JohnnyB.

Honza B.

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4
    • 21.8.2018  09:33

Rap a HipHop mi není vůlbec cizí. O ČR scéně mám nějaké povědomí a chtěl jsem si poněkud rozšířit obzory. Čekal jsem, že protagonisté se ukáží jako talentovaní inteligentní "umělci". Bohužel v "konfrontacích" s ostatními (focení, VŠ, muzeum) se ukázalo, kdo zná, umí a má v hlavě. Hulení na Žižkově a výlet do Karviné úplně o ničem. Po shlédnutí "zůstávají v milosti" Vladimir 518 a Kato.

• 9.2.2017  12:00
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Nechápu, jak může tato bulvární žumpa běžet na veřejnoprávním kanálu...

• 5.4.2016  13:39
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Odpad, ale možná jsem celý koncept špatně pochopil a má jít o recesi. Že by nástupce České sody? Pokud je tomu tak, pak budu hodnotit plným počtem hvězd... Čas ukáže... Každopádně je nutno poděkovat TV Prima za zaměstnávání mentálně postižených jedinců.

• 20.6.2015  22:25
    Pravá blondýnka 3 (2009)

Legally Blondes neobsahuje ani kousíček toho co bylo dobré na Legally Blonde 1 a 2. Tento snímek má především až neuvěřitelně napsaný špatný scénář - stupidní příběh/zápletku/rozuzlení a dialogy. Hodnotit herce a jejich výkony pak už ani nemá smysl. Patří rozhodně k tomu nejhoršímu, co jsem kdy viděl.

• 5.5.2015  16:02
    Lovci zážitků (TV pořad) (2015)

Přepnul jsem zrovna když byl díl "o Ostravě ", kde jsem přes 30 let žil a nedaleko stále bydlím. Navíc mě zaujal dopravní prostředek, jakým průvodci cestují před kamerou, jelikož poznáváme Evropu ve stejném typu VW. Tyto dvě věci mě navnadily na sledování avšak výsledný dojem je tristní. Od začátku je vidět, že nejde o tipy na výletní místa, ale prezentaci těch, kteří si to mohou dovolit / dokáží zařídit. Několikrát za pořad mě napadlo cosi o Evropských dotacích. Kdoví proč...? Závěrem pár věcí na ujasněnou: 1) V Ostravě se opravdu nezdravíme Zdař bůh. 2) Ostrava se nerovná železné město VPV a život v něm. 3) V Hornickém muzeu bohužel nefáráte pod zem více než 2m. I přes poutavý výklad a snahu průvodců, jsou v okolí daleko zajímavější věci. 4) I když se o Ostravě nic nedozvíte tvůrci mají potřebu ukázat nám i něco z okolí, což "využívají" tím, že nás zavedou na opičí dráhu u Rožnova p.Radhoštěm (milí tvůrci, opravdu to není TA Radhošť), kterou tady na ostravsku považujeme za osmý div světa. 5) Celé je to završeno prostřihy s komerčními prezentacemi hotelů a penziónů s welness a fitness a steakem médium, což mě fakt nebere. Hodnocení na CSFD naprosto zasloužené. Něco mezi odpadem a *

• 27.4.2015  17:33
    Sladký život (TV pořad) (2015)

Spíše smutný život. Čest výjimkám - Tomi Kid, Baša Štěvulová a především Mária Čírová - u nich se zdá, že život mají docela fajn. Naopak jako největší zoufalci jsou prezentovány "dámy" Fialová a Plačková. Formát pořadu je úplně prázdný. Není moc co hodnotit.

• 10.2.2015  16:27
    Šéf (2014)

Nepamatuji si, kdy jsem naposled někdy viděl tak pohodový a pozitivně laděný film. Potřebujete zvednout náladu, cítit se lépe nebo si prostě u filmu odreagovat? Chef je ideální povzbuzující prostředek využívající ingrediencí road movie, komedie, výborného jídla, skvělé hudby a velice sympatických herců a jejich výkonů. Rád si za nějaký čas přidám...

• 26.1.2015  13:02

:-D Jej tolik sluníčkových komentářů opěvujících film i šikulku Jirku (u některých méně všímavých snad i malého "režiséra" Tomáše). No kdybych na to šel do kina, byl bych jistě dosti rozladěn. Ovšem my jsme si film pustili doma, jelikož žádná z TV nevysílala nic kloudného a musím říct, že 'Pojedeme k moři' úspěšně zapadá do nekonečné řady televizních filmů, které vysílá ČT v neděli večer. Tedy žádné všeobecné nadšení, ale ani velké zklamání. I přes vysoké hodnocení na CSFD (nebo i právě proto?) nemívám u tohoto typu nedělních televizních filmů velká očekávání. Rozhodně netoužím po tom, vidět "Tomášovo" domácí video znova. (Zajímavé komentáře: ty tří a méně hvězdičkové).

