Billie777

Billie777

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 17.5.2020  11:28

Líbilo. Kromě toho, že to je vtipný je to i příjemně romantický, což já jako ženská ráda. Americká komedie o pornu překvapivě kromě toho, že je vtipná, je i docela chytrá a dívá se na ní i dost příjemně. Velké plus jsou sympatičtí herci a postavy. Se sexbombou od vedle jedna z nejlepších komediích o pornu, jehož natáčení očividně není žádný med. :-)

• 17.5.2020  10:37

Šílenost. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Asi už vim, proč se vyhýbám černošským komediím. Původní nápad příběhu je dobrej ale zrealizovaní dopadlo spíše podivně. Humor trapný. Postavy prostě nesympatické. Komedie, která chce být za každou cenu "cool". Nakonec trapné a prostě divné.

• 26.1.2020  21:45
    Slavnost (1995)

Víte, že se něco stane. Víte, že se stane něco hrozného. Jen nevite kdy. Ale že bude prolita krev, je zcela jisté. Cítíte to. Napětí se stupňuje postupně ale jistě. Náznaky něčeho nebezpečného jsou přitom podávány divákovi skromně a decentně. A pak přijde ten konec. Něco šíleného, co jste tušili ale přesto si to úplně nechtěli připustit. Dvě hlavní postavy jsou na první pohled každá jiná ale přece jen maji něco společného a jejich spojení má nesmírně nebezpečné následky. Bezpochyb jsou obě výborně zahrané. Jsou prototypem žen, které možná potkáváme denně na ulici. Nespokojenost s vlastním životem, závist a pocit méněcennosti dokážou být nebezpečná kombinace. U excentrické Jeanne lze jistou asociálnost vypozorovat už od počátku, zato Sophie je nebezpečnější. Chladná introvertka, jejíž negativní vlastnosti v ní sice jsou ale je třeba je rozdmýchat, což se výborně povedlo manipulativni kamarádce.

• 2.1.2020  21:47

Bláznivá americká komedie z dob, když Hollywood ještě uměl bavit. Sympatičtí herci a především geniální Cary Grant, který předvádí svůj neuvěřitelný komický herecký koncert. Vše co chci od staré americké komedie mít, mám tady.

• 19.12.2019  22:31

Zdá se to jen mě, že je Toy Story dílem od dílů smutnější. Pastýřka, která mi moc scházela ve třetím dílů se vrátila ale poněkud zdivočila a vůbec je celá nějaká divná, jako úplně jiná postava. Ne ta elegantní a éterická hračka, jakou byla. Vinou příběhu jsou vedlejší postavy hraček odsunuty na vedlejší kolej a moc se s nimi nesetkáme, včetně Buzze, který je taky divnej. A ten konec, Woody, Woody... Pastýřko, Pastýřko... Tohle už není ten Příběh hraček, jaký byl.

• 8.7.2019  17:36
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Napínavé, chytlavé, kvalitní. Výborné herecké výkony herců, především tří hlavnich ženských postav. Velmi lákavé shlédnout co nejvíc dílů v krátkém čase. V tom městečku bych žít nechtěla. :-)

• 15.6.2019  17:15

Hezky zahrané ale postavy nesympatická, ani jeden neví co vlastně chce, obzvláště Celeste mi lezla na nervy. Film docela příjemně plynul a rychle skončil ale vůbec nic mi nedal. Bylo to, jako bych ho vůbec neviděla, nic ve mě nezanechal a nemyslím si, že bych se k němu v budoucnu chtěla vrátit.

• 24.3.2018  21:34
    Sněhulák (2017)

Pro toho, kdo zná knihu, nejde hodnotit výš. To, co najdete v knize (napětí, strach, skvěle vykreslené charaktery postav a atmosféra a podrobný popis vyšetřování) ve filmu prostě chybí. Je to takový nijaký, trochu nudný, nebojíte se, nejste strachy napnutí, nevtáhne vás to do děje. Škoda charismatickeho Michaela Fassbendera a nadějné Rebecca Ferguson.

• 9.11.2017  18:14

Velmi nadčasová komedie s neuvěřitelně charismatickým Cary Grantem, který ani nemusí mluvit, stačí se jen podívat a z jeho výrazu vyčtete všechno, co jím chce vyjádřit. I ostatní herci byli moc fajn. Film navíc baví (mezi nejlepší patří třeba scéna v telefonních budkách), výborné dialogy a příjemná stopáž.

