Bídníci (2012)

Říkejte si co chcete. Podle mě je to mistrovské dílo.

Requiem za sen (2000)

tak jsem si říkal jestli ještě existuje film, kterému bych mohl dát 5*. Tenhle film je opravdu pecka. Dokonce se mi na konci chtělo brečet. Fakt pecka. Nedoporučuji se na to dívat se špatnou náladou, pak je vám na nic.

Dracula (1992)

můj bože..četl jsem knížku, podle které měl být tento film natočen. Ano je zde mnoho detailů z knihy, ale je to tak strašně nechutně sexualně zprzněný že se na to ani nedá koukat... omlouvám se, ale to se fakt nedá.

Z pekla (2001)

naprosto nejúžasnější (historický) detektivní příběh, i dyž si filmaři pachatele, takřka "vymysleli" je to originální a atmosférické drama :) dopručuji.

Lekce umírání (2007)

tak tohle byl první horor který jsem kdy viděl a byl úžasnej :) to znamená: originální příběh, zápletka, prostě úžasný, sice nic moc kulisy, ale to vubec neubírá supr atmosféře :)

Jízda smrti (2007)

moc moc mě to překvapilo: výborný scénář. atmosféra, čekal jsem něco o dost horšího, stojí za kouknutí :)

Prowl (2010)

slátanina všeho možnýho, jediný co je na tom dobrý je ten DVD obal... ani béčko to není... nemá smysl se dívat na takový filmy.

Wanted (2008)

dost dobře natočený akční film.. natáčel se na Perštejně :) kousek od mého domova :)