prepad na samotné dno filmografie. Neviem načo a ako sa mohol takto znížiť, ale aspoň tie jeho potupy pobavili (napr. vidieť akčnú legendu vo fúriku stojí zato:) Inak je film od príchodu na ostrov strašná hovadina! A ešte jedna vážna vec, JCVD už potrebuje urgentnú plastiku tváre alebo aspoň nesnímať ho zblízka.

• 27.3.2014  14:01
    Muž z oceli (2013)

Kde je ten starý dobrý superman čo pomáhal ľudom pred nebezpečenstvom a katastrofami? Kde je film o supermanovi čo mal charizmu, srdce, emócie a štipku humoru? Prečo robiť takú negatívnu atmosféru a krížiť film a postavu s Ironmanom, Transformerom, Terminátorom a Vojnou svetov? Lebo niesu nápady!!! Toto je len mega-devastačná bezduchá mlátička dvoch postáv, kde sa ničí všetko čo stojí aj nestojí v každej scéne až to začne byť únavné a superman (po novom ironsupernátorman) aby pomáhal, tak s radosťou devastuje tiež. Ako keby sa tu hrala súťaž grafikov a programátorov, že kto viac zdevastuje. No a potom, keď už je všetko zdevastované, tisíce ľudí niekde pod troskami a mesto je na roky rekonštrukcie alebo skôr na vysťahovanie, tak potom príde hláška "zachránil nás"...

<< předchozí 1 2 3