monaMis

monaMis

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 11.12.2018  23:43

Nekolikasekundovy stek Rammellzeeho je pouze tresnickou na dortu v tomhle snovym, skvelym a kultovnim bijaku.

• 16.11.2018  11:27

Tato serie je pouhopouhy odpad. Prvnich par dilu rozjidelo zajimavou story, ale druha polovina postradala jakykoliv smysl a logiku. Jedine pozitivum vidim v tom, ze me to odradilo natolik, ze AHS davam k ledu na dobro.

• 30.4.2018  20:50

Nejlepsi epizoda cele serie, a troufla bych si rict, ze i celeho serialu

• 21.9.2017  15:28

Tenhle film je hrozna zbytecnost. Pritom to melo takovy potencial..A ta skvadra hereckych es, kteri se pro tento film propujcili, vcetne me srdcovky Chloe, je temer nepochopitelna,..To je tak, kdyz se na neco clovek hrozne tesi na zaklade traileru a pak!..skoda mluvit

• 26.6.2017  15:59
    Holky na tahu (2017)

Kdo tady z pritomnych dal tomuhle "omylu" plne hodnoceni, tak by se mel jit bud vysetrit a nebo spada do vekove kategorie pod 15 let...

• 13.6.2017  22:36
    Zapadákov (1971)

Tento film je i na dnesni dobu az prilis pravdivy. Odporna realita vyobrazena lidskym hyenismem ve mne zanechala jen znechuceni a strnuti nad tim, jaky odpad dokaze clovek byt. Scena s klokany a vse, co nasleduje po ni, je naprosto silena.

• 25.8.2016  22:31

Tenhle pocin je hodne velkej preslap a ztrata casu. Jim Sturgess je neuveritelny kokot, ktery z podprumerneho filmu udela jeste neco nesnesitelnejsiho. Cely jeho herecky projev je k zbliti. To same Christopher Lambert, ktery svym ksichtem oranzovym jak pomeranc nahani spis hruzu. Film vyzdvihuji jenom uchvatne kostymy, skvely soundtrack, moje oblibenkyne Chloe a tajemna Isabel..

• 15.6.2016  15:08
    Unbreakable Kimmy Schmidt (TV seriál) (2015)

Strašná ptákovina

• 4.3.2016  20:45

Hledani prave lasky, hledani celku a naplneni..tady a ted

• 3.3.2016  23:36
    Carol (2015)

Spalujici pohled Cate Blanchett je asi jedinym prvkem, ktery ve mne v prubehu celeho filmu vyvolal nejake pocity. Jinak plytky film bez jakekoliv vetsi emfaze

• 29.6.2015  00:59

Po shlednuti tohoto filmu je velice tezke uverit tomu, jake to bylo mezi hlavnimi protagonisty ve skutecnem zivote.. Smutne, ze realita je tak casto odlisna od filmu. Hlavne tedy v tomto pripade

• 17.4.2015  22:23

Plytké..

• 22.2.2015  23:29

Jeff Bridges je v tomto snimku naprosto uchvatny, a to po vsech strankach. Nekdy si preju, aby nezestarl a zustal stale takovyto. Jinak atmosfera filmu dokonala, miluju romanticke komedie odehravajici se v New Yorku. Zaverecna scena, kdy oba poblaznene tanci na ulici, me vzala za srdce..

• 22.2.2015  15:22
    Český lev 2014 (TV pořad) (2015)

Tak v mem videni zatim fraska roku. Tady se uplne jasne projevuje to buranstvi, kdy je polovina lidi v publiku nadmiru otravena z toho, ze se musi ucastnit takovehle akce (zivani do kamery jedne damy sem se musela fakt smat), preslapy Lucie Vyborne moc na vybornou nebyly ( John Carrey? wtf!), klasicka poza zarostleho a umoudreleho hipstera Karla Rodena "ja sem nemluvnej" mi prijde jako hodne velke prehravani; bezemočni Klaudia Dudova se chopila sve ceny jako by to byla samozrejmost a jeji petisekundova" dekovna rec" na to, ze vyhrala cenu za nejlepsi herecky vykon, bylo hodne velke faux pas. To tihle lide nemaji dneska respekt? A co se tyce slavnostnich outfitu- pani doktori byli ve vetsine pripadu obleceni na mnohem dustojnejsi a elegantnejsi urovni nez jejich herecti kolegove. Ostuda!

