Schweinhund

Schweinhund

• 8.11.2011  08:51

Tuto bezvadnou komedii vysílala kdysi česká televize pod zcela jiným českým překladem.

• 7.6.2011  07:43

Po delší době jsem měl možnost vidět tento již téměř zapomenutý horor,bohužel s hnusným polským dabingem,ale ani to nezabrání plnému počtu.Vynikající Vincent Price.

• 27.5.2011  19:47
    Swamp Fire (1946)

Klasické béčko čtyřicátých let Made in USA,celkem pohoda.Druhý film s Clarencem Crabbem,který jsem měl možnost vidět.Oproti ,,kultovnímu" ,,Flash Gordon" je to trhák.Jen pro zajímavost : ve filmu hrají dva olympijští šampioni v plavání,kromě Crabbea ještě také Weissmuller.

• 21.5.2011  21:18

Emília Vašáryová jako akční hrdinka,to je docela silný kafe.Podprůměrná detektivka symbolizující rozkvět normalizace.

• 18.5.2011  20:21
    Uncle Joe (1941)

Kdyby se film nenatočil v roce 1941,tak bych řekl,že se chvílema jedná o televizní situační komedii.Přestože jde o jasné béčko,tak tento poměrně krátký snímek se sympatickým obsazením na mě udělal velmi dobrý dojem.

• 18.5.2011  14:35

Kdesi jsem četl,že tento von Stroheimův film byl propadák.Mě tak vůbec nepřipadá,spíš naopak,na svou dobu velmi slušné dílo,které udrželo celé dvě hodiny mou pozornost.

• 14.5.2011  08:27

Tak trapná pitomost se nedá ani komentovat,přemýšlel jsem aspoň o * ,ale tady není opravdu zaco ji udělit.Lituju ztráty času sledováním takového filmu.

• 26.4.2011  21:53

O tom,který film je nejlepší by se dalo dlouze a bezvýsledně debatovat.Záleží na vkusu každého.Já vidím v Shawshanku dobrý filmový počin,ale raději upřednostňuji filmy Frajer Luke,Zelená míle a Útěk z Alcatrazu když už je teda řeč o filmech z vězeňského prostředí.

• 18.4.2011  21:20
    Rocky (1976)

Kdysi můj nejoblíbenější film,ale jak člověk stárne,tak mění názory.Všech pět dílů je celkem slušný,koukatelný počin.V jednom díle,teď nevím v kterém, je otřesný dabing sporťáka TV Nova, Václava Tittelbacha a to mi vstával zbytek vlasů na hlavě hrůzou.

• 18.4.2011  20:21

Sledování takového filmu je dost náročnou záležitostí.Já jsem viděl Zrození národa dvakrát a pokaždé mi to trvalo dva dny,než jsem to dokoukal s přestávkama celé.Ne že by mě film úplně nadchnul,ale uznávám ho jako stěžejní dílo,z kterého čerpali a stále čerpají tvůrci příběhů z občanské války.Ve filmu si také dost pozdějších režisérů zahrálo.(von Stroheim,Walsh,Gibbons,Ford)

• 17.4.2011  09:27
    Kameňák 3 (2005)

Většina dobrých i slabších vtipů,které když někdo umí vyprávět,tak se u toho ostatní pobaví.Zdeněk Troška s ansáblem české herecké spodiny tyto vtipy zfilmoval a výsledek je největší trapárna v histori české kinematografie.Toto je moje hodnocení pořadové číslo 560 a můj první odpad.Ani jeden ze tří dílů si totiž lepší hodnocení nezaslouží.

• 13.4.2011  20:53

Poprvé jsem to viděl na vojně a nechápal jsem,co se na tom všem líbilo,podruhé jsem se už na to ani nedodíval a dosud nechápu,co se na tom všem líbí.

• 11.4.2011  21:17

Docela se stydím,protože Donenův příznivec jsem hodně dlouho,a teprve nedávno jsem se dozvěděl o tomto muzikálu.Myslím,že uondané operní výstupy Lanzy a Martina by v muzikálu a to v jakémkoliv být neměli,zbytečně film natahují a diváka nudí,mě teda určitě. 90,05 %

• 11.4.2011  21:01

Moje nejoblíbenější ,,flynnovka" ,to se to Curtizovi točilo s takovým materiálem.Mimochodem Flynn i Rathbone opravdu šermovat uměli a nikdy nepotřebovali dublera.

