Marfab

občan slezského společenství

4 body

• 2.11.2012  23:13
    Total Recall (2012)

Asi takhle......kdyby tenhle film byl originál a neměl by nějakého svého nevlastního bratra tak by to bylo docela v klidu. Ale je tady problém, ten malý odvrhnutý bráška existuje tudíž jsem bodoval takto. Ono v podstatě ty základní věci z původního filmu tam jsou a jsou udělány dobře, moderně a mě se to líbí ale ta pointa toho celého snímku je úplně někde jinde což mi se osobně nezdá být dobrou cestou. Vždyť v originálu šlo o kyslík na marsu a mutanty, kteří byli tímto plynem omezováni. A ta invaze mi nějak podzřele připomělo "The Clone wars". Tady kyslík nahradili výtahem a mutanty si zahráli asiati z miliardové číny.....:(((

• 27.10.2012  22:30
    Iron Sky (2012)

to je snad poprvé co zahraničí zkopírovalo naše dílo......já v tom prostě vidím "Zítra vstanu a opařím se čajem" v moderním kabátu :)))))).......je to vlastně kokotina ale má to děj a i vizuálně je to zvládnuté moc dobře.nevěděl jsem co od toho mám očekávat ale byl jsem překvapen a mile

• 25.10.2012  14:00
    Zabiják Joe (2011)

proboho tak to je hodně zvrácená kokotina :))....úchylárna na entou

• 24.10.2012  20:43

jedna hvězda za Vetchého, ten byl dobry, jinak je to jeden obrovský filmový kýč.

• 6.10.2012  18:51

Film je to hrozný a Hrušínský nejml. tady ztvárnil úplně brutální neherecký výkon. Na druhou stranu Nárožný je tam dobrej jako vždy proto ta jedna hvězda

• 2.10.2012  20:14
    Váleční ptáci (TV film) (2008)

Nuda, bez napětí, herci se snaží být vážní ale i kdyby se snažili sebevíc tak se jim to nepodaří. Prostě nemá to vůbec nic co by aspoň průměrný film měl mít. A ty rádoby statečné pilotky jsou víc než směšné.

• 30.9.2012  21:40
    Česko Slovensko má talent 3 (TV pořad) (2012)

všechny ty podělané taneční soubory a skupiny, kapely a zpěváky, různé artisty bych ani nepustil na chodník před budovu castingu. oni totiž nemají s talentem jako takovým nic společného, protože na tohle mají svoje instruktory a trenéry. bože a ti cvičitelé psů a skákající banda dvaceti lidí kde je akorát chaos a zmatek je prostě otřesný....HRUZA

• 27.8.2012  20:59

Dalo se na to koukat.scény byly tak trochu odfláknuté hlavně ty bitevní.ale co mi tam vůbec nesedělo je hudba ve filmu, neříkám že se mi nelíbila ale víc by se hodila do nějakého westernu než do historického filmu.

• 18.8.2012  22:27

tak moc chtěli natočit parádní film až se to kompletně všechno vymknulo z rukou a výsledkem je přeakčněný rádoby vyhlížející film, který chce zaujmout svou originalitou až se jim sám pohltí. vždyť minimálně polovina z těch věcí co tam provádějí nebyla v té době možná........nejhorší tři mušketýři které jsem viděl

• 16.8.2012  21:57
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Vždyť to je úplná kravina, nemá to ani hlavu ani patu

• 2.6.2012  00:23
    Road House 2 (2006)

takového stupidního blbečka jako Jake Busey v roli zamindrákovaného šéfa místního gangu jsem už dlouho neviděl,víc amatérský v jeho podání to zahrát snad ani nešlo.takový scénář tady byl snad tisíckrát: otravnej kretén z drogama-příjezd sympatického klaďase-trocha noční olizovačky končící slastným hlazením chlupatého hrudníku-pobití přátel,nedej bože, když je mezi nima blízký přítel-zrada milenky-odpuštění milence-pobití všech nepřátel a nejlíp holýma rukama

• 15.5.2012  10:11
    Válka Bohů (2011)

podle mě se v průběhu filmu nic moc neděje,až na pár akcí je to docela nuda.film se mi taky zdá hodně umělý,pořád samé skály které s realitou nemají nic společného.nejlepší z tohoto snímku byl boj bohů a titánů na konci ale to je tak vše.

