Marfab

občan slezského společenství

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.5.2019  23:10
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

stačilo mi 20 minut jednoho dílu a bylo vymalováno. český kriminální kýč, nic víc

• 4.5.2019  22:02

občas usměvné nýbrž převážně kýčovité malodílo.

• 19.2.2019  05:40
    MOST! (TV seriál) (2019)

start výborný a první 4 díly jsou perfektní. pak ale prudké zatahnutí za ruční brzdu na sídlišti v Chánově a rázem se z vtipného a hlaškami prošpikovaného seriálu stává černé drama s morálnímy zásadami.

• 2.1.2019  21:47

Pohled na danou věc z té druhé strany.

• 9.12.2018  21:21
    Kvarteto (2017)

Krobot zkusil vytvořit zřejmě něco ze života ale tolik machoňů pohromadě snad ani není možné potkat.

• 9.12.2018  21:12
    Špindl (2017)

Úroveň českého filmu jde přímým spádem do kanálu. Pokus o vtip je pouze pokus a to ještě hodně špatný. Navíc to zavání o kopii něčeho co už tady bylo. Nedoporučuji

• 24.11.2018  22:38

Upřímně, ten film nemá hlavu ani patu. Navíc je zbytečně dlouhý což je pro tento snímek, odehrávající se pouze v jednom prostředí, smrtící.

• 23.11.2018  17:56

hvězda pro itala, zbytek je hrůza.

• 18.10.2018  13:04

To jsou čmoudi určitě v sedmém nebi z tohohle filmu. Znaky na plaštích nějak moc připomínají runové písmo až je to divné. Je to taková směs všeho, ani hlava, ani pata.

• 23.8.2018  23:34

neskutečný výkon herců

• 3.6.2018  00:15
    Tomb Raider (2018)

tento počin neměl s Larou Craft nic společného. Ať už co se týče hry anebo prvního zpracování. Jediný 'Larovsky' kousek byl skok daleký.

• 3.3.2018  22:15

Větší propagaci komunismu jsem snad ještě neviděl. Film jako takový není zas tak hrozně natočen ale ten výjev jak je bolševik chudáček a vlastně je to on kdo je utlsčován je až směšný.

• 21.2.2018  21:18

nějak to postrádá logiku. stella je ta která vede bežence přes hranice a zároveň je ta samá osoba, která objeví požár z nádraží.

• 3.10.2017  21:13

nemůžu si pomoct ale za čtyři....jinak výborná doprovodná hudba

• 4.8.2017  00:06
    Mumie (2017)

Tak moc vše přehnané a žádný pořádný herecký výkon.

• 2.8.2017  18:38

Že vždycky se trefí do těch záporných postav. Takové ksichty ani jinde použít nemohly. Moc velký nápad to nemělo. Prostě jen pobijení bez jakékoliv myšlenky.

• 29.1.2017  01:05
    Anthropoid (2016)

Suprovní film, celou dobu jsem se těšil na jednu jedinou větu: JSME ČEŠI, NIKDY SE NEVZDÁME.

• 28.10.2016  13:39
    Deadpool (2016)

Tak tohle rozhodně ne. Skákající děj, vypravěč u stopnuté akce a dialog nestál za nic.

• 26.6.2016  22:57
    Monstrum (2008)

Nebýt té třepetající kamery, mohl to být dobrý biják.

• 18.6.2016  22:00

Má to prvky více filmů i příběh je takový průměr ale to ostatní je perfektní. Zvolená hudba při každé akci doprovázená skvělou kamerou mě nenechala jít ani na záchod. Nic takového jsem ještě neviděl, bavil jsem se, smál se, koukněte na to.

• 13.6.2016  22:03

prvních 20 minut bylo luxusních. hudba, akce atd. ale pak najednou konec a bylo po všem. už se jen žvanilo a žvanilo

• 7.2.2016  22:30
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Jeden z nejlepších českých filmů v poslední době

• 27.1.2016  22:03
    Mapa zámořských objevů (TV film) (1978)

I televizní film může ukázat vyjimečné herecké schopnosti v příběhu o úvaze kde začíná a kde končí ochota člověka člověku pomoct v uvedení do života. Výborné drama, které by měl shlédnout každý člověk nehledě na rok výroby tohohle snímku.

• 22.12.2015  22:04

Film po hudební a filmové stránce byl perfektní.Úvodní titulky jako by mě odnesly zpět do doby před dvaceti lety kdy jsem viděl Války poprvé. Návaznost na předešlé díly byli dostačující a člověk, který už v tom nějakou dobu plave ví přesně o co jde. Jediné co mi vadilo, byl v podstatě podobný příběh jako ze čtyřky.Plány ukryté v robotu, nic netušící hlavní hrdinky atd. Uvidíme co přinese osmička.

• 9.11.2015  21:14
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Mám takový pocit že většina tupců co hlasovalo pro odpad maj akorát hlavu plnou stupidit jménem las vegas a miami apod.

• 5.9.2015  20:55
    Případ Z-8 (1948)

Až na ty řeči ohledně strany a dělnické třídě je film dobře natočený. Hlavně záběry přímo ze slévárny byly vskutku dobré.

• 22.8.2015  02:23
    Nástup (1952)

Čistá propaganda komunismu a rudého blata schovana za roušku osvobozovani a stabilizaci státu. Konec,kdy odjíždějí sověti domů a "češi" jim mávaji div skoro nebrečí je až potupný.

• 15.8.2015  21:45

chaos a zmatek. nijak se to totiž vystihnout nedá. takhle překombinováný děj už jsem dlouho neviděl. nechápu proč se režisér pouštěl do experimentu nesmyslnou časovou osou, když absolutně nezvládl podstatu věci a nepokračoval v tom jak skončil vynikající poslední díl.

• 8.8.2015  00:36
    Červená Karkulka (2011)

no to byla ale kokotina, nebýt toho názvu filmu a nějaké předtuchy oné karkuly tak s původní myšlenkou to nemá vůbec nic společného. ale abych to nesrovnával jenom s oním původním příběhem tak to vezmem taky z té druhé strany. a ta druhá strana mimochodem stojí taky za nic. vlkodlak jako ze čtyřlístku vypadal teda otřesně a karkula na mě působila jako laciná prostitutka, která si chce užít ten nejperverznější sex s černým jezevčíkem.béčko jako vyšité

• 17.7.2015  22:08

Je jedno jaký je rok, lidské osudy jsou v každém desetiletí stejná

<< předchozí 1 2 3 4 6 7