Raccoon.city

Umbrella corporation

<< předchozí 1 2 3
    • 8.10.2019  19:19
    Na kometě (1970)

A zasa Slovenský herci na dabovaný čechmi už za komanča sa to robilo a toto robil aj Vorlíček a Zeman známi Xenofobi.

• 6.10.2019  22:28

Program by bral inteligenciu ako vírus !

• 2.10.2019  13:38
    Karel Gott: Zdvořilý Woody (hudební videoklip) (1963)

A sotva dostal stádo krav,tak jak to žádá dobrý mrav,on u každé se zastavil a slušně se ji představil: Já jsem Woody a dnesním dnem výnosem jsem tady ustanoven pastevcem. Woody byl cowboy zdvořilý a krávy málo dojily,ač každým dnem je vyzýval,aby kontingent plnily: Milé krávy dnes mám tu čest pověděti vám,jak to vlastně s mlékem jest. To mléko, které skutečněve vás se tvoří bezděčně,věřtě si tomu, nebo ne,lidem to chutná výtečně. Neřekl ale, co hlavní je,že čím víc mléka, tím má větší prémie. Woody dbal velmi na mravya nedbal vůbec na krávya krávy zase nedbaly,zda zdraví je nebo nezdraví, čekaly ale, zda vzpomene,že by jim mohl dělat masáž vemene. Už dávno dávno JZD Woody v Texasu nevede,vede ho někdo, kdo to lépe než-li Woody dovede a poučení nám vyplývá,že zdvořilost taky vhodná někdy nebývá.

• 29.9.2019  10:26

• 25.9.2019  21:01

Perfektná komédia :-) Nejdem hodnotiť to sa ani nedá

• 24.9.2019  21:25
    Trhlina (2019)

Asi najlepší zážitok z filmu v kine aký som kedy zažil.

• 22.9.2019  22:15

neznášam alkoholikov a filmy o nich absolútny odpad.

• 22.9.2019  21:55

Najlepšia scéna zo všetkých 6 videných Mission: Impossible bola na najvyššej budove Burdž chalífa v meste Dubaj v Spojených arabských emirátoch.

• 17.9.2019  13:59
    Predestination (2014)

časová slučka ktorá v tomto prípade nie je možná

• 15.9.2019  21:09
    Mizerové II (2003)

To sa musel Bay asi zblázniť nie ? Špeciálna jednotka ktorá išla na Kubu vyzerala ako banda feťákov. Martin Lawrence a Will Smith toľko sileného humoru sa len tak nevidí.

• 15.9.2019  21:03
    Mizerové (1995)

Spuchnutý Martin Lawrence ako keby si hubu naťahoval na kopyto a manekýn a čierny namyslený rasista Will Smith zachraňujú kurvu .

• 15.9.2019  10:30
    Ať žijí duchové! (1977)

hrozná hovädina ,to si dám radšej tie šampiony :-)

• 12.9.2019  14:30
    Mroží muž (2014)

Nechutnosť.

• 4.9.2019  12:09

Terminátor je len jeden ten prvý !!!

• 3.9.2019  21:17
    Ucho (1970)

Jeden z 1001 filmov, ktoré nemusíte vidieť, než umriete.

• 29.8.2019  12:01
    Moje povstanie.sk (TV film) (2014)

Zaujímavá forma hraného dokumentu.Posledná scéna Ján, aj pobavila (Heil,Hitler ....,chlapci nebláznite vychladne vám večera) :-)

• 28.8.2019  22:35

film tu mieša jablká,hrušky,čerešne ..... a vzniklo s toho jedno veľké čučo s ktorého sa môžeš akurát po*rať.

• 28.8.2019  22:21
    Kill Bill (2003)

Quentin Tarantino toto točil ako keby bol po lobotomii (ved sa aj tak stále tvári aj tak vyzerá). Navyše Uma Thurman tu vyzerá ako upratovačka staničných WC.

• 28.8.2019  22:14
    Kill Bill 2 (2004)

Quentinovi Tarantinovi by mali súdne zakázať filmovať.

• 27.8.2019  09:37

Moja obľúbená komédia.Skvelé duo Nárožný-Kaiser,sexy Jakoubková a Ondřej Havelka v netypickejj úlohe úlisného a vtieravého človeka.

• 26.8.2019  20:52
    Ecce homo Homolka (1969)

???

• 26.8.2019  13:39

Ožran ktorý zdedí milióny a naloží s nimi ako ožran.

• 26.8.2019  13:27

Luděk Sobota hrá presne svoju typickú postavu a na filme som sa bavil.určite lepšie ako Chytilovéj Dedictví....

• 21.8.2019  22:29
    Mafiáni (TV seriál) (2015)

Mafiani sa na tomto dobre pobavili !!!

• 19.8.2019  10:21
    Detektiv Nash Bridges (TV seriál) (1996)

Tento seriál mám rád

• 16.8.2019  21:32

Hlušina

• 15.8.2019  12:57

Češi si gratulovali k založeniu republiky Československo.Prehliadka čechyzmu v Československu.Programom sprevádzal Čech Martin Dejdar. Spievali a hrali kráľ Českého swingu Ondřej Havelka a jeho Melody Makers , 60 výročie Českého divadla (Jiří Suchý a Jiří Šlitr), Spieva Češka Eva Pilarová. Keď hrá Slovenský herec v Českom filme hneď je pre-dabovaný do češtiny čo zabudol pripomenúť pán Dejdar. Piesne ktoré vznikli až po rozpade Československa Česká Slza a Celeste Buckinghamová (Slovenská speváčka Americko-Švajčiarskeho pôvodu.).Miro Žbirka (ktorému meno Češi vždy skomolia a nenapíšu v správnom tvare) a Češka Martha (a kto to vlastne je ???).Český O5&Radeček (snaží sa presadit spevom zo Slovenskými speváčkami Anna Veselovská,Kristina,Mária Čírová) a Mirka Miškechová. Český pesničkár Jarek Nohavica alkoholik a spolupracovník ŠTB,v prvej skladbe vzdáva česť Krylovi ,chudák Kryl ešte že sa toho nedožil.V druhej skladbe sa spomína iba Český štát(asi 100 rokov Česka).Tretia skladba zase len tie Čechy. A potom to začína Češi Voskovec a Werich a ich České skladby.A potom prichádza najväčší humus dňa Slovenská skupina Lojzo spievaná českými interpretmi (ešteže sa toho Marian Kochanský nedožil).Dejdar na konci zaklincuje "Tak sme si pripomenuli Českých pesničkárov,Český jazz,Český swing,České divadlo a České country"(nech žije Česko???Slovensko) a potom zaznie skladba od Českého spevák Michala Tučného.Následne vystúpi Česká herečka Jiřina Bohdalová ktorá vlastne dourážala Slovenko ako sa len dalo.Následne vystúpila Česká speváčka Lucie Bílá. Jediné plus bolo spievanie hymny Československa. Češi už asi zabudli na interpretov ako Peter Nagy,Pavol Habera a skupiny ako Elán alebo Team.

• 14.8.2019  16:28

Nechutný naturalizmus až k odporu.

• 13.8.2019  21:58

Pre mňa príjemné prekvapenie