retrogirl2

Bára Š.

okres Chomutov

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.10.2019  21:39

Jediný co si z toho odnesu, že si zítra zaběhám teda. Za to ty 3 hvězdy dám. Adidas mám jen boty, tak snad neva.

• 5.10.2019  18:52
    Neuvěřitelná (TV seriál) (2019)

Parádnější detektivní duo jsem neviděla! Palec hore za přirozenost (rozcuch vlasů, no make-up, děsný kabelky atd...) 👍🏼

• 30.8.2019  21:04
    The Crown (TV seriál) (2016)

Nikdy jsem neviděla nic více britského, než The Crown 👑 Jejich nátura zakořeněná mezi Windsory, bez níž by nebyli těmi, kdo jsou. Rodinné vztahy, politika, vnitřní rozpory královny... Jako mimochodem frajerka! Která ženská by tohle ustála? Díky bohu za to být smrtelníkem🙏🏻 Náhled do soukromí Buckinghamského paláce, přičemž se dozvíte tolik o dějinách Evropy. Inteligentní seriál, nádherná královská angličtina, úžasná hudba od Hanse Zimmera, jedna z jeho nej👌🏼

• 16.8.2019  23:29

Pro mě jeden z nejlepších seriálů ever, i přes slabší díly, kde se nic moc nedělo. V této sérii jsem si vychutnala hlavně obraz. Červená, bílá, modrá, černá... Ty obrazce, motivy, stíny, pozadí, prostě artovka! V kombinaci s hudbou🔝

• 10.8.2019  23:54
    Euforie (TV seriál) (2019)

Strašně těžce se mi na to kouká. Je to perfektní. Tím pocitem co to zanechá. Prázdnota. 🖤 Prázdnota lidí, vztahů, činů... Co to je proboha za teenagery? Jestli se tohle někde fakt děje, tak jen ať je to co nejdál. Doporučuji kouknout na insta profily herců. Real?

• 10.8.2019  23:53

• 8.8.2019  00:29
    The Mustang (2019)

Matthias výbornej ostatně jako všude, to je základ. Poslední scéna rozsekávka jako blázen pro mě! A člověk se něco dozví, absolutně jsem netušila něco o podobném resocializačním programu 👌🏼

• 9.5.2019  20:30
    Vox Lux (2018)

Natálka (ona je fakt drobek) hraje nesympatickou "bitch" tak dokonale, až se mi film prostě nelíbil :) Paradoxně největší dojem na mě udělal ten její příšernej koncert, to byl takovej výmaz mozku, že jsem koukala s pusou otevřenou dokořán. Aneb jak nahlížet na celebritu z úplně jiného úhlu, než jak je vidíme my fanoušci, nebo ještě třeba dokumetaristé. Vyčpělá rádoby megastar, která chlastá a dělá scény, pak si honí ego na jevišti. Věřím v autenticitu u mnoha případů takových celebritiček :)

• 1.5.2019  23:33
    Back Roads (2018)

Jako na depres filmech jsem vždycky ujížděla, ale tohle je silný kafe i na mně. Tfuj,ještě teď mám sevřenou hruď. A za tu bolest (zatím) nedám pět hvězd... Týpek z Magic Mike si zrežíruje svůj debut na výbornou a ještě hodí herecký výkon na pána! Emotivní snímek s pointou, co víc si přát.

• 18.4.2019  22:49
    Sidney Hall (2017)

Život se skládá z okamžiků, ať lepších či horších. Chyby mohou dovést všechno až na úplný konec... Tenhle film si musíte prožít, pustit emoce naplno.

• 13.2.2019  13:36
    Hastrman (2018)

Více takových! Asi jsem jednu hvězdu nadsadila, ale podle mě si zaslouží. Strašně se mi líbil ten návrat do starých českých krajů, ty tradice, wow! A pak kontrast novodobé krajiny, šílený... Příběh fajn, herecké obsazení na jedničku - i neokoukaná hlavní hrdinka příjemně překvapila.

• 2.2.2019  22:20

Dokonalost! Slzy smíchu i slzy dojetí. Viggo s tím jeho pupkem a hereckým koncertem je dokonalej, pro mě klidně na Oscara (vedle Ramiho Freďáka)! 👌🏼Inteligentní humor, námět rasové nesnášenlivosti (svět fakt není v pořádku), příběh přátelství... Zahřeje na duši. Mimochodem perfektní hudba.

• 26.1.2019  22:01
    Psí ostrov (2018)

Opět uchvácena kouzlem takto animovaných filmů!

• 17.12.2018  18:15
    Čertí brko (2018)

Fajnová pohádka o tom, že i čerti jsou jen lidi.