• 26.10.2017  18:56

Jeden z nejsmutnějších filmů, který dokáže diváka naštvat i dojmout. Postava muže, který žije mezi dvěma světy a nedokáže opustit ten, co ho nejvíc láká a ničí zároveň. Zhýralý život vyšší společnosti plný pitek, večírků a nechutných skandálů. Ačkoliv si uvědomuje prázdnotu tohoto žití, ani snoubenka, ani tragický konec jeho kamaráda, ho nedokáže vrátit zpátky zem. Nejkrásnější je poslední scéna, kdy ho čistá a nezkažená dívka volá k sobě, ale on ji neslyší, nebo spíš nechce slyšet a nejde k ní, ačkoliv by mohl, a tím končí jeho šance na záchranu.

• 14.8.2017  15:40

Zvláštní ale moc se mi to líbilo. Bylo to vlastně takové, jaké jsem si to představovala, snad to bylo jen vtipnější, než jsem čekala. Nijak originální příběh ale v zajímavém, neotřelém pojetí. Je to bláznivé a divoké, ale vůbec ne trapné nebo vulgární, nakonec i docela romantické. Skvělá hudba, výborní herci, roztomilé a sympatické postavy. Má to úžasné tempo a opravdu jsem se od srdce zasmála. Okouzlilo mě to tak, že jsem se na to musela hned podívat znovu. A rozhodně to nebylo naposled.

• 3.7.2017  13:11
    Benny a Joon (1993)

Nenápadný filmeček, který okouzluje svým laskavým humorem a příjemným příběhem. Johnny Depp je vždy skvělý ale zde je přímo výborný, poněvadž postavy roztomilých podivínů jsou šitá snad přímo pro něj a jdou mu prostě nejlépe. Stejně tak představitelé sourozenecké dvojice zvládly svůj úkol na jedničku a je z toho opravdu, ale opravdu moc fajn komedie!

• 3.7.2017  13:05

Docela vtipné, leckdy trapné ale jinak ničím nevybočující komedie z toho, co USA točí. Sympatičtí herci i postavy, James Franco je sice milý a roztomilý ale scén, u kterých jsem se upřímně zasmála, bylo málo. Naopak převažovaly scény, které mi přišly prvoplánově a trapně "vtipný" a především zbytečně vulgární. Samozřejmě jsem čekala nenáročný humor ale tohle jde jaksi mimo mě.

• 24.6.2017  13:52

Zvláštní malý velký film, který musíte vidět vícekrát. Na poprvé jsem se v něm ztrácela a na podruhé se mi začal zatraceně líbit. Hlavně vůbec nehraje na city, okouzlí svojí upřímností a přirozeností a pobaví černým humorem. Plus skvělá hudba. Rozhodně se budu k filmu vracet. Pět hvězd.

• 15.5.2017  16:25
    Shrek (2001)

Kultovní animák plný zábavných situací a hlášek ale nepatří mezi mé nejoblíbenější. Vždy se na něj ale ráda podívám.

• 9.5.2017  12:41

Romantická komedie, která má hlavně plus v tom, že není přehnaně přeslazená a je naopak vtipná (alespoň ze začátku) a má sympatické a dobré herce.

• 28.4.2017  20:22
    Black Books (TV seriál) (2000)

Líbily se mi hlavně první dvě série (první je nepřekonatelná), potom už jde kvalita trochu dolů. Ale i přesto je Black Books jeden z nejvtipnějších a nejpohodovějších komediálních seriálů. Málokdy se to stane, ale všechny tři hlavní postavy jsou mi neuvěřitelně sympatické (možní i proto, že v některých situacích či povahových rysech jsem se skutečně našla!) a ačkoliv je Bernard někdy na zabití, je svým způsobem roztomilý.

• 19.2.2017  15:59

Výborná, vtipná a nadčasová komedie. Louis zde hraje sympatického človíčka a líbí se mi, jak celý rodina drží pohromadě a umanutému tatínkovi pomáhají. Český dabing není nejlepší, je znát, že Funése nedabuje profesionál ale na druhou stranu Václav Faltus odvedl velmi dobrou práci, když si uvědomíme, jak těžké to pro něj asi muselo být, aby důstojně nahradil hlas mistra F. Filipovského. Není mu sice tak dobře rozumět ale stačí jen chvíly a divák se zvykne.

• 23.1.2017  20:13

Předchozí Dannyho komedie se mi líbily o mnoho víc. Má to sice nápad, humor a skvělé herce ale jiný styl než ten, který se mi na něm tolik líbí. Nelíbilo se mi, jak celý příběh šel až moc do extrému a připomínalo to spíš americkou pitominu.

• 16.1.2017  15:13

Jedna z nejlepších italských komedií, natočená v době, když vznikaly nejkrásnější italské filmy. Působí neuvěřitelně příjemným dojmem a doba, ve které se film odehrává působí i přes své nesporné problémy pohodově a lákavě. Příběh o zlodějské famílii, v níž mistrně krade babička i ti nejmenší a poctivém taxikáři, který se jen tak nevzdává, aby se dočkal spravedlnosti. Divák se baví od začátku do konce a vychutnává si výborné herecké výkony Sophie, Marcella a skvělého Vittoria De Sica.

