Billie777

Billie777

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 9.11.2017  18:14

Velmi nadčasová komedie s neuvěřitelně charismatickým Cary Grantem, který ani nemusí mluvit, stačí se jen podívat a z jeho výrazu vyčtete všechno, co jím chce vyjádřit. I ostatní herci byli moc fajn. Film navíc baví (mezi nejlepší patří třeba scéna v telefonních budkách), výborné dialogy a příjemná stopáž.

• 26.10.2017  18:56

Jeden z nejsmutnějších filmů, který dokáže diváka naštvat i dojmout. Postava muže, který žije mezi dvěma světy a nedokáže opustit ten, co ho nejvíc láká a ničí zároveň. Zhýralý život vyšší společnosti plný pitek, večírků a nechutných skandálů. Ačkoliv si uvědomuje prázdnotu tohoto žití, ani snoubenka, ani tragický konec jeho kamaráda, ho nedokáže vrátit zpátky zem. Nejkrásnější je poslední scéna, kdy ho čistá a nezkažená dívka volá k sobě, ale on ji neslyší, nebo spíš nechce slyšet a nejde k ní, ačkoliv by mohl, a tím končí jeho šance na záchranu.

• 14.8.2017  15:40

Zvláštní ale moc se mi to líbilo. Bylo to vlastně takové, jaké jsem si to představovala, snad to bylo jen vtipnější, než jsem čekala. Nijak originální příběh ale v zajímavém, neotřelém pojetí. Je to bláznivé a divoké, ale vůbec ne trapné nebo vulgární, nakonec i docela romantické. Skvělá hudba, výborní herci, roztomilé a sympatické postavy. Má to úžasné tempo a opravdu jsem se od srdce zasmála. Okouzlilo mě to tak, že jsem se na to musela hned podívat znovu. A rozhodně to nebylo naposled.

• 3.7.2017  13:11
    Benny a Joon (1993)

Nenápadný filmeček, který okouzluje svým laskavým humorem a příjemným příběhem. Johnny Depp je vždy skvělý ale zde je přímo výborný, poněvadž postavy roztomilých podivínů jsou šitá snad přímo pro něj a jdou mu prostě nejlépe. Stejně tak představitelé sourozenecké dvojice zvládly svůj úkol na jedničku a je z toho opravdu, ale opravdu moc fajn komedie!

• 3.7.2017  13:05

Docela vtipné, leckdy trapné ale jinak ničím nevybočující komedie z toho, co USA točí. Sympatičtí herci i postavy, James Franco je sice milý a roztomilý ale scén, u kterých jsem se upřímně zasmála, bylo málo. Naopak převažovaly scény, které mi přišly prvoplánově a trapně "vtipný" a především zbytečně vulgární. Samozřejmě jsem čekala nenáročný humor ale tohle jde jaksi mimo mě.

• 24.6.2017  13:52

Zvláštní malý velký film, který musíte vidět vícekrát. Na poprvé jsem se v něm ztrácela a na podruhé se mi začal zatraceně líbit. Hlavně vůbec nehraje na city, okouzlí svojí upřímností a přirozeností a pobaví černým humorem. Plus skvělá hudba. Rozhodně se budu k filmu vracet. Pět hvězd.

• 15.5.2017  16:25
    Shrek (2001)

Kultovní animák plný zábavných situací a hlášek ale nepatří mezi mé nejoblíbenější. Vždy se na něj ale ráda podívám.

• 9.5.2017  12:41

Romantická komedie, která má hlavně plus v tom, že není přehnaně přeslazená a je naopak vtipná (alespoň ze začátku) a má sympatické a dobré herce.

• 28.4.2017  20:22
    Black Books (TV seriál) (2000)

Líbily se mi hlavně první dvě série (první je nepřekonatelná), potom už jde kvalita trochu dolů. Ale i přesto je Black Books jeden z nejvtipnějších a nejpohodovějších komediálních seriálů. Málokdy se to stane, ale všechny tři hlavní postavy jsou mi neuvěřitelně sympatické (možní i proto, že v některých situacích či povahových rysech jsem se skutečně našla!) a ačkoliv je Bernard někdy na zabití, je svým způsobem roztomilý.

• 19.2.2017  15:59

Výborná, vtipná a nadčasová komedie. Louis zde hraje sympatického človíčka a líbí se mi, jak celý rodina drží pohromadě a umanutému tatínkovi pomáhají. Český dabing není nejlepší, je znát, že Funése nedabuje profesionál ale na druhou stranu Václav Faltus odvedl velmi dobrou práci, když si uvědomíme, jak těžké to pro něj asi muselo být, aby důstojně nahradil hlas mistra F. Filipovského. Není mu sice tak dobře rozumět ale stačí jen chvíly a divák se zvykne.