• 23.3.2012  20:40
    Farma (TV pořad) (2011)

Jako v kazde stupidní reality show je i tady banda totálně vypatlanych pošahancu. Zbytečně vyhozené peníze na věci které jsou absolutně k hovnu. Ale jsou tady lidé kteří na tomhle hnoji ujíždějí takže televize z toho žije

• 2.3.2012  19:25
    RRRrrrr!!! (2004)

Sice tam není žádný herecký výkon ale na druhou stranu je to střelené a to pořádně. je to prdel

• 29.2.2012  20:31
    První krok (TV seriál) (2009)

dal jsem tomu šanci------odpadový seriál s odpadlými herci pro zoufalé diváky....vždyť to není herectví co ti šaškové tam předvádějí, takový výkon by uměla předvést i bába od nás z řeznictví po flašce rumu (ale i bez ní)

• 16.2.2012  13:01
    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998)

hrůza, oproti původní je to opravdová katastrofa. nejhorší jsou ti dva komentátoři: nafoukaný a stupidní chlapek a jedna tupá blondýna s nafouknutým hrudníkem

• 11.2.2012  13:01
    Ochránce (2005)

Dalsi z mnoha filmu který ma stupidní překlad a ještě blbější obsah

• 11.2.2012  12:56
    Bílá spona (1960)

Nic moc snímek. Většina děje se odehrává v noci a závěr je tak nějak useknut a bez nějakého vysvětlení jsou zadrženi pachatele. Slabota

• 1.2.2012  20:09

tak to je fakt že tohle je zoufalý film čerpající jen z prvního dílu a to ještě dost hodně špatným způsobem.

• 1.2.2012  08:30

nebýt té veverky a těch dvou ujetých mamlasů co do sebe neustále dlubou vším možným tak je to o ničem

• 1.2.2012  08:27
    Colombiana (2011)

No nevím.....Zoe je tam valí vším možným a všude a to mi prostě nesedí.

• 1.2.2012  08:22
    Počátek (2010)

Nápad dobrý ale čím víc ten film spěje ke konci tak tím víc se děj do sebe zamotává.je to takový grupen styk na veřejnosti, který je ale zároveň tajný jako oblast 51.

• 30.1.2012  16:12
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

tak tohle mi vyrazilo dech jak jsem to viděl poprvé. nápad tohle stvořit byl perfektní. kombinace živé přírody a počítačové grafiky spolu s neskutečnými zvuky, které doplňují sedící nebo letící hmyz je fakt super.

• 29.1.2012  22:07
    Kurýr 2 (2005)

To je ale borec ten Jason....3 až 4 filmy natočit ročně to fakt umí málokdo, nepočítám nějakého Chuana Pabla Poblítose, který točí telenovelu o 600stech dílech a uvažuje o remaku Esmeraldy. tenhle film tak nějak realistický nebyl spíš naopak. víc jak polovinu věcí které tam byli jsou prakticky nemožné. možná že jsou lidé kteří tohle vyhledávají ale proboha!!!!!!!!!!.....to se radši budu koukat na tarzana jak hraje na planetě opic člověče nezlob se se Stevem Irwinem

• 23.1.2012  17:53
    Proč? (1987)

Proč? proč neukázat to co se stalo. A to co se stalo a podobného se stává dodnes, už vůbec nic nemá nic společného s fotbalem

• 23.1.2012  17:51

nic jsem od tohoto filmu neočekával, byl jsem spíš zvědavý jaký to bude mít příběh a musím říct, že to nebylo zas až tak špatné. Rorhodně se mi to líbilo víc než transformers 3. I když konec je prakticky zkopírován od nabouchaného Rockyho kdy se nechá víc jak polovinu zapasu mlátit jak koberec přehozený přes klepač. Dá se na to koukat, je to celkem i mírně zábavné a rozhodně to není dvou a půl hodinová zívačka se šíleným rozuzlením na konci. :))

• 14.1.2012  21:23

Herečku Sandru Bullock opravdu nemusím, ma takový zvláštní styl který mi prostě nesedí. Ale tenhle snímek se opravdu povedl a i Sandra se mi tam jako herečka líbila

• 14.1.2012  21:10
    Firewall (2006)

Film se po celou dobu tváři hodne duležitě ale ve skutečnosti tomu hodně chybí. Navíc žánr tohoto typu není nic nového takže díra která měla proniknout do světa filmového se nekoná a konat nebude.

• 3.1.2012  18:49

Ani jsem nemusel vidět obraz postačil mi jen zvuk a muzu říct ze to bylo hodně slabe. Film založeny na tematu které tady bylo už milionkrát a v téhle verzi se opravdu nepovedl. Začatek vypadal zajímavě ale po deseti minutách můj zájem odpadl. Vlastně je to cele o ničem.

• 3.1.2012  17:47

Proč se vůbec takové filmy točí? Je to naprostá ztráta času a peněz. Dam 1% za odvahu tohle natočit a ukázat světu