FAUST666

Twitter: FAUST666

3 body

• 6.8.2019  21:04
    Generál Nil (2009)

1. Komentáře Enšpígl a Big Bear.. bravo . lépe bych to nenapsal .. děkuji. 2. TEĎ POTŘEBUJEME PRÁVĚ TAKOVÉ HRDINY JAKO ON. Abychom tu vaši komunistickou špínu spláchli z povrchu zemského. Doktoři, inženýři, rolníci to neudělají. Se sovětským morem se musí bojovat do konce. Zejména s takovejma sovětskejmama čubkama jako jste vy. 3. Poláci jsou prostě borci .. takový film v naší připosrané kinematografii těžko někdy vznikne.

• 6.2.2019  22:36
    Tvář (2018)

Absolutní pecka. Panoptikum lidské malosti, buranství a náboženského pokrytectví. Komentář MARIGOLD !

• 26.1.2019  19:59

Pouze remake remaku. 3 stars páč tohle je pouze hezký béčkový film. Béčkový film se vyznačuje tím, že záporáci jsou jasně rozeznatelní, nosí červené šaty, jsou tupí a blondýny / dýni /. A Claire .. chápu že jsi si chtěla střihnout i trochu jinou roli než anglickou královnu ale tohle ? Zajímavé propojení filmových postav a hereček. Alžběta II, Lisbeth Salander a Elisabeth Shaw

• 15.11.2018  21:51
    Predátor: Evoluce (2018)

Shane Blacku , ty čuráku ! Chcípni stejně idiotsky a stupidně jako se chovají všechny postavy v téhle tvojí slátanině. WTF ? Naprostý souhlas s komentářem Enšpígla.

• 30.8.2018  17:59

Skvěle a naturalisticky natočený propagandistický shit

• 29.8.2018  17:33
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Tak to je za mne NEJ seriál co jsem kdy viděl. Doufám že bude daší série. Stejně dobrá. 666 STARS !!!!!

• 19.3.2018  23:52

No původně jsem chtěl dát za 4 ale bitky za znění Immigrant Song a Des and Troy si zaslouží za 5 :-) První díl který se netváří vážně. Super !

• 30.12.2017  21:59
    matka! (2017)

To je ale kravina .

• 31.10.2017  22:37

Začátek pecka rozjezd ale pak to vyšumělo do keců a závět vyloženě trapas. Škoda, Ulrich Thomsen a Nikolas Bro jsou moji oblíbenci, mělo to na víc. Jedna hvězda za Nikolase, jedna za Ulrika a jedna za Igora.

• 5.10.2017  19:09

Tohle moje hodnocení je trochu mimo mísu. Film je v podstaně o ničem ale když hospodský postaví před týpka pivo a říká mu : "osmadvacátý" tak to si prostě alespoň 3 hvězdy zaslouží :-)

• 4.5.2017  23:34

Lituji 20 minut svýho života které jsem věnoval tomuhle blábolu

• 12.3.2017  23:48
    Pasažéři (2016)

OMG. Proč mi to děláte ?? Já milovník scifi a zvláště filmů s tématikou mezihvězdných letů si první půlku filmu nadšeně liboval. A potom někde někomu selhaly systémy / nikdo neví kde / a z kvalitně našláplého příběhu se stala mrdka z krtka, něco jako by si Tinky Winky dělal bábovičky z hoven a selhala by Gravitace. To byla btw úplně stejná píčovina. Dávám jednu hvězdu za hlášku : Vyvětrej reaktor ! Spoiler : Kdo se nepoblil během filmu at vydrží do konce, hudba k závěrečným titulkům je jistota .

• 22.12.2016  20:30
    Hyena Road (2015)

Sice ve stylu : My jsme ti dobří a oni jsou ti zlí .. ale absolutní pecka. Přesně se to trefilo do mé předvánoční nálady poznamenané útokem islamistů v Berlíně. Super pocit vidět jak lebku talibanskýho kozomrda odpálí náboj z kanadské odstřelovačky PGW Timberwolf :-) Pochvala za komentář pro Big Bear - souhlasím se vším.

• 20.12.2016  20:09
    Učitelka (2016)

Tak to mně nadzvedlo. Svini bolševickou jsem chtěl podříznout hned zkraje filmu. Byla to strašná doba, snad se už nikdy nevrátí. Nejhorší je že takovýchto kurev překabátěnejch z ruštiny na anglinu je dosud plné školství.

• 10.11.2016  19:31
    Muž jménem Ove (2015)

Protivnej starej idiot. Ten mně tak sral že jsem to vypnul.