• 23.1.2017  20:13

Předchozí Dannyho komedie se mi líbily o mnoho víc. Má to sice nápad, humor a skvělé herce ale jiný styl než ten, který se mi na něm tolik líbí. Nelíbilo se mi, jak celý příběh šel až moc do extrému a připomínalo to spíš americkou pitominu.

• 16.1.2017  15:13

Jedna z nejlepších italských komedií, natočená v době, když vznikaly nejkrásnější italské filmy. Působí neuvěřitelně příjemným dojmem a doba, ve které se film odehrává působí i přes své nesporné problémy pohodově a lákavě. Příběh o zlodějské famílii, v níž mistrně krade babička i ti nejmenší a poctivém taxikáři, který se jen tak nevzdává, aby se dočkal spravedlnosti. Divák se baví od začátku do konce a vychutnává si výborné herecké výkony Sophie, Marcella a skvělého Vittoria De Sica.

• 16.1.2017  14:46

Tenhle seriál je pro mě záhada. Asi má v sobě něco nadpřirozeného, protože jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že má takovou oblibu mezi dospěláky a hlavně muži. Proboha, jak je to možný? Rozhodla jsem se, že tomu přijdu na kloub a seriál si pustila. Po pár dílem jsem musela uznat, že na tom fakt má podíl něco napřirozeného, čím dospělé chlapy uhrane, protože jsem nepřišla na nic vyjímečného, co by tenhle seriál obsahoval. Nepřijde mi na něm nic zvláštního, čím by vybočoval z řady dalších dětských seriálů. Že jsou poníci roztomilý, to přece nestačí, navíc mi ta animace přijde trochu otravná, o hlasech ani nemluvě. Musí v tom být něco jiného. Musí to být asi třeskutě vtipné! Ale výsledek? Nic moc. Nejspíš mají muži v mozku nějaké neprozkoumané místo, na které Poníci útočí a oni tím zmagoří. :-)

• 27.12.2016  17:24
    Psycho (1960)

Nevím, jak se diváci u filmu děsily v roce 1960, ale na lekačky a všudypřítmný strach zapomeňte. Ale to nevadí. Já jsem si naopak vychutnávala mistrovskou filmařinu, precizně vybudovanou vynikající atmosféru, výborné herecké výkony a překvapivé rozuzlení.

• 22.12.2016  22:34
    Roztržitý (1970)

Tu reklamu na cigarety bych chtěla vidět v našich televizích! Je prostě skvělá. Není to můj nejoblíbenější film od Pierra, ale rozhodně patří k výborným francouzským komediím, ke kterým se ráda vracím.

• 12.12.2016  19:22
    Precious (2009)

U tohoto příběhu nemůžete mladé hlavní hrdince nefandit a její strasti s ní budete prožívat až do dojemného konce filmu.

• 12.12.2016  19:16
    Juno (2007)

Takhle nějak si představuju krásný film o teenagerech nejen pro teenagery.

• 4.12.2016  18:43

Prvních dvacet minut jsem si říkala, tak tohle bude tragédie. Nakonec to tak hrozný nebylo ale na vcelku příjemnou a roztomilou jedničku to nemá ani náhodou. Zatímco ta byla velmi vtipná, u dvojky už převládá leckdy spíš trapnost než humor a ten byl navíc někdy i dost přes čáru a hlavně hodně prvoplánový, což mě dost zklamalo. Děcka jsou tu otravnější víc než minule a to je co říct, ale Zeki Muller naštěstí pořád zůstal tím sympaťákem co byl. A hlavně to rychle uteklo.

• 4.12.2016  18:32
    Turečtina pro začátečníky (TV seriál) (2006)

Některé díly byli skvělé a zábavné. První série byla jednoznačně nejlepší. Postupem času ale už jde romantická linie mezi Lenou a Cemem dost na nervy a víc mě bavily strasti rodičů. Poslední série šla bohužel kvalitou hodně dolů a ten konec... to nebylo dobrý.

• 4.12.2016  14:06
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Asi se mi ještě nikdy nestalo, aby mě u nějakého sitcomu zabavili úplně všechny díly a u žádného se nenudila nebo si neřekla, že tehle díl nebyl tak dobrý. Až teď se to stalo. Už první díl mě nadchl a během dvou dnů jsem zkoukla seriál celý a každý díl mi přinesl úžasnou várku zábavy a smíchu. Tímto se Fawlty Towers řadí k mým nejoblíbenějším seriálům, ke kterým se budu moc ráda vracet. Samozřejmě doporučuji originální znění. Viděla jsem kousek s dabingem ale musela jsem si sehnat titulky, jelikož John Cleese se prostě nedá nadabovat a celý seriál pak ztratí své kouzlo.