• 16.1.2017  14:46

Tenhle seriál je pro mě záhada. Asi má v sobě něco nadpřirozeného, protože jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že má takovou oblibu mezi dospěláky a hlavně muži. Proboha, jak je to možný? Rozhodla jsem se, že tomu přijdu na kloub a seriál si pustila. Po pár dílem jsem musela uznat, že na tom fakt má podíl něco napřirozeného, čím dospělé chlapy uhrane, protože jsem nepřišla na nic vyjímečného, co by tenhle seriál obsahoval. Nepřijde mi na něm nic zvláštního, čím by vybočoval z řady dalších dětských seriálů. Že jsou poníci roztomilý, to přece nestačí, navíc mi ta animace přijde trochu otravná, o hlasech ani nemluvě. Musí v tom být něco jiného. Musí to být asi třeskutě vtipné! Ale výsledek? Nic moc. Nejspíš mají muži v mozku nějaké neprozkoumané místo, na které Poníci útočí a oni tím zmagoří. :-)

• 27.12.2016  17:24
    Psycho (1960)

Nevím, jak se diváci u filmu děsily v roce 1960, ale na lekačky a všudypřítmný strach zapomeňte. Ale to nevadí. Já jsem si naopak vychutnávala mistrovskou filmařinu, precizně vybudovanou vynikající atmosféru, výborné herecké výkony a překvapivé rozuzlení.

• 22.12.2016  22:34
    Roztržitý (1970)

Tu reklamu na cigarety bych chtěla vidět v našich televizích! Je prostě skvělá. Není to můj nejoblíbenější film od Pierra, ale rozhodně patří k výborným francouzským komediím, ke kterým se ráda vracím.

• 12.12.2016  19:22
    Precious (2009)

U tohoto příběhu nemůžete mladé hlavní hrdince nefandit a její strasti s ní budete prožívat až do dojemného konce filmu.

• 12.12.2016  19:16
    Juno (2007)

Takhle nějak si představuju krásný film o teenagerech nejen pro teenagery.

• 4.12.2016  18:43

Prvních dvacet minut jsem si říkala, tak tohle bude tragédie. Nakonec to tak hrozný nebylo ale na vcelku příjemnou a roztomilou jedničku to nemá ani náhodou. Zatímco ta byla velmi vtipná, u dvojky už převládá leckdy spíš trapnost než humor a ten byl navíc někdy i dost přes čáru a hlavně hodně prvoplánový, což mě dost zklamalo. Děcka jsou tu otravnější víc než minule a to je co říct, ale Zeki Muller naštěstí pořád zůstal tím sympaťákem co byl. A hlavně to rychle uteklo.

• 4.12.2016  18:32
    Turečtina pro začátečníky (TV seriál) (2006)

Některé díly byli skvělé a zábavné. První série byla jednoznačně nejlepší. Postupem času ale už jde romantická linie mezi Lenou a Cemem dost na nervy a víc mě bavily strasti rodičů. Poslední série šla bohužel kvalitou hodně dolů a ten konec... to nebylo dobrý.

• 4.12.2016  14:06
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Asi se mi ještě nikdy nestalo, aby mě u nějakého sitcomu zabavili úplně všechny díly a u žádného se nenudila nebo si neřekla, že tehle díl nebyl tak dobrý. Až teď se to stalo. Už první díl mě nadchl a během dvou dnů jsem zkoukla seriál celý a každý díl mi přinesl úžasnou várku zábavy a smíchu. Tímto se Fawlty Towers řadí k mým nejoblíbenějším seriálům, ke kterým se budu moc ráda vracet. Samozřejmě doporučuji originální znění. Viděla jsem kousek s dabingem ale musela jsem si sehnat titulky, jelikož John Cleese se prostě nedá nadabovat a celý seriál pak ztratí své kouzlo.

• 4.12.2016  13:59
    Leon (1994)

Krásný. Drsný ale velmi citlivý film. Herecké výkony, charismatického Jeana Rena, psychopatického Garyho Oldmana a talentované Natalie Portman, naprosto bezchybné. Moc se mi líbila ta zvláštní romantická a nesmírně citlivá linie mezi Leonem a Mathildou, škoda jen těch vystřižených scén. Někdy bych je ráda viděla, možná že s nimi by to bylo ještě úžasnější. Moc jsem si přála šťastný konec ale možná že to dopadlo tak, jak mělo. Ale bylo to zatraceně dojemný.

• 25.11.2016  15:34

Mám ráda filmy o přátelství. Někdy dojímají víc než filmy o lásce. Francie umí točit komedie s citem, inteligentním humorem a navíc má výborné herce, stejně jako tuhle charismatickou dvojici. Konec byl dojemný a zatraceně krásný. Celý to bylo krásný.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25