Magoor

Pavel Skořepa

Česko

4 body

• 12.5.2012  20:06

Tento film je prostě dokonalý a to i ve světovém měřítku!

• 12.5.2012  20:02
    Morgiana (1972)

Perfektní, ale v tom konceptu, v kterém to chtěl Herz zakončit, i když mu to nebylo schváleno, by to byla opravdová Bomba.

• 12.5.2012  20:01

Búúú Gazela! Ani ta budoucí-bývalá paní prezidentová mi tam nevadila.

• 12.5.2012  19:59

Jako malého mě to děsilo, ale i přesto jsem se na to díval, vždy když to dávali v televizi. A rád se na to podívám i dnes.

• 12.5.2012  19:55

Kéž by Juda Tadeášek dal! Nádherná Hanťovina!!!

• 12.5.2012  19:31

Není Čehún ako Čehún! I my jsme schopní pochopit Pacha;-).

• 17.3.2012  11:48
    Stan Helsing (2009)

Trapárna!

• 17.3.2012  02:00

No dobře. Jedna hvězdička je za snahu. Ale víc si tenhle film prostě nezaslouží. Nezáleží na tom, že byl točen na digitální kameru, ale tolik úchylně sexuálních narážek střídaných rádoby gore efekty je opravdu smutné! Dalo by se z toho vytěžit mnohem víc. O té bandě továrně dementních hrdinů ani nemluvě!

• 18.2.2012  01:16
    Equilibrium (2002)

Ač je tento film plný Hollywoodských kýčů, přesto nám zděluje velmi mnoho, víc než je většina schopna pochopit, protože většina nemá nikdy pravdu!

• 16.1.2012  17:27

Viggo je prostě frajer!

• 15.1.2012  15:44

Velmi zajímavý film... .

• 11.1.2012  02:54

Nádherná ukázka ztracené filmové duše! Neskutečně hluboká sonda do pijácké poezie. Prostě víno s pivem je zrádné! Na to umřel můj táta!!!

• 29.12.2011  00:08

Odpad za prznění klasiky a pět hvězdiček za provedení. Průměr je tedy tři.

• 22.12.2011  03:08

Je smutné, že tak perfektní literární předloha dostala takový umrlčí kabát.

• 22.12.2011  02:32

U málokterého filmu mě tak mrazilo v páteři jako právě u tohoto.

• 22.12.2011  02:29
    Titanic (1997)

Nejhorčí Cameronův film! Doufám, že už nikdy nic podobného nezopakuje, protože bych si ho přestal vážit. Jinak chápu golfistovo hodnocení i jeho komentář, jelikož komerční Hollywoodká klišé jsou vodou na jeho mlýn. Prostě nechutné!!!

• 22.12.2011  02:22

Původní Hong Kongská verze je daleko lepší.

• 22.12.2011  02:20

Zhovadilost nejhrubšího zrna!!!

• 22.12.2011  01:26
    Ďábelský Santa (2005)

Při sledování tohoto snímku jsem přemýšlel o hvězdičce za snahu a odpadu. Nakonec jsem se rozhodl pochopitelně pro to druhé, jelikož podle mě je daleko horší pohřbít dobrý nápad, než se ze špatného snažit udělat dobrý film. A toto je jasný příklad, tudíž jasný ODPAD!!!

• 22.12.2011  00:25

Každý štědrý den si ho pustím a každý štědrý den se královsky bavím. Ale jinak postavu Santy Clause ze srdce nesnáším!

• 21.12.2011  02:48

Krásná ukázka toho, kam až může dojít reality show.

• 21.12.2011  02:36

Nádherný snový film o poznávání sexuality mezi dvěma mladými lidmi v překrásném prostředí tichomořské laguny, kteří nevěděli a neměli zkušenosti, protože jediný kdo jim je mohl předat byl obhroublý starý námořník, který zemřel dříve než na tuto školu života byli připraveni. Nechápu nízké hodnocení, protože tento film skýtá mnohé... .

• 21.12.2011  02:19
    Dům (1986)

Velmi dobrý nápad s docela slušným zpracováním.

• 21.12.2011  00:26

Opravdu bezduchá sračka! Chybí zde jak hororový prvek, tak i ten komediální.

• 20.12.2011  00:39

Osobně musím přiznat ke své smůle, že jsem na tuto "pohádku" skoro zapomněl. Pamatuju si, že jsem ji naposled viděl kdysi o vánocích a po ní dávali Pyšnou princeznu.

• 20.12.2011  00:15

Jsou jistá díla, ať už filmová, literární, či jakéhokoliv jiného uměleckého směru, která jsou absolutně nadčasová. A vůbec nezáleží v jaké době nebo režimu vznikla. Tento film je toho jasným příkladem! Osobně myslím, že se na dnešní dobu hodí snad ještě více než na tu minulou. Při pročítání komuentářů k němu jsem si hned vybavil Hrušínského frázi o lidech a myších. Je opravdu smutné, když má většina strach se podívat do zrcadla, aby v něm náhodou nezahlédla sama sebe. Jsme tak hloupí a nebo chytří, že to neuděláme? To je na každém z nás... .

• 16.12.2011  19:45
    Sexcapades (1983)

Tyto malé dějiny filmové pornografie mě velice pobavily.

• 14.12.2011  12:53

Tak takto bych si dokument rozhodně nepředstavoval! Nemá cenu se rozepisovat o mravní bezůhonosti "oběti", o kokotismu soudce, který v celé své kráse charakterizuje americký právní systém, a hyenismu amerických médií. To by bylo jen mlácení prázdné slámy. Pouze odpovím na otázku z konce oficiálního textu distributora. Ano měl by mít nadále zakázaný vstup na území USA a to jen pro dobro samotného Polanského!!!

• 7.12.2011  16:10

Bony a klid to není, na tom se schodneme, ale zase tak špatné jak by mohlo vypovídat hodnocení tady, také ne. V této době, jak už někteří podotkli přede mnou, vznikly daleko horší filmy, na které se prostě dívat nedá!

• 27.11.2011  16:04
    Barbar Conan (2011)

Opravdu jsem od tohoto filmu nic nečekal a to nic jsem také dostal, takže bych mohl být vlastně spokojený. Proto ta jedna hvězda, jinak by to byl jasný odpad! Necharizmatičtí herci, kteří se na své postavy vůbec nehodili, snad až na Rona Perlmana. O hlavním hrdinovi se raději ani zmiňovat nebudu, protože bych vulgarismy rozhodně nešetřil. Předražená výprava, kterou se snažili vykompenzovat chybějící hloubku příběhu, no prostě zhovadilost!