Prostě sexy (2002) odpad!

Já si nemůžu pomoct, ale ta Christina Applegate ve všech rolích vypadá jak laciná vidlácká flundra. Prostě "Melounek". Což teda z hlediska kvality filmu nijak nevadí, ale ty dialogy jsou v tomhle filmu tak neskutečně otravný, že se to nedá vydržet.

Dívka (2012) (TV film) odpad!

Další jednostranný feministický canc plný nenávisti a očerňování.

Čelisti (1975)

Ve své době něco nevídaného. Fakt se mi u toho tenkrát řádně zpotil zadek. A to ani nemluvím o tom, že jsem se pak měsíc bál vlézt i do vany, takže mi ten zaschlej pot zůstal mezi půlkama pěkně dlouho.

Už je tady zas (2015) odpad!

Tak tohle vážení nebylo k vidění ani u nás v době nejhlubší normalizace. Film se (v souladu s každodenní realitou dnešního Německa) snaží zastrašit všechny, kteří nesouhlasí s imigrační a integrační politikou německé vlády. Máš pravicovější názory než CDU? Tak v tom případě jsi nácek a obdivovatel Hitlera. A jestli cekneš, tak si tě podáme, protože náckové a fašouni si nezaslouží slitování.

Sucker Punch (2011)

Natočit podle tohodle scénáře se stejným rozpočtem hard core porno, tak by se jistě jednalo o kultovní záležitost.

Princ a pruďas (2011)

Začalo to dobře - kozy, krev, prdelky a .... pak se objevila zase ta otravná feministická stopa. (Jestli to nevíte, jsou na to v Hollywoodu kvóty.) Naštěstí ty kozy, kozy, kozy a úchylný hlášky to převáží do pozitivna.

Zakletá Ella (2004) odpad!

Šmarjapanno, hlavně tohle nepouštějte dětem. Tenhle hipísáckej výplach by na nich mohl zanechat trvalé následky.

Francouzská spojka II (1975)

Takhle syrovou a realisticky zpracovanou podívanou už dneska nikdo nenatočí.

Únos (2012)

Z tohohle Odpočtu smrdí snaha vytvořit jakousi atmosféru, ale celkově to moc nefunguje. Děj se táhne jak žvýkačka Pedro přilepená na kalhoty a ten konec je zvrat ve stylu mexické telenovely pro náctileté.

Líza, liščí víla (2015)

Tak tohle byla velká paráda. Je to takový maďarský jednodílný Sex ve Městě.