Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda)

Na všech sériích je vidět profesionální kriminalistickou realitu. Žádné blbé oddělení se třemi policajty a doktorem, kteří řeší brutální vraždy.

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

Kde že jsou ty staré dobré Trůny? Zatím to vypadá, že nás chtějí.tvůrci do desáté epizody duchaplnými moudry ukecat k smrti...

Top Gun: Maverick (2022)

Letní příjemná limonádka. Nic víc, nic míň.

Záhada v Saint-Tropez (2021)

Francouzský humor odkráčel a nahradilo ho něco ve stylu jednoduchých  amerických komedii pro blbce. Obsazeno hvězdami, výsledek je ale pofidérní.

Divoká svině (1989)

Začaly tát ledy a do filmu se dostala korupce policajtů a vysoce postavených soudruhů. Jinak celkem normální průměrná kriminálka.

Ztracené město (2022)

Další ze zbytečných filmů.  Rádoby vtipné, rádoby dobrodružné a rádoby akční. Ale skutek utek.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Závěr úžasného filmu by se dal charakterizovat konstatováním: "Scenáristovi z toho prdlo v kouli." Zastřelit, nebo do cvokhausu.

Delikatesa (2021)

Vcelku příjemný film, který ale také ukazuje, že bez blížící se revoluce by nebyli rebelové a ani převlékači kabátů.

Smrt na Nilu (2022)

Tak už ani Agátu nenechali spočívat v pokoji.  Černo a lesbo muselo po marxisticku zasáhnout i tuto klasiku. Nezbývá než se tedy zeptat, když už s tímhle przněním půjdete vy obrozenci konečně do prdele.