Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Horor
  • Drama

Recenze (10)

plakát

Zjevení (2012) 

Pro mě osobně slabší horor s duchařskou tématikou. Hlavni představitelka pro me nesympaticka,nechápavá a vztahovačná.Mýslím ten připad kdy se dozví,že jeji kluk dělal do duchařiny a měl přítelkyni.Too skoro vypada,jako kdy by si myslela,zže o něm musí vědět všechno,že před ní z žádnou nechodil prostě děs. I když jí zahrála nadherná Ashleyn Greene ,ale i tak bohužel žádný herecký výkon po celou dobu na scéně nepředvedla a to ani její herečtí kolegové. Dvě hvězdy za to,že mám rád filmy s nadpřirozenem a že se mi líbí Ashley.

plakát

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film) 

Dávám jednu hvězdu a to jen kvuli Michaelu Shanks. Ostatní vypadali,že ani neumí hrát a o efektech ani nemluvit.Prostě Béčkový film s netalentovanýma herci vyjímkou pro mě byl samozřejmě Michaelu Shanks.

plakát

To (1990) (TV film) 

Kdy bych ten to film měl hodnotit s knížkou,tak bych musel dát jen jednu hvězdičku a to ještě s přimouřenýma očima.Ale to by bylo nefér k filmu a tak to hodnotím z dětské vzpomínky,kdy tento film,horor ve mě vyvolal noční můry a strach z klaunů.A z nedávného osvěžení toho to filmu jsem dal tři hvězdy.Hlavně kvuli děsu co mi způsobil v dětsví,jako jiné snímky.

plakát

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995) 

Skvělý bojový film s plno akčníma scénama,ale to nedělá ten to film.Ten to film je dělaný hlavně diky hudbe, díky jeho skvělému soundtracku a i ten kdo neviděl ten to film určitě slyšel soundtrack :-) .Je to příjemny film pro fanoušky bojového umění a i dobrý na večerní odreagování. Herecké výkony jsou slabší,ale ten to film není o jejich vykonech ani ději. Me hodnocení vyplýva hlavně z hudby a z toho že vždy se u něj dobře odreaguju a zabavím je to už klasika ve svém žanru vřele doporučuju všem co ten to film ještě neviděl.

plakát

Sinister (2012) 

Ten to film byl po dlouhé době zas jeden z lepších hororů co jsem viděl. Ale nijak mě nepřekvapil dějem.Jednou nebo dvakrát jsem se leknul,ale nic víc ten to horo mi přišel,jako míšení dvouch druhů filmů a to něco ve stylu kruhu a sirotčince.Oba filmy s vysokou urovní ,takže mě nepřekvapilo,že i ten to film je velice dobry i zaživný,ale nepřišel s ničím novým což je škoda,ale i tak ten to film se mi velice libil.Pro milvníky hororů je u zas jeden ,který stojí za shlednutí.

plakát

Rok jedna (2009) 

Příjemný film na odreagování. U toho to filmu nemusí člověk vůbec přemýšlet stačí ho nechat jenom běžet a svým neobyčejným humorem i pobaví. Ten to film považuju za slabší komedii, ale pokud se člověk nudí a neví co dělat, tak bych ho doporučil zasměje se dobře a určitě bych ho nepřiřazoval k filmům u kterých při shlédnutí ztrácíte čas. Dobře jsem se pobavil odreagoval a proto jsem ho hodnotil 3 hvezdami.

plakát

Soumrak mrtvých (2004) 

Zombií parodie na úsvit mrtvých. Britský humor mám moc rád zejména jejich sitcomy a tady v tom to filmu se perfektně projevuje není jim přeplácaný. A hlavní představitelé Simon Pegg a Nick Frost jejich filmové počínání mám strašně rád a proto jsem se s chutí na ten to film podíval a nezklamali mě. Oba představitelé byli skvělý. Zombí taktéž na ten to film Vám můžu vřele doporučit k sobotní večerní pohodičce s přáteli a pivku. Samozřejmě jen ti kdo mají rádi ten to styl humoru. Hodnotil jsem to 4 hvězdami. Skvěle jsem se pobavil doufám, že i vy při shlédnutí se dobře pobavíte.

plakát

Duna (1984) 

Na ten to film můžu pět jen chválu za příběh, hudbu i za herecké výkony. Četl jsem i knížku od Franka Herberta a že si děj a příběh David Lynch upravil, tak tomu vůbec neuškodilo. Na ten to film se vždy rád podívám a vždy odcházím od něj z nadšením proto jsem hodnotil 5 hvězdami, protože ten to film si je zaslouží, jako málo který.

plakát

The Collector (2009) 

Tento film by se dal přirovnat k sériím Saw. Tak osobitost, nepřehnanost s nějakýma vymoženostmi ohledně mučení collector vítězí. Dokáže sestavit pasti jen z věcí co najde po domě a pár pomůckami co si přiveze sebou. Hlavní hrdina je mi sympatický hned jak se dostane do domu plných nástrah a i když osobně si myslím, že měl vzít co měl a utéct, tak zůstal a snažil se aby přežil plus zachránil i holčičku jenž mu připomínala dceru. Hodnocení 4 hvězdičky za příjemné pobavení a pár lekavých scén i když podoba s plno filmy jenž se objevují na filmové scéně. Nízký rozpočet a čeká se zda něco vydělá.

plakát

Poslední vládce větru (2010) 

Musím se přiznat, že na ten to film jsem se velmi těšil. A před tím než šel do kin jsem shlédnul všechny tři knihy kresleného seriálu pod názvem Avatar: Legenda o Aangovi. Ten to seriál mě, tak namlsal, že jsem se filmu nemohl ani dočkat. Ale po shlédnutí musím vyjádřit velké zklamání čekal jsem od toho nádherný příběh putování Aanga a jeho přátel na severní pól jako v první knize. Proto pro mě bylo velkém zklamání, když jsem zjistil že děj příběhu byl osekán a efekty to nezachránily. Jedině plus pro mě byla závěrečná hudba při vstupu Aanga do avatarského stavu. Je vidět, že i režisér jako je M. Night Shyamalan, dokáže zazdít a zničit příběh a film, jenž mohl patřit mezi megafilmy srpna, ale bohužel to nezvládl a neustál proto mé hodnoceni je jen dvou hvězdičkové a to jen kvůli tomu závěru a hudbě.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama