tulakfelix

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 27.6.2018  21:08

V tom filmu nic nemá logiku, nikdo nejedná uvěřitelně a rozehranou špionážní hru se sexuálním podtextem trumfnou i Cruel Intensions, a to sakra není špionážní thrilller!

• 24.8.2017  14:18

Nejlepší je úvodní znělka s (až) dokumentárními záběry z letectva z počátku 70. let, (záběry časově nesouvisí s dějem filmu). Zajímavá postava generála obsazená Martinem Růžkem. Monology hlavní postavy politruka jsou fakt kravské.

• 3.2.2017  11:48
    Legenda o drakovi (2015)

Všimli jste si, jak v jeskyni je Mira emancipovaná a hlavně současná dívka, zatímco pasáže z otcovy tvrze jsou rádoby historické a vše tradiční? Úvodní horrorová scéna a pak už jen přeslazený cukrkandl. Bohužel ani nedojde na pořádný střet ženicha a draka. Logika tu dostává na prdel několikrát do minuty. Nevyrovnané, hloupé.

• 27.11.2016  12:47

** za čarokrásnou Julii Stiles. "Zkrocení zlé ženy" je naprosto nepřesvědčivé.

• 30.10.2015  19:18
    Balíci (TV film) (2004)

Po vzniku Díry u Hanušovic začíná mít tento film najednou smysl a tři hvězdy.

• 28.4.2015  21:16

Pane Bože, téměř nedokoukatelné!

• 21.4.2015  14:34
    Zaklínač (2001)

Film je pouze sestříháním vynikajícího seriálu do 2 hodin. Přišel o děj, souvislosti, popis postav a veškerý smysl. Nevím, proč to raděj nesestříhali do videoklipu trvajícího 3 minuty, než tohle.

• 10.3.2015  18:36

Zatímco dvojka "Do nitra planety opic" je totální hovadina, na třetí film se dá koukat. Přináší morální otazníky, vtahuje do děje.

• 2.3.2015  09:12

Zlatej Troška!

• 14.1.2015  17:58

Mizerné herecké výkony, historická doba, ale všichni se tam chovají a mluví jak v současnosti. Laciná pseudodojemnost. Nechápu většinové hodnocení, je to dost špatný film.

• 8.1.2015  17:49

V 90. - 96. minutě úžasné vyvrcholení, z nějž jsem cupoval molitan na židli .... a konec takový plochý, smířený. Za mě větší zklamání z jinak dobrýho filmu.

• 6.12.2014  09:28

Velmi slabé. Stupidní děj, film plný nadávek, řvaní. Víceméně to samé (kromě háknkrojcu) je řečeno v Klubu rváčů, se stejným hercem, daleko líp. Zajímavé komentáře: Cervenak.

• 13.11.2014  11:26

Upřímný a přirozený snímek, solidní porce starého hereckého umění bez zbytečných keců. "Schématické a neživotné zpodobnění mladé generace..." cože? Vidím jen přesvědčivé zpodobnění kluka, kterej je pracovitej a nebojácně usiluje o splnění svých snů. To, že je na všechno sám, nezapadá do prostředí, nezvládá kličky mezilidských vztahů je zobrazeno dost životně. /// Leontýnka Danuška Vávrová, ať je jí země lehká, je úžasná, i včetně bobříka. Kdo říká, že je tlustá, je úplně mimo. /// Skvělý Langmajer, sympatický -někdo- v roli mistra. /// 85%, pět hvězd za nedoceněný snímek.

• 10.11.2014  15:50
    Bělyj tigr (2012)

Dvě třetiny filmu - nejlepší ruský válečný film, jaký jsem viděl. A hlavně úplně jiný, než všechny předchozí. Nad technikou slintám, při záběru britských a amerických tanků pustím mexické vlny, boje napínavé, příběh tajemný. **** /// A pak přišla poslední třetina, kde se nic nedělo a místo pointy si užijeme paskvilní filosofování v němčině přehlušené ruským dabingem. Byl to vůbec Áda? Co takle dotočit alternatvní konec? *

• 6.11.2014  14:36
    Nezralé maliny (TV film) (1980)

Nadhodnocená hloupost. Zápletku prozradí Ladislav Pešek hned na začátku na poště, pak už se nic převratného nenajde. Patetickými hlasy pronášené fráze, které by postava Šány nikdy neřekla. Co se mělo zahrát, je odříkáno. Chyba je někde mezi scénáristou a režisérem.

