Agrometal - Soutěž (2023) (epizoda) odpad!

Fakt by mne zajímalo, jaké mentální procesy vedou autory k vytvoření tohoto. A jestli angažovaní herci mají vůbec nějakou hranici, kam až nechtějí klesnout.

Docent - Lesní vražda (2023) (epizoda)

I ta nejlepší pila řeže blbě, když se na ni tlačí. A tady se tlačilo na všechno a na všechny. A dokonce i skvělý anglický humor, typický pro Strachovu tvorbu, má spíš  Hřebejkovský, jakoby po trávě vonící, odér. Uvidíme co dál, ale na pět hvězd,  jako dřív, to nevypadá.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Tohle už není Indy. Nedivím se, že od tohoto dílu, mimo Harrisona, všichni prchli. Magičnost prvních tří dílů už totálně odplula a nahradilo ji tlačení na pilu. Nemluvě o zbytečných absurditách.

Krev a zlato (2023)

Takovou šílenost bylo možné natočit jedině s velkou asistencí Čechů 😀

Úsvit (2023)

Neuznáváte vícepohlaví, diskriminujete ženy, dopravními stavbami ničíte přírodu, vykořisťujete dělníky, potlačujete levicové strany...😀 To je poselství tohoto filmu. Neomarxisté všech zemí polibte si prdel!

Volha (2023) (seriál)

Heslo socialismu: " Kdo nekrade, okrádá rodinu". Takových Pekárků bylo mnoho a seriál tu dobu ukázal vcelku přesně. Jen malá připomínka. Balíky ze západu procházely celní kontrolou a možnost posílat takto zakázanou literaturu je hovadina. To by se pak nemusela pašovat.

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

No, uvidíme, jestli se to rozjede.....ovšem ti cikáni v parukách to bylo něco,  vypadali jako na besídce zvláštní školy...

Arvéd (2022)

Složitý film o složité osobnosti. Pro nezasvěcené poloviční  zažitek.