• 11.4.2011  19:49

Jak jinak asi můžu hodnotit film,ve kterém hrajou moji tři TOP herci(Flynn,Pallette,Rathbone), a další tři,kteří se těsně do mých desítek nedostali(Rains,Olivia a krasavice Una O Connor).Tohle je pro mě ten pravý Robin i když už jich bylo zfilmovaných tisíce,lépe Curtiz ani film obsadit nemohl,všichni jmenovaní herci podali precizní výkony,i když Olivia mi připadala místy trochu unylá.Za zmínku stojí i hudba k filmu( E.W.Korngold)

• 10.4.2011  20:41
    Titanic (1997)

Mě prostě tento film neoslovil. Hotovo. Nemám rád herce Di Capria.Hotovo. Na druhou stranu na ten film nebudu plivat a neházet ho do senkrovny,i když je to jen a jen moje věc.Fanatické komentáře některých uživatelů typu ,,kdo nedá filmu plný počet ,nerozumí filmu" jsou k smíchu,to je stejná hloupost jako napsat ,,kdo nemá rád Iron Maiden,nerozumí hudbě".Každý má svůj hudební a filmový vkus a hodnocení na Čsfd jsou snad od toho,aby uživatel svobodně vyslovil svůj názor.

• 8.4.2011  20:55

Můj nejmilejší film z dětství,nedám na něj dopustit a rád se na něj podívám i po tolika letech.

• 8.4.2011  20:24
    Flash Gordon (1936)

Clarence ,,Buster" Crabbe,olympijský vítěz v plávání, nikdy nedosáhl na filmovém plátně takových úspěchů, jako jeho reprezentační kolega John Weissmüller.Hrál většinou v béčkových filmech a propadácích.Snímek,ve kterém se představil ve své nejslavnější roli,jsem viděl docela nedávno.Rád se dívám na staré filmy,ale tohle nemá ani hlavu,ani patu.Od horšího hodnocení ho zachránila jen úcta k jeho stáří.

• 8.4.2011  18:38

Vynikající parodie na Walshův polozapomenutý ,,Bílý žár" (1949).Scény z vězeňské jídelny,příprava útěku,předávání oscarů,no to může vymyslet jedině magor nebo génius.Dobrý štěk tam měla Raquel Welchová a hlavně Pia Zadora.Fred Ward přesvědčil,že útěky z kriminálu jsou jeho koníčkem,po ostře střeženém Alcatrazu byl tenhle úprk hračka,když měl takového komplice jako byl Leslie Nielsen.A asi marně byste na Čsfd hledali takové filmy jako ,,Zageriatrický park", ,, Piliny a plíseň" , ,,Dlouhá a lesklá kopí", ,,Sandály a bederní rouška" nebo ,,Zpocený převozník".

• 8.4.2011  18:00

Potěšilo mě,že všichni moji oblíbení uživatelé,kteří tento film hodnotili,ho ohodnotili vysoko.Já osobně jsem se u toho velmi dobře pobavil a snímek se jen těsně nevešel do mé oblíbené desítky.

• 8.4.2011  17:38

Proboha,lidičky,co je na tom tak smíchu?Možná,jedině to,že tohle sotva průměrné,infantilní béčko se může pyšnit titulem ,,Komedie století " .No je to k smíchu a zároveň i k vzteku,když si uvědomíme,kolik vynikajicích českých komedií,se špičkovými herci a hereckými výkony zůstalo v této pseudoanketě opomenuto.

• 8.4.2011  17:26
    Do naha! (1997)

Tak tohle má být nejúspěšnější britská komedie všech dob?! Tak teda zaplať pánbůh,že nejsem Brit.A taky mě potěšilo,že Češi nejsou v hodnocení a podobných anketách o komedii století úplně tím nejstupidnějším národem.

• 6.4.2011  09:00

Už je to dvacet let,co jsem viděl tenhle film poprvé.Myslel jsem si,že to bude nějaká přihlouplá, puberťácká fantasmagorie(což svým způsobem také je) a byl jsem mile překvapen.Nechal jsem se vtáhnout do děje a chvílema jsem si myslel,že je něco takovýho možný.Od té doby je také Michael J.Fox mým oblíbeným hercem.Další dvě pokračování taky nejsou špatný,ale ,,už to není ono''

• 5.4.2011  16:11
    Bídníci (1958)

Filmové zpracování s Jeanem Gabinem a Bernardem Blierem je pro mě tím nejlepším,ostatní už mě vůbec nezajímají,viděl jsem Bídníky ještě G.Depardierem,což ještě tak nejhorší nebylo,ale viděl jsem nedávno nějakou novější verzi a po půl hodině jsem od toho utekl.

• 5.4.2011  12:33
    Šejkův syn (1926)

Zatím jediný film s Rudi Valentinem,který jsem viděl celý.Nijak mě sice nezaujal,ale v té době to musel být hit.

• 5.4.2011  09:12

Protože jsem velkým příznivcem téhle skupiny,tak nemůžu hodnotit jinak,i když tam pár hluchých míst bylo.

• 5.4.2011  08:41

Tenhle roztomilý kýč vysílala naše televize začátkem devadesátých let pod názvem ,,Jahodová blondýnka¨,což je vlastně překlad originálu.

• 4.4.2011  20:01

,,Sie schweinhund! " . Takovou odpověď dostali Griswaldowi,když se zeptali v Německu starších občanů,kde najdou dům číslo šest.(dobrý den,hledáme sex).Podle mě nejzábavnější film o povedené rodince Griswaldů.