• 3.9.2014  09:05

Hodnocení na CSFD mě nalákalo na to, že by snad mohlo jít o pohodovou komedii, na kterou se dá podívat (i když už filmový plakát mě varoval, že to tak možná nebude)... No očekávávání zůstala bezezbytku nenaplněna. Tolik trapných momentů v jednom filmu jsem už dlouho neviděl. Pouze pár světlejších chvilek, kdy jsem se pousmál nechávává Blended zaslouženě daleko daleko za '50x a stále poprvé'. 1,5*.

• 28.5.2014  09:40

Remunda opět nezklamal. Laciný povrchní a prázdný dokument s nulovou vypovídací hodnotu se snahou divákovi podsouvat stokrát omílané a vetšinou ne pravdivé. Nemyslím si, že tak, jak to prezentuje tento "dokument" chorvaté vidí Čechy. A těch Chorvatů, kteří to tak vnímají bych se rád zeptal, kam jezdí oni na dovolenou a jak je tam na ně nahlíženo. Jako na štědré světáky s vytříbeným vkusem? Můj názor na Čechy v Chorvatsku je takový, že je to zkrátka tradiční a velice dostupná (ne však vždy levná) destinace a díky tomu se tam ve větší míře pohybuje lid prostý (neznamená špatný) a přináší s sebou určité vzorce chování (a paštiky). No a? Beztak týden po skončení sezony většina přímořských chorvatů po nich kňučí (tak jak bylo ukázáno v dokumentu) a nemá do čeho píchnout.

• 9.5.2014  08:21

Doma Hemingwaye jsem viděl den po filmu Tajný život Waltera Mittyho. Srovnám hodnocení na CSFD 66% vs. 79% ve prospěch bezduché nelogické kýčovité sračky W.Mittyho. No comment a ***** zde.

• 17.11.2013  21:10
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Hodnocení první série.

• 2.11.2013  18:00
    QI XL (TV pořad) (2013)

No panečku, od Kobzanové bych tento level čekal nic proti ní). Ale, že na tento level sestoupí Kohák a Šmoldas... Hrozně trapné otázky a ještě trapnější odpovědi. A já myslel, že dobu estrád, kam by se tento pořad nármaně svou úrovní hodil, máme už dávno za sebou. Je tohumor tak na úrovni Novot, Hogo Fogo atd.

• 31.10.2013  09:14
    Angel Heart (1987)

Herecké výkony, atmosféra, stylizace, kamera a hudba to je všechno pěkné. Bohužel pro mě to všechno shazuje scénář.

• 25.10.2013  21:17
    Rivalové (2013)

Jak jsem šel na film natěšen, tak se má očekávání beze zbytku naplnila. Paráda. Kam se hrabe dnešní F1, kde vyhrávají již několikátou sezónu limonádová auta s německým spratkem v čele. Nevím, u kterého jiného filmu utekly 2 hodiny jako u Rivalů... Bez diskuse plný počet hvězd.

• 24.10.2013  13:45
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Nuuuu daaaa

• 24.10.2013  13:35
    Borgiové (TV seriál) (2011)

Už po několikáté obehraný scénář. Pojďme do minulosti, je tam spousta intrik, sexu a násilí. Seriál Dynastie se vrací o pár století zpět stejně jako Tudorovci, Hra o trůny a nevím co ještě. Každopádně je to koukatelné. Těším se až bude natočeno něco takového o Přemyslovcích nebo Slavníkovcích. Konečně mi snad v paměti utkví něco z naší historie..,,

• 24.10.2013  13:27
    Hospoda U Druhé šance (TV pořad) (2013)

Marcel dokázal nemožné. Poté co jsme jej my všichni daňoví poplatníci zachránili v kauze Baník, tím, že Ostrava ze svého rozpočtu nakoupila předražené pozemky k ničemu, přichází druhý úder. Veřejnoprávní televize, které platíme všichni koncesionářské poplatky, vysílá na pokračování self promotion tohoto člověka a jeho podnikatelských aktivit. Jak je toto možné??? http://www.novinky.cz/krimi/314239-kriminaliste-vysetruji-odkup-bazalu.html Pokud odhlédnu od tohoto odpadu, který je tak příznačný pro dnešní dobu, pak samotnému pořadu dávám 2 hvězdičky s dodatkem, že Nikola ač je to dívka, zasloužila by ránu. A takového Čonku Lakatoše netřeba ani komentovat.

• 27.4.2013  09:17
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Ideální na dlouhé zimní večery v kurníku.

• 14.12.2012  17:25
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Ten kdo se dodíval do konce (12/2012) a nehodnotil pořad v srpnu snad nemůže napsat, že to nebylo o vaření. Finálová trojka (nejen) neuměla vařit? Neukazovala to pořadu?Zde tolik kritizovaná porota mi přišla úplně v pohodě. A že je tam všudypřítomná reklama na Billu? No a? V americké sérii se mi zdály reklamní řeči horší - necitlivě zasazené přímo do vaření, kdy jeden z porotců vysvětloval soutěžícímu, že to proč se mu maso tak dobře opéká a nepálí je díky nějakému thermo..., kterou ta daná pánev disponuje. U obou verzí to v klidu skousnu. Holt borci zde to je jiná liga.