• 4.12.2016  13:59
    Leon (1994)

Krásný. Drsný ale velmi citlivý film. Herecké výkony, charismatického Jeana Rena, psychopatického Garyho Oldmana a talentované Natalie Portman, naprosto bezchybné. Moc se mi líbila ta zvláštní romantická a nesmírně citlivá linie mezi Leonem a Mathildou, škoda jen těch vystřižených scén. Někdy bych je ráda viděla, možná že s nimi by to bylo ještě úžasnější. Moc jsem si přála šťastný konec ale možná že to dopadlo tak, jak mělo. Ale bylo to zatraceně dojemný.

• 25.11.2016  15:34

Mám ráda filmy o přátelství. Někdy dojímají víc než filmy o lásce. Francie umí točit komedie s citem, inteligentním humorem a navíc má výborné herce, stejně jako tuhle charismatickou dvojici. Konec byl dojemný a zatraceně krásný. Celý to bylo krásný.

• 25.11.2016  15:27
    Rapl (TV seriál) (2016)

Kuneš Hynka Čermáka je tak trochu jako Harry Hole a tato image je mi velmi sympatická. Seriál je napínavý a narozdíl od většiny současných českých krimiseriálů nenudí.

• 22.10.2016  12:51

Možná jsem čekala trochu víc ale jinak jsem odcházela z kina spokojená. Emily Blunt je dobrá herečka a její alkoholičku jsem jí věřila. Atmosféra byla skvělá a film byl pěkně napínavý a hezky zamotaný, zároveň, alespoň pro mě, velmi nepředvídatelný a odhalením skutečného pachatele jsem byla překvapena. Srovnávání se Zmizelou je trochu na místě, také jsem si na ní při koukání vzpomněla. Ta byla možná o hodně lepší a napínavější, ale ani Dívka ve vlaku není promarněná podívaná.

• 22.10.2016  12:45
    8 MM (1999)

Moc mě to bavilo, o napětí skutečně nebyla nouze a téma snuff filmů je zajímavá. Nicolas Cage je velmi charismatický herec a moc se mi v roli soukromého detektiva líbil. Když to srovnám se španělskou Diplomovou prací, která se zabývá stejným tématem, nepůsobilo 8 MM na mě až tak přirozeně a depresivně jako evropský kolega. Čím víc se film blížil ke konci, tím víc americké to bylo a to já příliš nemusím. Ale jinak super.

• 22.10.2016  12:39

Další z novějších komedií, která neomrzí. Je skutečně moc vtipná, bláznivá ale inteligentní, má spád a příjemně se na ní dívá. A vůbec nemusíte být Francouz nebo Belgičan, abyste jejich vtipy chápaly. Navíc se dozvíte i něco, co jste možná nevěděly, tedy to, jaká rivalita mezi těmito národy byla/je. Hlavní herecká dvojice je výborná, charismatická a roztomilá. :-) Film jsem si vybrala hlavně kvůli Benoitu Poelvoordeaovi, který srší vtipy jedna báseň, zato Danyho Boona jsem moc neznala, ale teď jsem ráda, že to mohu napravit a shlédnout další jeho tvorbu.

• 19.10.2016  20:46
    V pasti (2005)

Který z nich byl větší cvok? Nevím, ale bylo to působivé.

• 16.10.2016  14:53

Tyhle nové vesnické komedie jsou buď trapné nebo příjemné. Tahle byla příjemná. Moc se mi líbila hlavní herecká dvojice, zvláště Ondřej Vetchý byl ve své romantické roli nepřístupného morouse přirozený a celkově se s Petrou Hřebíčkovou hezky doplňoval a slušelo jim to. Humor byl hezký a chytrý, Miroslav Táborský byl trefa do černého, protože jemu tyhle postavy ohromně sluší. Atmoféra byla jak jinak než krásná, zvlášť teď na podzim. Musím pochválit milostnou scénu, která tam vlastně ani nebyla ale v dnešní době je to příjemné, decentní překvapení. Postavy Kostkové a Bokové jsem tam mít ani nemusela, přišly mi trochu zbytečné a ani ne vtipné. Ale celkově povedená relaxovka. Už aby byl zase květen!

• 4.10.2016  17:14
    John a Mary (1969)

Krásný film, příjemný, humorný a inteligentní. Dovede si představit, jak by to vypadalo, kdyby se to natočilo dnes?

• 4.10.2016  17:12

Chvílemi veselé, chvílemi smutné, ale rozhodně hodně emotivní, lidské, dojemné a laskavé. Film, který neomrzí, s úžasnou dvojicí Williams + De Niro. Působivé, nádherné, film o životě, o duši, o naději.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25