• 7.6.2016  23:41
    Zpověď (TV seriál) (2011)

Tak tomuhle bych dal hvězdiček 666 !!!! Výborná dialogová přestřelka . Teď koukám, kolik lidí tento film hodnotilo - 7/6/2016 ve 23:42 - 666 uživatelů !

• 17.3.2016  21:43

1 hvězdičku za soundtrack song In The Court Of The Crimson King jinak to byla kravinaaaaaaa

• 5.3.2016  13:13
    Převrat (2015)

jsem myslel že se už v této době sračky netočí ale jak vidno jsem se hrubě mýlil

• 15.12.2015  22:37
    X+Y (2014)

To bolelo ... v žádném filmu jsem ještě nikdy neviděl takovou koncentraci mimoňů jako tady. A to mám rád TBBT.

• 6.11.2015  20:54

2 hvězdy. Jedna za přehozený fáze, druhá za : Co je ? Chceš prcat ?

• 25.8.2015  23:41

Klišoidní telenovela o stupidní emancipovaný kundě která si neváží opravdovýho chlapa který ji miluje, vezme si za muže prvního zmetka který ji ošuká a o troubovi co si nechá půlku života srát na hlavu . Jednu hvězdičku dávám za to že je to film tak nějak o mně. Nechápu že tohle sračku natočil Vinterberg.

• 24.8.2015  01:05
    Jack Strong (2014)

Dovolím si opsat část komentáře Radka99, protože s tím souhlasím do slova a do písmene. " Bardzo dobre! Tenhle opravdu vynikající a strhující špionážní thriller přesně definuje rozdíl mezi českou a polskou kinematografií, potažmo obecně mezi našimi dvěma národy. My, Češi, nejenže nejsme schopni a neumíme takovýhle film natočit, hlavně asi proto, že v naší národní historii nedisponujeme podobnými příběhy. My se dojímáme nad vlastní zbabělostí při sovětské okupaci v tragikomediích, zatímco Poláci mohou točit vážně míněný film o aktivním odporu. Ono to celé výstižně ilustruje rozdílnost našich národních povah, zatímco Poláci zpívají ve své hymně ,,Ještě Polsko nezhynulo / Dokud ještě žijeme / Co nám cizí moc vzala / Šavlí si zpět vezmeme", my se dojímáme nad krásami své domoviny a o tom, že budeme za vlast bojovat, nepadne ani slovo. Paušálně akceptujeme jen pasivní odpor, prototypem široce akceptovaného národního hrdiny je Jan Palach, kdežto aktivně bojující národní hrdinové, kupříkladu bratři Mašínové a jejich odbojová skupina, jsou Čechy opomíjeni, ostrakizováni a dokonce nenáviděni. Přitom právě jejich příběh (hlavně ta část útěku přes celou tehdejší NDR) by byl nejsilnějším a nejnapínavějším politickým thrillerem celé studené války. " Ještě dodám svoje : češi byli naopak bolševický křiváci s kapitánem Minaříkem a oslavnou písní zmrda Josefa Laufra.

• 13.5.2015  23:20

Colin Firth je prostě boží , zbytek filmu je kravina, ta rvačka v kostele mně přišla stupidní, už už jsem chtěl dát jen 1 hvězdičku, ale za hlášku : Když zachráníš svět můžeš mi to udělat do zadku dávám nakonec hvězdy 3 :-). Doufám že bude pokračování, ale s jiným rejžou.

• 10.3.2015  21:53

Tohle pochopí jen ten kdo to zažil. Setmělé ulice, štěkot psů, kaluže, bláto, paneláky, ožralí policajti a Máte občanku ? Dogma 95 v rumunském podání. MASAKR !

• 30.1.2015  00:44
    MR 73 (2008)

Bůh je zkurvysyn. Jednoho dne ho zabiju. Už tahle jedna z prvních vět filmu dala jasně najevo že to nebude film s hapíkem. A nebyl. Kam se hrabou americký střílečky . Když si vzpomenu jakýho blbečka hrál Daniela Auteuil v http://www.csfd.cz/film/12058-jean-od-floretty/ :-) Dal bych nejraději hvězdiček 666.

• 28.12.2014  22:41
    Slídil (2014)

Nejdříve jsem to chtěl vypnout protože nesnáším TV zpravodajství právě kvůli honbě za senzací. Ale pak mne to nějak připoutalo a teď TV zpravodajdství nenávídím ještě 100x víc ! Úchylný ale pod kůži skvělý .