• 5.12.2014  00:21
    Sunset Blvd. (1950)

Genialni masterpiece!

• 30.11.2014  18:12

Miluji filmy o vareni, takze pro me dokonalost! A jak napsal tomeek, "krasne se na to diva"..

• 25.11.2014  14:51

Nadherny holky je hrozne bozi film...Akce skoro zadna, spis nulova, ale zato moc prijemne plyne a hlavni postavy jsou proste skvele! Hlavne teda Timothy Hutton, do kteryho sem se tu hrozne zamilovala... maly mesto, vanocni atmosfera kam se podivas a uzasna hudba- to je presne muj salek kavy. Jo a ..hrozne by me zajimalo, jestli se opravdu Marty (mala Natalie) a Willie (Timothy) nekdy setkali a zda to tam porad bylo..no, vsak vite co ;))

• 10.10.2014  22:32
    Šeptej (1996)

..tak takhle vypadala prazska undergroundova scena v devadesatkach...chtela bych to prozit..

• 25.9.2014  16:40
    Hořkost (1986)

Tak podle komentaru mistniho muzskeho osazenstva odhaduji, ze film jimi nebyl veru pochopen, nebot podle meho je to jeden z nejlepe natocenych vztahovych dramat. Meryl i Jack jsou absolutne skveli ( vlastne neexistuje film, kdy by Meryl skvela nebyla) a nenudila jsem se ani vterinu. Coming Around Again od Carly Simon do filmu pasuje jako poklice na hrnec

• 18.8.2014  22:43
    In Your Eyes (2014)

Asi nejsmutnejsi je pozorovat tu extremni promenu, kterou diky nekolika plastickym operacim prosla Baby z Hrisnaku :( Nepoznala bych ji tu ani za boha

• 17.8.2014  20:10
    Spisovatelé (2012)

Prijemny film a uzasny soundtrack :) A Jennifer Connelly je fakt bozi

• 3.8.2014  00:47

Nevim, zda to, ze se ve filmu nedoresilo ci neosvetlilo mnoho veci, mam brat jako plus ci minus...

• 13.7.2014  17:38

Prijemna oddechovka, od ktere jsem ani nic vic slozitejsiho necekala, a proto sem ji na uprsene nedelni odpoledne zvolila...

• 12.7.2014  05:19
    Hit & Miss (TV seriál) (2012)

Serie 2 nebude nikdy zrealizovana :( Jaka to skoda!!

• 9.7.2014  23:41
    Pure (2002)

Bylo pro me velice obtizne dialogum rozumet, i kdyz i tak se daly souvislosti samozrejme pochopit. Bohuzel spravne titulky na film neexistuji, ceske rozhodne ne a anglicke se hodne lisi. Nicmene co se tyce samotneho snimku, hodne syrova vypoved o zivote junkies v Londyne. Mlady Harry Eden zvladl svoji roli absolutne dokonale.

• 8.7.2014  12:32
    Muž z oceli (2013)

Nerozumim moc temhle destruktivnim filmum, kdy je znicene cele mesto napadrt, takze to tam vypada jako po nejvetsi apokalypse, a za par dni uz zase sedi clanek pisici Lois ve sve kancelari v Daily Planet a budovy kolem vypadaji, jak kdyby na ne nikdo ani prstem nesahl. Nebo ze by to bylo o 5 let pozdeji? :) Pochybuju...

• 14.5.2014  23:47
    Girls (TV seriál) (2012)

Naha integrace dokonaleho Patrika Wilsona a totalne nedokonale Leny Dunham= WTF?!

• 12.5.2014  21:49

Sila...

• 22.3.2014  20:27

Bez pribehu..

• 6.3.2014  14:42

Soundtrack je absolutni skvost, bez nej bych film hodnotila mnohem mene. Shia zahral skvele a Schweiger s Mikkelsenem jsou velice uveritelni v rolich zaporaku. Asi to bude tim jejich skoro autentickym prizvukem. Finalni scena na moste dokonala..

<< předchozí 1 2