• 31.10.2014  13:21
    Travis (TV film) (1997)

Snad nejlepší český horůrek, nádherně natočeno, nesmyslně odfláknutý konec.

• 28.10.2014  13:13

Snímek není ani drama, ani romantický. Depresivní nepříběh. Podle názvu, obsahu a svého vztahu k tuláctví jsem si myslel, že si film zalíbím, bohužel velké zklamání.

• 27.10.2014  15:43
    Honzík (TV film) (1991)

Scénář ucházející, herecké výkony přiměřené. Snímek může sloužit jako pedagogická ukázka zpackané režie. Aneb jak zabít film!

• 23.10.2014  16:59

Silné dílo. Nezdál se mi příliš stříhaný začátek, který odložil vklouznutí do příběhu. Uvažuju o *****.

• 23.10.2014  10:24
    Královská hra (TV film) (1980)

Souhlasím s komentáři uživatelů: canakja, noriaki. Charaktery zůstaly nedokreslené, dialogy nevyužité, klíčové utkání příliš rychlé a banální. Munzar by byl excelentní možná mezi herci současných telenovel, zde předvádí neúplný výkon. To Hrušínský, ten umí hrát!

• 30.9.2014  22:42

Poněkud zbytečný začátek, poté slušný rozběh a dobrá atmosféra a před nejlepším konec. Safra, mohlo to ukázat dění i dál! Problém milostného trajánglu zůstal nedořešený.

• 29.9.2014  12:15

Doporučuji raději dvakrát Babovřesky, než jednou tohle.

• 29.9.2014  12:14
    Americká tragédia (TV film) (1976)

Věrné zpracování. Možno poslouchat bez obrazu jako rozhlasovou hru, aniž by došlo k ochuzení posluchače. Diváka zklamou zbytečné výstupy vypravěče, roztahaný děj. Třetí díl převyšuje první dva, zejména scény ve vězení a politikaření s amnestií pro Clyda působí alespoň trochu napínavě a sugestivně.

• 26.9.2014  08:42
    Valmont (1989)

Špatně obsazený Valmont, utahaný konec, málo intrik. Slabší.

• 25.9.2014  08:12

Chybí tomu uvěřitelnější scénář a žánr Komedie/Krimi nahradit slovem "Pohádka." Párkrát se zasmějete, ale stojí za to ty desítky minut přehrávání?

• 24.9.2014  12:05

Totální vymaštěnost, jako patrně všechny Kusturicovy filmy. Tahle však něčím sympatická. Dokoukáno až napočtvrté.

• 16.9.2014  14:28

Jestli tohle je 298. nejlepší film, tak co dělá těch 260 braků před ním? Dokonalý scénář, dokonalí herci, bombová atmosféra.

• 15.9.2014  10:38

Zpočátku přestříhané, zmatené. Později se střih trochu uklidní, trochu si zvyknete, konec dobrý bez velkých hysterií. Líbí se mi, jak příběh Freddieho pokračuje dál i po jeho smrti. Skoro bez škobrtnutí.

• 14.9.2014  12:04
    Amadeus (1984)

"Hoří, má panenko" se mi protiví, "Přelet nad kukaččím hnízdem" nedostál mých očekávání, "Lid versus Larry Flint" byl průměr. Ale Amadeus všechno smazal. I kdyby Forman nenatočil nikdy nic jinýho, tímto se z něho stává génius. Viděn DIRECTOR'S CUT.

• 11.9.2014  10:58

Tohle budu muset ještě chvíli překousávat.

<< předchozí 1 2 3