• 25.11.2018  00:03

Asi nejrealističtější pojetí teenagera jaké jsem kdy viděla. Zpočátku jsem nechápala a hlavní hrdinka byla "wtf"? Později jsem se přistihla v křeči s pocitem, že jsem se v lecčem cítila před dvaceti lety úplně jako ona (což nechceš😀). Absolutní zasazení do dnešní stupidní mobile phone doby, skvěle vypiplaná psychologie postavy. 👌🏼Mladý režisér je talent, hlavní herečka to samé!

• 18.11.2018  15:34

Vypadá to v každé sérii na jeden skvělý díl! Ne že by zbytek nestál za to, ale vypadá to, jako by se tvůrci zaměřili na nej událost a vyšperkovali ji v určitém díle... 👌🏼

• 3.11.2018  22:17

Obě dvě hvězdy za Aničku Polívkovou, která poslední dobou hraje bezvadně! Zbytek bohužel komerční shi*ka, ale dle reakcí diváků v kině není divu, že se natáčí - byznys no...

• 5.10.2018  14:32

Skvost pro milovníky loutkových animáků! Dojemné, moderní, tragikomické, evropské...

• 2.10.2018  16:33

"Jen si pamatuj, že ty jsi ty a ona je ona. A společně to bude něco jiného." Šílenej bizár, doteď nevím co si o tom mám myslet. Být mi o 20 míň, tak to žeru a pouštím dokola. Nejlepší ty jejich latexový tance a sestavy nebo co to bylo :)

• 27.9.2018  22:59
    Až na dno (2017)

Mám pocit, že to tu většina nepochopila. Všechno sakra není o příběhu, co takhle prožít emoci, pocit, vjemy? Chvíli nedýchat a nechat se unášet... Ústřední dvojice je taaak krásná 😍

• 26.9.2018  22:16

Taková Kazmovina :)

• 29.8.2018  23:28
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Konec byl top, o tom žádná. Ale herecký výkon snad všech! Za mě nejlepší role matky, ta je na Oskara, neumím si tu paní představit jako normální ženu :) Vedle ní Amma, ta dívka má neskutečný talent, chci ji vidět v dalších rolích. Někoho odrazoval rozvleklý děj - pusťte si komerci a neřešte, neumíte vydržet bez akce.

• 19.8.2018  00:25
    Cizinka - Svatba (S01E07) (epizoda) (2014)

Top díl!

• 16.8.2018  00:17
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Ten pocit, když neděláte nic jiného, než čtete Outlander a další pokračování, pak vás čeká seriálová forma. Fantazii při čtení nenahradí nic, ale tady - jooo funguje to! Postavy, Skotsko, historie.. Skvěle natočeno! Knižní předlohu nepředčí nic, ale tohle se povedlo. Jak on na ní kouká, to nevyčteš ani mezi řádky :)

• 12.7.2018  23:57

Asi neznám seriál, který by měl lepší druhou sérii než první. Masakr jako. Několik dílů mě zvedlo z gauče, aby mě pak položilo do slz. Emoce jako blázen, hlavně pro ženy, matky...

• 6.3.2018  00:47

To je tak strašně citlivý! Pomalý rozjezd celého příběhu vše jen umocnil. Call me by your name and I'll call you by mine... Prostě mega lovestory. Závěrečná tátova řeč - to potřebuje slyšet každý v jakémkoli věku... Ten mladík je fakt talent, chci ho vidět znovu. Pozadí osmdesátek příjemné, nejvíc tancovačky, neměly chybu :)

• 15.2.2018  20:28

Tři herecké kvality táhnou film dopředu, zejména Brie Larson, je skvělá! Dojemné pravdivé vyprávění jedné zvláštní rodinky, nic víc.

• 24.11.2017  20:30

Pocit prázdnoty, když máte všechno, ale zároveň nic. Emoce, zoufalství, cit, dojetí... Zajímavě pojatý námět, na 4* však ne.

• 6.8.2017  01:00
    Srbský film (2010)

Nedokážu zatím ohodnotit. Je mi špatně z námětu, scénáře a hlavně ze mě, že jsem film dokoukala. Je to jízda, ze který nejde vystoupit, ale zavíráte oči a říkáte si - nee tohle se nemůže stát - a ono jo, je to tam. Ufff... Naprosto souhlasím s plným hodnocením i s odpadem. Nevím prostě, to se musí buď strávit, nebo vyzvracet. Účel snímku zřejmě splněn. Hlavně nikomu nedoporučovat :) Už nikdy více...

• 23.6.2017  13:35

O lásce, o mateřské lásce, o pocitu viny a svědomí, o odpuštění, o vyrovnání se s bolestí... 4,5 hvězd!

<< předchozí 1 2 3 4