• 2.11.2012  17:10

Hodnotím zpětně asi tak po 8 letech od shlédnutí, jelikož jsem právě zapnul TV, kde film běží a zjistil, že na CSFD jsem ho ještě nehodnotil. Tenkrát bych dal 4 hvězdy (2 z toho kvůli J.L.H.) dnes by to bylo určitě méně...

• 12.5.2012  23:03

...to on vždycky chtěl, aby to bylo jako ze života... Tady se to povedlo. A já už několik let čekám na další Braffův režisérský počin. PS: Stejně jako u Garden State, také zde perfektní soundtrack.

• 12.5.2012  22:08

NFS Underground v TV. Oproti PC verzi chybí docela důležitá věc - interaktivita.

• 23.3.2012  15:04

Medailonek několika bývalých i soudobých punk, ska, reggae skupin v jižní Africe. Čekal jsem detailnější přiblížení tamějších problémů, života lidí, vlivu hudby atd. Nic takového jsem nedostal. Navíc se mi "zdá", že minimálně 2 z posledních představitelů hráli a upravovali své texty tak, aby vládnoucí garnituru nepobuřovali. Takže mi to přijde trochu v rozporu s "oficiálním textem distributora" potažmo mým očekáváním. Viděno v Atlantiku na festivalu Jeden svět. Přes hlavu z první řady jsem neviděl 2/3 titulků (což by až na rozhovory s holanďany tak nevadilo) a prastaré židličky byly hrozně nepohodlné ;-p

• 8.3.2012  18:59
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Při sledování prvního dílu jsem myslel, že jsem našel nový nejhorší pořad všech dob. A to, že HP překonal německý skvost 'Lensen a spol'. No u druhého dílu musím svá očekávání krotit a říct ne. Nejhorší je stále Lensenova grupa. Tohle je těsně za ní. Hotel Paradise by se měl přejmenovat na Horror paradise. Taková koncentrace lidské hlouposti, dutosti, bezdůvodné namyšlenosti a slizkosti je nevídaná a jejich kecy jsou neslýchané. Nicméně i to je odraz určitého spektra ČS populace. PS: Laťka pro playmate je na Slovensku fakt tak zoufale nízko?

• 26.2.2012  21:43
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Obludárium československé "popové" scény hodnotí a nabírá do svých "týmů" "zpěváky", kteří propásli účast v x řadách Superstár, XFactoru, Talentmánii, ČS má talent a kdoví čeho ještě. Toto je jistě chvályhodná činnost neboť nikdo z nás nechce přijít o novou hvězdu na hudebním nebi. Ovšem pozor! Jako to pověstné koření se zde také vloudilo pár brzynárodních umělců jako česká diva LBP nebo zasloužilý bard Jura Koběrský z veleúspěšné skupiny lamačů dívčích i chlapeckých srdcí VIP. Nyní na sólové dráze s jedním ze svých mnoha hitů "Já jezdím v BMW" http://www.youtube.com/watch?v=NVtgGIGNfhg .

• 26.2.2012  09:11

Výborná atmosféra, herecké výkony, styl, jakým byl film natočen. Hodnocení sráží "absence"děje (na můj vkus), osudy dvou hlavních představitelů v závěrečné dvacetiminutovce a "velké rozuzlení". Sledování filmu mě bavilo. Po skončení filmu jsem však byl trochu rozčarován.

• 16.2.2012  13:50
    Riskni milión! (TV pořad) (2012)

:-D Teda myslel jsem, že moderátor 'Nového bývania' je len omyl. Ale omyl! On je tu zas. Tak nevím, má SK málo kvalitnějších moderátorů (což by byl snad každý), je to protekční synek nebo se někdo zbláznil? Nicméně pořad je dost ubohý, otázky jsou většinou dost těžké, ovšem pokud soutěžící spadne někam k 1000 EUR pak je to jiná liga a najednou se odpovídat dá. Vyjímka byla nějaká mladá paní, která měla od začátku otázky tak stupidní a ještě jí moderátor napovídal (Take That). No nakonec stejně na poslední otázce vypadla. LOH 2012 jsou v Londýně a ne v Lake Placid. Dávám tomu pořadu měsíc maximálně dva (tak jako v ČR 'Vysoká hra'). PS: děkuji za obohacující životopis Vlada tady na CSFD, zvláště poslední odstavec má grády :-D Např: "Najhoršie životné obdobie mal Vlado v roku 2000, kedy sa sťahoval, narodil sa mu syn a bol bez TV relácie..."

• 1.12.2011  21:31
    Soukromá dramata (TV pořad) (2010)

Někdo tady vzpoměl sestřičku 112ku. Ano, SD jsou o trošku menší sra#ka.

• 1.12.2011  21:19
    Do moře míst (TV pořad) (2011)

Hanák je fajn, cestování a zvláště po Balkáně mám hrozně rád i já. Jen mi tak nějak přijde, že na to co všechno projel a viděl, je toho v pořadu zoufale málo...

<< předchozí 1 2 3 4