Avengers: Endgame (2019)

Mě to nějak nebavilo, vždyť je to furt na jedno brdo...

Moonwalkers (2015)

Ron Perlman v obklopení naprostých dementů, kterému jeho zoufalství opravu uvěříte! Super

Neonový býk (2015)

Zé si vyhonil, Junior smočil, Iremar smočil, střih a titulky. Čekal jsem víc.

Jattáman (2009)

Obrovská a nekončící porce obrovského WTF deroucího se z obrazovky/plátna na diváka, jakou jsem už dlouho neviděl! [Viděno Festival Fantazie 2014]

Kat (2004)

"Kde matka? Šla na vlak!"...."Zabil si mi syna!" *Prásk* "Teď už oba dva! "... "Pošlete Rusa" Film mýho mládí našlapanej naprosto epickejma hláškama :D

Temné stíny (2012)

No, tohle beru jako Burtonův krok stranou a možná nejslabší fim, i když rozhodně není špatnej! Jenom jsem asi šel do kina s přespříliš vysokým očekáváním...to víte, Eva Green je Eva Green

Něžné vlny (2013)

Po dlouhý době naprosto suprová komedie na úrovni, která je neskutečně milá, nenucená a plná inteligentního humoru A krásnejch zrzavejch lidí! :) Navíc hereckýmu obsazení se nedá naprosto nic vytknout

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Zvědavostí, jak 11. skončí, jsem ani nedejchal a čekal na vydání speciálu. O to větším pro mě pak byl zklamáním. Po perfektním speciálu k 50. jsem očekával stejně epické zakončení Smithovo éry, jenže to se vůbec nekonalo. Člověk zvyklý na emocemi přetékající odchod 10., kdy málokdo neměl při jeho slovech "I don't wannt to go" a za zvuků geniální kompozice Vale Decem z pera Murraye Golda speciálně složené pro tuhle epizodu, zažije zklamání kdy doktor prakticky zemře na stáří, a pak najednou jen tak hejdum pejdum bez vysvětlení dostane možnost prodělat víc regenrací, než je kanonicky stanovený počet (13.) a najednou je tu Capaldi, a k tomu nám hraje "Wake Up" z epizody The Rings of Akhaten, protože to je asi nejlepší ze Smithovo éry, krom doktorský Theme. A kdo by čekal klasicky zmatenýho doktora hned po regeneraci, který tápavě zkoumá, zda-li není zrzek, nebo dokonce holka, bude zklamán o to víc. No, pane Moffate, čekal jsem něco víc.