Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Strašně sympatičtí herci, které jsem ráda, že jsem viděla pohromadě. Opradu půvabná atmosféra, kostýmy a všechno... ale přesto zklamání. Tak moc jsem se na tenhle film těšila ale tu nudu už u filmu nechci zažít a stejně tak tu předvídavost děje.

Piráti na vlnách (2009)

Hezké. Moc. Pozitivní a barevné, hrozně sympatické postavy a moc krásný konec!

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Rozhodně lepší než předchozí nové pokračování, mnohem příjemněji se na to kouká a především potěšil mladý Rašilov. Ale i přesto, doufám, že je to poslední pokračování Nemocnice. Té staré se už nic nevyrovná.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Po tolika letech navázat na tak úspěšná seriál prostě nejde. Tohle už není ta stará dobrý Nemocnice, tohle už je úplně jiný seriál. A co mi převážně vadilo bylo ta celková depresivní atmosféra a smutné příběhy.

O zvířatech a lidech (1994) (seriál)

Nebylo to špatné, Chýlková mě bavila a Heřmánek byl fešák.

Danielův svět (2014)

Dokument na tohle téma jsem přijala s otevřenou náručí. Daniel ůsobí jako normální mladý muž a navíc docela sympatický. Zpracování dokumentu mě na jednu stranu trochu zklamalo a chvilkami i nudilo.

My jsme nejlepší! (2013)

Sledovala jsem to s anglickými titulky, takže nevím, zda jsem úpně všechno správně pochopila. Ale asi jsem od toho čekala víc. Každopádně děvčata byla sympatická a Mira Barkhammar mi přijde obzvlášť talentovaná.

Svatba jako řemen (1967)

Nádherný český klenot z let šedesátých. Svižné, zábavné, každá postavička má své kouzlo. Hláškami doslova prošpikovaný film. Nejlepší role Vladimíra Pucholta, tradičně skvělá Janžurová a dokonalá Zázvorková. A Jan Schánilec byl kus! "Ty prodavačky!", "Jedna znásilněná a dvacet lidí nešťastnejch, to je spravedlnost?!"

Zmýlená neplatí (1958)

Krásný, takový příjemný a optimistický film. Na dnešní dobu možná trochu pomalé ale tím spíš si to získalo mé srdce. Nádherně vykreslené postavičky nejsympatičtějších zlodějů v dějinách filmu a nejen toho italského.

Morgiana (1972)

Hororové drama s nádhernou, mysteriózní atmosférou, kamerou a hudbou a samozřejmě dokonalou Ivou Janžurovou. Kromě kostýmů musím také pochválit úžasnou práci maskérů.