Everest (2015)

Nemám důvod tenhle film kritizovat, byl jsme na něm v IMAXU, ve ktrým jsme byl naposledy před 5 lety a zážitek jak cyp. Pomalý rozjezd filmu, který se zdá být pohodový, plný hlášek, přijemných situací (Party na Everestu:D), široké spektrum hlavních postav atd. Pak se film dostane do druhé půlky ve které se mi vařily kulky. Skoro jsme nedýchal, a jen jsem sledoval obraz a slyšel jak mi buší srdce. Pro mě skvělý zážitek perfektně natočený film

Mimoni (2015)

V mini-filmech byli vynikající, ve filmech Já padouch jako vedlejší postavy byli geniální, ale ve vlastní filmu jako by jim došla energie :( Za mě zklamání od animovaných bavičů této doby bych čekal daleko víc, málo vtipné scény a děj sám o sobě stál za prd. Jinak mimoni jsou pořád stejně roztomilí, aspoň že to :)

Muž na laně (2015)

Abdolutní krása, naplneni snu a překonání strachu :)

Sousedi (2014)

Opilecká komedie, která chrlí neustále pozitivní a uvolněnou energii a tohle jsme taky od toho filmu chtěl,, vypnout hlavu nohy na stůl dobrý jídlo a jen se smát úchylným a drsným vtipům a víte co ? já se to užil a děkuji za tenhle film.

Alcatraz (2012) (seriál)

Žádná sláva, z toho seriálu by se dalo vymáčknout mnohem více, v podstatě každý díl mi připadá stejný.

Avengers (2012)

"Oddechovka" které je nabitá akcí, vtipem a emocemi= adrenalinová injekce. Toto se rozhodně nedá srovnávat s TDKR, protože jsou to hodně rozdílné filmy. Je pravda, že je tam "pár" chyb a de*ilních momentů, ale nebudu si hrát na nějakého trapného "kritika" 90 % už se těším na DvoJku :P

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

O dost lepší jak jednička. Pořádně nabitá akce, plná krutých hlášek, humoru a efektu. Takovou řežbu jsme dlouho neviděl a dokonce to má smysluplný a zajímavý děj. PS. luxusní soundtrack 100%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Film neomezených možností s prvky kultovních trháků, úplná továrna na sny nic víc nic míň. 75 %

Nepřítel pod ochranou (2012)

Co jsem si z toho to filmu odnesl byl další poznatek, že žijeme ve světě plném korupce, násilí a lži. Ve světě ve kterém je největší jistota vlastně největší svině. Herecké výkony, kamera, akce a emoce, hodnotím celkem dobře, 70 %

Ovládací panel
2 body