Godzilla (1998)

To byl tenkrát hit ! :-)

Květy války (2011)

Dokonalý výkon Balea, který filmu dal závěrečnou štávu plnou emocí. 80 %

Temný rytíř povstal (2012)

Jestli existuje nebe, tak leda v Nolanovských filmech. TOTO JE NEJVELKOLEPĚJŠÍ FILM OD DOBY NĚMÝCH FILMŮ. 15 minut před koncem jsem začínal mít závratě s posledních pár minut jsme se nemohl ani nadechnout. Pane Nolan tohle je prostě nejepičtější filmové zakončení, které si divák ani nedokáže přát. Tohle se mi musí pořádně rozležet v hlavě, abych to vůbec přežil. 101 % AŽ TOHLE UVIDÍ TE ASPOŇ 3x TAK POCHOPÍ TE ŽE NOLAN NATOČIL NEJLEPŠÍ FILM V HISTORII. - na poprvé to většina tak nevezme.

Trainspotting (1996)

Po dlouhé době jsme se neskutečně dobře bavil. herecké výkony byly přímo dokonalé, režie, scénář a podobně byly na výborné úrovni. Smutný film u kterého jsme se i zasmál. 90%

Nepřítel pod ochranou (2012)

Co jsem si z toho to filmu odnesl byl další poznatek, že žijeme ve světě plném korupce, násilí a lži. Ve světě ve kterém je největší jistota vlastně největší svině. Herecké výkony, kamera, akce a emoce, hodnotím celkem dobře, 70 %

Máj (2008)

Je to pěkně natočený, dobrá hudba tam hraje, ale to je tak vše. Nehorázně děravý scénář a nesympatické hl. postavy.

Psycho (1960)

Soundtrack neskutečně posílil tajemnou atmosféru.