Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Toto je to najhoršie, čo rok 2014 priniesol. Hruška sa týmto zapísal navždy do učebníc.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Najväčším plusom druhého dielu je bez debaty Kaminskiho kamera. Koepp je patlal a všetko to padá na jeho hlavu! Spielberg a Williams odviedli štandard svojej kooperácie.

Noddy (1998) (seriál)

Spomenul som si, že som sa na to pozeral v Kúzelnej škôlke! Je to blbosť, ale mal som to vtedy rád :)

Pokémon (1997) (seriál)

Na japonské kraviny mám slabosť!

Clint Eastwood (2010)

Tento dokument je prezentovaný tak, že všetko pod čo sa Clint podpísal stojí za pozretie, prípadne za vypočutie...čo je vlastne pravda :)

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

V tomto filme nedrieme zlo, ale nuda! Tento film sa nikdy nezapíše do histórie ako hororový klenot No.1! Je to sračka pre nenáročných teenagerov, ktorý nevedia, čo je dobrý film!

Paranormal Activity 3 (2011) odpad!

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Paranormal Activity (2007) odpad!