flodur00

flodur00

student režie a scénáristiky

• 7.2.2013  20:28
    Bídníci (2012)

Říkejte si co chcete. Podle mě je to mistrovské dílo.

• 7.12.2011  21:53

tak jsem si říkal jestli ještě existuje film, kterému bych mohl dát 5*. Tenhle film je opravdu pecka. Dokonce se mi na konci chtělo brečet. Fakt pecka. Nedoporučuji se na to dívat se špatnou náladou, pak je vám na nic.

• 29.8.2011  00:43
    Dracula (1992)

můj bože..četl jsem knížku, podle které měl být tento film natočen. Ano je zde mnoho detailů z knihy, ale je to tak strašně nechutně sexualně zprzněný že se na to ani nedá koukat... omlouvám se, ale to se fakt nedá.

• 16.8.2011  15:55

velice známé a proslavené dílo, jedno z těch nejznámějších příběhů :)

• 13.8.2011  23:09
    Z pekla (2001)

naprosto nejúžasnější (historický) detektivní příběh, i dyž si filmaři pachatele, takřka "vymysleli" je to originální a atmosférické drama :) dopručuji.

• 13.8.2011  15:06

tak tohle byl první horor který jsem kdy viděl a byl úžasnej :) to znamená: originální příběh, zápletka, prostě úžasný, sice nic moc kulisy, ale to vubec neubírá supr atmosféře :)

• 1.8.2011  11:56
    Jízda smrti (2007)

moc moc mě to překvapilo: výborný scénář. atmosféra, čekal jsem něco o dost horšího, stojí za kouknutí :)

• 1.8.2011  11:49
    Prowl (2010)

slátanina všeho možnýho, jediný co je na tom dobrý je ten DVD obal... ani béčko to není... nemá smysl se dívat na takový filmy.

• 1.8.2011  11:47

terminátor, je prostě terminátor, ale tenhle třetí díl je nejlepší z celé ságy :)

• 31.7.2011  14:13
    Wanted (2008)

dost dobře natočený akční film.. natáčel se na Perštejně :) kousek od mého domova :)

• 29.7.2011  23:16
    Dorian Gray (2009)

Zfilmování mé nejoblíbenější knížky se mi kupodivu velice líbilo. Filmaři příběh pojali spíš akčně.. velice dobrý počin, až na pár velkých neshod s puvodní verzí...